VIII Mi?dzynarodowy Memoria? Karola Hibnera VIII Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera
Mazowsze Teresin (MAZ)
Teresin (POL), from 04-02-2017 to 5-02-2017
Łuki bloczkowe - Mężczyźni [Po 60 strzałach]
 
Łuki bloczkowe - Mężczyźni [Po 60 strzałach]
m.
Zawodnik
Kod
Kraj/Klub
18m-1
18m-2
Razem
10
9
1KISZCHAK BogdanUKRUkraina295128915844416
2MARCEL PavlikSLOSpeed Arrows - Słowacja292228915814119
3PRZYBYLSKI ŁukaszA3DA3D Toszek288328835763624
4PIVEN OlehUKRUkraina288328645743426
5PILCICKI BogusławLEWLew Krynki2821028465662732
6SAŁATA TomaszSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz2846282115662634
7STANIEWICZ RobertSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz283828295652732
8AFFEK MarcinSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz2811228465652535
9GAŁKA PawełLEWLew Krynki2837281135642633
10KONECKI PrzemysławLUKSLUKS Orlik Goleszów2829280145622532
11SZELĄG FilipA3DA3D Toszek28112280155612139
12SZKOLNYY KostjaUKRUkraina2752028465592237
13ŚWIĄTEK RobertMAZMazowsze Teresin27617282105582333
14PACZKOWSKI TomaszWGŁWarmińska Grupa Łucznicza28211276195582038
15ANTOSIEWICZ MarcinRADZROKIS Radzymin2732228455573026
16PIETRASZUN PiotrGRYFGryf Szczecin2855272225572731
17ŻUK WłodzimierzOŻAOżarowianka Ożarów Mazowiecki27914278185571841
18ZABOROWSKI PawełSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz27127281125522131
19JASTRZĘBSKI ŁukaszSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz27815272235501638
20ANDRUSZKIEWICZ WładysławA3DA3D Toszek27618274215501540
21PRESKO AndrzejSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz27816272235501442
22MADZIAR WitoldSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz27125278165492037
23JAGIELSKI MarekLEWLew Krynki27128278175491441
24RUTKOWSKI MichałCKŁCKŁ Ciechanów26929276195451837
25BOGUTA JuliuszSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz27521270265451537
26WIJAS DariuszRAZSSK "RAZEM" Skorków27323270275431141
27WIJAS MariuszRAZSSK "RAZEM" Skorków27126271255421240
28CZARNECKI KrzysztofA3DA3D Toszek27519266315411041
29MŁYNARCZYK MarianSŁMStow. Łuczniczy Marymont Warsz27224267305391239
30ŁABUDA MarcinSSRSSR START Poznań2673026928536939
31CHOJNACKI MichałMAZMazowsze Teresin26631268295341242
32ZIELENIEC GrzegorzMAZMazowsze Teresin2543426532519633
33SIENKIEWICZ PawełWGŁWarmińska Grupa Łucznicza25632261335171235
34BIEŃ KrzysztofRAZSSK "RAZEM" Skorków2563325634512631