Baltijas atkl?tais ?empion?ts loka šaušan? telp?s Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās
Latvian Archery Federation (LAF)
Ventspils Olimpiskajā centrā, Ventspils, Skolas iela 7/9, from 16-02-2018 to 18-02-2018
Baltijas atkl?tais ?empion?ts loka šaušan? telp?s
Participant List group by Country
 
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
Athlete
Target
Event
Ses.
ABRAMAITYTĖ Kristina16ARecurve WomenSes. 1
BALČIŪNAITĖ Vitalija16BRecurve WomenSes. 1
BRAŽINSKAS Domantas17ABarebow MenSes. 2
GLAVECKAS Motiejus17BBarebow MenSes. 2
JANČIUKAS Dominykas7BRecurve MenSes. 1
RAMANAUSKAITĖ Paulina17ARecurve WomenSes. 1
SERGEJEVAITĖ Gabija18ARecurve WomenSes. 1
BLRBELARUS
Athlete
Target
Event
Ses.
AGARKOV Ivan7DCompound MenSes. 2
BAN Maksim8DCompound MenSes. 2
HULEUSKI Ihar14DRecurve MenSes. 1
LEUSHUNOU Anton21CTraditional MenSes. 2
TSUKANOVA Marina9CCompound WomenSes. 2
BLR01ODISSEY
Athlete
Target
Event
Ses.
HULEUSKI Ihar14DRecurve MenSes. 1
BLR02ARCHERY CLUB BELARUS
Athlete
Target
Event
Ses.
AGARKOV Ivan7DCompound MenSes. 2
BAN Maksim8DCompound MenSes. 2
LEUSHUNOU Anton21CTraditional MenSes. 2
TSUKANOVA Marina9CCompound WomenSes. 2
ESTESTONIA
Athlete
Target
Event
Ses.
GROSS Jaanus12CRecurve MenSes. 1
HÕIM Emily11CCompound WomenSes. 2
JÄÄTMA Lisell9ACompound WomenSes. 2
JÄÄTMA Robin7ACompound MenSes. 2
KAASIK Tanel10CRecurve MenSes. 1
LIPPAND Hanna Liina9BCompound WomenSes. 2
LIPPUR Merilyn Ann22DRecurve WomenSes. 1
OJAMÄE Pearu Jakob10DRecurve MenSes. 1
OONA Märt9CRecurve MenSes. 1
ÕUN Hendrik12DRecurve MenSes. 1
PAAS Meeri-Marita10ACompound WomenSes. 2
PÄRNAT Reena20ARecurve WomenSes. 1
PUUSEPP Karolin12ACompound WomenSes. 2
PUUSEPP Kristjan8ACompound MenSes. 2
SAKS Helena20BRecurve WomenSes. 1
TETSMANN Maris24CRecurve WomenSes. 1
TOMSON Mihkel11CRecurve MenSes. 1
EST-KLVKALEV
Athlete
Target
Event
Ses.
KAASIK Tanel10CRecurve MenSes. 1
OJAMÄE Pearu Jakob10DRecurve MenSes. 1
EST-SAGSAGITTARIUS
Athlete
Target
Event
Ses.
GROSS Jaanus12CRecurve MenSes. 1
LIPPUR Merilyn Ann22DRecurve WomenSes. 1
ÕUN Hendrik12DRecurve MenSes. 1
EST-TVK2TARTU VK2
Athlete
Target
Event
Ses.
HÕIM Emily11CCompound WomenSes. 2
OONA Märt9CRecurve MenSes. 1
EST-TYRITÜRI VK
Athlete
Target
Event
Ses.
JÄÄTMA Lisell9ACompound WomenSes. 2
JÄÄTMA Robin7ACompound MenSes. 2
LIPPAND Hanna Liina9BCompound WomenSes. 2
PAAS Meeri-Marita10ACompound WomenSes. 2
PUUSEPP Karolin12ACompound WomenSes. 2
PUUSEPP Kristjan8ACompound MenSes. 2
EST-VVVKVANA-VÕIDU
Athlete
Target
Event
Ses.
TETSMANN Maris24CRecurve WomenSes. 1
EST01NS ARCHERY CLUB
Athlete
Target
Event
Ses.
PÄRNAT Reena20ARecurve WomenSes. 1
SAKS Helena20BRecurve WomenSes. 1
TOMSON Mihkel11CRecurve MenSes. 1
HARHARMONIJA
Athlete
Target
Event
Ses.
MELNIKOV Boris8ARecurve MenSes. 1
MICKUS Stasys9ARecurve MenSes. 1
REČIŪGA Romualdas9BRecurve MenSes. 1
JBRJAUNIMO BRIZAS
Athlete
Target
Event
Ses.
Å IRONAS Linas16ABarebow MenSes. 2
KLLKLAIPĖDOS LANKININKAI
Athlete
Target
Event
Ses.
BERNOTAS Lenardas4ARecurve MenSes. 1
KUZMIENĖ Laila19ARecurve WomenSes. 1
LUBYS Taurūnas3ARecurve MenSes. 1
VAIČEKAUSKIS Vidmantas3BRecurve MenSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
Athlete
Target
Event
Ses.
DIRSĖ Mindaugas1ARecurve MenSes. 1
PETRAUSKAS Algimantas1BRecurve MenSes. 1
PRAPUOLENIS Arvydas1ACompound MenSes. 2
Å IGAUSKAS Vladas2ARecurve MenSes. 1
URBANAS Vytautas1BCompound MenSes. 2
LATLATVIJA
Athlete
Target
Event
Ses.
APSĪTIS Jānis1CRecurve MenSes. 1
ĀRENIEKS Viesturs13CBarebow MenSes. 2
BĀRENE Irīna17CRecurve WomenSes. 1
BAUERS Māris4ACompound MenSes. 2
BĒNIŅŠ Andris1CCompound MenSes. 2
BLĀZE Dāvis10ARecurve MenSes. 1
BRUŽIS Jānis6DRecurve MenSes. 1
BUGAJA Evita17DRecurve WomenSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona18CRecurve WomenSes. 1
DREIMANIS Edgars20ATraditional MenSes. 2
DUBKEVIČS Inārs2CRecurve MenSes. 1
FROLOVA Karolina22ARecurve WomenSes. 1
FROLOVS Mihails8CRecurve MenSes. 1
GANSONS Edgars14CBarebow MenSes. 2
ĢELZIS Matīss11ARecurve MenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta11ACompound WomenSes. 2
GŪTMANIS Raimonds14DBarebow MenSes. 2
JAKUBANECS Jānis3DCompound MenSes. 2
JONASTS Gints14ARecurve MenSes. 1
KADIĶE Regīna Elizabete23ATraditional WomenSes. 2
KALNIŅŠ Aigars11BRecurve MenSes. 1
KANTS Jānis17DBarebow MenSes. 2
KOCJURBENKO Arturs4CCompound MenSes. 2
KONONOVA Jeļena19CRecurve WomenSes. 1
KONONOVS Gļebs2DRecurve MenSes. 1
KOSMATINSKA Alina11BCompound WomenSes. 2
KRĒGERE Dace23CTraditional WomenSes. 2
LAPSIŅŠ Eduards3CRecurve MenSes. 1
LESIŅŠ Andris12ARecurve MenSes. 1
LIGNICKIS Arnis20BTraditional MenSes. 2
MASĻAJEVA Viktorija24ARecurve WomenSes. 1
MATVEJEVA Rimma19DRecurve WomenSes. 1
MEDNIS Haralds5CCompound MenSes. 2
MEDNIS Muntis6CCompound MenSes. 2
MEĻEŠKEVIČS Sergejs6DCompound MenSes. 2
MELLE Ieva23ARecurve WomenSes. 1
MOROZKOV Samir20CTraditional MenSes. 2
NOVADS Kristaps21ATraditional MenSes. 2
OLEKSEJENKO Julija10CCompound WomenSes. 2
OPOLČENOVS Aleksejs13ARecurve MenSes. 1
PETRIŅŠ Andris4CRecurve MenSes. 1
PODIŅŠ Arnis4DRecurve MenSes. 1
RABKEVIČŠ Ivars5CRecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina16CRecurve WomenSes. 1
ROPIŅA Digna20CRecurve WomenSes. 1
RUBENE Aija21ARecurve WomenSes. 1
SEDIHS Iļja8DRecurve MenSes. 1
SIKSNA Evija21CRecurve WomenSes. 1
Å ILOVS Edgars2DCompound MenSes. 2
SIRIUSA Darija23BTraditional WomenSes. 2
SKELTONA Maija21DRecurve WomenSes. 1
SKELTONA Vendija22CRecurve WomenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs15CBarebow MenSes. 2
SPĀĢE Madara23CRecurve WomenSes. 1
SPĀĢIS Aigars7CRecurve MenSes. 1
ŠPĒRA-ŠPORA Baiba19ABarebow WomenSes. 2
Å PORS Oskars16CBarebow MenSes. 2
STRAZDIŅŠ Toms6ACompound MenSes. 2
Å VEICIS Andis22ATraditional MenSes. 2
SVIRSKIS Mārtiņš6CRecurve MenSes. 1
TITOVS Aleksandrs7CCompound MenSes. 2
TRINKŪNA Kintija Laima23DRecurve WomenSes. 1
VAGANOVS Roberts4DCompound MenSes. 2
LAT01AMAZONES
Athlete
Target
Event
Ses.
APSĪTIS Jānis1CRecurve MenSes. 1
BĀRENE Irīna17CRecurve WomenSes. 1
BUGAJA Evita17DRecurve WomenSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona18CRecurve WomenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs2CRecurve MenSes. 1
JAKUBANECS Jānis3DCompound MenSes. 2
KADIĶE Regīna Elizabete23ATraditional WomenSes. 2
KOCJURBENKO Arturs4CCompound MenSes. 2
KONONOVA Jeļena19CRecurve WomenSes. 1
KONONOVS Gļebs2DRecurve MenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards3CRecurve MenSes. 1
MATVEJEVA Rimma19DRecurve WomenSes. 1
MOROZKOV Samir20CTraditional MenSes. 2
PETRIŅŠ Andris4CRecurve MenSes. 1
PODIŅŠ Arnis4DRecurve MenSes. 1
RABKEVIČŠ Ivars5CRecurve MenSes. 1
ROPIŅA Digna20CRecurve WomenSes. 1
SIKSNA Evija21CRecurve WomenSes. 1
SKELTONA Maija21DRecurve WomenSes. 1
SKELTONA Vendija22CRecurve WomenSes. 1
ŠPĒRA-ŠPORA Baiba19ABarebow WomenSes. 2
SVIRSKIS Mārtiņš6CRecurve MenSes. 1
VAGANOVS Roberts4DCompound MenSes. 2
LAT02ATLANTIS
Athlete
Target
Event
Ses.
OLEKSEJENKO Julija10CCompound WomenSes. 2
LAT03ODISEJS
Athlete
Target
Event
Ses.
BLĀZE Dāvis10ARecurve MenSes. 1
ĢELZIS Matīss11ARecurve MenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta11ACompound WomenSes. 2
KALNIŅŠ Aigars11BRecurve MenSes. 1
KOSMATINSKA Alina11BCompound WomenSes. 2
LESIŅŠ Andris12ARecurve MenSes. 1
MASĻAJEVA Viktorija24ARecurve WomenSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs6DCompound MenSes. 2
OPOLČENOVS Aleksejs13ARecurve MenSes. 1
TITOVS Aleksandrs7CCompound MenSes. 2
LAT04SAVAGE ARCHER
Athlete
Target
Event
Ses.
DREIMANIS Edgars20ATraditional MenSes. 2
KANTS Jānis17DBarebow MenSes. 2
LIGNICKIS Arnis20BTraditional MenSes. 2
NOVADS Kristaps21ATraditional MenSes. 2
Å VEICIS Andis22ATraditional MenSes. 2
LAT06FREE WIND ARCHERS
Athlete
Target
Event
Ses.
MEDNIS Haralds5CCompound MenSes. 2
MEDNIS Muntis6CCompound MenSes. 2
LAT07FRAM
Athlete
Target
Event
Ses.
FROLOVA Karolina22ARecurve WomenSes. 1
FROLOVS Mihails8CRecurve MenSes. 1
SEDIHS Iļja8DRecurve MenSes. 1
SIRIUSA Darija23BTraditional WomenSes. 2
LAT08CURLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
Å PORS Oskars16CBarebow MenSes. 2
LAT09ZIEMEĻNIEKS
Athlete
Target
Event
Ses.
KRĒGERE Dace23CTraditional WomenSes. 2
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
Athlete
Target
Event
Ses.
STRAZDIŅŠ Toms6ACompound MenSes. 2
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
Athlete
Target
Event
Ses.
ĀRENIEKS Viesturs13CBarebow MenSes. 2
BAUERS Māris4ACompound MenSes. 2
BRUŽIS Jānis6DRecurve MenSes. 1
GANSONS Edgars14CBarebow MenSes. 2
GŪTMANIS Raimonds14DBarebow MenSes. 2
RUBENE Aija21ARecurve WomenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs15CBarebow MenSes. 2
SPĀĢIS Aigars7CRecurve MenSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
Athlete
Target
Event
Ses.
BĒNIŅŠ Andris1CCompound MenSes. 2
RJABKOVA Marina16CRecurve WomenSes. 1
Å ILOVS Edgars2DCompound MenSes. 2
LAT15LINDALES UGUNS
Athlete
Target
Event
Ses.
SPĀĢE Madara23CRecurve WomenSes. 1
TRINKŪNA Kintija Laima23DRecurve WomenSes. 1
LAT1ALPK / AMAZONES
Athlete
Target
Event
Ses.
JONASTS Gints14ARecurve MenSes. 1
MELLE Ieva23ARecurve WomenSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
Athlete
Target
Event
Ses.
BAGDANAVIČIUS Dovydas5ARecurve MenSes. 1
BUTIAKOVA Margarita18BRecurve WomenSes. 1
DAUBARAITĖ Akvilė18ABarebow WomenSes. 2
GAVELIS Rimvydas13ABarebow MenSes. 2
GUREVIČIUS Arūnas13BBarebow MenSes. 2
JOCIUS Aleksandras14ABarebow MenSes. 2
JUNEVIČIUS Mindaugas15ABarebow MenSes. 2
JURGAITIS Aidas5BRecurve MenSes. 1
KOVALEVSKIJ Adrian6ARecurve MenSes. 1
KUZNECOV Dmitrij7ARecurve MenSes. 1
MATVIJENKO Margarita18DBarebow WomenSes. 2
MOLIS Anželika19DBarebow WomenSes. 2
Å VEDAS Nerijus15BBarebow MenSes. 2
LTULITHUANIA
Athlete
Target
Event
Ses.
ABRAMAITYTĖ Kristina16ARecurve WomenSes. 1
BAGDANAVIČIUS Dovydas5ARecurve MenSes. 1
BALČIŪNAITĖ Vitalija16BRecurve WomenSes. 1
BARANAUSKAS Rolandas3ACompound MenSes. 2
BERNOTAS Lenardas4ARecurve MenSes. 1
BILEIÅ IS Remigijus5ACompound MenSes. 2
BRAŽINSKAS Domantas17ABarebow MenSes. 2
BUTIAKOVA Margarita18BRecurve WomenSes. 1
DAUBARAITĖ Akvilė18ABarebow WomenSes. 2
DIRSĖ Mindaugas1ARecurve MenSes. 1
GAVELIS Rimvydas13ABarebow MenSes. 2
GLAVECKAS Motiejus17BBarebow MenSes. 2
GRIGARAVIČIENĖ Asta10DCompound WomenSes. 2
GRIGARAVIČIUS Marius5BCompound MenSes. 2
GUREVIČIUS Arūnas13BBarebow MenSes. 2
JANČIUKAS Dominykas7BRecurve MenSes. 1
JOCIUS Aleksandras14ABarebow MenSes. 2
JUNEVIČIUS Mindaugas15ABarebow MenSes. 2
JURGAITIS Aidas5BRecurve MenSes. 1
KOVALEVSKIJ Adrian6ARecurve MenSes. 1
KUZMIENĖ Laila19ARecurve WomenSes. 1
KUZNECOV Dmitrij7ARecurve MenSes. 1
LUBYS Taurūnas3ARecurve MenSes. 1
MATVIJENKO Margarita18DBarebow WomenSes. 2
MELNIKOV Boris8ARecurve MenSes. 1
MICKUS Stasys9ARecurve MenSes. 1
MOLIS Anželika19DBarebow WomenSes. 2
PETRAUSKAS Algimantas1BRecurve MenSes. 1
POCIUS Tomas22CTraditional MenSes. 2
PRAPUOLENIS Arvydas1ACompound MenSes. 2
RAMANAUSKAITĖ Paulina17ARecurve WomenSes. 1
REČIŪGA Romualdas9BRecurve MenSes. 1
Å AUMANAS Algirdas13CRecurve MenSes. 1
SERGEJEVAITĖ Gabija18ARecurve WomenSes. 1
Å IGAUSKAS Vladas2ARecurve MenSes. 1
Å IRONAS Linas16ABarebow MenSes. 2
Å VEDAS Nerijus15BBarebow MenSes. 2
TIMINSKAS Ugnius3BCompound MenSes. 2
TIMINSKIENĖ Inga12CCompound WomenSes. 2
URBANAS Vytautas1BCompound MenSes. 2
VAIČEKAUSKIS Vidmantas3BRecurve MenSes. 1
VENGELIS Linas2ACompound MenSes. 2
PSTRPERKŪNO STRĖLĖ
Athlete
Target
Event
Ses.
POCIUS Tomas22CTraditional MenSes. 2
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
Athlete
Target
Event
Ses.
BILEIÅ IS Remigijus5ACompound MenSes. 2
GRIGARAVIČIENĖ Asta10DCompound WomenSes. 2
GRIGARAVIČIUS Marius5BCompound MenSes. 2
Å AUMANAS Algirdas13CRecurve MenSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
Athlete
Target
Event
Ses.
BARANAUSKAS Rolandas3ACompound MenSes. 2
TIMINSKAS Ugnius3BCompound MenSes. 2
TIMINSKIENĖ Inga12CCompound WomenSes. 2
VENGELIS Linas2ACompound MenSes. 2