World Archery Indoor Championships World Archery Indoor Championships
World Archery (WA)
Ankara (TUR), from 01-03-2016 to 6-03-2016
World Archery Indoor Championships
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
BUSCOMBE Scott38CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DUVENAGE DeVilliers45ACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HOWDEN Harri47ACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
JONES Niamh38BCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
JORDAN Sarah30CCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LEONARD Remy46ACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LIM Manon24ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
REUTHER Clare23ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WALLS Anna20CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
PRIEELS Sarah33DCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
DALIDOVICH Pavel8ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
DZIOMINSKAYA Karyna18DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
FIRSAU Kiryl13CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LIAHUSHEV Alexander10ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARUSAVA Hanna16DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PRILEPOV Anton9ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TIMOFEYEVA Ekaterina17DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TSARANKOU Sviataslau14CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
DACHEV Damyan11CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LATEV Asparuh7CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PENDOV Todor12CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BRLEK Tamara37CCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BUDEN Domagoj45CCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MIHALIC Matija11BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
VAVRO Mario44BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
ANEAR Erika27DCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BAGER Dennis11ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
DAMSBO Martin37BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HANSEN Stephan35BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
JENSEN Tanja30DCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LAURSEN Patrick36BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RASMUSSEN Sasha37BCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RASMUSSEN Sune44ACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SONNICHSEN Sarah Holst29DCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
JAATMA Lisell39BCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PUUSEPP Kristjan44DCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADICEOM Audrey23BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ANTOINE Thomas9DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BOULCH Jean Philippe43ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CHIRAULT Thomas6BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DELOBELLE Fabien44ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GAUBIL Melanie20BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GUY Oceane21BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LECOINTRE Laurie24BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARCOURT Loic44CCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MORTEMOUSQUE Geoffrey4BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MULOT Florent8DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PEINEAU Sebastien42ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RIPAUX Valentin5BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RUGGIERI Laura21CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TAVERNIER Olivier10DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TELLIER Clémence19BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VANDIONANT Sandrine33CCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
GREENWOOD Hope30ACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ABULADZE Medea17BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ANRI Basiladze11BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DOLIDZE Vladimer13BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ESEBUA Kristine23DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LOBZHENIDZE Yulia22DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MAKHARADZE Marika16BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MESTVIRISHVILI Zurab8BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MOSESHVILI Jaba9BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
NARIMANIDZE Khatuna24DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
NIKA Tavdgiridze12BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PHUTKARADZE Tsiko18BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PKHAKADZE Lasha10BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
FLOTO Florian5BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HAIDN TSCHALOVA Veronika18BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KAHLLUND Florian6BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KOMISCHKE Konrad5CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KROPPEN Michelle19CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MAIER Johannes6CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SCHEIDING Adrian4CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SCHMITZ Carlo4BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
UNRUH Lisa16BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
WINTER Karina17BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GREGREECE
Name
Target
Event
Session
AERIKOS Christos41ACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LAMPRAKIS Dimitrios43ACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
OIKONOMOU Theodoros42ACompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
OROSZ Viktor46DCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
ALIPOOR Niloofar17ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
AMOUEI Yaser41BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ASADZADEH Shervin14DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
AZIMINIA Hannaneh34CCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BYBORDY Geesa36CCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
EBADI Esmaeil40BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GHAVAMI Mohammadhossein13DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
JAMALZADEH Nazanin Zahra16ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RAEEISI Armin12DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RAMEZANI Amir Ali42CCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ROHANIAN Parisa18ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SEIFI Hossein41CCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SHEIKHIPOUR Setareh35CCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TAHERI Omid39BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VAKILI GHASEMABAD Reza43CCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
IRQIRAQ
Name
Target
Event
Session
ALMASHHADANI Fatimah39CCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ISLICELAND
Name
Target
Event
Session
DAXBOCK Astrid30BCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GUDJONSSON Gudmundur Orn7ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ALBERTI Camilla34DCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ANDREOLI Tatiana22ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BELLI Yuri13ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BIZZOTTO Dino12ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DRAGONI Luigi36CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
FESTI Manuel45BCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
FRANCHINI Irene33BCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GIACCHERI Tanya20ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GRASCELLI Giulia36DCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LONGO Laura31BCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MANDIA Claudia23CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MANDIA Massimiliano6CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MELOTTO Luca4CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MIOR Viviano46BCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MORELLO Marco5CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
NENCIONI Michele35CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PAGNI Sergio37CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PASQUALUCCI David14ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SARTI Eleonora32BCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SARTORI Guendalina22CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SPERA Loredana21ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SUT Jesse47BCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TONETTA Elena24CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TOZZI Aurora35DCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
FURUKAWA Takaharu5ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
HONDA Yumiko31CCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KAWANAKA Kaori21ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MAEDA Yuho6ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SUGIBAYASHI Rina20ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SUGIMOTO Tomomi22ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SUGIO Tomoki4ARecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KSASAUDI ARABIA
Name
Target
Event
Session
ABDUL AZIZ Alrodhan37DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ALBAQAMI Muidh Rajah H35DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LTULITHUANIA
Name
Target
Event
Session
SIGAUSKAS Vladas11CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
MIRCA Alexandra19BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
OLARU Dan11ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MEXMEXICO
Name
Target
Event
Session
CANTU Hector46CCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CANTU Javier Cesar47CCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CHAVARRIA Lucia Valeria37DCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ESPINOZA SURO Miguel A.38DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
REYES ARIZPE Reyna Betsabe19ARecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
ELZINGA Peter42BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SCHLOESSER Mike43BCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VAN DER VEN Rick7BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
AAMAAS Njaal43DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HASTHI Sander Thorstensen7ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HAUGSETH Mads42DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
FARASIEWICZ Karolina23BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HELBIN Kasper14DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LESNIAK Natalia22BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LIPIARSKA Karina20BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARZEC Pawel12CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MYSZOR Wioleta21BRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SIERAKOWSKI Kacper13DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SMIALKOWSKA Magdalena24BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SZAFRAN Marek7CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SZALANSKA Katarzyna31DCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ZYZANSKA Sylwia22BRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ACHILIE Ovidiu38ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia32ACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BALDANOV Arsalan12BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BALSUKOVA Anna19DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BALTAKOV Tsyren6DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BILTRIKOVA Tatiana21DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
BULAEV Anton43DCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CHIZHOV Boris42DCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
DAMBAEV Alexander40DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DASHIDORZHIEVA Tuyana19DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DORZHIEVA Balzhin21DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ERDYNIEVA Natalia20DRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
FADEEVA Sofia36BCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GOMBOZHAPOV Aldar5DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KALASHNIKOV Viktor41DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KOZHIN Alexander13BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
LOGINOVA Albina33ACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RAVILOVA Diana35BCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RINCHINO Chingese39DCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SAVENKOVA Alexandra34BCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
STEPANOV Dmitriy41DCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TIMOFEEVA Rozalina20DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TSYBEKDORZHIEV Bair14BRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TSYRENDORZHIEV Buianto4DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VINOGRADOVA Mariia31ACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK Rok9BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CERNE Toja32CCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MODIC Stas44BCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
RAVNIKAR Ziga8BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SITAR Dejan42CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
STRAJHAR Gasper10BRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
UMER Ana19CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
HAEFELFINGER Roman44CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
HUNSPERGER Janine38CCompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PETRAGLIO Marco43CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RUFER Thomas7DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
HURBAN JR. Vladimir7DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHANG Rong-Jia23CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LIN Zih-Siang9CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SU Szu-Ping22CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TANG Chih-Chun10CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WANG Ching-Jui8CRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
YEH Yu-Chen21CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AKDAG Nevin36ACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
AKTUNA Aybuke18CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALAN Hilal17CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALTINTAS Goksel41BCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ALTUN Fatma28CCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ANAGOZ Yasemin Ecem17CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
AYCAN Fatma Buket18CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
BOSTAN Yesim29CCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
CAGIRAN Evren40CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
COMEZ Emre41CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
DERNEKLI Furkan43BCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
EGEMEN Cigdem16CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ELMAAGACLI Demir39CCompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
ELMAAGACLI Gizem35ACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GAZOZ Mete9DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
GUNERI Muhammed Bilal5DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KUCUK Oguzhan8DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SAGLAM Evrim34ACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SEVINDIK Selvi Yagmur16CRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TEZEL Onur10DRecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
TOKUSOGLU Orkun Ege6DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
YAKALI Samet Can42BCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
YILDIR Sevim27CCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
YILMAZ Yagiz4DRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
BORYSENKO Olena37ACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
DIAKOVA Viktoriia29ACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
IVANOVA Taisiya23DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
IVANYTSKYY Heorhiy10CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
KISHCHAK Bohdan40ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KOZHOKAR Ivan9ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
LVOVSKYY Dmytro39ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MAKAREVYCH Sergii8CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MALYK Mykhaylo-Yaroslav8ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MARCHENKO Veronika17ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
MARKITANTOVA Ksenija28BCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
OLEKSIUK Viktoriia22DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PAVLOVA Anastasia16ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
POZNIAKOVA Tetiana27ACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SERDYUK Oleksandr9CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SHEREMET Roman10ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SICHENIKOVA Lidiia18ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
TRAPEZNIKOVA Solomiya24DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
VINOGRADOV Roman41ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
USAUSA
Name
Target
Event
Session
BENNETT SHELTON Laura24ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CAIOPOULOS Athena38ACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
CARTER Justin35ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
COX Cassidy39ACompound Junior WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
ELLISON Brady14CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
GAUVIN Crystal29BCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
KIM Minsoo6ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MCGHEE Micaela28ACompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MENDOZA Jasmin16DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MENZER Rod37ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
MILLER Caleb13CRecurve MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PELTON Cassandra23ARecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
PEVER Inga17DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
PLUMMER Micheal5ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
RUZBASAN Tyler4ARecurve Junior MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
SAPP Carson45DCompound Junior MenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
SCHNEIDER Jennifer20CRecurve WomenQualification Round Morning - RM + RW + CJM + CJW
WILDE Reo36ACompound MenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WILLIAMS Brogan27BCompound WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW
WU Katherine18DRecurve Junior WomenQualification Round Afternoon - RJM + RJW + CM + CW