European Junior Cup European Junior Cup
EMAU (EMAU)
Porec, from 07-05-2012 to 12-05-2012
European Junior Cup
Entries by Country
 
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
BERTSCHLER Alexander3CRecurve Junior Men
DRUCKMUELLER Stefanie19DRecurve Junior Women
DUTZLER Raphael1CRecurve Junior Men
GAPPMAYER Gregor4CRecurve Junior Men
IRRASCH Dominik43ARecurve Cadet Men
KLANNERT Hannah32ARecurve Cadet Women
KURZ Christoph2CRecurve Junior Men
LEITGEB Michaela18DRecurve Junior Women
POLAK Max62CCompound Cadet Men
POLAK Paul63CCompound Cadet Men
WOELL Martina17DRecurve Junior Women
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ANSIAUX Olivier41ARecurve Cadet Men
DOMANSKI Ludovic46BCompound Junior Men
DOMANSKI Renaud63ACompound Cadet Men
GYS Lenthy42ARecurve Cadet Men
SCARCERIAUX Baptiste48BCompound Junior Men
VAN CAUTER Benjamin47BCompound Junior Men
VANDERGUCHT Jonathan12ARecurve Junior Men
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
AFANASYEVA Maryia20CRecurve Junior Women
ANISHKEVICH Maksim9BRecurve Junior Men
DZIOMINSKAYA Karyna18CRecurve Junior Women
HUL Iryna19CRecurve Junior Women
KAROUKIN Anton8BRecurve Junior Men
PIVOVAROV Stanislav10BRecurve Junior Men
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
DANAILOVA Dobromira32CRecurve Cadet Women
VLADEV Georgi43BRecurve Cadet Men
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BABOK Deni60BCompound Cadet Men
BRLEK Tamara57ACompound Cadet Women
BUDEN Domagoj61BCompound Cadet Men
DAMIS Antonio6DRecurve Junior Men
GLIGOROVSKI Marko7DRecurve Junior Men
GRUDIC Karlo40ARecurve Cadet Men
HORVAT Ivan37ARecurve Cadet Men
ORLIC Maja55CCompound Cadet Women
ORLIC Vedran5DRecurve Junior Men
OSTREK Dora55ACompound Cadet Women
PAVLAKOVIC Lovro38ARecurve Cadet Men
POTRKAC Nino39ARecurve Cadet Men
POTRKAC Vanja56ACompound Cadet Women
SUVAK Andelo49ACompound Junior Men
VAVRO Mario59BCompound Cadet Men
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANDERSEN Mads Kenneth41DRecurve Cadet Men
FRANDSEN Ida52BCompound Junior Women
FRANTZEN Claus46DCompound Junior Men
GALBERG Mathias10CRecurve Junior Men
HALSKOV Aske40DRecurve Cadet Men
HANSEN Stephan63DCompound Cadet Men
KNUDSEN Mads47DCompound Junior Men
LAURSEN Anne Marie21BRecurve Junior Women
SONNICHSEN Sarah Holst57CCompound Cadet Women
TOENDER Mathilde32BRecurve Cadet Women
WULFF Nikolaj9CRecurve Junior Men
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
KALDAMAE Saskia51DCompound Junior Women
OJAMAE Pearu Jakob12BRecurve Junior Men
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
BRIANNE Noemie22ARecurve Junior Women
DANIEL Lucas34DRecurve Cadet Men
DOSSAL Jordan36DRecurve Cadet Men
GAUBIL Melanie30ARecurve Cadet Women
KOENIG Thomas35DRecurve Cadet Men
RUGGIERI Laura31ARecurve Cadet Women
SCARANO Nino11BRecurve Junior Men
THOMAS Solenne21ARecurve Junior Women
VERMEERSCH Remy33DRecurve Cadet Men
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BROWN Georgina51CCompound Junior Women
BULL Jonathan60CCompound Cadet Men
BUNCE Jake48CCompound Junior Men
CLARK Daisy55BCompound Cadet Women
COGGINS Zoe52CCompound Junior Women
FISHER Abbie30BRecurve Cadet Women
GEORGE Aalin Elisse56BCompound Cadet Women
GRAY Robert43CRecurve Cadet Men
HENDERSON-HIRST Marsie57BCompound Cadet Women
INGRAM Matthew59CCompound Cadet Men
MARTIN Rebecca31BRecurve Cadet Women
MITCHELL Jordan47CCompound Junior Men
MORGAN Ashe10ARecurve Junior Men
OUTRAM Adam46CCompound Junior Men
PENNELL Luke61CCompound Cadet Men
PERROTT Mary53CCompound Junior Women
PITMAN Bryony29BRecurve Cadet Women
RANDALL Andrew9ARecurve Junior Men
SLATER Kieran11ARecurve Junior Men
VICK Jacob42CRecurve Cadet Men
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
BAUER Katharina30CRecurve Cadet Women
BROSI Clemens3DRecurve Junior Men
KAHLLUND Florian4DRecurve Junior Men
KRAUTZ Laura31CRecurve Cadet Women
MAIER Lukas33BRecurve Cadet Men
OBST Oliver2DRecurve Junior Men
OSWALD Lisa22CRecurve Junior Women
SCHMITZ Carlo34BRecurve Cadet Men
SCHUETTENBERG Hendric35BRecurve Cadet Men
SKOERIES Eric1DRecurve Junior Men
VIEHMEIER Isabel21CRecurve Junior Women
WECKMUELLER Maximilian36BRecurve Cadet Men
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
BANDA Arpad42DRecurve Cadet Men
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
AGAMENNONI Annalisa20ARecurve Junior Women
ALLEGRA Carmelo59DCompound Cadet Men
BALDELLI Laura19ARecurve Junior Women
BARADEL Simone60DCompound Cadet Men
CAVALLERI Giulia53ACompound Junior Women
DOMENICI Federica18ARecurve Junior Women
FRANZOI Sabrina52ACompound Junior Women
GALFIONE Marco39CRecurve Cadet Men
GRILLO Deborah51ACompound Junior Women
IBBA Fabio47ACompound Junior Men
MAMMI Giulia31DRecurve Cadet Women
MORELLO Marco6BRecurve Junior Men
NENCIONI Michele48ACompound Junior Men
NOZZOLILLO Gelsomina56DCompound Cadet Women
PAOLETTA Matteo5BRecurve Junior Men
PARDINI Leonardo61DCompound Cadet Men
PASQUALUCCI David38CRecurve Cadet Men
PIANESI Lorenzo7BRecurve Junior Men
RAGNI Matteo46ACompound Junior Men
RIVAROLI Cristiano37CRecurve Cadet Men
ROMANO Chiara30DRecurve Cadet Women
ROTA Gaia29DRecurve Cadet Women
NEDNEDERLAND
Name
Target
Event
Session
DE VRIES Shireen15BRecurve Junior Women
DER KINDEREN Annemarie17BRecurve Junior Women
KLOOS Joey11CRecurve Junior Men
LAAN Sarina14BRecurve Junior Women
SMULDERS Jeroen41CRecurve Cadet Men
VAN DE VEN Pim62BCompound Cadet Men
VAN DER LOOY Sandra16BRecurve Junior Women
VAN DER SPEK David40CRecurve Cadet Men
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
BARAKONSKA Milena17ARecurve Junior Women
BIZON Kacper34ARecurve Cadet Men
FALDZINSKI Maciej1ARecurve Junior Men
FATYGA Mateusz36ARecurve Cadet Men
GOLABCZAK Patryk35ARecurve Cadet Men
GOMOLISZEK Michal4ARecurve Junior Men
HUK Anna14ARecurve Junior Women
KLODA Katarzyna15ARecurve Junior Women
LACHAWIEC Patrycja27CRecurve Cadet Women
MARZEC Pawel2ARecurve Junior Men
SIERAKOWSKI Kacper3ARecurve Junior Men
SZULKOWSKI Kacper33ARecurve Cadet Men
TRZEBINSKA Adrianna28CRecurve Cadet Women
TYSZKO Paulina16ARecurve Junior Women
WEJNEROWSKA Marlena26CRecurve Cadet Women
WIERZCHOWSKA Monika29CRecurve Cadet Women
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
AIRINEI Eduard Iulian39BRecurve Cadet Men
CUCOS Alina26BRecurve Cadet Women
DANILA Andrei9DRecurve Junior Men
GHETAU Dana27BRecurve Cadet Women
HRIHORCIUC Calin37BRecurve Cadet Men
IOSUB Patricia28BRecurve Cadet Women
MITRIC Melania32DRecurve Cadet Women
POPESCU Alexandru Ionut8DRecurve Junior Men
PRICOP Costel Lucian10DRecurve Junior Men
RUSU Valentin38BRecurve Cadet Men
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
BALDANOV Arsalan39DRecurve Cadet Men
BOLOTOVA Oyuna15DRecurve Junior Women
BOMBOEVA Anna14DRecurve Junior Women
CHULDUM Artysh1BRecurve Junior Men
DASHIDORZHIEVA Tuyana27DRecurve Cadet Women
DASHIEVA Ayana28DRecurve Cadet Women
POPOV Vitalii37DRecurve Cadet Men
RINCHINO Vasily38DRecurve Cadet Men
SHAYNUROV Radmir3BRecurve Junior Men
SYRENOVA Soelma26DRecurve Cadet Women
TIMOFEEVA Kristina16DRecurve Junior Women
TRETYACHENKO Nikolay49CCompound Junior Men
TSYBEKDORZHIEV Bair4BRecurve Junior Men
TSYNGUEV Beligto2BRecurve Junior Men
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BOZIC Brina22BRecurve Junior Women
CEHNER Gasper8CRecurve Junior Men
KOMOCAR Jaka7CRecurve Junior Men
KOROSEC Vili61ACompound Cadet Men
KOSTANJEVEC Ana56CCompound Cadet Women
MODIC Stas59ACompound Cadet Men
RIJAVEC Jan6CRecurve Junior Men
STOSEVSKI Luka62ACompound Cadet Men
STRAJHAR Gasper42BRecurve Cadet Men
STRAJHAR Klemen5CRecurve Junior Men
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
DUCHON Juraj41BRecurve Cadet Men
HURBAN JR. Vladimir40BRecurve Cadet Men
JANOSIK Ondrej11DRecurve Junior Men
LONGOVA Alexandra21DRecurve Junior Women
LUCANICOVA Zuzana20DRecurve Junior Women
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ANDERSSON Ida18BRecurve Junior Women
ANDERSSON Sandra19BRecurve Junior Women
BLOMBERG Cecilia20BRecurve Junior Women
BLOMGREN Tobias12CRecurve Junior Men
RONNOW Christopher49DCompound Junior Men
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
DUBAS Iryna15CRecurve Junior Women
DYAKOVA Viktoriya53DCompound Junior Women
GARAMOVA Rymma27ARecurve Cadet Women
KOLIADINTSEV Vasyl6ARecurve Junior Men
KOMONYUK Vitaliy8ARecurve Junior Men
KYRIUKHIN Mykyta34CRecurve Cadet Men
LUKYANOVA Nataliya29ARecurve Cadet Women
MACHIKHA Sofiya26ARecurve Cadet Women
MALYK Mykhaylo-Yaroslav35CRecurve Cadet Men
MARCHENKO Veronika17CRecurve Junior Women
MYKHAYLOVA Olena14CRecurve Junior Women
OMELCHENKO Ihor5ARecurve Junior Men
PAVLICHENKO Daria16CRecurve Junior Women
PEREKUTA Nadiia28ARecurve Cadet Women
SHTYRBU Ivan33CRecurve Cadet Men
SHYSHKIN Mykyta7ARecurve Junior Men
SIVALNOV Ruslan36CRecurve Cadet Men