Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur (MSSWPKL)
Kompleks MSN Taman Keramat, Kuala Lumpur, 10-14 Feb 2020
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Entries by Event
TargetRankNameSession
RM18  Recurve Men Under 18
AB - SMK AMINUDDIN BAKI
1C ADAM KAI JAKOB WAGNER Qualification Rounds Men & Boy
3C AHMAD ANAQI MUQRI Ahmad MazukiQualification Rounds Men & Boy
2C SYED AMIR IMRAN Syed JeffriQualification Rounds Men & Boy
AIWP - SMA MAIWP
3B ABDURRAHMAN Mohamed RadziQualification Rounds Men & Boy
4B MUHAMMAD SYAMIL PisolQualification Rounds Men & Boy
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR
1D MUHAMMAD NAZHEEF HAQEEMIE Mohd NizamQualification Rounds Men & Boy
2D MUHAMMAD TARMIZI SyarizalQualification Rounds Men & Boy
ISTA - SMISTA
1A HELMI ASHRAF HaslizaQualification Rounds Men & Boy
3A MUHAMMAD ABU RAWAHAH Mohd NadzrieQualification Rounds Men & Boy
2A MUHAMMAD AIDIL ASYRAF Mohd YusufQualification Rounds Men & Boy
MBTS - SMK BANDAR TASIK SELATAN
5C ADAM DANIEL SYAHID Abdul Qadir Syahul HamidQualification Rounds Men & Boy
4C MUHAMMAD IQBAL JUFRIE JohariQualification Rounds Men & Boy
MSBU - SMK SERI BINTANG UTARA
6C MUSA Mustakim MurtadzaQualification Rounds Men & Boy
MSH - SMK SERI HARTAMAS
4D AIMAN NAIM Shaiful ZahrinQualification Rounds Men & Boy
3D MUHAMAD RAYN HamkaQualification Rounds Men & Boy
MTD - MTD
6B SIMRAJPAL SINGH RajinderQualification Rounds Men & Boy
PT - SMK PADANG TEMBAK
6A MUHAMMAD AIMAN HAFIZ Mohd RodziQualification Rounds Men & Boy
RA - SMK RAJA ALI
5A MUHAMMAD AHZA AzriQualification Rounds Men & Boy
4A MUHAMMAD ILHAM HARRIS ZainudinQualification Rounds Men & Boy
TC - SMK TAMAN CONNAUGHT
5B AMIR IMRAN Ahmad KamalQualification Rounds Men & Boy
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA
2B MUHAMMAD NURHAKIM Mohd NorazmiQualification Rounds Men & Boy
1B NABIL AbdullahQualification Rounds Men & Boy
RM15  Recurve Men Under 15
AB - SMK AMINUDDIN BAKI
13B MUAZ JAUHARI EizralQualification Rounds Men & Boy
AIWP - SMA MAIWP
11D ADAM FARIS NasarudinQualification Rounds Men & Boy
10D SYED DANISH AL RASYID Syed MuhammadQualification Rounds Men & Boy
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR
15D ATHEEF FATHI Muhammad AmirQualification Rounds Men & Boy
8D DANIAL BaharuddinQualification Rounds Men & Boy
7D MUHAMMAD ANAS AKMAL Muhammad ZuwairiQualification Rounds Men & Boy
9D MUHAMMAD LUQMAN Mohd AzmanQualification Rounds Men & Boy
DL - SMK DATOK LOKMAN
12D MUHAMMAD ADLI IQBAL Nor AzlyQualification Rounds Men & Boy
ISTA - SMISTA
15C RIYADH NAQEEL Mohd Faizul RizaSes. 0
MBTS - SMK BANDAR TASIK SELATAN
14C MUHAMMAD AMIR LUKMAN AzahadQualification Rounds Men & Boy
MSBU - SMK SERI BINTANG UTARA
15A FAHD KandiasQualification Rounds Men & Boy
MSH - SMK SERI HARTAMAS
8C IRFAN Hafiz RahimiQualification Rounds Men & Boy
9C MUHAMAD IRVAN HamkaQualification Rounds Men & Boy
7C MUHAMMAD DANISH Ari JairudinQualification Rounds Men & Boy
10C MUHAMMAD NABIL IRFAN Qualification Rounds Men & Boy
MSJ - SMK SEGAMBUT JAYA
11C DANISH BaharudinQualification Rounds Men & Boy
12C WAN ILYAS NAJWAN Wan ImranQualification Rounds Men & Boy
MSP - SMK SERI PERMAISURI
12A MUHAMMAD IRFAN HILMI Mohd KusyairiQualification Rounds Men & Boy
13A MUHAMMAD RA'ID NASRULLAH Muhammad RosmanQualification Rounds Men & Boy
PT - SMK PADANG TEMBAK
14D AZHARI Muhammad AlyQualification Rounds Men & Boy
13D DAINIL ASYRAF NorazmanQualification Rounds Men & Boy
RA - SMK RAJA ALI
13C GAO JIA BAO Ses. 0
S5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJU
7A ABID KHALIS EizralQualification Rounds Men & Boy
10A AHMAD FIRDAUS Ahmad FadzilQualification Rounds Men & Boy
9A ANAS SAFIAN AshrafQualification Rounds Men & Boy
8A KHAIRUN NAS KaharudinQualification Rounds Men & Boy
11A MUHAMMAD HADIF NURUDDIN Ahmad ZahranQualification Rounds Men & Boy
SB - SMK SUNGAI BESI
15B MUHAMMAD AMAR ASYMAWI Mohd RizuwanQualification Rounds Men & Boy
SJ - SMK ST JOHN
10B AQEELL HUZAIREE FITREE Ahmad FitreeQualification Rounds Men & Boy
11B MUHAMMAD AQIEL AHZA JasrudinSes. 0
12B MUHAMMAD ARIFF ABBASSY Muhammad NazriQualification Rounds Men & Boy
TC - SMK TAMAN CONNAUGHT
14B NARENDRANAR KarunakaranQualification Rounds Men & Boy
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA
9B MUHAMMAD AZIM ZamaniQualification Rounds Men & Boy
7B MUHAMMAD FIRAS FIKRI Muhd FauziSes. 0
8B MUHAMMAD RAYYAN Mohd ZulhazmiQualification Rounds Men & Boy
VI - VICTORIA INSTITUTION
14A JAGATHYSSH SubramaniamQualification Rounds Men & Boy
RB12  Recurve Boy Under 12
AUK - SK AU KERAMAT
36B BAZYL ALTAMIS Izlan HafidzQualification Rounds Men & Boy
BSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2
36C WAN NAQIB AIMAN Wan NajibQualification Rounds Men & Boy
BTS - SK BANDAR TASIK SELATAN
34C MUHAMMAD AFIQ FITRI Mohamad FidizilahQualification Rounds Men & Boy
33C MUHAMMAD ATHMAR ZUNNURAIN Mohd RizuwanQualification Rounds Men & Boy
GAB - SK ST GABRIEL
32B ALIFF AQEEL Fakhrul AnwarQualification Rounds Men & Boy
33B QAYYUM ISKANDAR Zainul Abidin SaniQualification Rounds Men & Boy
HT1 - SK JALAN HANG TUAH 1
30B MICKELL EZZECKSENZ Peter JoengQualification Rounds Men & Boy
31B MUHAMMAD AMIEN MURSYIEDIEN Mohd RizalQualification Rounds Men & Boy
29B MUHAMMAD RAYYAN DARWISY Mohd RamdanQualification Rounds Men & Boy
JAP - SK JALAN AIR PANAS
29D DANISH THOPIAN Qualification Rounds Men & Boy
30D KHAIRUL KAUTSAR RosmizanQualification Rounds Men & Boy
28D NAZHIF NAUFAL RosmizanQualification Rounds Men & Boy
KCP - SK COCHRANE PERKASA
35B ASHRAF ALI DANIAL Mohd SazeriQualification Rounds Men & Boy
34B MUHAMMAD HARITH AIMAN NorizatQualification Rounds Men & Boy
NYLR - SJKC NAN YIK €˜LEE RUBBER€™
33D MUHAMMAD FIRDAUS Qualification Rounds Men & Boy
34D MUHAMMAD ZACHARY ISTIQUEMA Qualification Rounds Men & Boy
PT1 - SK PADANG TEMBAK 1
21D ADHAM NAZEEM MahadiQualification Rounds Men & Boy
22D DANISH MIKAEL SalahuddinQualification Rounds Men & Boy
23D MUHAMMAD ALHAFIY AnizanQualification Rounds Men & Boy
20D ZAYYAD ZIHNI SyahminQualification Rounds Men & Boy
PTD - SK PENGKALAN TENTERA DARAT
37C AMIR FIRDAUS SaharudinQualification Rounds Men & Boy
SA - SK SERI ANGGERIK
32D ARYZMAN ADLI Mohd Shahrizal AdliQualification Rounds Men & Boy
31D MOHD HAZIQ AIMAN Abd AzieQualification Rounds Men & Boy
SBU - SK SERI BINTANG UTARA
37B IJAZ ZARIF Azmil FaridQualification Rounds Men & Boy
SH - SK SERI HARTAMAS
16D ELIJAH MALIQ FERNANDEZ Qualification Rounds Men & Boy
18D HANS REYES SINGH Qualification Rounds Men & Boy
17D IMAN DANIEL AmranQualification Rounds Men & Boy
19D MUHAMMAD IRSYAD Abdul RahmanQualification Rounds Men & Boy
SJ1 - SK ST JOHN 1
28C ABDEL QAYYUUM Mohd FaridQualification Rounds Men & Boy
29C MUHAMAD AQIL QUYYUM Muhamad AzmanQualification Rounds Men & Boy
26C NAZRAN IRFAN NazirQualification Rounds Men & Boy
27C THURGESSHWARAN GanesanQualification Rounds Men & Boy
SJ2 - SK ST. JOHN 2
22B AXEL GANDA WIRAWAN Qualification Rounds Men & Boy
23B MEGAT EMIR HAMZAH Megat Shahrul AzmanQualification Rounds Men & Boy
25B MUHAMMAD AMIN Muhammad RezaQualification Rounds Men & Boy
24B NAIN DANISH PUTERA Diki ZulkarnainQualification Rounds Men & Boy
SKBD - SK BUKIT DAMANSARA
19B DHILLON NG Hoong KitQualification Rounds Men & Boy
18B EUSOFF HAMZAH SazalizaQualification Rounds Men & Boy
20B ISKANDAR SUFFIAN Ses. 0
16B MUHAMMAD HARIZ Hairul NezamQualification Rounds Men & Boy
17B MUHAMMAD ZAKWAN Mohammad KhalilQualification Rounds Men & Boy
21B UTHMAN HARIS SazalizaQualification Rounds Men & Boy
SKS - SK SETIAWANGSA
17A AFIQ RAZEEN AmirQualification Rounds Men & Boy
16A AHMAD NAZRIN SHAH Ahmad Badli ShahQualification Rounds Men & Boy
18A AIRELL NAZEEF FITREE Ahmad FitreeQualification Rounds Men & Boy
19A AQEEF SHAMEEL FITREE Ahmad FitreeQualification Rounds Men & Boy
32A DANIE AZHARI Mohammad RaziQualification Rounds Men & Boy
23A DARWISH AIMAN Sharani FitriQualification Rounds Men & Boy
20A DHANI RAIYAN Sharani FitriQualification Rounds Men & Boy
24A DZUL AIMAN BAIHAQQI Dzul HelmiQualification Rounds Men & Boy
22A GLANE ZYON ROMEO Qualification Rounds Men & Boy
25A HILMAN AREF Annuar SofiQualification Rounds Men & Boy
30A KHAIRUL AFNAN Khairul Azhar (Nik)Qualification Rounds Men & Boy
27A LUQMAN AL HAKIM Firdaus SuffianQualification Rounds Men & Boy
21A MUHAMMAD ADAM SYAHMIE AbdullahQualification Rounds Men & Boy
33A MUHAMMAD AWALLUDDIN Mohd ShamsolQualification Rounds Men & Boy
34A MUHAMMAD EMIR IBRAHIM Mohd ShazaQualification Rounds Men & Boy
36A MUHAMMAD FAQIH FALAH Mohammad FauziQualification Rounds Men & Boy
29A MUHAMMAD HARRIZ FAHMY Mohd HaniffQualification Rounds Men & Boy
35A MUHAMMAD IRFAN NAWFAL Khairul AnuarQualification Rounds Men & Boy
28A MUHAMMAD RAYHAN Mohd ZulhazmiQualification Rounds Men & Boy
26A SYED ALIFF ISKANDAR Syed AzmiQualification Rounds Men & Boy
31A ZUHRI ABBASY AS SHAFIY ZamzuriQualification Rounds Men & Boy
SP - SK SERI PERMAISURI
26D AHMAD IRSYAD RAKIN MustakimQualification Rounds Men & Boy
25D MUHAMMAD AAKIF MIFZAL Khairul FaizalQualification Rounds Men & Boy
27D MUHAMMAD IZZANIE ZAFUAN Ahmad FuzaideeQualification Rounds Men & Boy
24D NUR HAKIMIE KHUSYAIRI Nazrul HafizQualification Rounds Men & Boy
SS - SK SERI SAUJANA
35C MUHAMMAD NAIM ALIF Muhammad RadzifQualification Rounds Men & Boy
ST - SK SERI TASIK
28B ILHAM FARIS ISKANDAR SuhaimeeQualification Rounds Men & Boy
26B MUHAMMAD HAZIQ AMSYAR NazriQualification Rounds Men & Boy
27B MUHAMMAD SYAKIRIN MUHSIN Mohd Hafiz ChaliQualification Rounds Men & Boy
TM - SK TAMAN MALURI
31C HAZIM HADI Mohd IsaQualification Rounds Men & Boy
30C MUHAMMAD AMIR RASYIDDIN Mohd FauziQualification Rounds Men & Boy
32C MUHAMMAD HAZIM Noor AzianQualification Rounds Men & Boy
TMI - SK TAMAN MIDAH
36D MUHAMMAD ALIF AIMAN Mohd HafizQualification Rounds Men & Boy
TSS - SK TAMAN SRI SINAR
37A MUHAMMAD FAKHRIY Mohd FauziQualification Rounds Men & Boy
WJ - SK WANGSA JAYA
35D MUHAMMAD HAZIQ IZZUDDIN Ahmad ZahranQualification Rounds Men & Boy
WM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10
23C EZZRY FARISH Sokhibul FadhilQualification Rounds Men & Boy
20C HADIF EIDHAM Hairul NizamQualification Rounds Men & Boy
22C HARISZUDIN Ahmad FahmiQualification Rounds Men & Boy
24C MUHAMMAD ABBAS Fakhrul AnwarQualification Rounds Men & Boy
25C MUHAMMAD AFIF FITRI Mohd NadzruQualification Rounds Men & Boy
18C MUHAMMAD ARIF SHAH Mohd Shah RezalQualification Rounds Men & Boy
16C MUHAMMAD DANISH RAYYAN Mohd FairusQualification Rounds Men & Boy
19C MUHAMMAD DINIE FIRDAUS Mohd TarmiziQualification Rounds Men & Boy
17C MUHAMMAD NUFAYL AHBA Nuril Anwar AhbaQualification Rounds Men & Boy
21C MUHAMMAD ZUHAIRUL AYREL Mohd ZukiQualification Rounds Men & Boy
RW18  Recurve Women Under 18
AIWP - SMA MAIWP
3A ALYSHA Khairil AnuarQualification Rounds Women & Girl
2A HUSNA ALIA HamiatQualification Rounds Women & Girl
1A NUR SABRINA HANI NorzambriQualification Rounds Women & Girl
4A NURIN NADHIRAH Abd FattahQualification Rounds Women & Girl
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR
1B NUR HAZIRAH Mohd HasifQualification Rounds Women & Girl
2B NUR KHALEESA Mohd AaznanQualification Rounds Women & Girl
CIS - CEMPAKA INTERNATIONAL SCHOOL
5B CHRISTIANNE LOW Ern HuiQualification Rounds Women & Girl
CP - SMK COCHRANE PERKASA
5A AMIERAH ZABIERAH AzharQualification Rounds Women & Girl
MSH - SMK SERI HARTAMAS
3B ALLYSHA ADRIANA Mohd AzmiQualification Rounds Women & Girl
4B AZNI HUSNIYAH HusainiQualification Rounds Women & Girl
PT - SMK PADANG TEMBAK
2D NUR ATIQAH YASMIN Mohd SyukriQualification Rounds Women & Girl
SSN - SMK SERI TITIWANGSA
4D FATIN NURHANNAH RasheedyQualification Rounds Women & Girl
SSP - SM SAINS SERI PUTERI KL
3C BIBI NURALYA MAISARA Md JaafarQualification Rounds Women & Girl
1C NUR LAILA KARMILA Mohd HalimQualification Rounds Women & Girl
2C NURUL ADRIANA ZamzuriQualification Rounds Women & Girl
TMA - SMK TAMAN MALURI
4C FAHIRAH NURDINI Mohd Yazil ElhamQualification Rounds Women & Girl
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA
3D ALIEYA NAFISA DIYANA Mohd MuhsinQualification Rounds Women & Girl
RW15  Recurve Women Under 15
AB - SMK AMINUDDIN BAKI
7A AQILAH BADIHAH Mohd BadaruddinQualification Rounds Women & Girl
9A ARIANA NUR DANIA Mohamad ZairiQualification Rounds Women & Girl
6A ASHALINA Md AzharQualification Rounds Women & Girl
8A NUR KASIH NorazamQualification Rounds Women & Girl
10A SHAZWANI AINA IzwanQualification Rounds Women & Girl
AD - SMK ALAM DAMAI
14B AYESHA SORAYA Mohamad ZaidQualification Rounds Women & Girl
13B NUR ALYSA HUSNA Mohd FirdaousQualification Rounds Women & Girl
AIWP - SMA MAIWP
8B INTISAR Mohd ZaidirQualification Rounds Women & Girl
9B NUR DAMIYA ULFA Mohd YusriQualification Rounds Women & Girl
10B NUR UMAIRAH Nor MuazamQualification Rounds Women & Girl
7B PUTERI BALQIS Abd RazakQualification Rounds Women & Girl
6B QURRATULAIN Zainul Abidin SaniQualification Rounds Women & Girl
AKL - SMK AGAMA KUALA LUMPUR
6C AIN SYAFIQAH Mohd ZuhairiQualification Rounds Women & Girl
9C ATIQAH MUSFIRAH Ahmad 'arifQualification Rounds Women & Girl
8C AUNI ZAHRAA Ahmad ZainiQualification Rounds Women & Girl
10C IRDEENA QAISARA BorhanQualification Rounds Women & Girl
7C WAN AISYAH SYAHIRAH Wan IbrahimQualification Rounds Women & Girl
BBSP - SMK BANDAR BARU SERI PETALING
15C AKMA SAFIYYA Khairul NizamQualification Rounds Women & Girl
CBN - SMK CONVENT BUKIT NANAS
9D ARDYLEA RuzlanQualification Rounds Women & Girl
8D DIAN NUR DALILA Mohd Noor RidzuanQualification Rounds Women & Girl
6D NURIN FARISHA Muhammad FaiezQualification Rounds Women & Girl
7D ZAHRA SIBYLLA Qualification Rounds Women & Girl
CJP - SMK CONVENT JALAN PEEL
11B AIDATUL WIDAD MakrupQualification Rounds Women & Girl
12B NUR ERYATUL QISTINA Mohd NadzriQualification Rounds Women & Girl
CP - SMK COCHRANE PERKASA
13C FATIN WAHIDA AMALIN Qualification Rounds Women & Girl
14C NUR ALEEYA Sharif GabirQualification Rounds Women & Girl
ISTA - SMISTA
15A NUR NABILAH HUMAISA ZesdyzarQualification Rounds Women & Girl
14A SAIDATUL KHADIJAH Abdul RahmanQualification Rounds Women & Girl
MSH - SMK SERI HARTAMAS
13A MAIRA ADRIANA ENOLIL Dzulfiqa EnolilQualification Rounds Women & Girl
12A MARYAM ZULAIKHA Qualification Rounds Women & Girl
11A NUR ALEEYA BALQIS Mohd RashidiQualification Rounds Women & Girl
RA - SMK RAJA ALI
11D ALIEYA NURMADIANA Md FaizalQualification Rounds Women & Girl
13D JACQWINA DARWIN ForisQualification Rounds Women & Girl
10D NURUL AIN Razmy ShahQualification Rounds Women & Girl
12D SITI NUR IZZAMIRRAH Mat SidekQualification Rounds Women & Girl
S5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJU
15D AISYA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul AzizQualification Rounds Women & Girl
14D NOR IRDYNA ARISSA Zahri AffendiQualification Rounds Women & Girl
SB - SMK SUNGAI BESI
16C BUT AMIRA BATRISYIA Mohd AliQualification Rounds Women & Girl
SJIS - SK JOHN'S INTERNATIONAL SCHOOL
16D MICHELE ADRIANI WIRAWAN Qualification Rounds Women & Girl
SSP - SM SAINS SERI PUTERI KL
16B NOR SHUHADA Nor ShahzaezlyQualification Rounds Women & Girl
TMA - SMK TAMAN MALURI
12C MAIZATUL DAYANA Mior MurtazianQualification Rounds Women & Girl
11C SITI KHADIJAH AziharidzalQualification Rounds Women & Girl
TP - SMK TIARA PERMAI
15B AIN NURFAQIHAH AzharQualification Rounds Women & Girl
TSE - SMK TAMAN SETIAWANGSA
16A AMNA NAFISA DIYANA Mohd MuhsinQualification Rounds Women & Girl
RG12  Recurve Girl Under 12
BSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2
40D AIESYA SAPHIYA SokkeriQualification Rounds Women & Girl
BTS - SK BANDAR TASIK SELATAN
35D AUNI NAJWA HamezyQualification Rounds Women & Girl
34D NUR ALEESYA MAISARAH Mohd AziziQualification Rounds Women & Girl
36D NUR FARZANA AKMAR ZulkifleeQualification Rounds Women & Girl
33D NURHUSNA HUMAIRA Abdul SalamQualification Rounds Women & Girl
CBN1 - SK CONVENT (1) BUKIT NANAS
39C NAZIRA HANI NazirQualification Rounds Women & Girl
CBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANAS
24C ARIANNA NAJWA Muhd Syaril NizalQualification Rounds Women & Girl
17C AYRA JAMEELA JamsariQualification Rounds Women & Girl
28C AZRA ZULAIKA ZahuriQualification Rounds Women & Girl
27C EVELYN ARISSA Mohd FarishQualification Rounds Women & Girl
21C NUR KHAIRUNNISA SAJIDAH Abdul LatiffQualification Rounds Women & Girl
30C NUR NISA AMANINA AzlanQualification Rounds Women & Girl
29C NUR SYAZA ALYSSA Muhammad FaizalQualification Rounds Women & Girl
32C NUR ZARITH MELISSA Mohd ShahrulnizamQualification Rounds Women & Girl
26C NURUL IZZAH ZanizamQualification Rounds Women & Girl
23C RAJA IMAN ALAISYAH Raja Nazrul IzzatQualification Rounds Women & Girl
31C SITI AFRINNA NAZMAH Mohamed HussainQualification Rounds Women & Girl
25C SITI MAISARAH MasriQualification Rounds Women & Girl
33C SOFIA ZARA Mohd FairuzQualification Rounds Women & Girl
19C SUFI DHARNIA MIRZA Mohd SufianQualification Rounds Women & Girl
18C WAFA KHAIREENA Mohd RaziQualification Rounds Women & Girl
22C YUNEESHRA NAIR SegaranQualification Rounds Women & Girl
20C ZAARA QISTINA Wan Ahmad YusofQualification Rounds Women & Girl
HT1 - SK JALAN HANG TUAH 1
35C FIRHANAH IZZATTI RomziQualification Rounds Women & Girl
36C NUR ADRIANA AMANI Muhammad Al AdzharQualification Rounds Women & Girl
34C NUR ARIESYA SYALIANA Abu TalibQualification Rounds Women & Girl
JAP - SK JALAN AIR PANAS
36B AISYAH HUMAIRA Muhammad RoslanQualification Rounds Women & Girl
34B PUTRI ANIQAH DIHATI Mohamad KharulnizamQualification Rounds Women & Girl
35B WARDINA DANIA SamsulQualification Rounds Women & Girl
KH - SJKC KWONG HON
40C ATIQAH BAZILEEN BazliQualification Rounds Women & Girl
PTD - SK PENGKALAN TENTERA DARAT
39A NUR IRDINA Mohd IrwanQualification Rounds Women & Girl
SA - SK SERI ANGGERIK
37A KHADIJAH KhairunnizamQualification Rounds Women & Girl
38A PUTRI AYRA RADHIYA Abd RazakQualification Rounds Women & Girl
SAU - SRA SRI AL UMMAH
40B NUR AINUL MARDHIAH Mohd RidzuanQualification Rounds Women & Girl
SBU - SK SERI BINTANG UTARA
39B SURI HANNAH ImranQualification Rounds Women & Girl
SH - SK SERI HARTAMAS
22D DYLAN MIKAELA FernandezQualification Rounds Women & Girl
20D GALAXYS ARMSTRONG KAUR Qualification Rounds Women & Girl
17D HANNAH WAFIQAH Mohamad YussofQualification Rounds Women & Girl
19D KHAYRA SAKINAH Mohamad YussofQualification Rounds Women & Girl
18D SHARIFAH IMAAN Syed Ahmad MuzriQualification Rounds Women & Girl
21D YASMIN ZAFIRAH Mohammad YusofQualification Rounds Women & Girl
SKBD - SK BUKIT DAMANSARA
28D AMI HANI ARIANA Ami AkhramQualification Rounds Women & Girl
29D AMNA NAFISA MalikQualification Rounds Women & Girl
31D EILIAH AMINAH Mohd Rashdan ShahQualification Rounds Women & Girl
32D ELSA SUFFIAN Qualification Rounds Women & Girl
30D TAMARA JANNA Ahmad ZaieriffQualification Rounds Women & Girl
SKS - SK SETIAWANGSA
19B ALYA ZAHRAA Ahmad ZainiQualification Rounds Women & Girl
21B AMANI Muhammad FadzilQualification Rounds Women & Girl
24B DHIYA AMANI Ahmad DamsyekQualification Rounds Women & Girl
25B EMYRA IMAAN IsbawandiQualification Rounds Women & Girl
17B LAYLA KHADEEJA HishamQualification Rounds Women & Girl
18B MAYA ADEELA ZulkiflyQualification Rounds Women & Girl
33B MAYA ZAHRAA Mohd AzraiQualification Rounds Women & Girl
27B MIYA ZAHRAA Mohd AzraiQualification Rounds Women & Girl
29B MYRA AZ-ZAHRA Mohamed Rafick KhanQualification Rounds Women & Girl
20B NISREEN HANNAH Mohd NazmiQualification Rounds Women & Girl
31B NUHA HUMAIRAA Mohd NazmiQualification Rounds Women & Girl
28B PUTERI AIRIS MARISSA Ahmad Badli ShahQualification Rounds Women & Girl
30B PUTRI AIDA Muhammad RezaQualification Rounds Women & Girl
26B SARA SOFEA Mohd ShahrilQualification Rounds Women & Girl
32B TEH ADEENA Azman AzamQualification Rounds Women & Girl
23B YASMIN AILA HishamQualification Rounds Women & Girl
22B ZAHRA SOFIA HishamQualification Rounds Women & Girl
SP - SK SERI PERMAISURI
40A NUR HAZIE UMAIRAH Nazrul HafizQualification Rounds Women & Girl
SRIAA - SR ISLAM AL AMIN WP
37B AZZAHRA Mohd FathiQualification Rounds Women & Girl
38B UMAIRA Mohd FathiQualification Rounds Women & Girl
ST - SK SERI TASIK
27D HANA ASYIKIN Mohd KusyairiQualification Rounds Women & Girl
23D HUSNA MAISARAH Mohd HosniQualification Rounds Women & Girl
26D NUR ASLINDA AFIFAH Mohd KassimQualification Rounds Women & Girl
24D NUR DANIA FARISYA AbdullahQualification Rounds Women & Girl
25D SYAFI HANA Saiful AzrulQualification Rounds Women & Girl
THO - SK DESA TUN HUSSEIN ONN
38C AIZATUL BATRISYIA ZamriQualification Rounds Women & Girl
37C PUTERI FARISHA HUMAIRA Mohd FoziQualification Rounds Women & Girl
TM - SK TAMAN MALURI
37D ANEES MAISARAH AzezeeQualification Rounds Women & Girl
38D SITI AISYAH AziharidzalQualification Rounds Women & Girl
TMI - SK TAMAN MIDAH
39D NORHADIRAH FaizalQualification Rounds Women & Girl
WM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10
23A ALYA HUMAIRA JamaludinQualification Rounds Women & Girl
17A ANIS SOFEA WahiduzamanQualification Rounds Women & Girl
30A ASYLA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul AzizQualification Rounds Women & Girl
24A DANIA HUMAIRA Mohd SuhaimiQualification Rounds Women & Girl
31A EMIRA DAMIA Sokhibul FadhilQualification Rounds Women & Girl
32A FAEYQA DARYN RohazwanQualification Rounds Women & Girl
27A FALISHA SYASMEEN Mohd FaizalQualification Rounds Women & Girl
22A FARAH QAISARA NABIHAH Mohd NoorQualification Rounds Women & Girl
25A FELLAH DELYSHA RohazwanQualification Rounds Women & Girl
33A HANIN KIASATINA Syarizul IkhmalQualification Rounds Women & Girl
36A ISABEL Mohammed IqbalQualification Rounds Women & Girl
35A NUR ALEESYA DANIA Mohd NizamQualification Rounds Women & Girl
18A NUR AQILAH ZULFA Mohd NadzriQualification Rounds Women & Girl
26A NUR IRDINA MARSYA Mohd Luqman HakimQualification Rounds Women & Girl
21A NUR IZZATIE AINBATRISYIA AzlanQualification Rounds Women & Girl
34A NURAIMI IRSALINA Mohd Irwan ShahQualification Rounds Women & Girl
19A NURAIN DAMIA Mohd TarmiziQualification Rounds Women & Girl
29A NURDHIYA RAEESA Mohd FairusQualification Rounds Women & Girl
28A SYAFIAH NABILA MERICAN ZainuriQualification Rounds Women & Girl
20A SYASYA AQILAH Mohd ShahrinQualification Rounds Women & Girl

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter