Hyundai Archery World Cup - Stage 4 Hyundai Archery World Cup - Stage 4
World Archery (WA)
Berlin (GER), from 16-07-2018 to 22-07-2018
Hyundai Archery World Cup - Stage 4
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
BARNES David23DRecurve MenQualification Round Recurve
BLUNDEN Gregory33BCompound MenQualification Round Compound
BRICE Scott34BCompound MenQualification Round Compound
HAYWOOD Sarah60BRecurve WomenQualification Round Recurve
INGLEY Alice61BRecurve WomenQualification Round Recurve
MAXWORTHY Belinda62BRecurve WomenQualification Round Recurve
OLEXIENKO Justin32BCompound MenQualification Round Compound
TYACK Ryan24DRecurve MenQualification Round Recurve
WEI Victor25DRecurve MenQualification Round Recurve
WORTH Taylor22DRecurve MenQualification Round Recurve
PARK JamesCoach
ROSE GraemeTeam Manager
SHIH Ya PingCoach
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
GSTOETTNER Andreas30CRecurve MenQualification Round Recurve
IRRASCH Dominik29CRecurve MenQualification Round Recurve
MATZNER Michael36DCompound MenQualification Round Compound
RIESS Nina60DRecurve WomenQualification Round Recurve
STUEFER Lukas31CRecurve MenQualification Round Recurve
WIENER Nico35DCompound MenQualification Round Compound
WOELL Martina61DRecurve WomenQualification Round Recurve
DAMBERGER AlexanderCoach
WOELL ChristianCoach
BANBANGLADESH
Name
Target
Event
Session
AKTER Nasrin62ARecurve WomenQualification Round Recurve
AKTHER Bonna56CCompound WomenQualification Round Compound
DAS Ashim Kumer37ACompound MenQualification Round Compound
ISLAM MOHAMMAD Tamimul23ARecurve MenQualification Round Recurve
MAMUN Abul Kashem38ACompound MenQualification Round Compound
MILON Md Emdadul Haque25ARecurve MenQualification Round Recurve
REZOWAN Md Ibrahim Sheik22ARecurve MenQualification Round Recurve
SHANA Md. Ruman24ARecurve MenQualification Round Recurve
CHAPOL Kazi Rajib Uddin AhmedOther Function
FREDERICK MartinCoach
HOQUE Mohammad ZiaulCoach
MOHAMMED ANISUR RahmanDelegation Official
RAJIB Quazi Rafid IbneTeam Manager
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ADRIAENSEN Ben30DRecurve MenQualification Round Recurve
DE SMEDT Jarno29DRecurve MenQualification Round Recurve
DEPOITIER Julien30BCompound MenQualification Round Compound
FLEURINCK Mick29BCompound MenQualification Round Compound
KOOLS Jonathan31BCompound MenQualification Round Compound
PRIEELS Sarah54ACompound WomenQualification Round Compound
ROOS Senna31DRecurve MenQualification Round Recurve
DE RYCKÈRE EricCoach
NOTENBOOM FrancisTeam Manager
WHITTINGHAM AllistairCoach
BRABRAZIL
Name
Target
Event
Session
D’ALMEIDA Marcus38BRecurve MenQualification Round Recurve
CANCANADA
Name
Target
Event
Session
DUENAS Crispin22BRecurve MenQualification Round Recurve
NGUYEN Hamilton23BRecurve MenQualification Round Recurve
SORLEY Conner25BRecurve MenQualification Round Recurve
XUEREB Brandon24BRecurve MenQualification Round Recurve
BRAHMST AlanTeam Manager
RIGGS ShawnCoach
CHICHILE
Name
Target
Event
Session
AGUILAR Andres33BRecurve MenQualification Round Recurve
PEREZ Felipe34BRecurve MenQualification Round Recurve
SOTO Ricardo35BRecurve MenQualification Round Recurve
BANOS RicardoCoach
ESCAURIAZA SÁNCHEZ Daniel IgnacioOther Function
SOTO PEDRAZA DavidCoach
CHNPR CHINA
Name
Target
Event
Session
DING Yiliang11BRecurve MenQualification Round Recurve
MA Tianci10BRecurve MenQualification Round Recurve
QI Kaiyao13BRecurve MenQualification Round Recurve
QI Yuhong54DRecurve WomenQualification Round Recurve
WANG Li55DRecurve WomenQualification Round Recurve
XU Tianyu12BRecurve MenQualification Round Recurve
ZHANG Xinyan53DRecurve WomenQualification Round Recurve
ZHENG Yichai56DRecurve WomenQualification Round Recurve
GU CunyuanMedical Person
LIANG ChunTeam Manager
LIU PaiDelegation Official
LIU XiyuanCoach
WU FengboCoach
ZHAO YingDelegation Official
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
BUDEN Domagoj30DCompound MenQualification Round Compound
MARKES Ivan31DCompound MenQualification Round Compound
MIHALIC Matija36BRecurve MenQualification Round Recurve
MLINARIC Amanda57BCompound WomenQualification Round Compound
REMAR Alen37BRecurve MenQualification Round Recurve
VAVRO Mario29DCompound MenQualification Round Compound
BUDEN DubravkoCoach
MIHALIC NenadCoach
CYPCYPRUS
Name
Target
Event
Session
DIMITRIADIS Diomidis39DCompound MenQualification Round Compound
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
BERANEK Radek32ARecurve MenQualification Round Recurve
BRADA Vladimir34CCompound MenQualification Round Compound
HLAHULEK Michal30ARecurve MenQualification Round Recurve
HORACKOVA Marie64BRecurve WomenQualification Round Recurve
REITMEIER Filip35CCompound MenQualification Round Compound
VANEK Martin33CCompound MenQualification Round Compound
VOZECH Jan31ARecurve MenQualification Round Recurve
HORACEK ZdenekCoach
MAJAROVA HanaTeam Manager
DENDENMARK
Name
Target
Event
Session
DAMSBO Erika53BCompound WomenQualification Round Compound
DAMSBO Martin27ACompound MenQualification Round Compound
DARUM Andreas24ACompound MenQualification Round Compound
DEGN Randi59BRecurve WomenQualification Round Recurve
HANSEN Stephan26ACompound MenQualification Round Compound
JAGER Maja57BRecurve WomenQualification Round Recurve
JENSEN Tanja52BCompound WomenQualification Round Compound
LAURSEN Anne Marie58BRecurve WomenQualification Round Recurve
OLSEN Simon25ACompound MenQualification Round Compound
WEISS Johan40ARecurve MenQualification Round Recurve
DALL NielsTeam Manager
FREIL JakobOther Function
ESPSPAIN
Name
Target
Event
Session
ACHA Pablo16CRecurve MenQualification Round Recurve
ALVARINO GARCIA Miguel15CRecurve MenQualification Round Recurve
CANALEJAS TEJERO Victor17BCompound MenQualification Round Compound
CASTANOS Celia48ARecurve WomenQualification Round Recurve
FERNANDEZ Antonio13CRecurve MenQualification Round Recurve
GALISTEO Monica45ARecurve WomenQualification Round Recurve
LOPEZ Ramon18BCompound MenQualification Round Compound
LOPEZ SANCHIS Nerea46ARecurve WomenQualification Round Recurve
MARCOS Andrea54CCompound WomenQualification Round Compound
MARIN Alicia47ARecurve WomenQualification Round Recurve
MARTINEZ GARRIDO Sergio19BCompound MenQualification Round Compound
MEDINA ORTA Miguel Angel20BCompound MenQualification Round Compound
PIFARRE TRUJILLO Miguel14CRecurve MenQualification Round Recurve
CUESTA EliasCoach
GALLARDO AlmudenaTeam Manager
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
JAATMA Lisell57CCompound WomenQualification Round Compound
NURMSALU Laura63ARecurve WomenQualification Round Recurve
OONA Mart39ARecurve MenQualification Round Recurve
PARNAT Reena64ARecurve WomenQualification Round Recurve
RIST Martin38ARecurve MenQualification Round Recurve
JAATMA MaarikaCoach
VARIK AuneCoach
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
JUUTILAINEN Mikko40DCompound MenQualification Round Compound
KUOPPA Taru62CRecurve WomenQualification Round Recurve
LANTEE Anne55ACompound WomenQualification Round Compound
PYYLAMPI Tero36CRecurve MenQualification Round Recurve
TEKONIEMI Antti35CRecurve MenQualification Round Recurve
VIKSTROM Antti Olavi37CRecurve MenQualification Round Recurve
FRAFRANCE
Name
Target
Event
Session
ADICEOM Audrey47BRecurve WomenQualification Round Recurve
BARAER Quentin34ACompound MenQualification Round Compound
BRIANNE Noemie48BRecurve WomenQualification Round Recurve
CHIRAULT Thomas28CRecurve MenQualification Round Recurve
DANIEL Lucas25CRecurve MenQualification Round Recurve
DELOCHE Pierre-Julien35ACompound MenQualification Round Compound
DODEMONT Sophie53ACompound WomenQualification Round Compound
GAUBIL Melanie45BRecurve WomenQualification Round Recurve
GUY Oceane46BRecurve WomenQualification Round Recurve
HERVE Sandra52ACompound WomenQualification Round Compound
PEINEAU Sebastien36ACompound MenQualification Round Compound
PLIHON Pierre27CRecurve MenQualification Round Recurve
SANCENOT Amelie51ACompound WomenQualification Round Compound
VALLADONT Jean-Charles26CRecurve MenQualification Round Recurve
BRASSEUR SebastienCoach
RECULET AnneTeam Manager
RIFAUT NicolasCoach
SAUNIER MarcMedical Person
TRAYAN AuroreCoach
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
BETTLES Sarah55ARecurve WomenQualification Round Recurve
HALL Tom32CRecurve MenQualification Round Recurve
HUSTON Patrick34CRecurve MenQualification Round Recurve
MASON James39BCompound MenQualification Round Compound
MASON Lucy52CCompound WomenQualification Round Compound
O’SULLIVAN Lucy51CCompound WomenQualification Round Compound
PIPER Eleanor57ARecurve WomenQualification Round Recurve
PITMAN Bryony56ARecurve WomenQualification Round Recurve
SARGEANT Bayley50CCompound WomenQualification Round Compound
WISE Alex33CRecurve MenQualification Round Recurve
NOTT JonCoach
PRIESTMAN RichardCoach
SMITH SarahTeam Manager
TILLOTSON DavidDelegation Official
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ESEBUA Kristine57CRecurve WomenQualification Round Recurve
MESTVIRISHVILI Zurab31BRecurve MenQualification Round Recurve
MOSESHVILI Jaba30BRecurve MenQualification Round Recurve
NARIMANIDZE Khatuna55CRecurve WomenQualification Round Recurve
PHUTKARADZE Tsiko56CRecurve WomenQualification Round Recurve
PKHAKADZE Lasha32BRecurve MenQualification Round Recurve
LEKVEISHVILI DavidDelegation Official
PHUTKARADZE TamazCoach
TSKHVARIASHVILI MananaCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
EIBECK Pia45BCompound WomenQualification Round Compound
HAIDN TSCHALOVA Veronika48CRecurve WomenQualification Round Recurve
HAMDORF Sebastian23DCompound MenQualification Round Compound
HEIGENHAUSER Kristina46BCompound WomenQualification Round Compound
KAHLLUND Florian17ARecurve MenQualification Round Recurve
KLINGNER Lars24DCompound MenQualification Round Compound
KROPPEN Michelle47CRecurve WomenQualification Round Recurve
LAUBE Marcus22DCompound MenQualification Round Compound
MEISSNER Janine48BCompound WomenQualification Round Compound
RICHTER Elena46CRecurve WomenQualification Round Recurve
RIEGER Cedric14ARecurve MenQualification Round Recurve
SCHALL Velia47BCompound WomenQualification Round Compound
TRACHSEL Marcel21DCompound MenQualification Round Compound
UNRUH Lisa45CRecurve WomenQualification Round Recurve
WECKMUELLER Maximilian15ARecurve MenQualification Round Recurve
WIESER Felix16ARecurve MenQualification Round Recurve
BUTUZOVA NataliaCoach
HAIDN OliverCoach
HERTKORN HolgerCoach
KUHN GregorMedical Person
RINKE FelixMedical Person
VOHS HarryCoach
INDINDIA
Name
Target
Event
Session
BHAKAT Ankita42ARecurve WomenQualification Round Recurve
BISLA Sangampreet Singh25BCompound MenQualification Round Compound
CHAUHAN Rajat26BCompound MenQualification Round Compound
CHOUDHARY Jagdish19ARecurve MenQualification Round Recurve
DAIMARY Promila44ARecurve WomenQualification Round Recurve
DAS Atanu21ARecurve MenQualification Round Recurve
DEB Trisha44CCompound WomenQualification Round Compound
KIRAR Muskan45CCompound WomenQualification Round Compound
KUMARI Deepika43ARecurve WomenQualification Round Recurve
KUMARI Madhumita43CCompound WomenQualification Round Compound
MAJHI Laxmirani41ARecurve WomenQualification Round Recurve
SAINI Aman28BCompound MenQualification Round Compound
SINGH Sukhchain18ARecurve MenQualification Round Recurve
VENNAM Jyothi Surekha46CCompound WomenQualification Round Compound
VERMA Abhishek27BCompound MenQualification Round Compound
VISWASH 20ARecurve MenQualification Round Recurve
AWDHESH RamDelegation Official
KAR RumaOther Function
LOKESH CHAND Coach
SAWAIYAN MajhiCoach
TEJA Jiwanjot SinghCoach
TIWARY DharmendraCoach
YADAV ArvindMedical Person
YADAV Ashvini KumarOther Function
IRIIR IRAN
Name
Target
Event
Session
BARATCHI Parisa45ACompound WomenQualification Round Compound
BYBORDY Geesa44ACompound WomenQualification Round Compound
EBADI Esmaeil22BCompound MenQualification Round Compound
FARSI Raheleh47ACompound WomenQualification Round Compound
GHEIDI Majid24BCompound MenQualification Round Compound
GHORBANI Fereshteh46ACompound WomenQualification Round Compound
KAZEMPOUR Amir23BCompound MenQualification Round Compound
MAHBOUBI MATBOOE Nima21BCompound MenQualification Round Compound
NEMATI Zahra61ARecurve WomenQualification Round Recurve
HOSSEINI MontahaDelegation Official
NAJARI OmidTeam Manager
PAKZAD BehzadCoach
SAFAEI HamzehCoach
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
CULLEN Saffron56ACompound WomenQualification Round Compound
DUNNE Ciara58CRecurve WomenQualification Round Recurve
FOLEY Daniel31ACompound MenQualification Round Compound
MALONE Daniel35ARecurve MenQualification Round Recurve
MOLONEY Sarah59CRecurve WomenQualification Round Recurve
MOONEY Roisin60CRecurve WomenQualification Round Recurve
ROGERS MACRUAIDHRI Eamon32ACompound MenQualification Round Compound
SHARVIN Mark33ACompound MenQualification Round Compound
TAYLOR Adam33ARecurve MenQualification Round Recurve
VERJANS MACDERMOT Fiachra34ARecurve MenQualification Round Recurve
BROPHY BarryTeam Manager
PINKA TatjanaCoach
ISRISRAEL
Name
Target
Event
Session
MELAMED Yehonatan39ACompound MenQualification Round Compound
ISVVIRGIN ISLANDS, US
Name
Target
Event
Session
D'AMOUR Nicholas38DRecurve MenQualification Round Recurve
D'AMOUR KevinDelegation Official
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
ANASTASIO Anastasia50BCompound WomenQualification Round Compound
ANDREOLI Tatiana43DRecurve WomenQualification Round Recurve
BOARI Lucilla42DRecurve WomenQualification Round Recurve
DELLA STUA Valerio28ACompound MenQualification Round Compound
FRANCHINI Irene51BCompound WomenQualification Round Compound
FREGNAN Elia29ACompound MenQualification Round Compound
GALIAZZO Marco26BRecurve MenQualification Round Recurve
GIACCHERI Tanya41DRecurve WomenQualification Round Recurve
LANDI Vanessa44DRecurve WomenQualification Round Recurve
NESPOLI Mauro29BRecurve MenQualification Round Recurve
PAGNI Sergio30ACompound MenQualification Round Compound
PASQUALUCCI David28BRecurve MenQualification Round Recurve
TONELLI Amedeo27BRecurve MenQualification Round Recurve
TONIOLI Marcella49BCompound WomenQualification Round Compound
BARBI ChiaraMedical Person
BERRUTO MauroTeam Manager
BISIANI MatteoCoach
GARETTO Enrica CarmenOther Function
MONTINI FrancescoOther Function
PODDIGHE PaoloTeam Manager
SCARZELLA MarioDelegation Official
SPIGARELLI SanteDelegation Official
TOLU Gavino MarcelloDelegation Official
VALESELLA FlavioCoach
VAN ALTEN WietseCoach
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
AOSHIMA Tetsuya13ARecurve MenQualification Round Recurve
FURUKAWA Takaharu12ARecurve MenQualification Round Recurve
KATO Ayano47DRecurve WomenQualification Round Recurve
KAWANAKA Kaori46DRecurve WomenQualification Round Recurve
KURAYA Tomoaki11ARecurve MenQualification Round Recurve
MUTO Hiroki10ARecurve MenQualification Round Recurve
SUGIMOTO Tomomi45DRecurve WomenQualification Round Recurve
UEHARA Ruka48DRecurve WomenQualification Round Recurve
KIM SanghoonCoach
OKAMOTO RyujiCoach
TANAKA NobukaneTeam Manager
YOON HyesunCoach
KAZKAZAKHSTAN
Name
Target
Event
Session
ABDULLIN Ilfat20CRecurve MenQualification Round Recurve
ASKAROVA Karakoz42BRecurve WomenQualification Round Recurve
DUZELBAYEV Sultan19CRecurve MenQualification Round Recurve
FISHER Pavel20CCompound MenQualification Round Compound
GANKIN Artyom21CCompound MenQualification Round Compound
GANKIN Denis17CRecurve MenQualification Round Recurve
ILYASSOVA Alina43BRecurve WomenQualification Round Recurve
KARABAYEV Akbarali22CCompound MenQualification Round Compound
KUSSAIYN Talshyn44BRecurve WomenQualification Round Recurve
LYAN Viktoriya47CCompound WomenQualification Round Compound
MAKARCHUK Diana48CCompound WomenQualification Round Compound
MUSSAYEV Sanzhar18CRecurve MenQualification Round Recurve
SAIDIYEVA Luiza41BRecurve WomenQualification Round Recurve
SOLODOVNIKOV Konstantin19CCompound MenQualification Round Compound
ZHEXENBINOVA Adel49CCompound WomenQualification Round Compound
GREGORY KimTeam Manager
KICHKIN ArtemCoach
NIGMATULLA SaidiyevCoach
KORKOREA
Name
Target
Event
Session
CHANG Hye Jin51ARecurve WomenQualification Round Recurve
IM Dong Hyun24CRecurve MenQualification Round Recurve
JUNG Dasomi50ARecurve WomenQualification Round Recurve
KANG Chae Young52ARecurve WomenQualification Round Recurve
KIM Woojin23CRecurve MenQualification Round Recurve
LEE Eun Gyeong49ARecurve WomenQualification Round Recurve
LEE Woo Seok21CRecurve MenQualification Round Recurve
OH Jin Hyek22CRecurve MenQualification Round Recurve
CHANG Tai SeokOther Function
CHOI KyunghwanTeam Manager
HAN HeejeongCoach
KIM JintaekMedical Person
KIM Ki ChanDelegation Official
KIM SeonghoonCoach
KIM YoungsookMedical Person
LEE MoonsooCoach
MOON Ji YeonOther Function
OH Kyo-MoonCoach
PARK Sang DoCoach
LATLATVIA
Name
Target
Event
Session
OLEKSEJENKO Julia56BCompound WomenQualification Round Compound
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEGA Timo29CCompound MenQualification Round Compound
HENCKELS Jeff32DRecurve MenQualification Round Recurve
KLEIN Joe33DRecurve MenQualification Round Recurve
KLEIN Pit34DRecurve MenQualification Round Recurve
LAMESCH Pol28CCompound MenQualification Round Compound
SEYWERT Gilles27CCompound MenQualification Round Compound
ALBONETTI FabienneDelegation Official
CORNARO YvonCoach
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
KAMARUDDIN Haziq9CRecurve MenQualification Round Recurve
MOHAMAD Khairul Anuar12CRecurve MenQualification Round Recurve
NOR HASRIN Muhammad Akmal11CRecurve MenQualification Round Recurve
ZOLKEPELI Muhamad Zarif Syahiir10CRecurve MenQualification Round Recurve
ISHAK NorizhamCoach
LEE Jae HyungTeam Manager
YUAN YuzhiMedical Person
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
OLARU Dan40BRecurve MenQualification Round Recurve
CECANOVA IrinaCoach
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
BAYARDO Gabriela60ARecurve WomenQualification Round Recurve
BROEKSMA Gijs27ARecurve MenQualification Round Recurve
COUWENBERG Martine48ACompound WomenQualification Round Compound
DE LAAT Sanne49ACompound WomenQualification Round Compound
DEDEN Esther58ARecurve WomenQualification Round Recurve
ELZINGA Peter36BCompound MenQualification Round Compound
PATER Sil37BCompound MenQualification Round Compound
SCHLOESSER Mike35BCompound MenQualification Round Compound
VAN DEN BERG Sjef29ARecurve MenQualification Round Recurve
VAN TONGEREN Jan28ARecurve MenQualification Round Recurve
VERMEULEN Jody50ACompound WomenQualification Round Compound
VISSER Sietske59ARecurve WomenQualification Round Recurve
WIJLER Steve26ARecurve MenQualification Round Recurve
CUSTERS EmielCoach
HAVERKAMP StijnMedical Person
VAN APELDOORN MarcelCoach
VAN DE WORP Willem JacobusTeam Manager
VAN ROZENDAAL-VAN GERVEN JacquelineCoach
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
FAUGSTAD Anders37CCompound MenQualification Round Compound
GRYDELAND Runa53DCompound WomenQualification Round Compound
HAGEN Paul Andre39CRecurve MenQualification Round Recurve
HASTHI Sander Thorstensen38CRecurve MenQualification Round Recurve
HAUGSETH Mads36CCompound MenQualification Round Compound
LISLEVAND Sunniva52DCompound WomenQualification Round Compound
LINDBERGET SigmundTeam Manager
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
SHUKER Bruce40BCompound MenQualification Round Compound
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
BASIURAS Michal12DRecurve MenQualification Round Recurve
LESNIAK Natalia50BRecurve WomenQualification Round Recurve
LIPIARSKA-PALKA Karina49BRecurve WomenQualification Round Recurve
MARZEC Pawel13DRecurve MenQualification Round Recurve
OGRODOWCZYK Mateusz11DRecurve MenQualification Round Recurve
PRZYBYLSKI Lukasz30CCompound MenQualification Round Compound
RZASA Joanna52BRecurve WomenQualification Round Recurve
SIERAKOWSKI Kacper10DRecurve MenQualification Round Recurve
SZELAG Filip31CCompound MenQualification Round Compound
WOJTAS Jan32CCompound MenQualification Round Compound
ZYZANSKA Sylwia51BRecurve WomenQualification Round Recurve
ANTONOV SerhiyCoach
JANISZEWSKI RyszardCoach
QATQATAR
Name
Target
Event
Session
AL-MOHANADI Ibrahim37ARecurve MenQualification Round Recurve
SALEM Ali Ahmed36ARecurve MenQualification Round Recurve
BAE JaekyungCoach
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ACHILIE Ovidiu38CCompound MenQualification Round Compound
ANGELESCU Codruta53CCompound WomenQualification Round Compound
BOROS Luminita64CRecurve WomenQualification Round Recurve
CALIN Daniel36DRecurve MenQualification Round Recurve
IEPURI Ghenadi35DRecurve MenQualification Round Recurve
MARCU Razvan37DRecurve MenQualification Round Recurve
VLAD Marius39CCompound MenQualification Round Compound
VIOREL HabianTeam Manager
RSASOUTH AFRICA
Name
Target
Event
Session
BRENT-MEEK Reuben38BCompound MenQualification Round Compound
WENTZEL Danelle57ACompound WomenQualification Round Compound
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
AVDEEVA Natalia43BCompound WomenQualification Round Compound
BALDANOV Arsalan21BRecurve MenQualification Round Recurve
BALZHANOVA Viktoria41BCompound WomenQualification Round Compound
BASHKIREV Alexey25DCompound MenQualification Round Compound
BAZARZHAPOV Galsan20BRecurve MenQualification Round Recurve
BUDAEVA Viktoria56BRecurve WomenQualification Round Recurve
BULAEV Anton27DCompound MenQualification Round Compound
DAMBAEV Alexander28DCompound MenQualification Round Compound
KOZHIN Alexander19BRecurve MenQualification Round Recurve
PEROVA Ksenia54BRecurve WomenQualification Round Recurve
POPOV Vitalii18BRecurve MenQualification Round Recurve
SAVENKOVA Alexandra44BCompound WomenQualification Round Compound
STEPANOVA Inna55BRecurve WomenQualification Round Recurve
TONTOEVA Diana42BCompound WomenQualification Round Compound
TSYREMPILOVA Sayana53BRecurve WomenQualification Round Recurve
VORONOV Dmitrii26DCompound MenQualification Round Compound
ANANDAEV TsydenCoach
NIKOLAEV AlexeyCoach
POPOV StanislavCoach
ZABRODSKI StanislavCoach
SLOSLOVENIA
Name
Target
Event
Session
BIZJAK Rok9BRecurve MenQualification Round Recurve
ELLISON Toja54BCompound WomenQualification Round Compound
HABJAN MALAVASIC Den7BRecurve MenQualification Round Recurve
RAVNIKAR Ziga8BRecurve MenQualification Round Recurve
STRAJHAR Gasper6BRecurve MenQualification Round Recurve
ZLENDER MatijaCoach
SRBSERBIA
Name
Target
Event
Session
STEFANOVIC Nikola40CRecurve MenQualification Round Recurve
COLOVIC MiljkoCoach
SRISRI LANKA
Name
Target
Event
Session
SAJEEV De Silva39DRecurve MenQualification Round Recurve
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
BURRI Kevin38DCompound MenQualification Round Compound
FABER Florian39BRecurve MenQualification Round Recurve
HAEFELFINGER Roman37DCompound MenQualification Round Compound
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BOSANSKY Jozef40CCompound MenQualification Round Compound
HURBAN JR. Vladimir40DRecurve MenQualification Round Recurve
LONGOVA Alexandra63CRecurve WomenQualification Round Recurve
MISKOVSKY MatejTeam Manager
SWESWEDEN
Name
Target
Event
Session
ANDERSSON Jonathan27DRecurve MenQualification Round Recurve
BORGSTROM Hampus24CCompound MenQualification Round Compound
FLINK Ludvig26DRecurve MenQualification Round Recurve
HOLA Dawid25CCompound MenQualification Round Compound
LARSSON Karin63BRecurve WomenQualification Round Recurve
LARSSON Mikael28DRecurve MenQualification Round Recurve
LIMÅS Joakim23CCompound MenQualification Round Compound
OLOFSSON Ingrid55BCompound WomenQualification Round Compound
STROMBERG Linus26CCompound MenQualification Round Compound
JOHANSSON TomasCoach
THATHAILAND
Name
Target
Event
Session
CHAILINFAH Methasin17ACompound MenQualification Round Compound
CHAIPOON Boonyarit6ARecurve MenQualification Round Recurve
INKAEW Sakon8ARecurve MenQualification Round Recurve
KAEOCHAEMCHAN Priyaphon41ACompound WomenQualification Round Compound
KAEWMANO Piya9ARecurve MenQualification Round Recurve
KATEMONGKON Rhomshalee42ACompound WomenQualification Round Compound
KHUTHAWISAP Wasana53ARecurve WomenQualification Round Recurve
NETSIRI Hanreuchai7ARecurve MenQualification Round Recurve
PHIMTHONG Akarachai18ACompound MenQualification Round Compound
SINGPIROM Comsan19ACompound MenQualification Round Compound
SRATHONGMAEW Phannibha54ARecurve WomenQualification Round Recurve
KAENTHONGLANG JittiCoach
MOOKDA-ON PrayadCoach
NIRAMITRANON PrayutTeam Manager
NIRAMITRANON UdomlakTeam Manager
TALABKAEW PipatCoach
TINRASRI WachiranarongCoach
TPECHINESE TAIPEI
Name
Target
Event
Session
CHEN Hsiang-Hsuan19DCompound MenQualification Round Compound
CHEN Li Ju42DCompound WomenQualification Round Compound
CHEN Yi-Hsuan41DCompound WomenQualification Round Compound
HUANG I-Jou43DCompound WomenQualification Round Compound
JAO Ting-Yu14DRecurve MenQualification Round Recurve
LEI Chien-Ying51DRecurve WomenQualification Round Recurve
LIN Che-Wei17DCompound MenQualification Round Compound
LIN Hsin-Min18DCompound MenQualification Round Compound
LIN Ming-Ching44DCompound WomenQualification Round Compound
LO Hsiao-Yuan50DRecurve WomenQualification Round Recurve
LUO Wei-Min15DRecurve MenQualification Round Recurve
PAN Yu Ping20DCompound MenQualification Round Compound
PENG Chia-Mao52DRecurve WomenQualification Round Recurve
TAN Ya-Ting49DRecurve WomenQualification Round Recurve
TANG Chih-Chun16DRecurve MenQualification Round Recurve
WEI Chun-Heng17DRecurve MenQualification Round Recurve
CHANG Yu-ChinMedical Person
CHUNG Chuan-WeiCoach
LIN Cheng-HsienCoach
LIN Ming-RueiMedical Person
LIU Chan-MingCoach
NI Ta-ChihCoach
OU YiCoach
WENG I-ChengOther Function
WU Sheng-ChienCoach
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
ANAGOZ Yasemin58DRecurve WomenQualification Round Recurve
AYCAN Fatma Buket57DRecurve WomenQualification Round Recurve
BOSTAN Yesim51DCompound WomenQualification Round Compound
BOZLAR Fatih7DRecurve MenQualification Round Recurve
CAGIRAN Evren34DCompound MenQualification Round Compound
COSKUN Gulnaz59DRecurve WomenQualification Round Recurve
DAL Erdal Meric6DRecurve MenQualification Round Recurve
ELMAAGACLI Demir33DCompound MenQualification Round Compound
ELMAAGACLI Gizem50DCompound WomenQualification Round Compound
GAZOZ Mete9DRecurve MenQualification Round Recurve
GULACAR Ibrahim Ethem8DRecurve MenQualification Round Recurve
SUZER Ayse Bera49DCompound WomenQualification Round Compound
YAKALI Samet Can32DCompound MenQualification Round Compound
BEKTAS OnurCoach
CAKIROGLU HakanDelegation Official
CORBA YusufCoach
DINDAROL RüstemDelegation Official
ERGIN Yusuf GoktugCoach
GENÇ GoncaCoach
KOCAOGLU HusnuDelegation Official
NASARIDZE NataliaCoach
ORBAY HasanCoach
TOPALOGLU AbdullahTeam Manager
YAVAS CumhurDelegation Official
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
HAVELKO Yuriy15BRecurve MenQualification Round Recurve
HNYP Solomiya52CRecurve WomenQualification Round Recurve
KHOCHYNA Iryna50CRecurve WomenQualification Round Recurve
MAKAREVYCH Sergii17BRecurve MenQualification Round Recurve
MARCHENKO Veronika49CRecurve WomenQualification Round Recurve
PAVLOVA Anastasia51CRecurve WomenQualification Round Recurve
RUBAN Viktor16BRecurve MenQualification Round Recurve
SHKLIAR Kseniia55CCompound WomenQualification Round Compound
SHYSHKIN Mykyta14BRecurve MenQualification Round Recurve
GUDZHYL AdelCoach
HAVELKO MariyaCoach
LEBETKO SerhiyMedical Person
OSYPENKO OlegCoach
SYDORUK ViktorCoach
VLASOV AndriyCoach
USAUSA
Name
Target
Event
Session
ANDERSON Steve21ACompound MenQualification Round Compound
BOURDAGE Alex20DRecurve MenQualification Round Recurve
BROWN Mackenzie42CRecurve WomenQualification Round Recurve
ELLISON Brady18DRecurve MenQualification Round Recurve
GELLENTHIEN Braden23ACompound MenQualification Round Compound
JUNG Amy41CRecurve WomenQualification Round Recurve
KELLER Lexi46DCompound WomenQualification Round Compound
LORIG Khatuna44CRecurve WomenQualification Round Recurve
MICKELBERRY Erin43CRecurve WomenQualification Round Recurve
PEARCE GORE Paige48DCompound WomenQualification Round Compound
REPP Robyn47DCompound WomenQualification Round Compound
REQUA Matthew19DRecurve MenQualification Round Recurve
SCHAFF Kris20ACompound MenQualification Round Compound
VAN NATTA Jamie45DCompound WomenQualification Round Compound
WILDE Reo22ACompound MenQualification Round Compound
WILLIAMS Jack21DRecurve MenQualification Round Recurve
BEVILACQUA CindyTeam Manager
BOGIN GerardMedical Person
EMMONS MaryOther Function
JUNG MotokoCoach
LEE KiSikCoach
LUDWIG DougCoach
MENZER RodOther Function
WOO SongiCoach