European Junior Cup European Junior Cup
EMAU (EMAU)
Porec, from 07-05-2012 to 12-05-2012
European Junior Cup
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
AFANASYEVA Maryia20CBLRBELARUSRecurve Junior Women
AGAMENNONI Annalisa20AITAITALYRecurve Junior Women
AIRINEI Eduard Iulian39BROUROMANIARecurve Cadet Men
ALLEGRA Carmelo59DITAITALYCompound Cadet Men
ANDERSEN Mads Kenneth41DDENDENMARKRecurve Cadet Men
ANDERSSON Ida18BSWESWEDENRecurve Junior Women
ANDERSSON Sandra19BSWESWEDENRecurve Junior Women
ANISHKEVICH Maksim9BBLRBELARUSRecurve Junior Men
ANSIAUX Olivier41ABELBELGIUMRecurve Cadet Men
BABOK Deni60BCROCROATIACompound Cadet Men
BALDANOV Arsalan39DRUSRUSSIARecurve Cadet Men
BALDELLI Laura19AITAITALYRecurve Junior Women
BANDA Arpad42DHUNHUNGARYRecurve Cadet Men
BARADEL Simone60DITAITALYCompound Cadet Men
BARAKONSKA Milena17APOLPOLANDRecurve Junior Women
BAUER Katharina30CGERGERMANYRecurve Cadet Women
BERTSCHLER Alexander3CAUTAUSTRIARecurve Junior Men
BIZON Kacper34APOLPOLANDRecurve Cadet Men
BLOMBERG Cecilia20BSWESWEDENRecurve Junior Women
BLOMGREN Tobias12CSWESWEDENRecurve Junior Men
BOLOTOVA Oyuna15DRUSRUSSIARecurve Junior Women
BOMBOEVA Anna14DRUSRUSSIARecurve Junior Women
BOZIC Brina22BSLOSLOVENIARecurve Junior Women
BRIANNE Noemie22AFRAFRANCERecurve Junior Women
BRLEK Tamara57ACROCROATIACompound Cadet Women
BROSI Clemens3DGERGERMANYRecurve Junior Men
BROWN Georgina51CGBRGREAT BRITAINCompound Junior Women
BUDEN Domagoj61BCROCROATIACompound Cadet Men
BULL Jonathan60CGBRGREAT BRITAINCompound Cadet Men
BUNCE Jake48CGBRGREAT BRITAINCompound Junior Men
CAVALLERI Giulia53AITAITALYCompound Junior Women
CEHNER Gasper8CSLOSLOVENIARecurve Junior Men
CHULDUM Artysh1BRUSRUSSIARecurve Junior Men
CLARK Daisy55BGBRGREAT BRITAINCompound Cadet Women
COGGINS Zoe52CGBRGREAT BRITAINCompound Junior Women
CUCOS Alina26BROUROMANIARecurve Cadet Women
D - F - G
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DAMIS Antonio6DCROCROATIARecurve Junior Men
DANAILOVA Dobromira32CBULBULGARIARecurve Cadet Women
DANIEL Lucas34DFRAFRANCERecurve Cadet Men
DANILA Andrei9DROUROMANIARecurve Junior Men
DASHIDORZHIEVA Tuyana27DRUSRUSSIARecurve Cadet Women
DASHIEVA Ayana28DRUSRUSSIARecurve Cadet Women
DE VRIES Shireen15BNEDNEDERLANDRecurve Junior Women
DER KINDEREN Annemarie17BNEDNEDERLANDRecurve Junior Women
DOMANSKI Ludovic46BBELBELGIUMCompound Junior Men
DOMANSKI Renaud63ABELBELGIUMCompound Cadet Men
DOMENICI Federica18AITAITALYRecurve Junior Women
DOSSAL Jordan36DFRAFRANCERecurve Cadet Men
DRUCKMUELLER Stefanie19DAUTAUSTRIARecurve Junior Women
DUBAS Iryna15CUKRUKRAINERecurve Junior Women
DUCHON Juraj41BSVKSLOVAKIARecurve Cadet Men
DUTZLER Raphael1CAUTAUSTRIARecurve Junior Men
DYAKOVA Viktoriya53DUKRUKRAINECompound Junior Women
DZIOMINSKAYA Karyna18CBLRBELARUSRecurve Junior Women
FALDZINSKI Maciej1APOLPOLANDRecurve Junior Men
FATYGA Mateusz36APOLPOLANDRecurve Cadet Men
FISHER Abbie30BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet Women
FRANDSEN Ida52BDENDENMARKCompound Junior Women
FRANTZEN Claus46DDENDENMARKCompound Junior Men
FRANZOI Sabrina52AITAITALYCompound Junior Women
GALBERG Mathias10CDENDENMARKRecurve Junior Men
GALFIONE Marco39CITAITALYRecurve Cadet Men
GAPPMAYER Gregor4CAUTAUSTRIARecurve Junior Men
GARAMOVA Rymma27AUKRUKRAINERecurve Cadet Women
GAUBIL Melanie30AFRAFRANCERecurve Cadet Women
GEORGE Aalin Elisse56BGBRGREAT BRITAINCompound Cadet Women
GHETAU Dana27BROUROMANIARecurve Cadet Women
GLIGOROVSKI Marko7DCROCROATIARecurve Junior Men
GOLABCZAK Patryk35APOLPOLANDRecurve Cadet Men
GOMOLISZEK Michal4APOLPOLANDRecurve Junior Men
GRAY Robert43CGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet Men
GRILLO Deborah51AITAITALYCompound Junior Women
GRUDIC Karlo40ACROCROATIARecurve Cadet Men
GYS Lenthy42ABELBELGIUMRecurve Cadet Men
H - I - J - K - L
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HALSKOV Aske40DDENDENMARKRecurve Cadet Men
HANSEN Stephan63DDENDENMARKCompound Cadet Men
HENDERSON-HIRST Marsie57BGBRGREAT BRITAINCompound Cadet Women
HORVAT Ivan37ACROCROATIARecurve Cadet Men
HRIHORCIUC Calin37BROUROMANIARecurve Cadet Men
HUK Anna14APOLPOLANDRecurve Junior Women
HUL Iryna19CBLRBELARUSRecurve Junior Women
HURBAN JR. Vladimir40BSVKSLOVAKIARecurve Cadet Men
IBBA Fabio47AITAITALYCompound Junior Men
INGRAM Matthew59CGBRGREAT BRITAINCompound Cadet Men
IOSUB Patricia28BROUROMANIARecurve Cadet Women
IRRASCH Dominik43AAUTAUSTRIARecurve Cadet Men
JANOSIK Ondrej11DSVKSLOVAKIARecurve Junior Men
KAHLLUND Florian4DGERGERMANYRecurve Junior Men
KALDAMAE Saskia51DESTESTONIACompound Junior Women
KAROUKIN Anton8BBLRBELARUSRecurve Junior Men
KLANNERT Hannah32AAUTAUSTRIARecurve Cadet Women
KLODA Katarzyna15APOLPOLANDRecurve Junior Women
KLOOS Joey11CNEDNEDERLANDRecurve Junior Men
KNUDSEN Mads47DDENDENMARKCompound Junior Men
KOENIG Thomas35DFRAFRANCERecurve Cadet Men
KOLIADINTSEV Vasyl6AUKRUKRAINERecurve Junior Men
KOMOCAR Jaka7CSLOSLOVENIARecurve Junior Men
KOMONYUK Vitaliy8AUKRUKRAINERecurve Junior Men
KOROSEC Vili61ASLOSLOVENIACompound Cadet Men
KOSTANJEVEC Ana56CSLOSLOVENIACompound Cadet Women
KRAUTZ Laura31CGERGERMANYRecurve Cadet Women
KURZ Christoph2CAUTAUSTRIARecurve Junior Men
KYRIUKHIN Mykyta34CUKRUKRAINERecurve Cadet Men
LAAN Sarina14BNEDNEDERLANDRecurve Junior Women
LACHAWIEC Patrycja27CPOLPOLANDRecurve Cadet Women
LAURSEN Anne Marie21BDENDENMARKRecurve Junior Women
LEITGEB Michaela18DAUTAUSTRIARecurve Junior Women
LONGOVA Alexandra21DSVKSLOVAKIARecurve Junior Women
LUCANICOVA Zuzana20DSVKSLOVAKIARecurve Junior Women
LUKYANOVA Nataliya29AUKRUKRAINERecurve Cadet Women
M - N - O - P
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
MACHIKHA Sofiya26AUKRUKRAINERecurve Cadet Women
MAIER Lukas33BGERGERMANYRecurve Cadet Men
MALYK Mykhaylo-Yaroslav35CUKRUKRAINERecurve Cadet Men
MAMMI Giulia31DITAITALYRecurve Cadet Women
MARCHENKO Veronika17CUKRUKRAINERecurve Junior Women
MARTIN Rebecca31BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet Women
MARZEC Pawel2APOLPOLANDRecurve Junior Men
MITCHELL Jordan47CGBRGREAT BRITAINCompound Junior Men
MITRIC Melania32DROUROMANIARecurve Cadet Women
MODIC Stas59ASLOSLOVENIACompound Cadet Men
MORELLO Marco6BITAITALYRecurve Junior Men
MORGAN Ashe10AGBRGREAT BRITAINRecurve Junior Men
MYKHAYLOVA Olena14CUKRUKRAINERecurve Junior Women
NENCIONI Michele48AITAITALYCompound Junior Men
NOZZOLILLO Gelsomina56DITAITALYCompound Cadet Women
OBST Oliver2DGERGERMANYRecurve Junior Men
OJAMAE Pearu Jakob12BESTESTONIARecurve Junior Men
OMELCHENKO Ihor5AUKRUKRAINERecurve Junior Men
ORLIC Maja55CCROCROATIACompound Cadet Women
ORLIC Vedran5DCROCROATIARecurve Junior Men
OSTREK Dora55ACROCROATIACompound Cadet Women
OSWALD Lisa22CGERGERMANYRecurve Junior Women
OUTRAM Adam46CGBRGREAT BRITAINCompound Junior Men
PAOLETTA Matteo5BITAITALYRecurve Junior Men
PARDINI Leonardo61DITAITALYCompound Cadet Men
PASQUALUCCI David38CITAITALYRecurve Cadet Men
PAVLAKOVIC Lovro38ACROCROATIARecurve Cadet Men
PAVLICHENKO Daria16CUKRUKRAINERecurve Junior Women
PENNELL Luke61CGBRGREAT BRITAINCompound Cadet Men
PEREKUTA Nadiia28AUKRUKRAINERecurve Cadet Women
PERROTT Mary53CGBRGREAT BRITAINCompound Junior Women
PIANESI Lorenzo7BITAITALYRecurve Junior Men
PITMAN Bryony29BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet Women
PIVOVAROV Stanislav10BBLRBELARUSRecurve Junior Men
POLAK Max62CAUTAUSTRIACompound Cadet Men
POLAK Paul63CAUTAUSTRIACompound Cadet Men
POPESCU Alexandru Ionut8DROUROMANIARecurve Junior Men
POPOV Vitalii37DRUSRUSSIARecurve Cadet Men
POTRKAC Nino39ACROCROATIARecurve Cadet Men
POTRKAC Vanja56ACROCROATIACompound Cadet Women
PRICOP Costel Lucian10DROUROMANIARecurve Junior Men
R - S - T
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
RAGNI Matteo46AITAITALYCompound Junior Men
RANDALL Andrew9AGBRGREAT BRITAINRecurve Junior Men
RIJAVEC Jan6CSLOSLOVENIARecurve Junior Men
RINCHINO Vasily38DRUSRUSSIARecurve Cadet Men
RIVAROLI Cristiano37CITAITALYRecurve Cadet Men
ROMANO Chiara30DITAITALYRecurve Cadet Women
RONNOW Christopher49DSWESWEDENCompound Junior Men
ROTA Gaia29DITAITALYRecurve Cadet Women
RUGGIERI Laura31AFRAFRANCERecurve Cadet Women
RUSU Valentin38BROUROMANIARecurve Cadet Men
SCARANO Nino11BFRAFRANCERecurve Junior Men
SCARCERIAUX Baptiste48BBELBELGIUMCompound Junior Men
SCHMITZ Carlo34BGERGERMANYRecurve Cadet Men
SCHUETTENBERG Hendric35BGERGERMANYRecurve Cadet Men
SHAYNUROV Radmir3BRUSRUSSIARecurve Junior Men
SHTYRBU Ivan33CUKRUKRAINERecurve Cadet Men
SHYSHKIN Mykyta7AUKRUKRAINERecurve Junior Men
SIERAKOWSKI Kacper3APOLPOLANDRecurve Junior Men
SIVALNOV Ruslan36CUKRUKRAINERecurve Cadet Men
SKOERIES Eric1DGERGERMANYRecurve Junior Men
SLATER Kieran11AGBRGREAT BRITAINRecurve Junior Men
SMULDERS Jeroen41CNEDNEDERLANDRecurve Cadet Men
SONNICHSEN Sarah Holst57CDENDENMARKCompound Cadet Women
STOSEVSKI Luka62ASLOSLOVENIACompound Cadet Men
STRAJHAR Gasper42BSLOSLOVENIARecurve Cadet Men
STRAJHAR Klemen5CSLOSLOVENIARecurve Junior Men
SUVAK Andelo49ACROCROATIACompound Junior Men
SYRENOVA Soelma26DRUSRUSSIARecurve Cadet Women
SZULKOWSKI Kacper33APOLPOLANDRecurve Cadet Men
THOMAS Solenne21AFRAFRANCERecurve Junior Women
TIMOFEEVA Kristina16DRUSRUSSIARecurve Junior Women
TOENDER Mathilde32BDENDENMARKRecurve Cadet Women
TRETYACHENKO Nikolay49CRUSRUSSIACompound Junior Men
TRZEBINSKA Adrianna28CPOLPOLANDRecurve Cadet Women
TSYBEKDORZHIEV Bair4BRUSRUSSIARecurve Junior Men
TSYNGUEV Beligto2BRUSRUSSIARecurve Junior Men
TYSZKO Paulina16APOLPOLANDRecurve Junior Women
V - W
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
VAN CAUTER Benjamin47BBELBELGIUMCompound Junior Men
VAN DE VEN Pim62BNEDNEDERLANDCompound Cadet Men
VAN DER LOOY Sandra16BNEDNEDERLANDRecurve Junior Women
VAN DER SPEK David40CNEDNEDERLANDRecurve Cadet Men
VANDERGUCHT Jonathan12ABELBELGIUMRecurve Junior Men
VAVRO Mario59BCROCROATIACompound Cadet Men
VERMEERSCH Remy33DFRAFRANCERecurve Cadet Men
VICK Jacob42CGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet Men
VIEHMEIER Isabel21CGERGERMANYRecurve Junior Women
VLADEV Georgi43BBULBULGARIARecurve Cadet Men
WECKMUELLER Maximilian36BGERGERMANYRecurve Cadet Men
WEJNEROWSKA Marlena26CPOLPOLANDRecurve Cadet Women
WIERZCHOWSKA Monika29CPOLPOLANDRecurve Cadet Women
WOELL Martina17DAUTAUSTRIARecurve Junior Women
WULFF Nikolaj9CDENDENMARKRecurve Junior Men