Puchar Bydgoszczy - 1 Runda Puchar Bydgoszczy - 1 Runda
Łuczniczka Bydgoszcz (ŁUCZ)
Bydgoszcz (POL), from 19-11-2016 to 19-11-2016
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
 
Łuki klasyczne - Mężczyźni [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1BANASZAK JakubBKSBKS Bydgoszcz279/ 1289/ 15683323
2STASIK TomaszKSKS Leśnik Poznań275/ 3270/ 25452225
3WÓJCIK RafałSOKSokół Brzoza276/ 2268/ 35441830
4BISKUP DamianSOKSokół Brzoza271/ 4263/ 65341822
5JAWORSKI MichałBKSBKS Bydgoszcz262/ 5266/ 45281923
6LIS RafałBKSBKS Bydgoszcz254/ 6262/ 75162121
7KWIATKOWSKI MarekSOKSokół Brzoza249/ 8264/ 55131325
8ZABOROWSKI StanisławKSKS Leśnik Poznań250/ 7258/ 85081127
9GRZEBIŃSKI SzymonBKSBKS Bydgoszcz245/10244/ 94891022
10DIETRICH MariuszUKLLeśnik Poznań246/ 9223/10469914
11SIEMIENIUK AdamSSRSSR Start Poznań203/11192/1139574
12PSTRZOCH JanROK"ROKIS" Radzymin9/120901
Łuki klasyczne - Kobiety [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1GRUSZCZYŃSKA PaulinaBKSBKS Bydgoszcz258/ 2258/ 15161817
2CIĘGOTURA RoksanaSOKSokół Brzoza262/ 1227/ 34891118
3GRUSZCZYŃSKA MonikaBKSBKS Bydgoszcz231/ 3257/ 24881023
Łuki klasyczne - Juniorzy [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1JAROSZ MarcinMRKSMRKS Gdańsk262/ 1260/ 15221324
2MIAZGA MikołajMRKSMRKS Gdańsk249/ 2251/ 25001525
Łuki klasyczne - Juniorki [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1PYZOWSKA PaulinaMRKSMRKS Gdańsk249/ 1246/ 24951213
2FIERLEJ LuizaKSKS Leśnik Poznań213/ 5249/ 14621115
3NOWICKA AnitaSOKSokół Brzoza235/ 2211/ 4446815
4SILNA PaulinaKSKS Leśnik Poznań226/ 3209/ 5435319
5POWAŁA MartynaBKSBKS Bydgoszcz216/ 4216/ 3432612
6SZULC MagdalenaBKSBKS Bydgoszcz174/ 6176/ 6350611
Łuki klasyczne - Kadeci [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1KWIATKOWSKI BartoszSOKSokół Brzoza265/ 2268/ 25331728
2KORALEWSKI JędrzejTARTarcza Kolbudy255/ 4270/ 15251818
3GACA ArkadiuszSOKSokół Brzoza268/ 1253/ 45211818
4WASZCZUR MikołajMRKSMRKS Gdańsk255/ 3265/ 35201721
5MURGLIN WiktorTARTarcza Kolbudy253/ 5241/ 54941121
6PŁOSZYŃSKI BartoszBKSBKS Bydgoszcz252/ 6235/ 7487720
7LUBIAK WojciechBKSBKS Bydgoszcz238/ 9240/ 64781512
8MOSKWA SzymonTARTarcza Kolbudy239/ 8231/ 9470915
9TURKIEWICZ CyprianBKSBKS Bydgoszcz237/10232/ 8469917
10MICHALSKI JakubTARTarcza Kolbudy248/ 7219/114671216
11ŻUREK KacperZRYWZryw Dobrcz231/11227/10458616
12RUŻNIAK KacperZRYWZryw Dobrcz150/12113/1226314
Łuki klasyczne - Kadetki [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1KUCZYŃSKA MartynaBKSBKS Bydgoszcz256/ 1263/ 15191523
2CISZEWSKA ZofiaMRKSMRKS Gdańsk254/ 2247/ 35011817
3NOWICKA RoksanaTARTarcza Kolbudy250/ 3250/ 25001611
4KAMROWSKA EmiliaSOKSokół Brzoza242/ 4230/ 6472519
5SAWICKA AnnaMRKSMRKS Gdańsk228/ 5242/ 4470915
6GRZYWIŃSKA EwelinaZRYWZryw Dobrcz226/ 6233/ 5459811
7KOCIOŁEK JuliaZRYWZryw Dobrcz201/ 7166/ 8367111
8PIEPRZYK AnnaZRYWZryw Dobrcz185/ 8158/ 934355
9KRZEMIANOWSKA AgataZRYWZryw Dobrcz157/ 9168/ 732524
Łuki klasyczne - Młodzicy [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1RYTLEWSKI MichałMRKSMRKS Gdańsk264/ 2268/ 15321818
2MURGLIN PatrykTARTarcza Kolbudy264/ 1260/ 25242019
3BOROWIECKI LubomirŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz207/ 3197/ 340478
4PARADOWSKI PatrykŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz207/ 4191/ 439829
5CHŁĄD ZiemowitŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz129/ 5145/ 627414
6SZYMKOWIAK KrzysztofŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz107/ 6166/ 527312
7MIELCARSKI JakubŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz84/ 70/ 78400
Łuki klasyczne - Młodziczki [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1KWIATKOWSKA KatarzynaSOKSokół Brzoza265/ 1263/ 15281624
2SOBCZAK AnnaBKSBKS Bydgoszcz173/ 2154/ 332716
3FILIPAK MartynaSOKSokół Brzoza131/ 3163/ 229405
Łuki klasyczne - Dzieci - chłopcy [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
10m-1
10m-2
Razem
10
9
1PRUGAR PawełŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz233/ 1239/ 14721113
1PRUGAR PawełŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz233/ 1239/ 14721113
2SCHEFFS MichałSOKSokół Brzoza217/ 2190/ 2407612
2SCHEFFS MichałSOKSokół Brzoza217/ 2190/ 2407612
3ŻARKOWSKI KrzysztofSOKSokół Brzoza142/ 3142/ 328411
3ŻARKOWSKI KrzysztofSOKSokół Brzoza142/ 3142/ 328411
4RANISZEWSKI OliwierSOKSokół Brzoza130/ 4130/ 426024
4RANISZEWSKI OliwierSOKSokół Brzoza130/ 4130/ 426024
5ŻARKOWSKI MichałSOKSokół Brzoza85/ 5128/ 521304
5ŻARKOWSKI MichałSOKSokół Brzoza85/ 5128/ 521304
Łuki klasyczne - Dzieci - dziewczęta [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
10m-1
10m-2
Razem
10
9
1ZIĘTARA DominikaŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz242/ 3252/ 14941121
1ZIĘTARA DominikaŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz242/ 3252/ 14941121
2BOROWIAK KingaSOKSokół Brzoza255/ 1234/ 24891018
2BOROWIAK KingaSOKSokół Brzoza255/ 1234/ 24891018
3ORZEŁ KlaraŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz242/ 2224/ 3466812
3ORZEŁ KlaraŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz242/ 2224/ 3466812
4TURKIEWICZ ZuzannaŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz151/ 4113/ 426402
4TURKIEWICZ ZuzannaŁUCZŁuczniczka Bydgoszcz151/ 4113/ 426402
Łuki bloczkowe - Mężczyźni [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1KALISIAK StanisławKALKalinka 51 Szczecin287/ 1285/ 15723326
2RZESZOT DariuszŻOŁŁucznik Żołędowo276/ 2278/ 25541643
3BUCZKOWSKI JeremiAZSAZS Surma Poznań271/ 3276/ 35471342
4ŁABUDA MarcinSSRSSR Start Poznań265/ 4270/ 55351334
5RUBACH AndrzejBYDNiezrzeszony Bydgoszcz261/ 7271/ 4532739
6NIEZNANOWSKI JerzyKALKalinka 51 Szczecin262/ 6260/ 6522634
7GIERYN RafałUKLLeśnik Poznań263/ 5250/ 7513632
Back