Latvia Indoor Open 2020
Latvia Indoor Open 2020
Latvijas Loka auanas feder?cija (LLF)
Ventspils (LAT), 14-16 Feb 2020
Latvia Indoor Open 2020
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
SportistsVairogsValstsSacensībasSesija
A
AIGARS Jānis16CLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJACompound MenSes. 1
ARAUJO Brunna Hellen9ALAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve WomenSes. 1
Ā
ĀRENIEKS Viesturs20ALAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow MenSes. 1
B
BALABANOVS Andrejs1CLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
BĀRTULIS Oskars1ALAT-AMA - AMAZONESRecurve MenSes. 1
BĒRZIŅA Ineta26BLAT-STI - STIEGRALongbow WomenSes. 1
BĒRZIŅŠ Raimonds18ALAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow MenSes. 1
BLĀZE Dāvis2BLAT-ODI - ODISEJSRecurve MenSes. 1
BOGDANS Jānis19BLAT-CUR - CURLANDBarebow MenSes. 1
BORODUĻINS Andrejs24BLAT-AMA - AMAZONESLongbow MenSes. 1
BRUŽIS Jānis3CLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
BURKEVICS Modris20BLAT-CUR - CURLANDBarebow MenSes. 1
D
DEŅISENOKA Līga Ilona9BLAT-AMA - AMAZONESRecurve WomenSes. 1
DERBAKOVS Andrejs6DLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
DREIMANIS Edgars22ALAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 1
F
FIŠERS-BLUMBERGS Ģirts22DLAT-AMA - AMAZONESLongbow MenSes. 1
FOMENKO Veronika9CLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve WomenSes. 1
FRANCS Vadims13ALAT-AIM - AIM ARCHERYCompound MenSes. 1
FROLOVA Karolina11BLAT-FRM - FRAMRecurve WomenSes. 1
FROLOVS Mihails6BLAT-FRM - FRAMRecurve MenSes. 1
G
GANSONS Edgars18DLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJABarebow MenSes. 1
GĀRDE Emīlija8ALAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve WomenSes. 1
GASPERSONE Jūlija17CLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound WomenSes. 1
GASPERSONS Valdis24DLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSLongbow MenSes. 1
GROMULE Ilze26ALAT-ZIE - ZIEMEĻNIEKSLongbow WomenSes. 1
GŪTMANIS Raimonds19DLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJABarebow MenSes. 1
H
HMEĻEVSKIS Makss2CLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
J
JANČIUKAS Dominykas6CASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve MenSes. 1
JANVĀRE Laura7ALAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve WomenSes. 1
JÄRVE Pilleriin25DEST-TLN - TALLINNA VKLongbow WomenSes. 1
JONASTS Gints15ALAT-LPK - AMAZONES / LPKCompound MenSes. 1
K
KANTS Jānis21ALAT-SAV - SAVAGE ARCHERBarebow MenSes. 1
KARPAVIČIUS Žydrūnas16DKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound MenSes. 1
KIVILO Karl5CEST-JVK - JÄRVAKANDI ILVESRecurve MenSes. 1
KLEINS Mārtiņš18CLAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow MenSes. 1
KONONOVA Jeļena8DLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve WomenSes. 1
KONONOVS Gļebs3DLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1
KRĒGERE Dace26CLAT-ZIE - ZIEMEĻNIEKSLongbow WomenSes. 1
KREICBERGA Anete10BLAT-AMJ - AMAZONES / JŪRMALARecurve WomenSes. 1
KRŪZE Valdis19ALAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow MenSes. 1
KUZŅECOVS Andris16ALAT-SAV - SAVAGE ARCHERCompound MenSes. 1
L
LAPSIŅŠ Eduards19CLAT-AMA - AMAZONESBarebow MenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards22BLAT-AMA - AMAZONESLongbow MenSes. 1
LASMANE Sanita9DLAT-ODI - ODISEJSRecurve WomenSes. 1
LESIŅŠ Andris3BLAT-ODI - ODISEJSRecurve MenSes. 1
LIEPA Krišjānis13DLAT-AMA - AMAZONESCompound MenSes. 1
LIGNICKIS Arnis23CLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 1
LIGNICKIS Gunārs22CLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 1
LILIENTHAL Triinu11CEST-JVK - JÄRVAKANDI ILVESRecurve WomenSes. 1
LUTERS Kaspars6ALAT-CUR - CURLANDRecurve MenSes. 1
M
MAREMÄE Anete10CEST-TVK2 - TARTU VK / TARTU VALLA SKRecurve WomenSes. 1
MATVEJEVA Rimma7DLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve WomenSes. 1
MEDNE Viva17ALAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound WomenSes. 1
MEDNIS Haralds15BLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound MenSes. 1
MEDNIS Muntis14BLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound MenSes. 1
MEGNIS Jānis21DLAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow MenSes. 1
MELECE Liene26DLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow WomenSes. 1
MELECIS Andris24ALAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs16BLAT-ODI - ODISEJSCompound MenSes. 1
MOROZKOV Samir5ALAT-AMA - AMAZONESRecurve MenSes. 1
N
NEŠPORS Mārtiņš25BLAT-AMA - AMAZONESLongbow MenSes. 1
NOVADS Kristaps25ALAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 1
O
OJANIEMI Antti14ALAT-AIM - AIM ARCHERYCompound MenSes. 1
OLEKSEJENKO Julija17BLAT-ATL - ATLANTISCompound WomenSes. 1
OSTROVSKA Julianna8CLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve WomenSes. 1
OZOLIŅŠ Kristaps5DLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
P
PANCIS Aleksandrs24CLAT-AMJ - AMAZONES / JŪRMALALongbow MenSes. 1
PAVASARE Inese8BLAT-AMA - AMAZONESRecurve WomenSes. 1
PAVILONS Guntis3ALAT-AMA - AMAZONESRecurve MenSes. 1
POPOVS Pāvels18BLAT-CUR - CURLANDBarebow MenSes. 1
PRUULI Aivar13BEST-BHSC - BALTIC HUNTERCompound MenSes. 1
R
RABKEVIČS Ivars2ALAT-AMA - AMAZONESRecurve MenSes. 1
RESSAR Evert12BEST-BHSC - BALTIC HUNTERCompound MenSes. 1
RITENIEKS Andris23BLAT-AMA - AMAZONESLongbow MenSes. 1
RJABKOVA Marina7CLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve WomenSes. 1
RUDZĪTE Antra25CLAT-AMA - AMAZONESLongbow WomenSes. 1
RUNIŠKOVS Aleksejs23DLAT-AMA - AMAZONESLongbow MenSes. 1
S
SEDIHS Iļja4BLAT-FRM - FRAMRecurve MenSes. 1
SERGEJEVS Romans1DLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1
SIDERS Juris12CLAT-ODI - ODISEJSCompound MenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs4DLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
SMELOV Philipp5BLAT-FRM - FRAMRecurve MenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs4CLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
SPĀĢE Madara11ALAT-LIN - LINDALES UGUNSRecurve WomenSes. 1
SPĀĢIS Aigars1BLAT-ODI - ODISEJSRecurve MenSes. 1
SPURGJAŠA Egita10DLAT-ODI - ODISEJSRecurve WomenSes. 1
SVEILE Talivaldis20CLAT-AIZ - AIZPUTEBarebow MenSes. 1
Š
ŠILOVS Edgars12ALAT-AIM - AIM ARCHERYCompound MenSes. 1
ŠKAPARS Juris15DLAT-ĶŠ - ĶEKAVAS ŠAUTRACompound MenSes. 1
ŠVEICIS Andis23ALAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 1
T
TITOVS Aleksandrs14CLAT-ODI - ODISEJSCompound MenSes. 1
TRINKŪNA Kintija Laima10ALAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve WomenSes. 1
U
UKSTIŅA Estere21BLAT-CUR - CURLANDBarebow WomenSes. 1
V
VAGANOVS Roberts12DLAT-AMA - AMAZONESCompound MenSes. 1
VALDMANIS Jānis2DLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1
VEIKINA Diāna7BLAT-AMA - AMAZONESRecurve WomenSes. 1
VILCIŅŠ Artis20DLAT-AIM - AIM ARCHERYBarebow MenSes. 1
VILIMS Andrejs4ALAT-AMA - AMAZONESRecurve MenSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter