Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
SPB-TJ Slvia Prvnik Bratislava
Tenisov hala TJ Slvia Prvnik, Tematnska 5, Bratislava (Petralka) - 2020-02-16/2020-02-16
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Participant List ordered by Event
AthleteCountrySessionTarget
DLM - Dlhý luk muži
DARÁZS LadislavHAR - LK HUBERT ARROWS3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie8A
DLV2 - Dlhý luk veteráni 2
DEBNÁR BohuslavSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie8B
HL10 - Holý luk deti do 10 rokov
FERKOVOVÁ LuciaPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie8A
HLKM - Holý luk kadeti
CHUDÍK MariánHH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3D1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie4D
HLM - Holý luk muži
ŠTUK JakubHAR - LK HUBERT ARROWS1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie2D
BEINROHR ErnestLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie1C
SESTRIENKA JurajLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie2C
REŤKOVSKÝ RadovanLKT - LUKOSTRELECKÝ KLUB TURIEC1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie1B
DRAGÚŇ MartinLPK - LAPK ELÁN1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie2B
KRUŽEL BranislavPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie2A
ŽIAK JánPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie1D
KRUŽEL MiroslavREF - REFLEX ŽILINA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie1A
HLM2 - Holý luk chlapci do 12 rokov
DOSTÁL DominikPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie8C
HLM4 - Holý luk chlapci do 14 rokov
BEINROHR AlexLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie7A
BALCO MichalPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie7B
HLV2 - Holý luk veteráni 2
GAŽÍK StanislavBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie8C
RADIČ JúliusPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie5D
BAGAR OldřichSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie5A
DUBČÁK AntonSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie5C
KRÁTKY PavelSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie5B
HLVM - Holý luk veteráni
KUNDRACIK FrantišekLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie4A
BALCO PeterPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie4B
HLVZ - Holý luk veteránky
KUNDRACIKOVÁ IvetaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie4C
HLW2 - Holý luk dievčatá do 12 rokov
KRUŽELOVÁ AnicaPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie8B
HLW4 - Holý luk dievčatá do 14 rokov
BUJALKOVÁ SofiaPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie6B
LUČENIČOVÁ EsterPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie6C
ŠKVARENINOVÁ HanaPET - I. SŠLK PETRŽALKA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie6A
HLZ - Holý luk ženy
MLINKOVICSOVÁ EditaHAR - LK HUBERT ARROWS1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie3C
ROSTAS KristínaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie3A
REŤKOVSKÁ AdrianaLKT - LUKOSTRELECKÝ KLUB TURIEC1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie3B
MARČIŠOVÁ MiriamSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie3D
KLJM - Kladkový luk juniori
KOMPAS MartinHAR - LK HUBERT ARROWS3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie6D
KLM - Kladkový luk muži
DUBAŠÁK MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie3C
DURNÝ ML. MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie1C
BOŠANSKÝ JozefHAR - LK HUBERT ARROWS3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie5D
BALÁŽ MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie1A
SRDOŠ ViliamLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie2A
VIDA PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie3A
KUBÍČEK LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie3B
KUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie2B
KVALTÍN AntonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie1B
ŠEDIVÝ ŠimonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie3D
ŠEDIVÝ VladimírLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie1D
KANÁS JurajLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽ3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie2D
GAJDZIK PeterSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie2C
KLM2 - Kladkový luk chlapci do 12 rokov
TÓTH DáriuszHAR - LK HUBERT ARROWS3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie7C
KLV2 - Kladkový luk veteráni 2
JANKOVIČ PeterACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie6A
PAŠKO PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie6C
DEÁK KarolHAR - LK HUBERT ARROWS3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie5C
BALÁŽIK BohumilLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽ3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie6B
KLVM - Kladkový luk veteráni
GÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie5A
DURNÝ MatúšLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽ3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie5B
KLW2 - Kladkový luk dievčatá do 12 rokov
TRAPEZANLIDIS AretiLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie7B
KLW4 - Kladkový luk dievčatá do 14 rokov
MATÚŠOVÁ KatarínaLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie7A
KLZ - Kladkový luk ženy
GÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie4B
ŠEDIVÁ ElizabetaLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie4A
ŠULCOVÁ MiriamLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie4C
OL10 - Olympijsky luk deti do 10 rokov
KRUŽEL TeodorREF - REFLEX ŽILINA2. skupina OL, všetky vekové kategórie12D
KOPECKÁ Adela EsterSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie12A
LELOVIČ TomasSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie12C
TOLLAROVIČOVÁ AdelkaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie12B
OLJM - Olympijsky luk juniori
FRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie1C
POIZL DominikLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie1B
SLÁDEK TomášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie1A
OLJZ - Olympijsky luk juniorky
VARGOVÁ SofiaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie2A
BARÁNKOVÁ DenisaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie2B
OLKM - Olympijsky luk kadeti
MACH MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie5D
STOJKA AdamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie5C
MLINKOVICS AlexHAR - LK HUBERT ARROWS2. skupina OL, všetky vekové kategórie6A
MACHÁN MarošLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie5B
GALANDA DušanSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie5A
OLKZ - Olympijsky luk kadetky
INGELIOVÁ EmmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie6D
JIRKU EmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie6C
NÉMETHOVÁ NinaPET - I. SŠLK PETRŽALKA2. skupina OL, všetky vekové kategórie6B
OLM - Olympijsky luk muži
CÁDER TomášBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie4B
DUBAŠÁK MarekBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie3B
HURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie3D
ĽACH JakubLPK - LAPK ELÁN2. skupina OL, všetky vekové kategórie3C
VELČÍK MichalLPK - LAPK ELÁN2. skupina OL, všetky vekové kategórie4C
ŽIAK JánPET - I. SŠLK PETRŽALKA2. skupina OL, všetky vekové kategórie4D
NÉMET RichardSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie3A
NÉMET VojtechSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie4A
OLM2 - Olympijsky luk chlapci do 12 rokov
STOJKA ŠimonBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie10D
SZABÓ ViktorLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie11A
VRÁBEL ErikSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie11B
OLV2 - Olympijsky luk veteráni 2
ŠÍPOŠ PavelLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie9C
ŠIMKO PeterSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie9D
OLVM - Olympijsky luk veteráni
SLANÝ DušanBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie8B
STOJKA PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie7B
PLEVZA JozefSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie7C
KENDERA GustávSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie7A
LAUKO JurajSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie8A
OLW2 - Olympijsky luk dievčatá do 12 rokov
DRGOŇOVÁ HankaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie10C
HORVÁTHOVÁ SáraSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie10B
ORAVCOVÁ NatáliaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie11D
OSTRADICKÁ LuciaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOU2. skupina OL, všetky vekové kategórie11C
OLW4 - Olympijsky luk dievčatá do 14 rokov
ORIHELOVÁ LíviaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2. skupina OL, všetky vekové kategórie9A
OLZ - Olympijsky luk ženy
LUČANIČOVÁ ZuzanaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2. skupina OL, všetky vekové kategórie2C
VIKZ - Zrakovo znevýhodnení kadetky
BAJNOCIOVÁ VeronikaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie9A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter