Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
SPB-TJ Slvia Prvnik Bratislava
Tenisov hala TJ Slvia Prvnik, Tematnska 5, Bratislava (Petralka) - 2020-02-16/2020-02-16
Cena Slvie Prvnik, 3. kolo Slovenskho pohra, regin 1
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
1. skupina HL a VI všetky vekové kategórie
1AKRUŽEL MiroslavREF - REFLEX ŽILINAHolý luk muži
1BREŤKOVSKÝ RadovanLKT - LUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECHolý luk muži
1CBEINROHR ErnestLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk muži
1DŽIAK JánPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk muži
2AKRUŽEL BranislavPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk muži
2BDRAGÚŇ MartinLPK - LAPK ELÁNHolý luk muži
2CSESTRIENKA JurajLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk muži
2DŠTUK JakubHAR - LK HUBERT ARROWSHolý luk muži
3AROSTAS KristínaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk ženy
3BREŤKOVSKÁ AdrianaLKT - LUKOSTRELECKÝ KLUB TURIECHolý luk ženy
3CMLINKOVICSOVÁ EditaHAR - LK HUBERT ARROWSHolý luk ženy
3DMARČIŠOVÁ MiriamSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk ženy
4AKUNDRACIK FrantišekLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk veteráni
4BBALCO PeterPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk veteráni
4CKUNDRACIKOVÁ IvetaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk veteránky
4DCHUDÍK MariánHH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3DHolý luk kadeti
5ABAGAR OldřichSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk veteráni 2
5BKRÁTKY PavelSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk veteráni 2
5CDUBČÁK AntonSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAHolý luk veteráni 2
5DRADIČ JúliusPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk veteráni 2
6AŠKVARENINOVÁ HanaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 14 rokov
6BBUJALKOVÁ SofiaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 14 rokov
6CLUČENIČOVÁ EsterPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 14 rokov
7ABEINROHR AlexLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk chlapci do 14 rokov
7BBALCO MichalPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk chlapci do 14 rokov
8AFERKOVOVÁ LuciaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk deti do 10 rokov
8BKRUŽELOVÁ AnicaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk dievčatá do 12 rokov
8CDOSTÁL DominikPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý luk chlapci do 12 rokov
9ABAJNOCIOVÁ VeronikaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAZrakovo znevýhodnení kadetky
2. skupina OL, všetky vekové kategórie
1ASLÁDEK TomášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniori
1BPOIZL DominikLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniori
1CFRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniori
2AVARGOVÁ SofiaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk juniorky
2BBARÁNKOVÁ DenisaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk juniorky
2CLUČANIČOVÁ ZuzanaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk ženy
3ANÉMET RichardSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk muži
3BDUBAŠÁK MarekBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk muži
3CĽACH JakubLPK - LAPK ELÁNOlympijsky luk muži
3DHURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk muži
4ANÉMET VojtechSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk muži
4BCÁDER TomášBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk muži
4CVELČÍK MichalLPK - LAPK ELÁNOlympijsky luk muži
4DŽIAK JánPET - I. SŠLK PETRŽALKAOlympijsky luk muži
5AGALANDA DušanSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk kadeti
5BMACHÁN MarošLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk kadeti
5CSTOJKA AdamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadeti
5DMACH MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadeti
6AMLINKOVICS AlexHAR - LK HUBERT ARROWSOlympijsky luk kadeti
6BNÉMETHOVÁ NinaPET - I. SŠLK PETRŽALKAOlympijsky luk kadetky
6CJIRKU EmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadetky
6DINGELIOVÁ EmmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk kadetky
7AKENDERA GustávSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni
7BSTOJKA PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk veteráni
7CPLEVZA JozefSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk veteráni
8ALAUKO JurajSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni
8BSLANÝ DušanBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk veteráni
9AORIHELOVÁ LíviaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk dievčatá do 14 rokov
9CŠÍPOŠ PavelLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni 2
9DŠIMKO PeterSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAOlympijsky luk veteráni 2
10BHORVÁTHOVÁ SáraSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov
10CDRGOŇOVÁ HankaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov
10DSTOJKA ŠimonBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky luk chlapci do 12 rokov
11ASZABÓ ViktorLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky luk chlapci do 12 rokov
11BVRÁBEL ErikSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk chlapci do 12 rokov
11COSTRADICKÁ LuciaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov
11DORAVCOVÁ NatáliaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk dievčatá do 12 rokov
12AKOPECKÁ Adela EsterSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk deti do 10 rokov
12BTOLLAROVIČOVÁ AdelkaSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk deti do 10 rokov
12CLELOVIČ TomasSNP - LK SUCHÁ NAD PARNOUOlympijsky luk deti do 10 rokov
12DKRUŽEL TeodorREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky luk deti do 10 rokov
3. skupina KL a DL, všetky vekové kategórie
1ABALÁŽ MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk muži
1BKVALTÍN AntonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži
1CDURNÝ ML. MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk muži
1DŠEDIVÝ VladimírLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži
2ASRDOŠ ViliamLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk muži
2BKUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži
2CGAJDZIK PeterSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVAKladkový luk muži
2DKANÁS JurajLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽKladkový luk muži
3AVIDA PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk muži
3BKUBÍČEK LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži
3CDUBAŠÁK MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk muži
3DŠEDIVÝ ŠimonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk muži
4AŠEDIVÁ ElizabetaLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk ženy
4BGÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk ženy
4CŠULCOVÁ MiriamLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk ženy
5AGÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk veteráni
5BDURNÝ MatúšLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽKladkový luk veteráni
5CDEÁK KarolHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk veteráni 2
5DBOŠANSKÝ JozefHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk muži
6AJANKOVIČ PeterACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVAKladkový luk veteráni 2
6BBALÁŽIK BohumilLVZ - LK VEĽKÉ ZÁLUŽKladkový luk veteráni 2
6CPAŠKO PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk veteráni 2
6DKOMPAS MartinHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk juniori
7AMATÚŠOVÁ KatarínaLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk dievčatá do 14 rokov
7BTRAPEZANLIDIS AretiLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk dievčatá do 12 rokov
7CTÓTH DáriuszHAR - LK HUBERT ARROWSKladkový luk chlapci do 12 rokov
8ADARÁZS LadislavHAR - LK HUBERT ARROWSDlhý luk muži
8BDEBNÁR BohuslavSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVADlhý luk veteráni 2
8CGAŽÍK StanislavBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉHolý luk veteráni 2

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter