Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur (MSSWPKL)
Kompleks MSN Taman Keramat, Kuala Lumpur, 10-14 Feb 2020
Majlis Sukan Sekolah Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur - Memanah
Start List by Target
TargetNameCountryCategory
Qualification Rounds Men & Boy
1AHELMI ASHRAF HaslizaISTA - SMISTARecurve Men 18
1BNABIL AbdullahTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men 18
1CADAM KAI JAKOB WAGNER AB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men 18
1DMUHAMMAD NAZHEEF HAQEEMIE Mohd NizamAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men 18
2AMUHAMMAD AIDIL ASYRAF Mohd YusufISTA - SMISTARecurve Men 18
2BMUHAMMAD NURHAKIM Mohd NorazmiTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men 18
2CSYED AMIR IMRAN Syed JeffriAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men 18
2DMUHAMMAD TARMIZI SyarizalAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men 18
3AMUHAMMAD ABU RAWAHAH Mohd NadzrieISTA - SMISTARecurve Men 18
3BABDURRAHMAN Mohamed RadziAIWP - SMA MAIWPRecurve Men 18
3CAHMAD ANAQI MUQRI Ahmad MazukiAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men 18
3DMUHAMAD RAYN HamkaMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men 18
4AMUHAMMAD ILHAM HARRIS ZainudinRA - SMK RAJA ALIRecurve Men 18
4BMUHAMMAD SYAMIL PisolAIWP - SMA MAIWPRecurve Men 18
4CMUHAMMAD IQBAL JUFRIE JohariMBTS - SMK BANDAR TASIK SELATANRecurve Men 18
4DAIMAN NAIM Shaiful ZahrinMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men 18
5AMUHAMMAD AHZA AzriRA - SMK RAJA ALIRecurve Men 18
5BAMIR IMRAN Ahmad KamalTC - SMK TAMAN CONNAUGHTRecurve Men 18
5CADAM DANIEL SYAHID Abdul Qadir Syahul HamidMBTS - SMK BANDAR TASIK SELATANRecurve Men 18
6AMUHAMMAD AIMAN HAFIZ Mohd RodziPT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Men 18
6BSIMRAJPAL SINGH RajinderMTD - MTDRecurve Men 18
6CMUSA Mustakim MurtadzaMSBU - SMK SERI BINTANG UTARARecurve Men 18
7AABID KHALIS EizralS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men 15
7BMUHAMMAD FIRAS FIKRI Muhd FauziTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men 15
7CMUHAMMAD DANISH Ari JairudinMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men 15
7DMUHAMMAD ANAS AKMAL Muhammad ZuwairiAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men 15
8AKHAIRUN NAS KaharudinS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men 15
8BMUHAMMAD RAYYAN Mohd ZulhazmiTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men 15
8CIRFAN Hafiz RahimiMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men 15
8DDANIAL BaharuddinAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men 15
9AANAS SAFIAN AshrafS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men 15
9BMUHAMMAD AZIM ZamaniTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Men 15
9CMUHAMAD IRVAN HamkaMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men 15
9DMUHAMMAD LUQMAN Mohd AzmanAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men 15
10AAHMAD FIRDAUS Ahmad FadzilS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men 15
10BAQEELL HUZAIREE FITREE Ahmad FitreeSJ - SMK ST JOHNRecurve Men 15
10CMUHAMMAD NABIL IRFAN MSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Men 15
10DSYED DANISH AL RASYID Syed MuhammadAIWP - SMA MAIWPRecurve Men 15
11AMUHAMMAD HADIF NURUDDIN Ahmad ZahranS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Men 15
11BMUHAMMAD AQIEL AHZA JasrudinSJ - SMK ST JOHNRecurve Men 15
11CDANISH BaharudinMSJ - SMK SEGAMBUT JAYARecurve Men 15
11DADAM FARIS NasarudinAIWP - SMA MAIWPRecurve Men 15
12AMUHAMMAD IRFAN HILMI Mohd KusyairiMSP - SMK SERI PERMAISURIRecurve Men 15
12BMUHAMMAD ARIFF ABBASSY Muhammad NazriSJ - SMK ST JOHNRecurve Men 15
12CWAN ILYAS NAJWAN Wan ImranMSJ - SMK SEGAMBUT JAYARecurve Men 15
12DMUHAMMAD ADLI IQBAL Nor AzlyDL - SMK DATOK LOKMANRecurve Men 15
13AMUHAMMAD RA'ID NASRULLAH Muhammad RosmanMSP - SMK SERI PERMAISURIRecurve Men 15
13BMUAZ JAUHARI EizralAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Men 15
13CGAO JIA BAO RA - SMK RAJA ALIRecurve Men 15
13DDAINIL ASYRAF NorazmanPT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Men 15
14AJAGATHYSSH SubramaniamVI - VICTORIA INSTITUTIONRecurve Men 15
14BNARENDRANAR KarunakaranTC - SMK TAMAN CONNAUGHTRecurve Men 15
14CMUHAMMAD AMIR LUKMAN AzahadMBTS - SMK BANDAR TASIK SELATANRecurve Men 15
14DAZHARI Muhammad AlyPT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Men 15
15AFAHD KandiasMSBU - SMK SERI BINTANG UTARARecurve Men 15
15BMUHAMMAD AMAR ASYMAWI Mohd RizuwanSB - SMK SUNGAI BESIRecurve Men 15
15CRIYADH NAQEEL Mohd Faizul RizaISTA - SMISTARecurve Men 15
15DATHEEF FATHI Muhammad AmirAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Men 15
16AAHMAD NAZRIN SHAH Ahmad Badli ShahSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
16BMUHAMMAD HARIZ Hairul NezamSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy 12
16CMUHAMMAD DANISH RAYYAN Mohd FairusWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
16DELIJAH MALIQ FERNANDEZ SH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy 12
17AAFIQ RAZEEN AmirSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
17BMUHAMMAD ZAKWAN Mohammad KhalilSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy 12
17CMUHAMMAD NUFAYL AHBA Nuril Anwar AhbaWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
17DIMAN DANIEL AmranSH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy 12
18AAIRELL NAZEEF FITREE Ahmad FitreeSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
18BEUSOFF HAMZAH SazalizaSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy 12
18CMUHAMMAD ARIF SHAH Mohd Shah RezalWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
18DHANS REYES SINGH SH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy 12
19AAQEEF SHAMEEL FITREE Ahmad FitreeSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
19BDHILLON NG Hoong KitSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy 12
19CMUHAMMAD DINIE FIRDAUS Mohd TarmiziWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
19DMUHAMMAD IRSYAD Abdul RahmanSH - SK SERI HARTAMASRecurve Boy 12
20ADHANI RAIYAN Sharani FitriSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
20BISKANDAR SUFFIAN SKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy 12
20CHADIF EIDHAM Hairul NizamWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
20DZAYYAD ZIHNI SyahminPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy 12
21AMUHAMMAD ADAM SYAHMIE AbdullahSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
21BUTHMAN HARIS SazalizaSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Boy 12
21CMUHAMMAD ZUHAIRUL AYREL Mohd ZukiWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
21DADHAM NAZEEM MahadiPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy 12
22AGLANE ZYON ROMEO SKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
22BAXEL GANDA WIRAWAN SJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy 12
22CHARISZUDIN Ahmad FahmiWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
22DDANISH MIKAEL SalahuddinPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy 12
23ADARWISH AIMAN Sharani FitriSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
23BMEGAT EMIR HAMZAH Megat Shahrul AzmanSJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy 12
23CEZZRY FARISH Sokhibul FadhilWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
23DMUHAMMAD ALHAFIY AnizanPT1 - SK PADANG TEMBAK 1Recurve Boy 12
24ADZUL AIMAN BAIHAQQI Dzul HelmiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
24BNAIN DANISH PUTERA Diki ZulkarnainSJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy 12
24CMUHAMMAD ABBAS Fakhrul AnwarWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
24DNUR HAKIMIE KHUSYAIRI Nazrul HafizSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy 12
25AHILMAN AREF Annuar SofiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
25BMUHAMMAD AMIN Muhammad RezaSJ2 - SK ST. JOHN 2Recurve Boy 12
25CMUHAMMAD AFIF FITRI Mohd NadzruWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Boy 12
25DMUHAMMAD AAKIF MIFZAL Khairul FaizalSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy 12
26ASYED ALIFF ISKANDAR Syed AzmiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
26BMUHAMMAD HAZIQ AMSYAR NazriST - SK SERI TASIKRecurve Boy 12
26CNAZRAN IRFAN NazirSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy 12
26DAHMAD IRSYAD RAKIN MustakimSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy 12
27ALUQMAN AL HAKIM Firdaus SuffianSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
27BMUHAMMAD SYAKIRIN MUHSIN Mohd Hafiz ChaliST - SK SERI TASIKRecurve Boy 12
27CTHURGESSHWARAN GanesanSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy 12
27DMUHAMMAD IZZANIE ZAFUAN Ahmad FuzaideeSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Boy 12
28AMUHAMMAD RAYHAN Mohd ZulhazmiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
28BILHAM FARIS ISKANDAR SuhaimeeST - SK SERI TASIKRecurve Boy 12
28CABDEL QAYYUUM Mohd FaridSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy 12
28DNAZHIF NAUFAL RosmizanJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Boy 12
29AMUHAMMAD HARRIZ FAHMY Mohd HaniffSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
29BMUHAMMAD RAYYAN DARWISY Mohd RamdanHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Boy 12
29CMUHAMAD AQIL QUYYUM Muhamad AzmanSJ1 - SK ST JOHN 1Recurve Boy 12
29DDANISH THOPIAN JAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Boy 12
30AKHAIRUL AFNAN Khairul Azhar (Nik)SKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
30BMICKELL EZZECKSENZ Peter JoengHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Boy 12
30CMUHAMMAD AMIR RASYIDDIN Mohd FauziTM - SK TAMAN MALURIRecurve Boy 12
30DKHAIRUL KAUTSAR RosmizanJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Boy 12
31AZUHRI ABBASY AS SHAFIY ZamzuriSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
31BMUHAMMAD AMIEN MURSYIEDIEN Mohd RizalHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Boy 12
31CHAZIM HADI Mohd IsaTM - SK TAMAN MALURIRecurve Boy 12
31DMOHD HAZIQ AIMAN Abd AzieSA - SK SERI ANGGERIKRecurve Boy 12
32ADANIE AZHARI Mohammad RaziSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
32BALIFF AQEEL Fakhrul AnwarGAB - SK ST GABRIELRecurve Boy 12
32CMUHAMMAD HAZIM Noor AzianTM - SK TAMAN MALURIRecurve Boy 12
32DARYZMAN ADLI Mohd Shahrizal AdliSA - SK SERI ANGGERIKRecurve Boy 12
33AMUHAMMAD AWALLUDDIN Mohd ShamsolSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
33BQAYYUM ISKANDAR Zainul Abidin SaniGAB - SK ST GABRIELRecurve Boy 12
33CMUHAMMAD ATHMAR ZUNNURAIN Mohd RizuwanBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Boy 12
33DMUHAMMAD FIRDAUS NYLR - SJKC NAN YIK €˜LEE RUBBER€™Recurve Boy 12
34AMUHAMMAD EMIR IBRAHIM Mohd ShazaSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
34BMUHAMMAD HARITH AIMAN NorizatKCP - SK COCHRANE PERKASARecurve Boy 12
34CMUHAMMAD AFIQ FITRI Mohamad FidizilahBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Boy 12
34DMUHAMMAD ZACHARY ISTIQUEMA NYLR - SJKC NAN YIK €˜LEE RUBBER€™Recurve Boy 12
35AMUHAMMAD IRFAN NAWFAL Khairul AnuarSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
35BASHRAF ALI DANIAL Mohd SazeriKCP - SK COCHRANE PERKASARecurve Boy 12
35CMUHAMMAD NAIM ALIF Muhammad RadzifSS - SK SERI SAUJANARecurve Boy 12
35DMUHAMMAD HAZIQ IZZUDDIN Ahmad ZahranWJ - SK WANGSA JAYARecurve Boy 12
36AMUHAMMAD FAQIH FALAH Mohammad FauziSKS - SK SETIAWANGSARecurve Boy 12
36BBAZYL ALTAMIS Izlan HafidzAUK - SK AU KERAMATRecurve Boy 12
36CWAN NAQIB AIMAN Wan NajibBSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2Recurve Boy 12
36DMUHAMMAD ALIF AIMAN Mohd HafizTMI - SK TAMAN MIDAHRecurve Boy 12
37AMUHAMMAD FAKHRIY Mohd FauziTSS - SK TAMAN SRI SINARRecurve Boy 12
37BIJAZ ZARIF Azmil FaridSBU - SK SERI BINTANG UTARARecurve Boy 12
37CAMIR FIRDAUS SaharudinPTD - SK PENGKALAN TENTERA DARATRecurve Boy 12
Qualification Rounds Women & Girl
1ANUR SABRINA HANI NorzambriAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 18
1BNUR HAZIRAH Mohd HasifAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women 18
1CNUR LAILA KARMILA Mohd HalimSSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women 18
2AHUSNA ALIA HamiatAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 18
2BNUR KHALEESA Mohd AaznanAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women 18
2CNURUL ADRIANA ZamzuriSSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women 18
2DNUR ATIQAH YASMIN Mohd SyukriPT - SMK PADANG TEMBAKRecurve Women 18
3AALYSHA Khairil AnuarAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 18
3BALLYSHA ADRIANA Mohd AzmiMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women 18
3CBIBI NURALYA MAISARA Md JaafarSSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women 18
3DALIEYA NAFISA DIYANA Mohd MuhsinTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Women 18
4ANURIN NADHIRAH Abd FattahAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 18
4BAZNI HUSNIYAH HusainiMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women 18
4CFAHIRAH NURDINI Mohd Yazil ElhamTMA - SMK TAMAN MALURIRecurve Women 18
4DFATIN NURHANNAH RasheedySSN - SMK SERI TITIWANGSARecurve Women 18
5AAMIERAH ZABIERAH AzharCP - SMK COCHRANE PERKASARecurve Women 18
5BCHRISTIANNE LOW Ern HuiCIS - CEMPAKA INTERNATIONAL SCHOOLRecurve Women 18
5CMICHELE ADRIANI WIRAWAN SJIS - SK JOHN'S INTERNATIONAL SCHOOLRecurve Women 18
6AASHALINA Md AzharAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women 15
6BQURRATULAIN Zainul Abidin SaniAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 15
6CAIN SYAFIQAH Mohd ZuhairiAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women 15
6DNURIN FARISHA Muhammad FaiezCBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women 15
7AAQILAH BADIHAH Mohd BadaruddinAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women 15
7BPUTERI BALQIS Abd RazakAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 15
7CWAN AISYAH SYAHIRAH Wan IbrahimAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women 15
7DZAHRA SIBYLLA CBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women 15
8ANUR KASIH NorazamAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women 15
8BINTISAR Mohd ZaidirAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 15
8CAUNI ZAHRAA Ahmad ZainiAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women 15
8DDIAN NUR DALILA Mohd Noor RidzuanCBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women 15
9AARIANA NUR DANIA Mohamad ZairiAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women 15
9BNUR DAMIYA ULFA Mohd YusriAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 15
9CATIQAH MUSFIRAH Ahmad 'arifAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women 15
9DARDYLEA RuzlanCBN - SMK CONVENT BUKIT NANASRecurve Women 15
10ASHAZWANI AINA IzwanAB - SMK AMINUDDIN BAKIRecurve Women 15
10BNUR UMAIRAH Nor MuazamAIWP - SMA MAIWPRecurve Women 15
10CIRDEENA QAISARA BorhanAKL - SMK AGAMA KUALA LUMPURRecurve Women 15
10DNURUL AIN Razmy ShahRA - SMK RAJA ALIRecurve Women 15
11ANUR ALEEYA BALQIS Mohd RashidiMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women 15
11BAIDATUL WIDAD MakrupCJP - SMK CONVENT JALAN PEELRecurve Women 15
11CSITI KHADIJAH AziharidzalTMA - SMK TAMAN MALURIRecurve Women 15
11DALIEYA NURMADIANA Md FaizalRA - SMK RAJA ALIRecurve Women 15
12AMARYAM ZULAIKHA MSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women 15
12BNUR ERYATUL QISTINA Mohd NadzriCJP - SMK CONVENT JALAN PEELRecurve Women 15
12CMAIZATUL DAYANA Mior MurtazianTMA - SMK TAMAN MALURIRecurve Women 15
12DSITI NUR IZZAMIRRAH Mat SidekRA - SMK RAJA ALIRecurve Women 15
13AMAIRA ADRIANA ENOLIL Dzulfiqa EnolilMSH - SMK SERI HARTAMASRecurve Women 15
13BNUR ALYSA HUSNA Mohd FirdaousAD - SMK ALAM DAMAIRecurve Women 15
13CFATIN WAHIDA AMALIN CP - SMK COCHRANE PERKASARecurve Women 15
13DJACQWINA DARWIN ForisRA - SMK RAJA ALIRecurve Women 15
14ASAIDATUL KHADIJAH Abdul RahmanISTA - SMISTARecurve Women 15
14BAYESHA SORAYA Mohamad ZaidAD - SMK ALAM DAMAIRecurve Women 15
14CNUR ALEEYA Sharif GabirCP - SMK COCHRANE PERKASARecurve Women 15
14DNOR IRDYNA ARISSA Zahri AffendiS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Women 15
15ANUR NABILAH HUMAISA ZesdyzarISTA - SMISTARecurve Women 15
15BAIN NURFAQIHAH AzharTP - SMK TIARA PERMAIRecurve Women 15
15CAKMA SAFIYYA Khairul NizamBBSP - SMK BANDAR BARU SERI PETALINGRecurve Women 15
15DAISYA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul AzizS5WM - SMK SEKSYEN 5 WANGSA MAJURecurve Women 15
16AAMNA NAFISA DIYANA Mohd MuhsinTSE - SMK TAMAN SETIAWANGSARecurve Women 15
16BNOR SHUHADA Nor ShahzaezlySSP - SM SAINS SERI PUTERI KLRecurve Women 15
16CBUT AMIRA BATRISYIA Mohd AliSB - SMK SUNGAI BESIRecurve Women 15
17AANIS SOFEA WahiduzamanWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
17BLAYLA KHADEEJA HishamSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
17CAYRA JAMEELA JamsariCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
17DHANNAH WAFIQAH Mohamad YussofSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl 12
18ANUR AQILAH ZULFA Mohd NadzriWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
18BMAYA ADEELA ZulkiflySKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
18CWAFA KHAIREENA Mohd RaziCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
18DSHARIFAH IMAAN Syed Ahmad MuzriSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl 12
19ANURAIN DAMIA Mohd TarmiziWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
19BALYA ZAHRAA Ahmad ZainiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
19CSUFI DHARNIA MIRZA Mohd SufianCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
19DKHAYRA SAKINAH Mohamad YussofSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl 12
20ASYASYA AQILAH Mohd ShahrinWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
20BNISREEN HANNAH Mohd NazmiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
20CZAARA QISTINA Wan Ahmad YusofCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
20DGALAXYS ARMSTRONG KAUR SH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl 12
21ANUR IZZATIE AINBATRISYIA AzlanWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
21BAMANI Muhammad FadzilSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
21CNUR KHAIRUNNISA SAJIDAH Abdul LatiffCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
21DYASMIN ZAFIRAH Mohammad YusofSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl 12
22AFARAH QAISARA NABIHAH Mohd NoorWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
22BZAHRA SOFIA HishamSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
22CYUNEESHRA NAIR SegaranCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
22DDYLAN MIKAELA FernandezSH - SK SERI HARTAMASRecurve Girl 12
23AALYA HUMAIRA JamaludinWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
23BYASMIN AILA HishamSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
23CRAJA IMAN ALAISYAH Raja Nazrul IzzatCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
23DHUSNA MAISARAH Mohd HosniST - SK SERI TASIKRecurve Girl 12
24ADANIA HUMAIRA Mohd SuhaimiWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
24BDHIYA AMANI Ahmad DamsyekSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
24CARIANNA NAJWA Muhd Syaril NizalCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
24DNUR DANIA FARISYA AbdullahST - SK SERI TASIKRecurve Girl 12
25AFELLAH DELYSHA RohazwanWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
25BEMYRA IMAAN IsbawandiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
25CSITI MAISARAH MasriCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
25DSYAFI HANA Saiful AzrulST - SK SERI TASIKRecurve Girl 12
26ANUR IRDINA MARSYA Mohd Luqman HakimWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
26BSARA SOFEA Mohd ShahrilSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
26CNURUL IZZAH ZanizamCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
26DNUR ASLINDA AFIFAH Mohd KassimST - SK SERI TASIKRecurve Girl 12
27AFALISHA SYASMEEN Mohd FaizalWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
27BMIYA ZAHRAA Mohd AzraiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
27CEVELYN ARISSA Mohd FarishCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
27DHANA ASYIKIN Mohd KusyairiST - SK SERI TASIKRecurve Girl 12
28ASYAFIAH NABILA MERICAN ZainuriWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
28BPUTERI AIRIS MARISSA Ahmad Badli ShahSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
28CAZRA ZULAIKA ZahuriCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
28DAMI HANI ARIANA Ami AkhramSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl 12
29ANURDHIYA RAEESA Mohd FairusWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
29BMYRA AZ-ZAHRA Mohamed Rafick KhanSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
29CNUR SYAZA ALYSSA Muhammad FaizalCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
29DAMNA NAFISA MalikSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl 12
30AASYLA KAMALIA KAMARUZAMAN Abdul AzizWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
30BPUTRI AIDA Muhammad RezaSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
30CNUR NISA AMANINA AzlanCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
30DTAMARA JANNA Ahmad ZaieriffSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl 12
31AEMIRA DAMIA Sokhibul FadhilWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
31BNUHA HUMAIRAA Mohd NazmiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
31CSITI AFRINNA NAZMAH Mohamed HussainCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
31DEILIAH AMINAH Mohd Rashdan ShahSKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl 12
32AFAEYQA DARYN RohazwanWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
32BTEH ADEENA Azman AzamSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
32CNUR ZARITH MELISSA Mohd ShahrulnizamCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
32DELSA SUFFIAN SKBD - SK BUKIT DAMANSARARecurve Girl 12
33AHANIN KIASATINA Syarizul IkhmalWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
33BMAYA ZAHRAA Mohd AzraiSKS - SK SETIAWANGSARecurve Girl 12
33CSOFIA ZARA Mohd FairuzCBN2 - SK CONVENT (2) BUKIT NANASRecurve Girl 12
33DNURHUSNA HUMAIRA Abdul SalamBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl 12
34ANURAIMI IRSALINA Mohd Irwan ShahWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
34BPUTRI ANIQAH DIHATI Mohamad KharulnizamJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Girl 12
34CNUR ARIESYA SYALIANA Abu TalibHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Girl 12
34DNUR ALEESYA MAISARAH Mohd AziziBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl 12
35ANUR ALEESYA DANIA Mohd NizamWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
35BWARDINA DANIA SamsulJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Girl 12
35CFIRHANAH IZZATTI RomziHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Girl 12
35DAUNI NAJWA HamezyBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl 12
36AISABEL Mohammed IqbalWM10 - SK WANGSA MAJU ZON R10Recurve Girl 12
36BAISYAH HUMAIRA Muhammad RoslanJAP - SK JALAN AIR PANASRecurve Girl 12
36CNUR ADRIANA AMANI Muhammad Al AdzharHT1 - SK JALAN HANG TUAH 1Recurve Girl 12
36DNUR FARZANA AKMAR ZulkifleeBTS - SK BANDAR TASIK SELATANRecurve Girl 12
37AKHADIJAH KhairunnizamSA - SK SERI ANGGERIKRecurve Girl 12
37BAZZAHRA Mohd FathiSRIAA - SR ISLAM AL AMIN WPRecurve Girl 12
37CPUTERI FARISHA HUMAIRA Mohd FoziTHO - SK DESA TUN HUSSEIN ONNRecurve Girl 12
37DANEES MAISARAH AzezeeTM - SK TAMAN MALURIRecurve Girl 12
38APUTRI AYRA RADHIYA Abd RazakSA - SK SERI ANGGERIKRecurve Girl 12
38BUMAIRA Mohd FathiSRIAA - SR ISLAM AL AMIN WPRecurve Girl 12
38CAIZATUL BATRISYIA ZamriTHO - SK DESA TUN HUSSEIN ONNRecurve Girl 12
38DSITI AISYAH AziharidzalTM - SK TAMAN MALURIRecurve Girl 12
39ANUR IRDINA Mohd IrwanPTD - SK PENGKALAN TENTERA DARATRecurve Girl 12
39BSURI HANNAH ImranSBU - SK SERI BINTANG UTARARecurve Girl 12
39CNAZIRA HANI NazirCBN1 - SK CONVENT (1) BUKIT NANASRecurve Girl 12
39DNORHADIRAH FaizalTMI - SK TAMAN MIDAHRecurve Girl 12
40ANUR HAZIE UMAIRAH Nazrul HafizSP - SK SERI PERMAISURIRecurve Girl 12
40BNUR AINUL MARDHIAH Mohd RidzuanSAU - SRA SRI AL UMMAHRecurve Girl 12
40CATIQAH BAZILEEN BazliKH - SJKC KWONG HONRecurve Girl 12
40DAIESYA SAPHIYA SokkeriBSP2 - SK BANDAR BARU SERI PETALING 2Recurve Girl 12

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter