Latvia Indoor Open 2020
Latvia Indoor Open 2020
Latvijas Loka auanas feder?cija (LLF)
Ventspils (LAT), 14-16 Feb 2020
Latvia Indoor Open 2020
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
SportistsValstsSesijaVairogs
BM - Barebow Men
VILCIŅŠ ArtisLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 120D
SVEILE TalivaldisLAT-AIZ - AIZPUTESes. 120C
GANSONS EdgarsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 118D
GŪTMANIS RaimondsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 119D
LAPSIŅŠ EduardsLAT-AMA - AMAZONESSes. 119C
BOGDANS JānisLAT-CUR - CURLANDSes. 119B
BURKEVICS ModrisLAT-CUR - CURLANDSes. 120B
POPOVS PāvelsLAT-CUR - CURLANDSes. 118B
KANTS JānisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 121A
ĀRENIEKS ViestursLAT-TEB - TEBRAS LOKISes. 120A
BĒRZIŅŠ RaimondsLAT-TEB - TEBRAS LOKISes. 118A
KLEINS MārtiņšLAT-TEB - TEBRAS LOKISes. 118C
KRŪZE ValdisLAT-TEB - TEBRAS LOKISes. 119A
MEGNIS JānisLAT-TEB - TEBRAS LOKISes. 121D
BW - Barebow Women
UKSTIŅA EstereLAT-CUR - CURLANDSes. 121B
CM - Compound Men
PRUULI AivarEST-BHSC - BALTIC HUNTERSes. 113B
RESSAR EvertEST-BHSC - BALTIC HUNTERSes. 112B
KARPAVIČIUS ŽydrūnasKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJASes. 116D
FRANCS VadimsLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 113A
OJANIEMI AnttiLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 114A
ŠILOVS EdgarsLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 112A
AIGARS JānisLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 116C
LIEPA KrišjānisLAT-AMA - AMAZONESSes. 113D
VAGANOVS RobertsLAT-AMA - AMAZONESSes. 112D
MEDNIS HaraldsLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSSes. 115B
MEDNIS MuntisLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSSes. 114B
ŠKAPARS JurisLAT-ĶŠ - ĶEKAVAS ŠAUTRASes. 115D
JONASTS GintsLAT-LPK - AMAZONES / LPKSes. 115A
MEĻEŠKEVIČS SergejsLAT-ODI - ODISEJSSes. 113C
SIDERS JurisLAT-ODI - ODISEJSSes. 112C
TITOVS AleksandrsLAT-ODI - ODISEJSSes. 114C
KUZŅECOVS AndrisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 116A
CW - Compound Women
OLEKSEJENKO JulijaLAT-ATL - ATLANTISSes. 117B
GASPERSONE JūlijaLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSSes. 117C
MEDNE VivaLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSSes. 117A
LM - Longbow Men
BORODUĻINS AndrejsLAT-AMA - AMAZONESSes. 124B
FIŠERS-BLUMBERGS ĢirtsLAT-AMA - AMAZONESSes. 122D
LAPSIŅŠ EduardsLAT-AMA - AMAZONESSes. 122B
NEŠPORS MārtiņšLAT-AMA - AMAZONESSes. 125B
RITENIEKS AndrisLAT-AMA - AMAZONESSes. 123B
RUNIŠKOVS AleksejsLAT-AMA - AMAZONESSes. 123D
PANCIS AleksandrsLAT-AMJ - AMAZONES / JŪRMALASes. 124C
GASPERSONS ValdisLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSSes. 124D
DREIMANIS EdgarsLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 122A
LIGNICKIS ArnisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 123C
LIGNICKIS GunārsLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 122C
MELECIS AndrisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 124A
NOVADS KristapsLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 125A
ŠVEICIS AndisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 123A
LW - Longbow Women
JÄRVE PilleriinEST-TLN - TALLINNA VKSes. 125D
RUDZĪTE AntraLAT-AMA - AMAZONESSes. 125C
MELECE LieneLAT-SAV - SAVAGE ARCHERSes. 126D
BĒRZIŅA InetaLAT-STI - STIEGRASes. 126B
GROMULE IlzeLAT-ZIE - ZIEMEĻNIEKSSes. 126A
KRĒGERE DaceLAT-ZIE - ZIEMEĻNIEKSSes. 126C
RM - Recurve Men
JANČIUKAS DominykasASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASSes. 16C
KIVILO KarlEST-JVK - JÄRVAKANDI ILVESSes. 15C
DERBAKOVS AndrejsLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 16D
OZOLIŅŠ KristapsLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 15D
SIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 14D
BALABANOVS AndrejsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 11C
BRUŽIS JānisLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 13C
HMEĻEVSKIS MakssLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 12C
SOLOVJOVS VitālijsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 14C
BĀRTULIS OskarsLAT-AMA - AMAZONESSes. 11A
MOROZKOV SamirLAT-AMA - AMAZONESSes. 15A
PAVILONS GuntisLAT-AMA - AMAZONESSes. 13A
RABKEVIČS IvarsLAT-AMA - AMAZONESSes. 12A
VILIMS AndrejsLAT-AMA - AMAZONESSes. 14A
KONONOVS GļebsLAT-AMR - AMAZONES / RĪGASes. 13D
SERGEJEVS RomansLAT-AMR - AMAZONES / RĪGASes. 11D
VALDMANIS JānisLAT-AMR - AMAZONES / RĪGASes. 12D
LUTERS KasparsLAT-CUR - CURLANDSes. 16A
FROLOVS MihailsLAT-FRM - FRAMSes. 16B
SEDIHS IļjaLAT-FRM - FRAMSes. 14B
SMELOV PhilippLAT-FRM - FRAMSes. 15B
BLĀZE DāvisLAT-ODI - ODISEJSSes. 12B
LESIŅŠ AndrisLAT-ODI - ODISEJSSes. 13B
SPĀĢIS AigarsLAT-ODI - ODISEJSSes. 11B
RW - Recurve Women
LILIENTHAL TriinuEST-JVK - JÄRVAKANDI ILVESSes. 111C
MAREMÄE AneteEST-TVK2 - TARTU VK / TARTU VALLA SKSes. 110C
FOMENKO VeronikaLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 19C
OSTROVSKA JuliannaLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 18C
RJABKOVA MarinaLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 17C
ARAUJO Brunna HellenLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 19A
GĀRDE EmīlijaLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 18A
JANVĀRE LauraLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 17A
TRINKŪNA Kintija LaimaLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJASes. 110A
DEŅISENOKA Līga IlonaLAT-AMA - AMAZONESSes. 19B
PAVASARE IneseLAT-AMA - AMAZONESSes. 18B
VEIKINA DiānaLAT-AMA - AMAZONESSes. 17B
KREICBERGA AneteLAT-AMJ - AMAZONES / JŪRMALASes. 110B
KONONOVA JeļenaLAT-AMR - AMAZONES / RĪGASes. 18D
MATVEJEVA RimmaLAT-AMR - AMAZONES / RĪGASes. 17D
FROLOVA KarolinaLAT-FRM - FRAMSes. 111B
SPĀĢE MadaraLAT-LIN - LINDALES UGUNSSes. 111A
LASMANE SanitaLAT-ODI - ODISEJSSes. 19D
SPURGJAŠA EgitaLAT-ODI - ODISEJSSes. 110D

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter