Entries by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Target | Rank | Name | Session | |||
RM18 Recurve Men Under 18 | ||||||
AB - SMK AMINUDDIN BAKI | ||||||
1C | ADAM KAI JAKOB WAGNER | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
3C | AHMAD ANAQI MUQRI Ahmad Mazuki | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
2C | SYED AMIR IMRAN Syed Jeffri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
AIWP - SMA MAIWP | ||||||
3B | ABDURRAHMAN Mohamed Radzi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
4B | MUHAMMAD SYAMIL Pisol | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR | ||||||
1D | MUHAMMAD NAZHEEF HAQEEMIE Mohd Nizam | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
2D | MUHAMMAD TARMIZI Syarizal | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
ISTA - SMISTA | ||||||
1A | HELMI ASHRAF Hasliza | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
3A | MUHAMMAD ABU RAWAHAH Mohd Nadzrie | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
2A | MUHAMMAD AIDIL ASYRAF Mohd Yusuf | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MBTS - SMK BANDAR TASIK SELATAN | ||||||
5C | ADAM DANIEL SYAHID Abdul Qadir Syahul Hamid | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
4C | MUHAMMAD IQBAL JUFRIE Johari | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MSBU - SMK SERI BINTANG UTARA | ||||||
6C | MUSA Mustakim Murtadza | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MSH - SMK SERI HARTAMAS | ||||||
4D | AIMAN NAIM Shaiful Zahrin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
3D | MUHAMAD RAYN Hamka | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MTD - MTD | ||||||
6B | SIMRAJPAL SINGH Rajinder | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
PT - SMK PADANG TEMBAK | ||||||
6A | MUHAMMAD AIMAN HAFIZ Mohd Rodzi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
RA - SMK RAJA ALI | ||||||
5A | MUHAMMAD AHZA Azri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
4A | MUHAMMAD ILHAM HARRIS Zainudin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
TC - SMK TAMAN CONNAUGHT | ||||||
5B | AMIR IMRAN Ahmad Kamal | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA | ||||||
2B | MUHAMMAD NURHAKIM Mohd Norazmi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
1B | NABIL Abdullah | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
RM15 Recurve Men Under 15 | ||||||
AB - SMK AMINUDDIN BAKI | ||||||
13B | MUAZ JAUHARI Eizral | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
AIWP - SMA MAIWP | ||||||
11D | ADAM FARIS Nasarudin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
10D | SYED DANISH AL RASYID Syed Muhammad | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR | ||||||
15D | ATHEEF FATHI Muhammad Amir | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
8D | DANIAL Baharuddin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
7D | MUHAMMAD ANAS AKMAL Muhammad Zuwairi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
9D | MUHAMMAD LUQMAN Mohd Azman | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
DL - SMK DATOK LOKMAN | ||||||
12D | MUHAMMAD ADLI IQBAL Nor Azly | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
ISTA - SMISTA | ||||||
15C | RIYADH NAQEEL Mohd Faizul Riza | Ses. 0 | ||||
MBTS - SMK BANDAR TASIK SELATAN | ||||||
14C | MUHAMMAD AMIR LUKMAN Azahad | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MSBU - SMK SERI BINTANG UTARA | ||||||
15A | FAHD Kandias | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MSH - SMK SERI HARTAMAS | ||||||
8C | IRFAN Hafiz Rahimi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
9C | MUHAMAD IRVAN Hamka | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
7C | MUHAMMAD DANISH Ari Jairudin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
10C | MUHAMMAD NABIL IRFAN | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MSJ - SMK SEGAMBUT JAYA | ||||||
11C | DANISH Baharudin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
12C | WAN ILYAS NAJWAN Wan Imran | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
MSP - SMK SERI PERMAISURI | ||||||
12A | MUHAMMAD IRFAN HILMI Mohd Kusyairi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
13A | MUHAMMAD RA'ID NASRULLAH Muhammad Rosman | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
PT - SMK PADANG TEMBAK | ||||||
14D | AZHARI Muhammad Aly | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
13D | DAINIL ASYRAF Norazman | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
RA - SMK RAJA ALI | ||||||
13C | GAO JIA BAO | Ses. 0 | ||||
S5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJU | ||||||
7A | ABID KHALIS Eizral | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
10A | AHMAD FIRDAUS Ahmad Fadzil | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
9A | ANAS SAFIAN Ashraf | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
8A | KHAIRUN NAS Kaharudin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
11A | MUHAMMAD HADIF NURUDDIN Ahmad Zahran | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SB - SMK SUNGAI BESI | ||||||
15B | MUHAMMAD AMAR ASYMAWI Mohd Rizuwan | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SJ - SMK ST JOHN | ||||||
10B | AQEELL HUZAIREE FITREE Ahmad Fitree | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
11B | MUHAMMAD AQIEL AHZA Jasrudin | Ses. 0 | ||||
12B | MUHAMMAD ARIFF ABBASSY Muhammad Nazri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
TC - SMK TAMAN CONNAUGHT | ||||||
14B | NARENDRANAR Karunakaran | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA | ||||||
9B | MUHAMMAD AZIM Zamani | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
7B | MUHAMMAD FIRAS FIKRI Muhd Fauzi | Ses. 0 | ||||
8B | MUHAMMAD RAYYAN Mohd Zulhazmi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
VI - VICTORIA INSTITUTION | ||||||
14A | JAGATHYSSH Subramaniam | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
RB12 Recurve Boy Under 12 | ||||||
AUK - SK AU KERAMAT | ||||||
36B | BAZYL ALTAMIS Izlan Hafidz | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
BSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2 | ||||||
36C | WAN NAQIB AIMAN Wan Najib | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
BTS - SK BANDAR TASIK SELATAN | ||||||
34C | MUHAMMAD AFIQ FITRI Mohamad Fidizilah | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
33C | MUHAMMAD ATHMAR ZUNNURAIN Mohd Rizuwan | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
GAB - SK ST GABRIEL | ||||||
32B | ALIFF AQEEL Fakhrul Anwar | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
33B | QAYYUM ISKANDAR Zainul Abidin Sani | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
HT1 - SK JALAN HANG TUAH 1 | ||||||
30B | MICKELL EZZECKSENZ Peter Joeng | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
31B | MUHAMMAD AMIEN MURSYIEDIEN Mohd Rizal | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
29B | MUHAMMAD RAYYAN DARWISY Mohd Ramdan | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
JAP - SK JALAN AIR PANAS | ||||||
29D | DANISH THOPIAN | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
30D | KHAIRUL KAUTSAR Rosmizan | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
28D | NAZHIF NAUFAL Rosmizan | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
KCP - SK COCHRANE PERKASA | ||||||
35B | ASHRAF ALI DANIAL Mohd Sazeri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
34B | MUHAMMAD HARITH AIMAN Norizat | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
NYLR - SJKC NAN YIK €˜LEE RUBBER€™ | ||||||
33D | MUHAMMAD FIRDAUS | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
34D | MUHAMMAD ZACHARY ISTIQUEMA | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
PT1 - SK PADANG TEMBAK 1 | ||||||
21D | ADHAM NAZEEM Mahadi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
22D | DANISH MIKAEL Salahuddin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
23D | MUHAMMAD ALHAFIY Anizan | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
20D | ZAYYAD ZIHNI Syahmin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
PTD - SK PENGKALAN TENTERA DARAT | ||||||
37C | AMIR FIRDAUS Saharudin | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SA - SK SERI ANGGERIK | ||||||
32D | ARYZMAN ADLI Mohd Shahrizal Adli | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
31D | MOHD HAZIQ AIMAN Abd Azie | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SBU - SK SERI BINTANG UTARA | ||||||
37B | IJAZ ZARIF Azmil Farid | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SH - SK SERI HARTAMAS | ||||||
16D | ELIJAH MALIQ FERNANDEZ | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
18D | HANS REYES SINGH | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
17D | IMAN DANIEL Amran | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
19D | MUHAMMAD IRSYAD Abdul Rahman | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SJ1 - SK ST JOHN 1 | ||||||
28C | ABDEL QAYYUUM Mohd Farid | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
29C | MUHAMAD AQIL QUYYUM Muhamad Azman | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
26C | NAZRAN IRFAN Nazir | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
27C | THURGESSHWARAN Ganesan | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SJ2 - SK ST. JOHN 2 | ||||||
22B | AXEL GANDA WIRAWAN | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
23B | MEGAT EMIR HAMZAH Megat Shahrul Azman | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
25B | MUHAMMAD AMIN Muhammad Reza | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
24B | NAIN DANISH PUTERA Diki Zulkarnain | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SKBD - SK BUKIT DAMANSARA | ||||||
19B | DHILLON NG Hoong Kit | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
18B | EUSOFF HAMZAH Sazaliza | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
20B | ISKANDAR SUFFIAN | Ses. 0 | ||||
16B | MUHAMMAD HARIZ Hairul Nezam | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
17B | MUHAMMAD ZAKWAN Mohammad Khalil | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
21B | UTHMAN HARIS Sazaliza | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SKS - SK SETIAWANGSA | ||||||
17A | AFIQ RAZEEN Amir | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
16A | AHMAD NAZRIN SHAH Ahmad Badli Shah | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
18A | AIRELL NAZEEF FITREE Ahmad Fitree | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
19A | AQEEF SHAMEEL FITREE Ahmad Fitree | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
32A | DANIE AZHARI Mohammad Razi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
23A | DARWISH AIMAN Sharani Fitri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
20A | DHANI RAIYAN Sharani Fitri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
24A | DZUL AIMAN BAIHAQQI Dzul Helmi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
22A | GLANE ZYON ROMEO | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
25A | HILMAN AREF Annuar Sofi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
30A | KHAIRUL AFNAN Khairul Azhar (Nik) | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
27A | LUQMAN AL HAKIM Firdaus Suffian | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
21A | MUHAMMAD ADAM SYAHMIE Abdullah | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
33A | MUHAMMAD AWALLUDDIN Mohd Shamsol | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
34A | MUHAMMAD EMIR IBRAHIM Mohd Shaza | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
36A | MUHAMMAD FAQIH FALAH Mohammad Fauzi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
29A | MUHAMMAD HARRIZ FAHMY Mohd Haniff | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
35A | MUHAMMAD IRFAN NAWFAL Khairul Anuar | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
28A | MUHAMMAD RAYHAN Mohd Zulhazmi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
26A | SYED ALIFF ISKANDAR Syed Azmi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
31A | ZUHRI ABBASY AS SHAFIY Zamzuri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SP - SK SERI PERMAISURI | ||||||
26D | AHMAD IRSYAD RAKIN Mustakim | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
25D | MUHAMMAD AAKIF MIFZAL Khairul Faizal | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
27D | MUHAMMAD IZZANIE ZAFUAN Ahmad Fuzaidee | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
24D | NUR HAKIMIE KHUSYAIRI Nazrul Hafiz | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
SS - SK SERI SAUJANA | ||||||
35C | MUHAMMAD NAIM ALIF Muhammad Radzif | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
ST - SK SERI TASIK | ||||||
28B | ILHAM FARIS ISKANDAR Suhaimee | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
26B | MUHAMMAD HAZIQ AMSYAR Nazri | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
27B | MUHAMMAD SYAKIRIN MUHSIN Mohd Hafiz Chali | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
TM - SK TAMAN MALURI | ||||||
31C | HAZIM HADI Mohd Isa | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
30C | MUHAMMAD AMIR RASYIDDIN Mohd Fauzi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
32C | MUHAMMAD HAZIM Noor Azian | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
TMI - SK TAMAN MIDAH | ||||||
36D | MUHAMMAD ALIF AIMAN Mohd Hafiz | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
TSS - SK TAMAN SRI SINAR | ||||||
37A | MUHAMMAD FAKHRIY Mohd Fauzi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
WJ - SK WANGSA JAYA | ||||||
35D | MUHAMMAD HAZIQ IZZUDDIN Ahmad Zahran | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
WM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10 | ||||||
23C | EZZRY FARISH Sokhibul Fadhil | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
20C | HADIF EIDHAM Hairul Nizam | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
22C | HARISZUDIN Ahmad Fahmi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
24C | MUHAMMAD ABBAS Fakhrul Anwar | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
25C | MUHAMMAD AFIF FITRI Mohd Nadzru | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
18C | MUHAMMAD ARIF SHAH Mohd Shah Rezal | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
16C | MUHAMMAD DANISH RAYYAN Mohd Fairus | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
19C | MUHAMMAD DINIE FIRDAUS Mohd Tarmizi | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
17C | MUHAMMAD NUFAYL AHBA Nuril Anwar Ahba | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
21C | MUHAMMAD ZUHAIRUL AYREL Mohd Zuki | Qualification Rounds Men & Boy | ||||
RW18 Recurve Women Under 18 | ||||||
AIWP - SMA MAIWP | ||||||
3A | ALYSHA Khairil Anuar | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
2A | HUSNA ALIA Hamiat | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
1A | NUR SABRINA HANI Norzambri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
4A | NURIN NADHIRAH Abd Fattah | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR | ||||||
1B | NUR HAZIRAH Mohd Hasif | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
2B | NUR KHALEESA Mohd Aaznan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
CIS - CEMPAKA INTERNATIONAL SCHOOL | ||||||
5B | CHRISTIANNE LOW Ern Hui | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
CP - SMK COCHRANE PERKASA | ||||||
5A | AMIERAH ZABIERAH Azhar | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
MSH - SMK SERI HARTAMAS | ||||||
3B | ALLYSHA ADRIANA Mohd Azmi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
4B | AZNI HUSNIYAH Husaini | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
PT - SMK PADANG TEMBAK | ||||||
2D | NUR ATIQAH YASMIN Mohd Syukri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SSN - SMK SERI TITIWANGSA | ||||||
4D | FATIN NURHANNAH Rasheedy | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SSP - SM SAINS SERI PUTERI KL | ||||||
3C | BIBI NURALYA MAISARA Md Jaafar | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
1C | NUR LAILA KARMILA Mohd Halim | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
2C | NURUL ADRIANA Zamzuri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
TMA - SMK TAMAN MALURI | ||||||
4C | FAHIRAH NURDINI Mohd Yazil Elham | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA | ||||||
3D | ALIEYA NAFISA DIYANA Mohd Muhsin | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
RW15 Recurve Women Under 15 | ||||||
AB - SMK AMINUDDIN BAKI | ||||||
7A | AQILAH BADIHAH Mohd Badaruddin | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
9A | ARIANA NUR DANIA Mohamad Zairi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
6A | ASHALINA Md Azhar | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
8A | NUR KASIH Norazam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
10A | SHAZWANI AINA Izwan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
AD - SMK ALAM DAMAI | ||||||
14B | AYESHA SORAYA Mohamad Zaid | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
13B | NUR ALYSA HUSNA Mohd Firdaous | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
AIWP - SMA MAIWP | ||||||
8B | INTISAR Mohd Zaidir | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
9B | NUR DAMIYA ULFA Mohd Yusri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
10B | NUR UMAIRAH Nor Muazam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
7B | PUTERI BALQIS Abd Razak | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
6B | QURRATULAIN Zainul Abidin Sani | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR | ||||||
6C | AIN SYAFIQAH Mohd Zuhairi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
9C | ATIQAH MUSFIRAH Ahmad 'arif | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
8C | AUNI ZAHRAA Ahmad Zaini | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
10C | IRDEENA QAISARA Borhan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
7C | WAN AISYAH SYAHIRAH Wan Ibrahim | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
BBSP - SMK BANDAR BARU SERI PETALING | ||||||
15C | AKMA SAFIYYA Khairul Nizam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
CBN - SMK CONVENT BUKIT NANAS | ||||||
9D | ARDYLEA Ruzlan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
8D | DIAN NUR DALILA Mohd Noor Ridzuan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
6D | NURIN FARISHA Muhammad Faiez | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
7D | ZAHRA SIBYLLA | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
CJP - SMK CONVENT JALAN PEEL | ||||||
11B | AIDATUL WIDAD Makrup | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
12B | NUR ERYATUL QISTINA Mohd Nadzri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
CP - SMK COCHRANE PERKASA | ||||||
13C | FATIN WAHIDA AMALIN | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
14C | NUR ALEEYA Sharif Gabir | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
ISTA - SMISTA | ||||||
15A | NUR NABILAH HUMAISA Zesdyzar | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
14A | SAIDATUL KHADIJAH Abdul Rahman | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
MSH - SMK SERI HARTAMAS | ||||||
13A | MAIRA ADRIANA ENOLIL Dzulfiqa Enolil | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
12A | MARYAM ZULAIKHA | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
11A | NUR ALEEYA BALQIS Mohd Rashidi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
RA - SMK RAJA ALI | ||||||
11D | ALIEYA NURMADIANA Md Faizal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
13D | JACQWINA DARWIN Foris | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
10D | NURUL AIN Razmy Shah | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
12D | SITI NUR IZZAMIRRAH Mat Sidek | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
S5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJU | ||||||
15D | AISYA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul Aziz | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
14D | NOR IRDYNA ARISSA Zahri Affendi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SB - SMK SUNGAI BESI | ||||||
16C | BUT AMIRA BATRISYIA Mohd Ali | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SJIS - SK JOHN'S INTERNATIONAL SCHOOL | ||||||
16D | MICHELE ADRIANI WIRAWAN | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SSP - SM SAINS SERI PUTERI KL | ||||||
16B | NOR SHUHADA Nor Shahzaezly | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
TMA - SMK TAMAN MALURI | ||||||
12C | MAIZATUL DAYANA Mior Murtazian | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
11C | SITI KHADIJAH Aziharidzal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
TP - SMK TIARA PERMAI | ||||||
15B | AIN NURFAQIHAH Azhar | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA | ||||||
16A | AMNA NAFISA DIYANA Mohd Muhsin | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
RG12 Recurve Girl Under 12 | ||||||
BSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2 | ||||||
40D | AIESYA SAPHIYA Sokkeri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
BTS - SK BANDAR TASIK SELATAN | ||||||
35D | AUNI NAJWA Hamezy | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
34D | NUR ALEESYA MAISARAH Mohd Azizi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
36D | NUR FARZANA AKMAR Zulkiflee | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
33D | NURHUSNA HUMAIRA Abdul Salam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
CBN1 - SK CONVENT (1) BUKIT NANAS | ||||||
39C | NAZIRA HANI Nazir | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
CBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANAS | ||||||
24C | ARIANNA NAJWA Muhd Syaril Nizal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
17C | AYRA JAMEELA Jamsari | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
28C | AZRA ZULAIKA Zahuri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
27C | EVELYN ARISSA Mohd Farish | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
21C | NUR KHAIRUNNISA SAJIDAH Abdul Latiff | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
30C | NUR NISA AMANINA Azlan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
29C | NUR SYAZA ALYSSA Muhammad Faizal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
32C | NUR ZARITH MELISSA Mohd Shahrulnizam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
26C | NURUL IZZAH Zanizam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
23C | RAJA IMAN ALAISYAH Raja Nazrul Izzat | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
31C | SITI AFRINNA NAZMAH Mohamed Hussain | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
25C | SITI MAISARAH Masri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
33C | SOFIA ZARA Mohd Fairuz | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
19C | SUFI DHARNIA MIRZA Mohd Sufian | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
18C | WAFA KHAIREENA Mohd Razi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
22C | YUNEESHRA NAIR Segaran | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
20C | ZAARA QISTINA Wan Ahmad Yusof | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
HT1 - SK JALAN HANG TUAH 1 | ||||||
35C | FIRHANAH IZZATTI Romzi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
36C | NUR ADRIANA AMANI Muhammad Al Adzhar | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
34C | NUR ARIESYA SYALIANA Abu Talib | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
JAP - SK JALAN AIR PANAS | ||||||
36B | AISYAH HUMAIRA Muhammad Roslan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
34B | PUTRI ANIQAH DIHATI Mohamad Kharulnizam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
35B | WARDINA DANIA Samsul | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
KH - SJKC KWONG HON | ||||||
40C | ATIQAH BAZILEEN Bazli | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
PTD - SK PENGKALAN TENTERA DARAT | ||||||
39A | NUR IRDINA Mohd Irwan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SA - SK SERI ANGGERIK | ||||||
37A | KHADIJAH Khairunnizam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
38A | PUTRI AYRA RADHIYA Abd Razak | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SAU - SRA SRI AL UMMAH | ||||||
40B | NUR AINUL MARDHIAH Mohd Ridzuan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SBU - SK SERI BINTANG UTARA | ||||||
39B | SURI HANNAH Imran | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SH - SK SERI HARTAMAS | ||||||
22D | DYLAN MIKAELA Fernandez | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
20D | GALAXYS ARMSTRONG KAUR | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
17D | HANNAH WAFIQAH Mohamad Yussof | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
19D | KHAYRA SAKINAH Mohamad Yussof | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
18D | SHARIFAH IMAAN Syed Ahmad Muzri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
21D | YASMIN ZAFIRAH Mohammad Yusof | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SKBD - SK BUKIT DAMANSARA | ||||||
28D | AMI HANI ARIANA Ami Akhram | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
29D | AMNA NAFISA Malik | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
31D | EILIAH AMINAH Mohd Rashdan Shah | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
32D | ELSA SUFFIAN | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
30D | TAMARA JANNA Ahmad Zaieriff | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SKS - SK SETIAWANGSA | ||||||
19B | ALYA ZAHRAA Ahmad Zaini | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
21B | AMANI Muhammad Fadzil | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
24B | DHIYA AMANI Ahmad Damsyek | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
25B | EMYRA IMAAN Isbawandi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
17B | LAYLA KHADEEJA Hisham | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
18B | MAYA ADEELA Zulkifly | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
33B | MAYA ZAHRAA Mohd Azrai | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
27B | MIYA ZAHRAA Mohd Azrai | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
29B | MYRA AZ-ZAHRA Mohamed Rafick Khan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
20B | NISREEN HANNAH Mohd Nazmi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
31B | NUHA HUMAIRAA Mohd Nazmi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
28B | PUTERI AIRIS MARISSA Ahmad Badli Shah | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
30B | PUTRI AIDA Muhammad Reza | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
26B | SARA SOFEA Mohd Shahril | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
32B | TEH ADEENA Azman Azam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
23B | YASMIN AILA Hisham | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
22B | ZAHRA SOFIA Hisham | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SP - SK SERI PERMAISURI | ||||||
40A | NUR HAZIE UMAIRAH Nazrul Hafiz | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
SRIAA - SR ISLAM AL AMIN WP | ||||||
37B | AZZAHRA Mohd Fathi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
38B | UMAIRA Mohd Fathi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
ST - SK SERI TASIK | ||||||
27D | HANA ASYIKIN Mohd Kusyairi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
23D | HUSNA MAISARAH Mohd Hosni | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
26D | NUR ASLINDA AFIFAH Mohd Kassim | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
24D | NUR DANIA FARISYA Abdullah | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
25D | SYAFI HANA Saiful Azrul | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
THO - SK DESA TUN HUSSEIN ONN | ||||||
38C | AIZATUL BATRISYIA Zamri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
37C | PUTERI FARISHA HUMAIRA Mohd Fozi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
TM - SK TAMAN MALURI | ||||||
37D | ANEES MAISARAH Azezee | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
38D | SITI AISYAH Aziharidzal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
TMI - SK TAMAN MIDAH | ||||||
39D | NORHADIRAH Faizal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
WM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10 | ||||||
23A | ALYA HUMAIRA Jamaludin | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
17A | ANIS SOFEA Wahiduzaman | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
30A | ASYLA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul Aziz | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
24A | DANIA HUMAIRA Mohd Suhaimi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
31A | EMIRA DAMIA Sokhibul Fadhil | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
32A | FAEYQA DARYN Rohazwan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
27A | FALISHA SYASMEEN Mohd Faizal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
22A | FARAH QAISARA NABIHAH Mohd Noor | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
25A | FELLAH DELYSHA Rohazwan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
33A | HANIN KIASATINA Syarizul Ikhmal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
36A | ISABEL Mohammed Iqbal | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
35A | NUR ALEESYA DANIA Mohd Nizam | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
18A | NUR AQILAH ZULFA Mohd Nadzri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
26A | NUR IRDINA MARSYA Mohd Luqman Hakim | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
21A | NUR IZZATIE AINBATRISYIA Azlan | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
34A | NURAIMI IRSALINA Mohd Irwan Shah | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
19A | NURAIN DAMIA Mohd Tarmizi | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
29A | NURDHIYA RAEESA Mohd Fairus | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
28A | SYAFIAH NABILA MERICAN Zainuri | Qualification Rounds Women & Girl | ||||
20A | SYASYA AQILAH Mohd Shahrin | Qualification Rounds Women & Girl |