Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur (MSSWPKL)
Kompleks MSN Taman Keramat, Kuala Lumpur, 10-14 Feb 2020
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Entries by Name
NameTargetCountryEventSession
A
ABDEL QAYYUUM Mohd Farid28CSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
ABDURRAHMAN Mohamed Radzi3BAIWP - SMA MAIWPRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
ABID KHALIS Eizral7AS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
ADAM DANIEL SYAHID Abdul Qadir Syahul Hamid5CMBTS - SMK BANDAR TASIK SELATANRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
ADAM FARIS Nasarudin11DAIWP - SMA MAIWPRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
ADAM KAI JAKOB WAGNER 1CAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
ADHAM NAZEEM Mahadi21DPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AFIQ RAZEEN Amir17ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AHMAD ANAQI MUQRI Ahmad Mazuki3CAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
AHMAD FIRDAUS Ahmad Fadzil10AS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
AHMAD IRSYAD RAKIN Mustakim26DSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AHMAD NAZRIN SHAH Ahmad Badli Shah16ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AIDATUL WIDAD Makrup11BCJP - SMK CONVENT JALAN PEELRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AIESYA SAPHIYA Sokkeri40DBSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AIMAN NAIM Shaiful Zahrin4DMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
AIN NURFAQIHAH Azhar15BTP - SMK TIARA PERMAIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AIN SYAFIQAH Mohd Zuhairi6CAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AIRELL NAZEEF FITREE Ahmad Fitree18ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AISYA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul Aziz15DS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AISYAH HUMAIRA Muhammad Roslan36BJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AIZATUL BATRISYIA Zamri38CTHO - SK DESA TUN HUSSEIN ONNRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AKMA SAFIYYA Khairul Nizam15CBBSP - SMK BANDAR BARU SERI PETALINGRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
ALIEYA NAFISA DIYANA Mohd Muhsin3DTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
ALIEYA NURMADIANA Md Faizal11DRA - SMK RAJA ALIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
ALIFF AQEEL Fakhrul Anwar32BGAB - SK ST GABRIELRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
ALLYSHA ADRIANA Mohd Azmi3BMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
ALYA HUMAIRA Jamaludin23AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ALYA ZAHRAA Ahmad Zaini19BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ALYSHA Khairil Anuar3AAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
AMANI Muhammad Fadzil21BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AMI HANI ARIANA Ami Akhram28DSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AMIERAH ZABIERAH Azhar5ACP - SMK COCHRANE PERKASARecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
AMIR FIRDAUS Saharudin37CPTD - SK PENGKALAN TENTERA DARATRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AMIR IMRAN Ahmad Kamal5BTC - SMK TAMAN CONNAUGHTRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
AMNA NAFISA DIYANA Mohd Muhsin16ATSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AMNA NAFISA Malik29DSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ANAS SAFIAN Ashraf9AS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
ANEES MAISARAH Azezee37DTM - SK TAMAN MALURIRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ANIS SOFEA Wahiduzaman17AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AQEEF SHAMEEL FITREE Ahmad Fitree19ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AQEELL HUZAIREE FITREE Ahmad Fitree10BSJ - SMK ST JOHNRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
AQILAH BADIHAH Mohd Badaruddin7AAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
ARDYLEA Ruzlan9DCBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
ARIANA NUR DANIA Mohamad Zairi9AAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
ARIANNA NAJWA Muhd Syaril Nizal24CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ARYZMAN ADLI Mohd Shahrizal Adli32DSA - SK SERI ANGGERIKRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
ASHALINA Md Azhar6AAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
ASHRAF ALI DANIAL Mohd Sazeri35BKCP - SK COCHRANE PERKASARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
ASYLA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul Aziz30AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ATHEEF FATHI Muhammad Amir15DAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
ATIQAH BAZILEEN Bazli40CKH - SJKC KWONG HONRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ATIQAH MUSFIRAH Ahmad 'arif9CAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AUNI NAJWA Hamezy35DBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AUNI ZAHRAA Ahmad Zaini8CAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AXEL GANDA WIRAWAN 22BSJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
AYESHA SORAYA Mohamad Zaid14BAD - SMK ALAM DAMAIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
AYRA JAMEELA Jamsari17CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AZHARI Muhammad Aly14DPT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
AZNI HUSNIYAH Husaini4BMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
AZRA ZULAIKA Zahuri28CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
AZZAHRA Mohd Fathi37BSRIAA - SR ISLAM AL AMIN WPRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
B
BAZYL ALTAMIS Izlan Hafidz36BAUK - SK AU KERAMATRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
BIBI NURALYA MAISARA Md Jaafar3CSSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
BUT AMIRA BATRISYIA Mohd Ali16CSB - SMK SUNGAI BESIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
C
CHRISTIANNE LOW Ern Hui5BCIS - CEMPAKA INTERNATIONAL SCHOOLRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
D
DAINIL ASYRAF Norazman13DPT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
DANIA HUMAIRA Mohd Suhaimi24AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
DANIAL Baharuddin8DAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
DANIE AZHARI Mohammad Razi32ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
DANISH Baharudin11CMSJ - SMK SEGAMBUT JAYARecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
DANISH MIKAEL Salahuddin22DPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
DANISH THOPIAN 29DJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
DARWISH AIMAN Sharani Fitri23ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
DHANI RAIYAN Sharani Fitri20ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
DHILLON NG Hoong Kit19BSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
DHIYA AMANI Ahmad Damsyek24BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
DIAN NUR DALILA Mohd Noor Ridzuan8DCBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
DYLAN MIKAELA Fernandez22DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
DZUL AIMAN BAIHAQQI Dzul Helmi24ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
E
EILIAH AMINAH Mohd Rashdan Shah31DSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ELIJAH MALIQ FERNANDEZ 16DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
ELSA SUFFIAN 32DSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
EMIRA DAMIA Sokhibul Fadhil31AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
EMYRA IMAAN Isbawandi25BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
EUSOFF HAMZAH Sazaliza18BSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
EVELYN ARISSA Mohd Farish27CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
EZZRY FARISH Sokhibul Fadhil23CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
F
FAEYQA DARYN Rohazwan32AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
FAHD Kandias15AMSBU - SMK SERI BINTANG UTARARecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
FAHIRAH NURDINI Mohd Yazil Elham4CTMA - SMK TAMAN MALURIRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
FALISHA SYASMEEN Mohd Faizal27AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
FARAH QAISARA NABIHAH Mohd Noor22AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
FATIN NURHANNAH Rasheedy4DSSN - SMK SERI TITIWANGSARecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
FATIN WAHIDA AMALIN 13CCP - SMK COCHRANE PERKASARecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
FELLAH DELYSHA Rohazwan25AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
FIRHANAH IZZATTI Romzi35CHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
G
GALAXYS ARMSTRONG KAUR 20DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
GAO JIA BAO 13CRA - SMK RAJA ALIRecurve Men Under 15
GLANE ZYON ROMEO 22ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
H
HADIF EIDHAM Hairul Nizam20CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
HANA ASYIKIN Mohd Kusyairi27DST - SK SERI TASIKRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
HANIN KIASATINA Syarizul Ikhmal33AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
HANNAH WAFIQAH Mohamad Yussof17DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
HANS REYES SINGH 18DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
HARISZUDIN Ahmad Fahmi22CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
HAZIM HADI Mohd Isa31CTM - SK TAMAN MALURIRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
HELMI ASHRAF Hasliza1AISTA - SMISTARecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
HILMAN AREF Annuar Sofi25ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
HUSNA ALIA Hamiat2AAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
HUSNA MAISARAH Mohd Hosni23DST - SK SERI TASIKRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
I
IJAZ ZARIF Azmil Farid37BSBU - SK SERI BINTANG UTARARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
ILHAM FARIS ISKANDAR Suhaimee28BST - SK SERI TASIKRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
IMAN DANIEL Amran17DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
INTISAR Mohd Zaidir8BAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
IRDEENA QAISARA Borhan10CAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
IRFAN Hafiz Rahimi8CMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
ISABEL Mohammed Iqbal36AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ISKANDAR SUFFIAN 20BSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy Under 12
J
JACQWINA DARWIN Foris13DRA - SMK RAJA ALIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
JAGATHYSSH Subramaniam14AVI - VICTORIA INSTITUTIONRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
K
KHADIJAH Khairunnizam37ASA - SK SERI ANGGERIKRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
KHAIRUL AFNAN Khairul Azhar (Nik)30ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
KHAIRUL KAUTSAR Rosmizan30DJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
KHAIRUN NAS Kaharudin8AS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
KHAYRA SAKINAH Mohamad Yussof19DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
L
LAYLA KHADEEJA Hisham17BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
LUQMAN AL HAKIM Firdaus Suffian27ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
M
MAIRA ADRIANA ENOLIL Dzulfiqa Enolil13AMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
MAIZATUL DAYANA Mior Murtazian12CTMA - SMK TAMAN MALURIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
MARYAM ZULAIKHA 12AMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
MAYA ADEELA Zulkifly18BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
MAYA ZAHRAA Mohd Azrai33BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
MEGAT EMIR HAMZAH Megat Shahrul Azman23BSJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MICHELE ADRIANI WIRAWAN 16DSJIS - SK JOHN'S INTERNATIONAL SCHOOLRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
MICKELL EZZECKSENZ Peter Joeng30BHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MIYA ZAHRAA Mohd Azrai27BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
MOHD HAZIQ AIMAN Abd Azie31DSA - SK SERI ANGGERIKRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUAZ JAUHARI Eizral13BAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMAD AQIL QUYYUM Muhamad Azman29CSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMAD IRVAN Hamka9CMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMAD RAYN Hamka3DMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AAKIF MIFZAL Khairul Faizal25DSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ABBAS Fakhrul Anwar24CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ABU RAWAHAH Mohd Nadzrie3AISTA - SMISTARecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ADAM SYAHMIE Abdullah21ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ADLI IQBAL Nor Azly12DDL - SMK DATOK LOKMANRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AFIF FITRI Mohd Nadzru25CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AFIQ FITRI Mohamad Fidizilah34CBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AHZA Azri5ARA - SMK RAJA ALIRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AIDIL ASYRAF Mohd Yusuf2AISTA - SMISTARecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AIMAN HAFIZ Mohd Rodzi6APT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ALHAFIY Anizan23DPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ALIF AIMAN Mohd Hafiz36DTMI - SK TAMAN MIDAHRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AMAR ASYMAWI Mohd Rizuwan15BSB - SMK SUNGAI BESIRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AMIEN MURSYIEDIEN Mohd Rizal31BHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AMIN Muhammad Reza25BSJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AMIR LUKMAN Azahad14CMBTS - SMK BANDAR TASIK SELATANRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AMIR RASYIDDIN Mohd Fauzi30CTM - SK TAMAN MALURIRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ANAS AKMAL Muhammad Zuwairi7DAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AQIEL AHZA Jasrudin11BSJ - SMK ST JOHNRecurve Men Under 15
MUHAMMAD ARIF SHAH Mohd Shah Rezal18CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ARIFF ABBASSY Muhammad Nazri12BSJ - SMK ST JOHNRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ATHMAR ZUNNURAIN Mohd Rizuwan33CBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AWALLUDDIN Mohd Shamsol33ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD AZIM Zamani9BTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD DANISH Ari Jairudin7CMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD DANISH RAYYAN Mohd Fairus16CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD DINIE FIRDAUS Mohd Tarmizi19CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD EMIR IBRAHIM Mohd Shaza34ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD FAKHRIY Mohd Fauzi37ATSS - SK TAMAN SRI SINARRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD FAQIH FALAH Mohammad Fauzi36ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD FIRAS FIKRI Muhd Fauzi7BTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men Under 15
MUHAMMAD FIRDAUS 33DNYLR - SJKC NAN YIK €˜LEE RUBBER€™Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD HADIF NURUDDIN Ahmad Zahran11AS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD HARITH AIMAN Norizat34BKCP - SK COCHRANE PERKASARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD HARIZ Hairul Nezam16BSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD HARRIZ FAHMY Mohd Haniff29ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD HAZIM Noor Azian32CTM - SK TAMAN MALURIRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD HAZIQ AMSYAR Nazri26BST - SK SERI TASIKRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD HAZIQ IZZUDDIN Ahmad Zahran35DWJ - SK WANGSA JAYARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ILHAM HARRIS Zainudin4ARA - SMK RAJA ALIRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD IQBAL JUFRIE Johari4CMBTS - SMK BANDAR TASIK SELATANRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD IRFAN HILMI Mohd Kusyairi12AMSP - SMK SERI PERMAISURIRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD IRFAN NAWFAL Khairul Anuar35ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD IRSYAD Abdul Rahman19DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD IZZANIE ZAFUAN Ahmad Fuzaidee27DSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD LUQMAN Mohd Azman9DAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD NABIL IRFAN 10CMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD NAIM ALIF Muhammad Radzif35CSS - SK SERI SAUJANARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD NAZHEEF HAQEEMIE Mohd Nizam1DAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD NUFAYL AHBA Nuril Anwar Ahba17CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD NURHAKIM Mohd Norazmi2BTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD RA'ID NASRULLAH Muhammad Rosman13AMSP - SMK SERI PERMAISURIRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD RAYHAN Mohd Zulhazmi28ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD RAYYAN DARWISY Mohd Ramdan29BHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD RAYYAN Mohd Zulhazmi8BTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD SYAKIRIN MUHSIN Mohd Hafiz Chali27BST - SK SERI TASIKRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD SYAMIL Pisol4BAIWP - SMA MAIWPRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD TARMIZI Syarizal2DAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ZACHARY ISTIQUEMA 34DNYLR - SJKC NAN YIK €˜LEE RUBBER€™Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ZAKWAN Mohammad Khalil17BSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUHAMMAD ZUHAIRUL AYREL Mohd Zuki21CWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
MUSA Mustakim Murtadza6CMSBU - SMK SERI BINTANG UTARARecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
MYRA AZ-ZAHRA Mohamed Rafick Khan29BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
N
NABIL Abdullah1BTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
NAIN DANISH PUTERA Diki Zulkarnain24BSJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
NARENDRANAR Karunakaran14BTC - SMK TAMAN CONNAUGHTRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
NAZHIF NAUFAL Rosmizan28DJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
NAZIRA HANI Nazir39CCBN1 - SK CONVENT (1) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NAZRAN IRFAN Nazir26CSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
NISREEN HANNAH Mohd Nazmi20BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NOR IRDYNA ARISSA Zahri Affendi14DS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NOR SHUHADA Nor Shahzaezly16BSSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NORHADIRAH Faizal39DTMI - SK TAMAN MIDAHRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUHA HUMAIRAA Mohd Nazmi31BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ADRIANA AMANI Muhammad Al Adzhar36CHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR AINUL MARDHIAH Mohd Ridzuan40BSAU - SRA SRI AL UMMAHRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ALEESYA DANIA Mohd Nizam35AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ALEESYA MAISARAH Mohd Azizi34DBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ALEEYA BALQIS Mohd Rashidi11AMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR ALEEYA Sharif Gabir14CCP - SMK COCHRANE PERKASARecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR ALYSA HUSNA Mohd Firdaous13BAD - SMK ALAM DAMAIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR AQILAH ZULFA Mohd Nadzri18AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ARIESYA SYALIANA Abu Talib34CHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ASLINDA AFIFAH Mohd Kassim26DST - SK SERI TASIKRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ATIQAH YASMIN Mohd Syukri2DPT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
NUR DAMIYA ULFA Mohd Yusri9BAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR DANIA FARISYA Abdullah24DST - SK SERI TASIKRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR ERYATUL QISTINA Mohd Nadzri12BCJP - SMK CONVENT JALAN PEELRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR FARZANA AKMAR Zulkiflee36DBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR HAKIMIE KHUSYAIRI Nazrul Hafiz24DSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
NUR HAZIE UMAIRAH Nazrul Hafiz40ASP - SK SERI PERMAISURIRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR HAZIRAH Mohd Hasif1BAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
NUR IRDINA MARSYA Mohd Luqman Hakim26AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR IRDINA Mohd Irwan39APTD - SK PENGKALAN TENTERA DARATRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR IZZATIE AINBATRISYIA Azlan21AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR KASIH Norazam8AAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR KHAIRUNNISA SAJIDAH Abdul Latiff21CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR KHALEESA Mohd Aaznan2BAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
NUR LAILA KARMILA Mohd Halim1CSSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
NUR NABILAH HUMAISA Zesdyzar15AISTA - SMISTARecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR NISA AMANINA Azlan30CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR SABRINA HANI Norzambri1AAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
NUR SYAZA ALYSSA Muhammad Faizal29CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NUR UMAIRAH Nor Muazam10BAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NUR ZARITH MELISSA Mohd Shahrulnizam32CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NURAIMI IRSALINA Mohd Irwan Shah34AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NURAIN DAMIA Mohd Tarmizi19AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NURDHIYA RAEESA Mohd Fairus29AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NURHUSNA HUMAIRA Abdul Salam33DBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
NURIN FARISHA Muhammad Faiez6DCBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NURIN NADHIRAH Abd Fattah4AAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
NURUL ADRIANA Zamzuri2CSSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women Under 18Qualification Rounds Women & Girl
NURUL AIN Razmy Shah10DRA - SMK RAJA ALIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
NURUL IZZAH Zanizam26CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
P
PUTERI AIRIS MARISSA Ahmad Badli Shah28BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
PUTERI BALQIS Abd Razak7BAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
PUTERI FARISHA HUMAIRA Mohd Fozi37CTHO - SK DESA TUN HUSSEIN ONNRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
PUTRI AIDA Muhammad Reza30BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
PUTRI ANIQAH DIHATI Mohamad Kharulnizam34BJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
PUTRI AYRA RADHIYA Abd Razak38ASA - SK SERI ANGGERIKRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
Q
QAYYUM ISKANDAR Zainul Abidin Sani33BGAB - SK ST GABRIELRecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
QURRATULAIN Zainul Abidin Sani6BAIWP - SMA MAIWPRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
R
RAJA IMAN ALAISYAH Raja Nazrul Izzat23CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
RIYADH NAQEEL Mohd Faizul Riza15CISTA - SMISTARecurve Men Under 15
S
SAIDATUL KHADIJAH Abdul Rahman14AISTA - SMISTARecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
SARA SOFEA Mohd Shahril26BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SHARIFAH IMAAN Syed Ahmad Muzri18DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SHAZWANI AINA Izwan10AAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
SIMRAJPAL SINGH Rajinder6BMTD - MTDRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
SITI AFRINNA NAZMAH Mohamed Hussain31CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SITI AISYAH Aziharidzal38DTM - SK TAMAN MALURIRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SITI KHADIJAH Aziharidzal11CTMA - SMK TAMAN MALURIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
SITI MAISARAH Masri25CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SITI NUR IZZAMIRRAH Mat Sidek12DRA - SMK RAJA ALIRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
SOFIA ZARA Mohd Fairuz33CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SUFI DHARNIA MIRZA Mohd Sufian19CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SURI HANNAH Imran39BSBU - SK SERI BINTANG UTARARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SYAFI HANA Saiful Azrul25DST - SK SERI TASIKRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SYAFIAH NABILA MERICAN Zainuri28AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SYASYA AQILAH Mohd Shahrin20AWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
SYED ALIFF ISKANDAR Syed Azmi26ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
SYED AMIR IMRAN Syed Jeffri2CAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men Under 18Qualification Rounds Men & Boy
SYED DANISH AL RASYID Syed Muhammad10DAIWP - SMA MAIWPRecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
T
TAMARA JANNA Ahmad Zaieriff30DSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
TEH ADEENA Azman Azam32BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
THURGESSHWARAN Ganesan27CSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
U
UMAIRA Mohd Fathi38BSRIAA - SR ISLAM AL AMIN WPRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
UTHMAN HARIS Sazaliza21BSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
W
WAFA KHAIREENA Mohd Razi18CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
WAN AISYAH SYAHIRAH Wan Ibrahim7CAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
WAN ILYAS NAJWAN Wan Imran12CMSJ - SMK SEGAMBUT JAYARecurve Men Under 15Qualification Rounds Men & Boy
WAN NAQIB AIMAN Wan Najib36CBSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
WARDINA DANIA Samsul35BJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
Y
YASMIN AILA Hisham23BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
YASMIN ZAFIRAH Mohammad Yusof21DSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
YUNEESHRA NAIR Segaran22CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
Z
ZAARA QISTINA Wan Ahmad Yusof20CCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ZAHRA SIBYLLA 7DCBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women Under 15Qualification Rounds Women & Girl
ZAHRA SOFIA Hisham22BSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl Under 12Qualification Rounds Women & Girl
ZAYYAD ZIHNI Syahmin20DPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy
ZUHRI ABBASY AS SHAFIY Zamzuri31ASKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy Under 12Qualification Rounds Men & Boy

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter