World Archery Indoor Championships World Archery Indoor Championships
World Archery (WA)
Ankara (TUR), from 01-03-2016 to 6-03-2016
World Archery Indoor Championships
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
AAMAAS Njaal43DNORNORWAYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ABDUL AZIZ Alrodhan37DKSASAUDI ARABIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ABULADZE Medea17BGEOGEORGIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ACHILIE Ovidiu38AROUROMANIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ADICEOM Audrey23BFRAFRANCERecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
AERIKOS Christos41AGREGREECECompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
AKDAG Nevin36ATURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
AKTUNA Aybuke18CTURTURKEYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALAN Hilal17CTURTURKEYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALBAQAMI Muidh Rajah H35DKSASAUDI ARABIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ALBERTI Camilla34DITAITALYCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALIPOOR Niloofar17AIRIIR IRANRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ALMASHHADANI Fatimah39CIRQIRAQCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALTINTAS Goksel41BTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALTUN Fatma28CTURTURKEYCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
AMOUEI Yaser41BIRIIR IRANCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ANAGOZ Yasemin Ecem17CTURTURKEYRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ANDREOLI Tatiana22AITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ANEAR Erika27DDENDENMARKCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ANRI Basiladze11BGEOGEORGIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ANTOINE Thomas9DFRAFRANCERecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ASADZADEH Shervin14DIRIIR IRANRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
AVDEEVA Natalia32ARUSRUSSIACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
AYCAN Fatma Buket18CTURTURKEYRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
AZIMINIA Hannaneh34CIRIIR IRANCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BAGER Dennis11ADENDENMARKRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BALDANOV Arsalan12BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BALSUKOVA Anna19DRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BALTAKOV Tsyren6DRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BELLI Yuri13AITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BENNETT SHELTON Laura24AUSAUSARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BILTRIKOVA Tatiana21DRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BIZJAK Rok9BSLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BIZZOTTO Dino12AITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BORYSENKO Olena37AUKRUKRAINECompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BOSTAN Yesim29CTURTURKEYCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BOULCH Jean Philippe43AFRAFRANCECompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BRLEK Tamara37CCROCROATIACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BUDEN Domagoj45CCROCROATIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BULAEV Anton43DRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BUSCOMBE Scott38CAUSAUSTRALIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BYBORDY Geesa36CIRIIR IRANCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CAGIRAN Evren40CTURTURKEYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CAIOPOULOS Athena38AUSAUSACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CANTU Hector46CMEXMEXICOCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CANTU Javier Cesar47CMEXMEXICOCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CARTER Justin35AUSAUSACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CERNE Toja32CSLOSLOVENIACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CHANG Rong-Jia23CTPECHINESE TAIPEIRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CHAVARRIA Lucia Valeria37DMEXMEXICOCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CHIRAULT Thomas6BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CHIZHOV Boris42DRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
COMEZ Emre41CTURTURKEYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
COX Cassidy39AUSAUSACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
D - E - F - G - H
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DACHEV Damyan11CBULBULGARIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DALIDOVICH Pavel8ABLRBELARUSRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
DAMBAEV Alexander40DRUSRUSSIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DAMSBO Martin37BDENDENMARKCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DASHIDORZHIEVA Tuyana19DRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DAXBOCK Astrid30BISLICELANDCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DELOBELLE Fabien44AFRAFRANCECompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DERNEKLI Furkan43BTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
DIAKOVA Viktoriia29AUKRUKRAINECompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DOLIDZE Vladimer13BGEOGEORGIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DORZHIEVA Balzhin21DRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DRAGONI Luigi36CITAITALYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DUVENAGE DeVilliers45AAUSAUSTRALIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
DZIOMINSKAYA Karyna18DBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
EBADI Esmaeil40BIRIIR IRANCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
EGEMEN Cigdem16CTURTURKEYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ELLISON Brady14CUSAUSARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ELMAAGACLI Demir39CTURTURKEYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ELMAAGACLI Gizem35ATURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ELZINGA Peter42BNEDNETHERLANDSCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ERDYNIEVA Natalia20DRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ESEBUA Kristine23DGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ESPINOZA SURO Miguel A.38DMEXMEXICOCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
FADEEVA Sofia36BRUSRUSSIACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
FARASIEWICZ Karolina23BPOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
FESTI Manuel45BITAITALYCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
FIRSAU Kiryl13CBLRBELARUSRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
FLOTO Florian5BGERGERMANYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
FRANCHINI Irene33BITAITALYCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
FURUKAWA Takaharu5AJPNJAPANRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GAUBIL Melanie20BFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GAUVIN Crystal29BUSAUSACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GAZOZ Mete9DTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GHAVAMI Mohammadhossein13DIRIIR IRANRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GIACCHERI Tanya20AITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GOMBOZHAPOV Aldar5DRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GRASCELLI Giulia36DITAITALYCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GREENWOOD Hope30AGBRGREAT BRITAINCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GUDJONSSON Gudmundur Orn7AISLICELANDRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GUNERI Muhammed Bilal5DTURTURKEYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GUY Oceane21BFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HAEFELFINGER Roman44CSUISWITZERLANDCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HAIDN TSCHALOVA Veronika18BGERGERMANYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HANSEN Stephan35BDENDENMARKCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HASTHI Sander Thorstensen7ANORNORWAYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HAUGSETH Mads42DNORNORWAYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HELBIN Kasper14DPOLPOLANDRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HONDA Yumiko31CJPNJAPANCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HOWDEN Harri47AAUSAUSTRALIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HUNSPERGER Janine38CSUISWITZERLANDCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HURBAN JR. Vladimir7DSVKSLOVAKIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
I - J - K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
IVANOVA Taisiya23DUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
IVANYTSKYY Heorhiy10CUKRUKRAINERecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
JAATMA Lisell39BESTESTONIACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
JAMALZADEH Nazanin Zahra16AIRIIR IRANRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
JENSEN Tanja30DDENDENMARKCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
JONES Niamh38BAUSAUSTRALIACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
JORDAN Sarah30CAUSAUSTRALIACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KAHLLUND Florian6BGERGERMANYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KALASHNIKOV Viktor41DRUSRUSSIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KAWANAKA Kaori21AJPNJAPANRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KIM Minsoo6AUSAUSARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KISHCHAK Bohdan40AUKRUKRAINECompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KOMISCHKE Konrad5CGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KOZHIN Alexander13BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KOZHOKAR Ivan9AUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KROPPEN Michelle19CGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KUCUK Oguzhan8DTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LAMPRAKIS Dimitrios43AGREGREECECompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LATEV Asparuh7CBULBULGARIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LAURSEN Patrick36BDENDENMARKCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LECOINTRE Laurie24BFRAFRANCERecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LEONARD Remy46AAUSAUSTRALIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LESNIAK Natalia22BPOLPOLANDRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LIAHUSHEV Alexander10ABLRBELARUSRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LIM Manon24AAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LIN Zih-Siang9CTPECHINESE TAIPEIRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LIPIARSKA Karina20BPOLPOLANDRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LOBZHENIDZE Yulia22DGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LOGINOVA Albina33ARUSRUSSIACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LONGO Laura31BITAITALYCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LVOVSKYY Dmytro39AUKRUKRAINECompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MAEDA Yuho6AJPNJAPANRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MAIER Johannes6CGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MAKAREVYCH Sergii8CUKRUKRAINERecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MAKHARADZE Marika16BGEOGEORGIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MALYK Mykhaylo-Yaroslav8AUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MANDIA Claudia23CITAITALYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MANDIA Massimiliano6CITAITALYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARCHENKO Veronika17AUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARCOURT Loic44CFRAFRANCECompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARKITANTOVA Ksenija28BUKRUKRAINECompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MARUSAVA Hanna16DBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARZEC Pawel12CPOLPOLANDRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MCGHEE Micaela28AUSAUSACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MELOTTO Luca4CITAITALYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MENDOZA Jasmin16DUSAUSARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MENZER Rod37AUSAUSACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MESTVIRISHVILI Zurab8BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MIHALIC Matija11BCROCROATIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MILLER Caleb13CUSAUSARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MIOR Viviano46BITAITALYCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MIRCA Alexandra19BMDAMOLDOVARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MODIC Stas44BSLOSLOVENIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MORELLO Marco5CITAITALYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MORTEMOUSQUE Geoffrey4BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MOSESHVILI Jaba9BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MULOT Florent8DFRAFRANCERecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MYSZOR Wioleta21BPOLPOLANDRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
N - O - P - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NARIMANIDZE Khatuna24DGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
NENCIONI Michele35CITAITALYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
NIKA Tavdgiridze12BGEOGEORGIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
OIKONOMOU Theodoros42AGREGREECECompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
OLARU Dan11AMDAMOLDOVARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
OLEKSIUK Viktoriia22DUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
OROSZ Viktor46DHUNHUNGARYCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PAGNI Sergio37CITAITALYCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PASQUALUCCI David14AITAITALYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PAVLOVA Anastasia16AUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PEINEAU Sebastien42AFRAFRANCECompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PELTON Cassandra23AUSAUSARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PENDOV Todor12CBULBULGARIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PETRAGLIO Marco43CSUISWITZERLANDCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PEVER Inga17DUSAUSARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PHUTKARADZE Tsiko18BGEOGEORGIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PKHAKADZE Lasha10BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PLUMMER Micheal5AUSAUSARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
POZNIAKOVA Tetiana27AUKRUKRAINECompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PRIEELS Sarah33DBELBELGIUMCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PRILEPOV Anton9ABLRBELARUSRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PUUSEPP Kristjan44DESTESTONIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RAEEISI Armin12DIRIIR IRANRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RAMEZANI Amir Ali42CIRIIR IRANCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RASMUSSEN Sasha37BDENDENMARKCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RASMUSSEN Sune44ADENDENMARKCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RAVILOVA Diana35BRUSRUSSIACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RAVNIKAR Ziga8BSLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
REUTHER Clare23AAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
REYES ARIZPE Reyna Betsabe19AMEXMEXICORecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RINCHINO Chingese39DRUSRUSSIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RIPAUX Valentin5BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ROHANIAN Parisa18AIRIIR IRANRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RUFER Thomas7DSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RUGGIERI Laura21CFRAFRANCERecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RUZBASAN Tyler4AUSAUSARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SAGLAM Evrim34ATURTURKEYCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SAPP Carson45DUSAUSACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SARTI Eleonora32BITAITALYCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SARTORI Guendalina22CITAITALYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SAVENKOVA Alexandra34BRUSRUSSIACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SCHEIDING Adrian4CGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SCHLOESSER Mike43BNEDNETHERLANDSCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SCHMITZ Carlo4BGERGERMANYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SCHNEIDER Jennifer20CUSAUSARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SEIFI Hossein41CIRIIR IRANCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SERDYUK Oleksandr9CUKRUKRAINERecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SEVINDIK Selvi Yagmur16CTURTURKEYRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SHEIKHIPOUR Setareh35CIRIIR IRANCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SHEREMET Roman10AUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SICHENIKOVA Lidiia18AUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SIERAKOWSKI Kacper13DPOLPOLANDRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SIGAUSKAS Vladas11CLTULITHUANIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SITAR Dejan42CSLOSLOVENIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SMIALKOWSKA Magdalena24BPOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SONNICHSEN Sarah Holst29DDENDENMARKCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SPERA Loredana21AITAITALYRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
STEPANOV Dmitriy41DRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
STRAJHAR Gasper10BSLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SU Szu-Ping22CTPECHINESE TAIPEIRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SUGIBAYASHI Rina20AJPNJAPANRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SUGIMOTO Tomomi22AJPNJAPANRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SUGIO Tomoki4AJPNJAPANRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SUT Jesse47BITAITALYCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SZAFRAN Marek7CPOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SZALANSKA Katarzyna31DPOLPOLANDCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
T - U - V - W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
TAHERI Omid39BIRIIR IRANCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TANG Chih-Chun10CTPECHINESE TAIPEIRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TAVERNIER Olivier10DFRAFRANCERecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TELLIER Clémence19BFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TEZEL Onur10DTURTURKEYRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TIMOFEEVA Rozalina20DRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TIMOFEYEVA Ekaterina17DBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TOKUSOGLU Orkun Ege6DTURTURKEYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TONETTA Elena24CITAITALYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TOZZI Aurora35DITAITALYCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TRAPEZNIKOVA Solomiya24DUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TSARANKOU Sviataslau14CBLRBELARUSRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TSYBEKDORZHIEV Bair14BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TSYRENDORZHIEV Buianto4DRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
UMER Ana19CSLOSLOVENIARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
UNRUH Lisa16BGERGERMANYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
VAKILI GHASEMABAD Reza43CIRIIR IRANCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
VAN DER VEN Rick7BNEDNETHERLANDSRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
VANDIONANT Sandrine33CFRAFRANCECompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VAVRO Mario44BCROCROATIACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VINOGRADOV Roman41AUKRUKRAINECompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VINOGRADOVA Mariia31ARUSRUSSIACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WALLS Anna20CAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WANG Ching-Jui8CTPECHINESE TAIPEIRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WILDE Reo36AUSAUSACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WILLIAMS Brogan27BUSAUSACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WINTER Karina17BGERGERMANYRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
WU Katherine18DUSAUSARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
YAKALI Samet Can42BTURTURKEYCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
YEH Yu-Chen21CTPECHINESE TAIPEIRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
YILDIR Sevim27CTURTURKEYCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
YILMAZ Yagiz4DTURTURKEYRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ZYZANSKA Sylwia22BPOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW