Halowe Mistrzostwa Mazowsza Halowe Mistrzostwa Mazowsza
LKS Mazowsze Teresin, WMZŁucz (MAZ)
Teresin (POL), from 28-02-2015 to 1-03-2015
Halowe Mistrzostwa Mazowsza
Lista uczestników wg stanowiska
 
Sesja 1
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
4AHUSZCZ MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
4BPIETRUSIŃSKI LudwikSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Juniorzy
4CMARCINKIEWICZ RobertROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
4DSUŁOWSKA AntoninaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Seniorki
5ARUTKOWSKI PawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
5CPSTRZOCH JanROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
5DROSA JustynaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Seniorki
6ACHAŁUPKA TomaszROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
6BKLATA AleksandraMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Seniorki
6CPACZUSKA AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
6DKOBAK JustynaROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorki
7APRZESMYCKI KonradROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Seniorzy
7BKLESZCZ KlaudiaSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Seniorki
7CMACIĄGOWSKA AlicjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Seniorki
8AJEZNACH ArkadiuszROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Juniorzy
8BZALEWSKI MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Juniorzy
8CKUCOWSKI GawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
8DZAŁUSKI FilipMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy
9AKRÓL JagienkaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
9BSAWICKI PiotrSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Juniorzy
9CWYTRYKUS AdamROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Juniorzy
9DKLATA DawidMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorzy
10ABAŃKOWSKA SylwiaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
10BSUCHOŃSKI MichałSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Seniorzy
10CGOŁĘBIEWSKI PawełROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Juniorzy
10DMACIĄGOWSKA MałgorzataMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Juniorki
11AJANOWSKA WeronikaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
11BDUKACZEWSKI AdamSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Juniorzy
11CGAJDA JuliaROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Juniorki
11DŻEBROWSKI GrzegorzHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
12AKONOPIŃSKA DominikaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
12BGIBAŁA KrzysztofZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Seniorzy
12CMIŁECKI MarcinMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Seniorzy
12DCHOJNA RafałHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
13AŚWIECZAK AnnaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
13BPĘKALSKI RomanSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Seniorzy
13CMARKIEWICZ KrzysztofMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Seniorzy
13DŻARNOWIECKI WiktorHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorzy
14CLACH DominikMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Seniorzy
14DWOLKOWICZ OliwiaHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
15BGREGORCZYK KrzysztofZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Seniorzy
15CKRÓL PiotrMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Seniorzy
15DPISKOZUB MonikaHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
16CSZCZEKOCKA AmeliaMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Seniorki
16DŻARNOWIECKA AlicjaHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
17AONISK PawełDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Juniorzy
17BPATRZAŁEK MichałOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Seniorzy
17CKWACZYŃSKI JacekPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Seniorzy
17DJURCZAK GrzegorzHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Juniorzy
18BSKOWROŃSKI SzymonOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Juniorzy
18CKOŚLA KamilPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Seniorzy
18DGABARKIEWICZ JakubHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Juniorzy
19AKRZYŻANEK KrystynaNIENIEZRZESZONA WARSZAWAŁuki klasyczne Seniorki
19BKRAWCZYK AdamOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Juniorzy
19CKORNAFEL RobertPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Seniorzy
19DROŚCISZEWSKA AgataHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Juniorki
20ALINDE RomanWESWESOŁEK WESOŁAŁuki klasyczne Seniorzy
20CPIETRZYK MałgorzataPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Seniorki
21APRZYBYSZ RafałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
21BTRYBULEC JanDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
21CLEMPART JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
21DJEŻAK PiotrŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Kadeci
22AKOŁODZIEJSKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
22BRYBARCZYK BartłomiejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
22CBIŃKOWSKA WeronikaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Kadetki
22DSTÓJ SewerynŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Kadeci
23ANARLOCH MarcinMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadeci
23BCISZEWSKI KrzysztofDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
23CSTARZYCKI PiotrSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki klasyczne Kadeci
23DBRONDEL BartłomiejŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Kadeci
24AGRĄDZIK AgnieszkaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
24BSZYMAŃSKI JakubDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadeci
24CSTACHYRA PatrykROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Kadeci
24DKLOCHOWICZ MikołajŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Kadeci
25ANARLOCH MartaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Kadetki
25BPUCZYŃSKA JuliaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Kadetki
25CFALIŃSKI DawidZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Kadeci
25DGRZYB DagmaraŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne Kadetki
26APYSIAK KonradZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Kadeci
26BSUSKI RobertZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Kadeci
26CHAMAN TymoteuszMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Kadeci
27APRESKO AndrzejSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki bloczkowe Seniorzy
27BSTANIEWICZ RobertSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki bloczkowe Seniorzy
27CAFFEK MarcinSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki bloczkowe Seniorzy
27DŻUK WłodzimierzOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki bloczkowe Seniorzy
28AMŁYNARCZYK MarianSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki bloczkowe Seniorzy
28BGAWRYŚ DariuszSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki bloczkowe Seniorzy
28CBOGUTA JulianSŁMST. ŁUCZNICZY MARYMONTŁuki bloczkowe Seniorzy
28DCHOJNACKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe Seniorzy
Sesja 2
Stanowisko
Zawodnik
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
1ABARAN MikołajSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
1BMARCZUK BronisławROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
1CŁAPIŃSKA ZofiaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
1DNIEPRZECKI KonradOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Dzieci - chłopcy
2ASKENDZIELEWSKI OlafSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
2BSASIN WojciechROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
2CBELLON HelenaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
2DKRÓL AleksanderOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Dzieci - chłopcy
3AMATAŁOWSKI MikołajSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
3BPILSZYK MateuszROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
3CSMÓŁKO AnnaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
3DGREŃ LiwiaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
4ADAMIĘCKI AntoniSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
4BWÓJCIK ElizaROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
4CSTEFANIUK JuliaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
4DLISIECKA EwelinaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
5AWENCEL KarolSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
5BPAROL AleksanderMUTMUTKA ZIELONKAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
5CTWORZEWSKI WiktorDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
5DGOŁĘBIOSKI JakubZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
6ALASKOWSKA KarolinaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
6BLESZCZYŃSKI TymoteuszMUTMUTKA ZIELONKAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
6CGRZYBEK BasiaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
6DSIKORSKA EwelinaZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
7AWRETOWSKA MarylaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
7BUFNAL MichałMUTMUTKA ZIELONKAŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
7CKROSZKA KasiaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
7DSTANISZEWSKI BłażejPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
8AKOCHAN AlinaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
8BPIOTRAK IgorŁOMŁUCZNICTWO ŁOMIANKIŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
8CMICHALAK DominikaDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
8DOLSZEWSKI PawełPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
9ALISZEWSKA ZofiaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Dzieci - dziewczęta
9BCIESIELSKI MaciejŁOMŁUCZNICTWO ŁOMIANKIŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
9CKULTYS JakubHUBHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne Dzieci - chłopcy
10ABUDNIK BartoszMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
10BHASHEM JakubSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
10CSKROK NataliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
10DOSTROWSKI DordżeDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
11APISAREK WeronikaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
11BPIOTROWSKI TomaszSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
11CKALINOWSK IgaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
11DRYT FranciszekDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
12ABRUDER FilipMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
12BMATAŁOWICZ MaurycySP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
12CWOJCIECHOWSKA PatrycjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
12DBARATOWICZ KrzysztofDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
13AKOZŁOWSKI DominikMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
13BADAMCZUK CyrylSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
13CSKALSKI DominikOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Młodzicy
13DDELESKA MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
14AKRZYSZKIEWICZ KrystianMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
14BBŁONIARZ JanSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
14CRUDYK HubertOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Młodzicy
14DMOLAS MichałDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
15AKARAŚ KarolMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
15BSZEWCZYK KrzysztofSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
15CNALEWAJKO WenedaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Młodziczki
15DMAJSTREWICZ TadeuszDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
16AWINNICKI MichałMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
16BKOŻUCHOWSKI AntoniSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
16DCHĘCIŃKI PiotrDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
17AKLATA JakubMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy
17BSASIM KarolinaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
17CDĘBOWSKA MonikaOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki klasyczne Młodziczki
17DMICHALAK MaciejDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
18ACHWESIUK KlaudiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
18BMAŁYSA PaulinaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
18CRAK KrzysztofHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
18DWOŚ WeronikaZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Młodziczki
19AŚWIERŻEWSKA JoannaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
19BBĄCZYK ZuzannaSP65SP65 WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
19CKALIŃSKI SzymonHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy
19DKALIŃSKA AnitaZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Młodziczki
20AGUZIK KatarzynaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
20BSTANISZEWSKI PatrykPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Młodzicy
20CJANUCHTA EmiliaHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
20DBORKOWSKA KatarzynaZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Młodziczki
21AGAJDA DominikaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
21BROZWADOWSKA WeronikaPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Młodziczki
21CDUCZMAL WiktoriaHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki
21DKWAŚNIEWSKA HannaMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Młodziczki
22AKACZOROWSKA JuliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
22BOLSZEWSKA NataliaPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Młodziczki
22CKAZANECKA PatrycjaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
23ASKOK NataliaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
23BFABISIAK AdaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki
23CWOŹNIAK ElżbietaMKŁMKŁ STRZAŁAŁuki klasyczne Młodziczki
24ABUKOWSKA AleksandraZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Młodziczki Starsze
24BJAŁOWSKI KrystianPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Młodzicy Starsi
24CKŁONICA MałgorzataROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Młodziczki Starsze
25ABORKOWSKA WeronikaZAMZAMŁYNIE RADOMŁuki klasyczne Młodziczki Starsze
25BKALITA MartynaPTGPTG SOKÓŁ RADOMŁuki klasyczne Młodziczki Starsze
25CCEDRO ZuzannaROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne Młodziczki Starsze
25DCIESIELSKI MichałŁOMŁUCZNICTWO ŁOMIANKIŁuki klasyczne Młodzicy Starsi
26APACZUSKA AleksandraDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne Młodziczki Starsze
26BKOTOWICZ OlimpiaMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodziczki Starsze
26CCHABER AleksanderHOODROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne Młodzicy Starsi
26DCHALILOW RomanMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne Młodzicy Starsi
Back