Halowe Mistrzostwa Mazowsza Halowe Mistrzostwa Mazowsza
LKS Mazowsze Teresin, WMZŁucz (MAZ)
Teresin (POL), from 28-02-2015 to 1-03-2015
Halowe Mistrzostwa Mazowsza
Lista uczestników wg kraju/klubu
 
DRUDRUKARZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BAŃKOWSKA Sylwia10AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
BARATOWICZ Krzysztof12DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
CHĘCIŃKI Piotr16DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
CISZEWSKI Krzysztof23BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
DELESKA Maciej13DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
GRZYBEK Basia6CŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
HUSZCZ Maciej4AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
JANOWSKA Weronika11AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KONOPIŃSKA Dominika12AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KRÓL Jagienka9AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KROSZKA Kasia7CŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
KUCOWSKI Gaweł8CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MAJSTREWICZ Tadeusz15DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
MICHALAK Dominika8CŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
MICHALAK Maciej17DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
MOLAS Michał14DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
ONISK Paweł17AŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
OSTROWSKI Dordże10DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
PACZUSKA Aleksandra26AŁuki klasyczne Młodziczki StarszeSes. 2
PACZUSKA Anna6CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
PUCZYŃSKA Julia25BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
RUTKOWSKI Paweł5AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
RYBARCZYK Bartłomiej22BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
RYT Franciszek11DŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
ŚWIECZAK Anna13AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
SZYMAŃSKI Jakub24BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
TRYBULEC Jan21BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
TWORZEWSKI Wiktor5CŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
HOODROBINHOOD WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CHABER Aleksander26CŁuki klasyczne Młodzicy StarsiSes. 2
CHOJNA Rafał12DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
DUCZMAL Wiktoria21CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
JANUCHTA Emilia20CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
KALIŃSKI Szymon19CŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
PISKOZUB Monika15DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
RAK Krzysztof18CŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
WOLKOWICZ Oliwia14DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ŻARNOWIECKA Alicja16DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ŻARNOWIECKI Wiktor13DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
ŻEBROWSKI Grzegorz11DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
HUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GABARKIEWICZ Jakub18DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
JURCZAK Grzegorz17DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
KULTYS Jakub9CŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
ROŚCISZEWSKA Agata19DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BRUDER Filip12AŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
BUDNIK Bartosz10AŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
CHALILOW Roman26DŁuki klasyczne Młodzicy StarsiSes. 2
CHOJNACKI Michał28DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
CHWESIUK Klaudia18AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
FABISIAK Ada23BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
GAJDA Dominika21AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
GRĄDZIK Agnieszka24AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
GUZIK Katarzyna20AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
KACZOROWSKA Julia22AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
KALINOWSK Iga11CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
KARAŚ Karol15AŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
KAZANECKA Patrycja22CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
KLATA Aleksandra6BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KLATA Dawid9DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
KLATA Jakub17AŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
KOTOWICZ Olimpia26BŁuki klasyczne Młodziczki StarszeSes. 2
KOZŁOWSKI Dominik13AŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
KOŁODZIEJSKI Michał22AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KRZYSZKIEWICZ Krystian14AŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
LEMPART Julia21CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MACIĄGOWSKA Alicja7CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MACIĄGOWSKA Małgorzata10DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
NARLOCH Marcin23AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
NARLOCH Marta25AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
PISAREK Weronika11AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
PRZYBYSZ Rafał21AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
ROSA Justyna5DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
SKOK Natalia23AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
SKROK Natalia10CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
ŚWIERŻEWSKA Joanna19AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
WINNICKI Michał16AŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
WOJCIECHOWSKA Patrycja12CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
ZAŁUSKI Filip8DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
HAMAN Tymoteusz26CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KRÓL Piotr15CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KWAŚNIEWSKA Hanna21DŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
LACH Dominik14CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MARKIEWICZ Krzysztof13CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MIŁECKI Marcin12CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
SZCZEKOCKA Amelia16CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
WOŹNIAK Elżbieta23CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
MUTMUTKA ZIELONKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
LESZCZYŃSKI Tymoteusz6BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
PAROL Aleksander5BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
UFNAL Michał7BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
NIENIEZRZESZONA WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KRZYŻANEK Krystyna19AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BIŃKOWSKA Weronika22CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
DĘBOWSKA Monika17CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
GREŃ Liwia3DŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
KRAWCZYK Adam19BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
KRÓL Aleksander2DŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
LISIECKA Ewelina4DŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
NALEWAJKO Weneda15CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
NIEPRZECKI Konrad1DŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
PATRZAŁEK Michał17BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
RUDYK Hubert14CŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
SKALSKI Dominik13CŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
SKOWROŃSKI Szymon18BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
ŻUK Włodzimierz27DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PTGPTG SOKÓŁ RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
JAŁOWSKI Krystian24BŁuki klasyczne Młodzicy StarsiSes. 2
KALITA Martyna25BŁuki klasyczne Młodziczki StarszeSes. 2
KORNAFEL Robert19CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KOŚLA Kamil18CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KWACZYŃSKI Jacek17CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
OLSZEWSKA Natalia22BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
OLSZEWSKI Paweł8DŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
PIETRZYK Małgorzata20CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ROZWADOWSKA Weronika21BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
STANISZEWSKI Błażej7DŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
STANISZEWSKI Patryk20BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
ROKROKIS RADZYMIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CEDRO Zuzanna25CŁuki klasyczne Młodziczki StarszeSes. 2
CHAŁUPKA Tomasz6AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
GAJDA Julia11CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
GOŁĘBIEWSKI Paweł10CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
JEZNACH Arkadiusz8AŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
KOBAK Justyna6DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KŁONICA Małgorzata24CŁuki klasyczne Młodziczki StarszeSes. 2
MARCINKIEWICZ Robert4CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MARCZUK Bronisław1BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
PILSZYK Mateusz3BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
PRZESMYCKI Konrad7AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
PSTRZOCH Jan5CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
SASIN Wojciech2BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
STACHYRA Patryk24CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
WÓJCIK Eliza4BŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
WYTRYKUS Adam9CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
SP65SP65 WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ADAMCZUK Cyryl13BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
BĄCZYK Zuzanna19BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
BARAN Mikołaj1AŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
BELLON Helena2CŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
BŁONIARZ Jan14BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
DAMIĘCKI Antoni4AŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
HASHEM Jakub10BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
KOCHAN Alina8AŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
KOŻUCHOWSKI Antoni16BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
LASKOWSKA Karolina6AŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
LISZEWSKA Zofia9AŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
MATAŁOWICZ Maurycy12BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
MATAŁOWSKI Mikołaj3AŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
MAŁYSA Paulina18BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
PIOTROWSKI Tomasz11BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
SASIM Karolina17BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
SKENDZIELEWSKI Olaf2AŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
SMÓŁKO Anna3CŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
STEFANIUK Julia4CŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
SZEWCZYK Krzysztof15BŁuki klasyczne MłodzicySes. 2
WENCEL Karol5AŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
WRETOWSKA Maryla7AŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
ŁAPIŃSKA Zofia1CŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
SŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONT
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AFFEK Marcin27CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
BOGUTA Julian28CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
DUKACZEWSKI Adam11BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
GAWRYŚ Dariusz28BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
KLESZCZ Klaudia7BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MŁYNARCZYK Marian28AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PĘKALSKI Roman13BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
PIETRUSIŃSKI Ludwik4BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
PRESKO Andrzej27AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SAWICKI Piotr9BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
STANIEWICZ Robert27BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
STARZYCKI Piotr23CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
SUCHOŃSKI Michał10BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
SUŁOWSKA Antonina4DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ZALEWSKI Michał8BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
WESWESOŁEK WESOŁA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
LINDE Roman20AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
ZAMZAMŁYNIE RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BORKOWSKA Katarzyna20DŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
BORKOWSKA Weronika25AŁuki klasyczne Młodziczki StarszeSes. 2
BUKOWSKA Aleksandra24AŁuki klasyczne Młodziczki StarszeSes. 2
FALIŃSKI Dawid25CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
GIBAŁA Krzysztof12BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
GOŁĘBIOSKI Jakub5DŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
GREGORCZYK Krzysztof15BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KALIŃSKA Anita19DŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
PYSIAK Konrad26AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
SIKORSKA Ewelina6DŁuki klasyczne Dzieci - dziewczętaSes. 2
SUSKI Robert26BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
WOŚ Weronika18DŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 2
ŁKSŁKS RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BRONDEL Bartłomiej23DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
GRZYB Dagmara25DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
JEŻAK Piotr21DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KLOCHOWICZ Mikołaj24DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
STÓJ Seweryn22DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
ŁOMŁUCZNICTWO ŁOMIANKI
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CIESIELSKI Maciej9BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
CIESIELSKI Michał25DŁuki klasyczne Młodzicy StarsiSes. 2
PIOTRAK Igor8BŁuki klasyczne Dzieci - chłopcySes. 2
Back