Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās
Latvijas Loka šaušanas federācija (LATVIA)
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9, from 19-01-2018 to 21-01-2018
Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
 
EST-BHSCBH SC
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
RESSAR Evert1AKompaktloks VīriešiKvalifikācija
VÕHUMÕÕK Indrek1BKompaktloks VīriešiKvalifikācija
HARHARMONIJA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
REČIŪGA Romualdas8CRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
KAŠĖTA Ramūnas9CRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
PETRAUSKAS Algimantas10CRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
ŠIGAUSKAS Vladas10DRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
LAT00CITS / VIESIS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
ĀRENIEKS Viesturs17CNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
KRŪZE Liene Adriana20CNeaprīkots loks SievietesKvalifikācija
KRŪZE Valdis17DNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
KURBYKO Vladimir11CRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
MILCS Sergejs11DRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
SMELOV Philipp12CRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
LAT01AMAZONES
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
APSĪTIS Jānis6ARekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
BĀRENE Irīna13ARekursīvais loks SievietesKvalifikācija
BUGAJA Evita13BRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
DEŅISENOKA Līga Ilona14ARekursīvais loks SievietesKvalifikācija
KONONOVA Jeļena14BRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
KONONOVS Gļebs6BRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
LAPSIŅŠ Eduards7ARekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
MATVEJEVA Rimma15ARekursīvais loks SievietesKvalifikācija
MKRJANA Karine15BRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
MOROZKOV Samir22CTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija
PAVLOVA Mairita23ATradicionālais loks SievietesKvalifikācija
PETRIŅŠ Andris7BRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
PODIŅŠ Arnis8ARekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
RABKEVIČA Zanda16ARekursīvais loks SievietesKvalifikācija
RABKEVIČŠ Ivars8BRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
ROPIŅA Digna16CRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
SVIRSKIS Mārtiņš9ARekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
VAGANOVS Roberts1DKompaktloks VīriešiKvalifikācija
LAT01ALPK / AMAZONES
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
JONASTS Gints9BRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
MELLE Ieva16BRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
LAT02ATLANTIS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
OLEKSEJENKO Julija5CKompaktloks SievietesKvalifikācija
LAT03ODISEJS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BLĀZE Dāvis6CRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
ĢELZIS Matīss6DRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
GRĪNVALDE Janeta4AKompaktloks SievietesKvalifikācija
GURINOVIČA Jūlija14CRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
KALNIŅŠ Aigars7CRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
KARĒLE Aleksandra4BKompaktloks SievietesKvalifikācija
KOSMATINSKA Alina5AKompaktloks SievietesKvalifikācija
LESIŅŠ Andris7DRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
MASĻAJEVA Viktorija14DRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
MEĻEŠKEVIČS Sergejs2AKompaktloks VīriešiKvalifikācija
TITOVS Aleksandrs2BKompaktloks VīriešiKvalifikācija
LAT04SAVAGE ARCHER
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
DREIMANIS Edgars21ATradicionālais loks VīriešiKvalifikācija
KANTS Jānis19DNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
LIGNICKIS Arnis21BTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija
MELECIS Andris22ATradicionālais loks VīriešiKvalifikācija
NOVADS Kristaps22BTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija
ŠVEICIS Andis21CTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija
LAT06FREE WIND ARCHERS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
MEDNE Viva5DKompaktloks SievietesKvalifikācija
MEDNIS Haralds2CKompaktloks VīriešiKvalifikācija
MEDNIS Muntis2DKompaktloks VīriešiKvalifikācija
NĒRINGA-MARTINSONE Ketija23CTradicionālais loks SievietesKvalifikācija
VILISTERS Armands21DTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija
LAT07FRAM
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
FROLOVA Karolina15CRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
FROLOVS Mihails10ARekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
SEDIHS Iļja10BRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
LAT08CURLAND
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BURKEVICS Modris17ANeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
LAGZDIŅŠ Lauris12BRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
LUTERS Kaspars12DRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
RONIS Jānis17BNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
ŠPORS Oskars18ANeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
VĪTOLS Mārtiņš18BNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
LAT09ZIEMEĻNIEKS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
KRĒGERE Dace23BTradicionālais loks SievietesKvalifikācija
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
STRAZDIŅŠ Toms3CKompaktloks VīriešiKvalifikācija
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BRUŽIS Jānis11ARekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
GŪTMANIS Raimonds19ANeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
PELNS Aigars11BRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
RUBENE Aija13DRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
SOLOVJOVS Vitālijs19CNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
SPĀĢIS Aigars12ARekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
LAT14AIM ARCHERY
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BĒNIŅŠ Andris3AKompaktloks VīriešiKvalifikācija
RJABKOVA Marina23DNeaprīkots loks SievietesKvalifikācija
ŠILOVS Edgars3BKompaktloks VīriešiKvalifikācija
SIŅŅIKOVS Nikolajs8DRekursīvais loks VīriešiKvalifikācija
ZĀLĪTE Agate4CKompaktloks SievietesKvalifikācija
LAT15LINDALES UGUNS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
SPĀĢE Madara13CRekursīvais loks SievietesKvalifikācija
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
JUNEVIČIUS Mindaugas18CNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
MATVIJENKO Margarita20ANeaprīkots loks SievietesKvalifikācija
MOLIS Anželika20BNeaprīkots loks SievietesKvalifikācija
MOSIN Vladimir18DNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija
ŽLŽALIASIS LANKAS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
TIMINSKAS Ugnius1CKompaktloks VīriešiKvalifikācija
TIMINSKIENĖ Inga4DKompaktloks SievietesKvalifikācija