Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās
Latvijas Loka šaušanas federācija (LATVIA)
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9, from 19-01-2018 to 21-01-2018
Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
BMNeaprīkots loks vīrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT00CITS / VIESIS
017CĀRENIEKS ViestursKvalifikācija
017DKRŪZE ValdisKvalifikācija
LAT04SAVAGE ARCHER
019DKANTS JānisKvalifikācija
LAT08CURLAND
017ABURKEVICS ModrisKvalifikācija
017BRONIS JānisKvalifikācija
018AŠPORS OskarsKvalifikācija
018BVĪTOLS MārtiņšKvalifikācija
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
019AGŪTMANIS RaimondsKvalifikācija
019CSOLOVJOVS VitālijsKvalifikācija
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
018CJUNEVIČIUS MindaugasKvalifikācija
018DMOSIN VladimirKvalifikācija
BWNeaprīkots loks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT00CITS / VIESIS
020CKRŪZE Liene AdrianaKvalifikācija
LAT14AIM ARCHERY
023DRJABKOVA MarinaKvalifikācija
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
020AMATVIJENKO MargaritaKvalifikācija
020BMOLIS AnželikaKvalifikācija
CMKompaktloks vīrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
EST-BHSCBH SC
001ARESSAR EvertKvalifikācija
001BVÕHUMÕÕK IndrekKvalifikācija
LAT01AMAZONES
001DVAGANOVS RobertsKvalifikācija
LAT03ODISEJS
002AMEĻEŠKEVIČS SergejsKvalifikācija
002BTITOVS AleksandrsKvalifikācija
LAT06FREE WIND ARCHERS
002CMEDNIS HaraldsKvalifikācija
002DMEDNIS MuntisKvalifikācija
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
003CSTRAZDIŅŠ TomsKvalifikācija
LAT14AIM ARCHERY
003ABĒNIŅŠ AndrisKvalifikācija
003BŠILOVS EdgarsKvalifikācija
ŽLŽALIASIS LANKAS
001CTIMINSKAS UgniusKvalifikācija
CWKompaktloks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02ATLANTIS
005COLEKSEJENKO JulijaKvalifikācija
LAT03ODISEJS
004AGRĪNVALDE JanetaKvalifikācija
004BKARĒLE AleksandraKvalifikācija
005AKOSMATINSKA AlinaKvalifikācija
LAT06FREE WIND ARCHERS
005DMEDNE VivaKvalifikācija
LAT14AIM ARCHERY
004CZĀLĪTE AgateKvalifikācija
ŽLŽALIASIS LANKAS
004DTIMINSKIENĖ IngaKvalifikācija
LMTradicionālais loks vīrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
022CMOROZKOV SamirKvalifikācija
LAT04SAVAGE ARCHER
021ADREIMANIS EdgarsKvalifikācija
021BLIGNICKIS ArnisKvalifikācija
022AMELECIS AndrisKvalifikācija
022BNOVADS KristapsKvalifikācija
021CŠVEICIS AndisKvalifikācija
LAT06FREE WIND ARCHERS
021DVILISTERS ArmandsKvalifikācija
LWTradicionālais loks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
023APAVLOVA MairitaKvalifikācija
LAT06FREE WIND ARCHERS
023CNĒRINGA-MARTINSONE KetijaKvalifikācija
LAT09ZIEMEĻNIEKS
023BKRĒGERE DaceKvalifikācija
RMOlimpiskais loks vīrieši
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
HARHARMONIJA
008CREČIŪGA RomualdasKvalifikācija
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
009CKAŠĖTA RamūnasKvalifikācija
010CPETRAUSKAS AlgimantasKvalifikācija
010DŠIGAUSKAS VladasKvalifikācija
LAT00CITS / VIESIS
011CKURBYKO VladimirKvalifikācija
011DMILCS SergejsKvalifikācija
012CSMELOV PhilippKvalifikācija
LAT01AMAZONES
006AAPSĪTIS JānisKvalifikācija
006BKONONOVS GļebsKvalifikācija
007ALAPSIŅŠ EduardsKvalifikācija
007BPETRIŅŠ AndrisKvalifikācija
008APODIŅŠ ArnisKvalifikācija
008BRABKEVIČŠ IvarsKvalifikācija
009ASVIRSKIS MārtiņšKvalifikācija
LAT01ALPK / AMAZONES
009BJONASTS GintsKvalifikācija
LAT03ODISEJS
006CBLĀZE DāvisKvalifikācija
006DĢELZIS MatīssKvalifikācija
007CKALNIŅŠ AigarsKvalifikācija
007DLESIŅŠ AndrisKvalifikācija
LAT07FRAM
010AFROLOVS MihailsKvalifikācija
010BSEDIHS IļjaKvalifikācija
LAT08CURLAND
012BLAGZDIŅŠ LaurisKvalifikācija
012DLUTERS KasparsKvalifikācija
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
011ABRUŽIS JānisKvalifikācija
011BPELNS AigarsKvalifikācija
012ASPĀĢIS AigarsKvalifikācija
LAT14AIM ARCHERY
008DSIŅŅIKOVS NikolajsKvalifikācija
RWOlimpiskais loks sievietes
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
013ABĀRENE IrīnaKvalifikācija
013BBUGAJA EvitaKvalifikācija
014ADEŅISENOKA Līga IlonaKvalifikācija
014BKONONOVA JeļenaKvalifikācija
015AMATVEJEVA RimmaKvalifikācija
015BMKRJANA KarineKvalifikācija
016ARABKEVIČA ZandaKvalifikācija
016CROPIŅA DignaKvalifikācija
LAT01ALPK / AMAZONES
016BMELLE IevaKvalifikācija
LAT03ODISEJS
014CGURINOVIČA JūlijaKvalifikācija
014DMASĻAJEVA ViktorijaKvalifikācija
LAT07FRAM
015CFROLOVA KarolinaKvalifikācija
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
013DRUBENE AijaKvalifikācija
LAT15LINDALES UGUNS
013CSPĀĢE MadaraKvalifikācija