Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās
Latvijas Loka šaušanas federācija (LATVIA)
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9, from 19-01-2018 to 21-01-2018
Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - Ā - B - D - F - Ģ - G
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
APSĪTIS Jānis6ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
ĀRENIEKS Viesturs17CLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
BĀRENE Irīna13ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
BĒNIŅŠ Andris3ALAT14AIM ARCHERYKompaktloks vīriešiKvalifikācija
BLĀZE Dāvis6CLAT03ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
BRUŽIS Jānis11ALAT12ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
BUGAJA Evita13BLAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
BURKEVICS Modris17ALAT08CURLANDNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
DEŅISENOKA Līga Ilona14ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
DREIMANIS Edgars21ALAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīriešiKvalifikācija
FROLOVA Karolina15CLAT07FRAMOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
FROLOVS Mihails10ALAT07FRAMOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
ĢELZIS Matīss6DLAT03ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
GRĪNVALDE Janeta4ALAT03ODISEJSKompaktloks sievietesKvalifikācija
GURINOVIČA Jūlija14CLAT03ODISEJSOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
GŪTMANIS Raimonds19ALAT12ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
J - K - L
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
JONASTS Gints9BLAT01ALPK / AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
JUNEVIČIUS Mindaugas18CLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
KALNIŅŠ Aigars7CLAT03ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
KANTS Jānis19DLAT04SAVAGE ARCHERNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
KARĒLE Aleksandra4BLAT03ODISEJSKompaktloks sievietesKvalifikācija
KAŠĖTA Ramūnas9CKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
KONONOVA Jeļena14BLAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
KONONOVS Gļebs6BLAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
KOSMATINSKA Alina5ALAT03ODISEJSKompaktloks sievietesKvalifikācija
KRĒGERE Dace23BLAT09ZIEMEĻNIEKSTradicionālais loks sievietesKvalifikācija
KRŪZE Liene Adriana20CLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks sievietesKvalifikācija
KRŪZE Valdis17DLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
KURBYKO Vladimir11CLAT00CITS / VIESISOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
LAGZDIŅŠ Lauris12BLAT08CURLANDOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
LAPSIŅŠ Eduards7ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
LESIŅŠ Andris7DLAT03ODISEJSOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
LIGNICKIS Arnis21BLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīriešiKvalifikācija
LUTERS Kaspars12DLAT08CURLANDOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
M - N
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
MASĻAJEVA Viktorija14DLAT03ODISEJSOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
MATVEJEVA Rimma15ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
MATVIJENKO Margarita20ALSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks sievietesKvalifikācija
MEDNE Viva5DLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks sievietesKvalifikācija
MEDNIS Haralds2CLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks vīriešiKvalifikācija
MEDNIS Muntis2DLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks vīriešiKvalifikācija
MELECIS Andris22ALAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīriešiKvalifikācija
MEĻEŠKEVIČS Sergejs2ALAT03ODISEJSKompaktloks vīriešiKvalifikācija
MELLE Ieva16BLAT01ALPK / AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
MILCS Sergejs11DLAT00CITS / VIESISOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
MKRJANA Karine15BLAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
MOLIS Anželika20BLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks sievietesKvalifikācija
MOROZKOV Samir22CLAT01AMAZONESTradicionālais loks vīriešiKvalifikācija
MOSIN Vladimir18DLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
NĒRINGA-MARTINSONE Ketija23CLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks sievietesKvalifikācija
NOVADS Kristaps22BLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīriešiKvalifikācija
O - P - R - S
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
OLEKSEJENKO Julija5CLAT02ATLANTISKompaktloks sievietesKvalifikācija
PAVLOVA Mairita23ALAT01AMAZONESTradicionālais loks sievietesKvalifikācija
PELNS Aigars11BLAT12ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
PETRAUSKAS Algimantas10CKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
PETRIŅŠ Andris7BLAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
PODIŅŠ Arnis8ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
RABKEVIČA Zanda16ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
RABKEVIČŠ Ivars8BLAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
REČIŪGA Romualdas8CHARHARMONIJAOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
RESSAR Evert1AEST-BHSCBH SCKompaktloks vīriešiKvalifikācija
RJABKOVA Marina23DLAT14AIM ARCHERYNeaprīkots loks sievietesKvalifikācija
RONIS Jānis17BLAT08CURLANDNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
ROPIŅA Digna16CLAT01AMAZONESOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
RUBENE Aija13DLAT12ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
SEDIHS Iļja10BLAT07FRAMOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
SIŅŅIKOVS Nikolajs8DLAT14AIM ARCHERYOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
SMELOV Philipp12CLAT00CITS / VIESISOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
SOLOVJOVS Vitālijs19CLAT12ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
SPĀĢE Madara13CLAT15LINDALES UGUNSOlimpiskais loks sievietesKvalifikācija
SPĀĢIS Aigars12ALAT12ARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
STRAZDIŅŠ Toms3CLAT11ĶEKAVAS ŠAUTRAKompaktloks vīriešiKvalifikācija
SVIRSKIS Mārtiņš9ALAT01AMAZONESOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
Š - T - V - Z
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ŠIGAUSKAS Vladas10DKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJAOlimpiskais loks vīriešiKvalifikācija
ŠILOVS Edgars3BLAT14AIM ARCHERYKompaktloks vīriešiKvalifikācija
ŠPORS Oskars18ALAT08CURLANDNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
ŠVEICIS Andis21CLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks vīriešiKvalifikācija
TIMINSKAS Ugnius1CŽLŽALIASIS LANKASKompaktloks vīriešiKvalifikācija
TIMINSKIENĖ Inga4DŽLŽALIASIS LANKASKompaktloks sievietesKvalifikācija
TITOVS Aleksandrs2BLAT03ODISEJSKompaktloks vīriešiKvalifikācija
VAGANOVS Roberts1DLAT01AMAZONESKompaktloks vīriešiKvalifikācija
VILISTERS Armands21DLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks vīriešiKvalifikācija
VĪTOLS Mārtiņš18BLAT08CURLANDNeaprīkots loks vīriešiKvalifikācija
VÕHUMÕÕK Indrek1BEST-BHSCBH SCKompaktloks vīriešiKvalifikācija
ZĀLĪTE Agate4CLAT14AIM ARCHERYKompaktloks sievietesKvalifikācija