VIII Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera VIII Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 04-02-2017 to 5-02-2017
Lista uczestników wg kraju/klubu
 
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BROCKA Zuzanna14DŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
DIOWKS Jakub28BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
DOMANSKI Mateusz24DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MAKOWSKI Kacper25DŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
MIŚKIEWICZ Roksana12DŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
RYDYGER Justyna13DŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
STOLARZ Marcin23DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
A3DA3D TOSZEK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANDRUSZKIEWICZ Władysław23BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
CZARNECKI Krzysztof24BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PRZYBYLSKI Łukasz26BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SZELĄG Filip25BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
CKŁCKŁ CIECHANÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
RUTKOWSKI Michał22CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
CWKSCWKS RESOVIA RZESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WIĄCEK Andrzej15AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
DRUDRUKARZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AFTYKA Magdalena6DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
CHĘCIŃSKI Piotr29AŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
CZAJKOWSKI Michał7CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
DELESKA Maciej25AŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
FLORCZAK Mikołaj27AŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
HUSZCZ Maciej3CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KIJEWSKI Artur14BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KRÓL Jagienka8DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KUCOWSKI Gaweł5CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MAJSTREWICZ Tadeusz24AŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
MAŁKOWSKI Miłosz15BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
MICHALAK Maciej28AŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
MOLAS Michał23AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
ONISK Paweł4CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PLOCH Amelia16BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
RUTKOWSKI Paweł8CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
RYBARCZYK Bartłomiej20CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
ŚWIECZAK Anna7DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
SZYMAŃSKI Jakub19CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SZYMAŃSKI Marek6CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
TREJMAN Andrzej9CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
TRYBULEC Jan26AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
TYSZKIEWICZ Zofia19CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
GROTGROT RUDA ŚLĄSKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BIAŁY Denis32BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
HANSLIK Maja16CŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
KLYSZCZ Dominika9BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
LEPA Natalia21AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
NAZIM Tomasz17AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
RADWAN Ewa15CŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
SKORUPA Nikola12CŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
SKORUPA Wiktoria13CŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
SZREDER Wiktor31BŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
WYCIŚLIK Justyna14CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
ŻYMIEC Joanna17CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
GRYFGRYF SZCZECIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
PIETRASZUN Piotr33BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
HOŁOTA Maja16DŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
KĘDZIO Piotr16AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KLEPACKI Michał32CŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
POTAPO Gabriela17DŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
WYSOCKA Magdalena15DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
WYSOCKA Marta10DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KARKARIMA PRZĄSŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DIETRICH Jerzy9BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KAROŃ Jędrzej10BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MACZKIEWICZ Paulina17BŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
PALIBOREK Anna9CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PALIBOREK Marta16BŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
ŚCIBSKI Adam8BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
WOLENTEK Karina18BŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
LEWLEW KRYNKI
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GAŁKA Paweł32BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
JAGIELSKI Marek30BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PILCICKI Bogusław31BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
LUKSLUKS ORLIK GOLESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DADUN Marzena29BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
KONECKI Przemysław27BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
STANIECZEK Anna28BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BANASZEK Gabriela18AŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
BARZYC Adrian11CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
BUDNIK Bartosz29CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
BŁASZCZYK Sebastian4AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
CHALIŁOW Roman27CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
CHOJNACKI Michał12CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
CHOJNACKI Michał30DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
GAJDA Dominika14AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
GRĄDZIK Agnieszka6CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
GUZIK Katarzyna12AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
HAŃDEREK Olga11AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
KALINOWSKA Iga15AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
KLATA Jakub28CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KOPIEC Ardrian9AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KOZŁOWSKI Dominik25CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
KRAWCZYK Dominik5AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KRAWCZYK Dominik23CŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
KRYSZKIEWICZ Krystian24CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
MACIĄGOWSKA Alicja4CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MACIĄGOWSKA Małgorzata5CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
MAŁOLEPSZA Maria14AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
NARLOCH Marta8AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
OGRODOWSKI Adam10AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
OLCZAK Miłosz6AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
ORZECHOWSKI Aleksander1AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
PIETRZAK Natalia12AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
PRZYBYSZ Rafał18CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
RUTKOWSKA Aleksandra13AŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
SKORUPSKI Kacper3AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SKOWROŃSKI Mateusz2AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SKROK Natalia17AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
ŚWIĄTEK Robert26AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ŚWIEŻEWSKA Joanna16AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
SZWARC Mateusz7AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
TOMASZEWSKI Piotr8AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
WALCZAK Maria13AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
WINNICKI Michał26CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WÓJCICKA Klaudia19AŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
ZIELENIEC Grzegorz31DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
JAGŁA Patrycja3DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PAWLICKI Bartłomiej31CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
SALICKI Jan21CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SYLDATK Ewelina3BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
SZYMCZAK Ewelina20CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
USNARSKI Maciej30CŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WACŁAWEK Sandra5DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DANIEL Dominik15AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
KOWALSKI Robert10DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KRÓL Piotr9DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
LEWIŃSKI Piotr23BŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
MARKIEWICZ Krzysztof7DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MIŁECKI Marcin8DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SZCZEKOCKA Amelia11BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
WOŹNIAK Elżbieta21AŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
MRKSMRKS GDAŃSK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CISZEWSKA Zofia19DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MIKOŁAJ Miazga22AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
PYZOWSKA Paulina7BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PYZOWSKI Oskar30AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
RYTLEWSKI Michał21BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SAWICKA Anna18DŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
WASZCZUR Mikołaj31AŁuki klasyczne KadeciSes. 2
NIENIEZRZESZONY
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KRZYŻANIAK Cezary33CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKI
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
LISIECKA Ewelina22BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LISIECKI Robert16CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŚCICHOWSKI Paweł17CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŻUK Włodzimierz32CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
P25PIAST 25 RZESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WOJCIECH Tokarz33DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PUSPUSZCZA SUPRAŚL
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WIRKOWSKA Julia8BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
RADZROKIS RADZYMIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANTOSIEWICZ Marcin31CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
GACZOŁ Maciej6DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GAJDA Julia11CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MARCINKIEWICZ Robert3DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MICHALAK Sławomir5DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
POTĘGA Bartosz31DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
WYTRYKUS Adam4DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
RAZSSK "RAZEM" SKORKÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BIEŃ Krzysztof29DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
GRACZYK Zygmunt6BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KACZMAREK Arkadiusz5BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KUPCZYK Jacek4BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
STEFAŃCZYK Mateusz3BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SZEWCZYKOWSKI Dariusz7BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
WIJAS Dariusz27DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
WIJAS Mariusz28DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ROBROBINHOOD WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CHABER Aleksander32AŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
DUCZMAL Wiktoria20AŁuki klasyczne Młodziczki starszeSes. 1
JAWORSKI Stanisław11BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KRZYŻANEK Krystyna4AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
PISKOZUB Monika10BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
RAK Krzysztof19AŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
ŻARNOWIECKI Wiktor13BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŻEBROWSKI Grzegorz12BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ŻURKO Joanna20AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ROKROKIS RADZYMIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANTOSIEWICZ Marcin13DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KOMOR Piotr14DŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
MIŁEK Marcin20BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
WOJAKOWSKI Mateusz19BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SLOSPEED ARROWS - SŁOWACJA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
MARCEL Pavlik22BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SP65SP 65 WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BAUMILLER Gustaw3BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
DAMIĘCKI Antoni1BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
GOTKOWSKI Kacper4BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
HOCHTAUBELL Zofia7BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LEŚNIEWSKA Anna9BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
LISZEWSKA Zofia5BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
MATAŁOWSKI Mikołaj2BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
SMÓŁKO Anna8BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
STRUSS Zofia10BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ZAWADZKA Zofia6BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
SSRSSR START POZNAŃ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ŁABUDA Marcin32DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SŁMSTOW. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AFFEK Marcin7AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
AFFEK Marcin31AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
BOGUTA Juliusz30AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
BOROWSKA Oliwia14BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
BYZDRA Karol19AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
DULLAS Laura15BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
GAWRYŚ Dariusz10AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
JASTRZĘBSKI Łukasz29AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
JUNCZYK Stanisław5AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KLESZCZ Klaudia3AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MADZIAR Witold25AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
MŁYNARCZYK Marian27AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
NAPŁOSZEK Kamila11AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PACZUSKA Aleksandra13BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
PACZUSKA Anna6AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
PĘKALSKI Roman8AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
PIETRUSIŃSKI Ludwik4AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
POKROPEK Barbara12BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
POWAŁA Antoni26BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
PRESKO Andrzej24AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SAWICKI Piotr9AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SAŁATA Tomasz28AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SIERAKOWSKI Kacper11AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
STANIEWICZ Robert32AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
STARZYCKI Piotr21AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
SUCHOŃSKI Michał3AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
SUŁOWSKA Antonina7AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
SZYSZKO Michał27BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
TYSZKO Paulina5AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
WARDECKI Wiktor12AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
ZABOROWSKI Paweł23AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ZAJĄC Magdalena9AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ZALEWSKI Michał20AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
ZDULSKA Maja10AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
TALTALENT WROCŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
FUTYMA Krzysztof15CŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
FUTYMA Maciej30DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
JĘDRZEJEWSKI Maciej29DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
SMOLAK Marta8CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
TRZEBIŃSKA Adrianna7CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
UKRUKRAINA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ATAMANENKO Sergei27CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
BORYSENKO Olena28CŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
DYAKOWA Oksana2AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
DYAKOWA Vitoriya29CŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
GALAZIUK Viktor14BŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
GOLOVKO Marko22CŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
KISZCHAK Bogdan26CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
KOVAL Viktoriya6BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
LVOVSKYY Dmytro24CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ONOPRIENKO Inna5BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
PIVEN Oleh23CŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
RODIONOWA Polina4BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
SZKOLNA Maria30CŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 1
SZKOLNYY Kostja22AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
WESUKS WESOŁEK WESOŁA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KOZŁOWSKA Barbara9DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MROCZEK Alicja22AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
WGŁWARMIŃSKA GRUPA ŁUCZNICZA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KLAWIKOWSKI Robert24DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
PACZKOWSKI Tomasz23DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SAMUSJEW Siergiej26DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
SIENKIEWICZ Paweł25DŁuki bloczkowe SeniorzySes. 1
ZALHUBERTUS ZALESIE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GABARKIEWICZ Jakub4DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
GÓRCZYŃSKI Aleksander18BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
HEBENSTREIT Marta20BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
JURCZAK Grzegorz13AŁuki klasyczne SeniorzySes. 2
KULTYS Jakub17BŁuki klasyczne MłodzicySes. 3
MADURA Olga21CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MAKOWSKI Jakub30BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
PLEBAN Jakub29BŁuki klasyczne KadeciSes. 2
ROŚCISZEWSKA Agata10CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ŁKSŁKS RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
FRĄK Filip26DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
GAJDA Marek27DŁuki klasyczne Młodzicy starsiSes. 2
KLOCHOWICZ Mikołaj18AŁuki klasyczne JuniorzySes. 2
STANKOWSKI Mikołaj28DŁuki klasyczne KadeciSes. 2
ZABOROWSKA Dominika17AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ZAWADZKA Małgorzata18AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
ŚWIŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ĆWIK Julia11BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
DUDA Amelia12BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3
SADOWSKA Julia13BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 3