Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās
Latvijas Loka šaušanas federācija (LATVIA)
Ventspils olimiskais centrs, Ventspils, Skolas iela 7/9, from 19-01-2018 to 21-01-2018
Latvijas atkl?tais ?empion?ts loka auan? telp?s
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Kvalifikācija
Mērķis
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1ARESSAR EvertEST-BHSCBH SCKompaktloks Vīrieši
1BVÕHUMÕÕK IndrekEST-BHSCBH SCKompaktloks Vīrieši
1CTIMINSKAS UgniusŽLŽALIASIS LANKASKompaktloks Vīrieši
1DVAGANOVS RobertsLAT01AMAZONESKompaktloks Vīrieši
2AMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT03ODISEJSKompaktloks Vīrieši
2BTITOVS AleksandrsLAT03ODISEJSKompaktloks Vīrieši
2CMEDNIS HaraldsLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks Vīrieši
2DMEDNIS MuntisLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks Vīrieši
3ABĒNIŅŠ AndrisLAT14AIM ARCHERYKompaktloks Vīrieši
3BŠILOVS EdgarsLAT14AIM ARCHERYKompaktloks Vīrieši
3CSTRAZDIŅŠ TomsLAT11ĶEKAVAS ŠAUTRAKompaktloks Vīrieši
4AGRĪNVALDE JanetaLAT03ODISEJSKompaktloks Sievietes
4BKARĒLE AleksandraLAT03ODISEJSKompaktloks Sievietes
4CZĀLĪTE AgateLAT14AIM ARCHERYKompaktloks Sievietes
4DTIMINSKIENĖ IngaŽLŽALIASIS LANKASKompaktloks Sievietes
5AKOSMATINSKA AlinaLAT03ODISEJSKompaktloks Sievietes
5COLEKSEJENKO JulijaLAT02ATLANTISKompaktloks Sievietes
5DMEDNE VivaLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks Sievietes
6AAPSĪTIS JānisLAT01AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
6BKONONOVS GļebsLAT01AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
6CBLĀZE DāvisLAT03ODISEJSRekursīvais loks Vīrieši
6DĢELZIS MatīssLAT03ODISEJSRekursīvais loks Vīrieši
7ALAPSIŅŠ EduardsLAT01AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
7BPETRIŅŠ AndrisLAT01AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
7CKALNIŅŠ AigarsLAT03ODISEJSRekursīvais loks Vīrieši
7DLESIŅŠ AndrisLAT03ODISEJSRekursīvais loks Vīrieši
8APODIŅŠ ArnisLAT01AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
8BRABKEVIČŠ IvarsLAT01AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
8CREČIŪGA RomualdasHARHARMONIJARekursīvais loks Vīrieši
8DSIŅŅIKOVS NikolajsLAT14AIM ARCHERYRekursīvais loks Vīrieši
9ASVIRSKIS MārtiņšLAT01AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
9BJONASTS GintsLAT01ALPK / AMAZONESRekursīvais loks Vīrieši
9CKAŠĖTA RamūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARekursīvais loks Vīrieši
10AFROLOVS MihailsLAT07FRAMRekursīvais loks Vīrieši
10BSEDIHS IļjaLAT07FRAMRekursīvais loks Vīrieši
10CPETRAUSKAS AlgimantasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARekursīvais loks Vīrieši
10DŠIGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARekursīvais loks Vīrieši
11ABRUŽIS JānisLAT12ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Vīrieši
11BPELNS AigarsLAT12ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Vīrieši
11CKURBYKO VladimirLAT00CITS / VIESISRekursīvais loks Vīrieši
11DMILCS SergejsLAT00CITS / VIESISRekursīvais loks Vīrieši
12ASPĀĢIS AigarsLAT12ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Vīrieši
12BLAGZDIŅŠ LaurisLAT08CURLANDRekursīvais loks Vīrieši
12CSMELOV PhilippLAT00CITS / VIESISRekursīvais loks Vīrieši
12DLUTERS KasparsLAT08CURLANDRekursīvais loks Vīrieši
13ABĀRENE IrīnaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
13BBUGAJA EvitaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
13CSPĀĢE MadaraLAT15LINDALES UGUNSRekursīvais loks Sievietes
13DRUBENE AijaLAT12ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Sievietes
14ADEŅISENOKA Līga IlonaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
14BKONONOVA JeļenaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
14CGURINOVIČA JūlijaLAT03ODISEJSRekursīvais loks Sievietes
14DMASĻAJEVA ViktorijaLAT03ODISEJSRekursīvais loks Sievietes
15AMATVEJEVA RimmaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
15BMKRJANA KarineLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
15CFROLOVA KarolinaLAT07FRAMRekursīvais loks Sievietes
16ARABKEVIČA ZandaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
16BMELLE IevaLAT01ALPK / AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
16CROPIŅA DignaLAT01AMAZONESRekursīvais loks Sievietes
17ABURKEVICS ModrisLAT08CURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
17BRONIS JānisLAT08CURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
17CĀRENIEKS ViestursLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks Vīrieši
17DKRŪZE ValdisLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks Vīrieši
18AŠPORS OskarsLAT08CURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
18BVĪTOLS MārtiņšLAT08CURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
18CJUNEVIČIUS MindaugasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks Vīrieši
18DMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks Vīrieši
19AGŪTMANIS RaimondsLAT12ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Vīrieši
19CSOLOVJOVS VitālijsLAT12ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Vīrieši
19DKANTS JānisLAT04SAVAGE ARCHERNeaprīkots loks Vīrieši
20AMATVIJENKO MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks Sievietes
20BMOLIS AnželikaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASNeaprīkots loks Sievietes
20CKRŪZE Liene AdrianaLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks Sievietes
21ADREIMANIS EdgarsLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
21BLIGNICKIS ArnisLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
21CŠVEICIS AndisLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
21DVILISTERS ArmandsLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Vīrieši
22AMELECIS AndrisLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
22BNOVADS KristapsLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
22CMOROZKOV SamirLAT01AMAZONESTradicionālais loks Vīrieši
23APAVLOVA MairitaLAT01AMAZONESTradicionālais loks Sievietes
23BKRĒGERE DaceLAT09ZIEMEĻNIEKSTradicionālais loks Sievietes
23CNĒRINGA-MARTINSONE KetijaLAT06FREE WIND ARCHERSTradicionālais loks Sievietes
23DRJABKOVA MarinaLAT14AIM ARCHERYNeaprīkots loks Sievietes