Baltijas atkl?tais ?empion?ts loka šaušan? telp?s Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās
Latvian Archery Federation (LAF)
Ventspils Olimpiskajā centrā, Ventspils, Skolas iela 7/9, from 16-02-2018 to 18-02-2018
Baltijas atkl?tais ?empion?ts loka šaušan? telp?s
Participant List ordered by Event
 
BMBarebow men
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
017ABRAŽINSKAS DomantasSes. 2
017BGLAVECKAS MotiejusSes. 2
JBRJAUNIMO BRIZAS
016AÅ IRONAS LinasSes. 2
LAT04SAVAGE ARCHER
017DKANTS JānisSes. 2
LAT08CURLAND
016CÅ PORS OskarsSes. 2
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
013CĀRENIEKS ViestursSes. 2
014CGANSONS EdgarsSes. 2
014DGŪTMANIS RaimondsSes. 2
015CSOLOVJOVS VitālijsSes. 2
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
013AGAVELIS RimvydasSes. 2
013BGUREVIČIUS ArūnasSes. 2
014AJOCIUS AleksandrasSes. 2
015AJUNEVIČIUS MindaugasSes. 2
015BÅ VEDAS NerijusSes. 2
BWBarebow women
Target
Rank
Athlete
Ses.
LAT01AMAZONES
019AŠPĒRA-ŠPORA BaibaSes. 2
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
018ADAUBARAITĖ AkvilėSes. 2
018DMATVIJENKO MargaritaSes. 2
019DMOLIS AnželikaSes. 2
CMCompound bow men
Target
Rank
Athlete
Ses.
BLR02ARCHERY CLUB BELARUS
007DAGARKOV IvanSes. 2
008DBAN MaksimSes. 2
EST-TYRITÜRI VK
007AJÄÄTMA RobinSes. 2
008APUUSEPP KristjanSes. 2
HARHARMONIJA
008BMELNIKOV BorisSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
001APRAPUOLENIS ArvydasSes. 2
001BURBANAS VytautasSes. 2
LAT01AMAZONES
003DJAKUBANECS JānisSes. 2
004CKOCJURBENKO ArtursSes. 2
004DVAGANOVS RobertsSes. 2
LAT03ODISEJS
006DMEĻEŠKEVIČS SergejsSes. 2
007CTITOVS AleksandrsSes. 2
LAT06FREE WIND ARCHERS
005CMEDNIS HaraldsSes. 2
006CMEDNIS MuntisSes. 2
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
006ASTRAZDIŅŠ TomsSes. 2
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
004ABAUERS MārisSes. 2
LAT14AIM ARCHERY
001CBĒNIŅŠ AndrisSes. 2
002DÅ ILOVS EdgarsSes. 2
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
005ABILEIÅ IS RemigijusSes. 2
005BGRIGARAVIČIUS MariusSes. 2
ŽLŽALIASIS LANKAS
003ABARANAUSKAS RolandasSes. 2
003BTIMINSKAS UgniusSes. 2
002AVENGELIS LinasSes. 2
CWCompound bow women
Target
Rank
Athlete
Ses.
BLR02ARCHERY CLUB BELARUS
009CTSUKANOVA MarinaSes. 2
EST-TVK2TARTU VK2
011CHÕIM EmilySes. 2
EST-TYRITÜRI VK
009AJÄÄTMA LisellSes. 2
009BLIPPAND Hanna LiinaSes. 2
010APAAS Meeri-MaritaSes. 2
012APUUSEPP KarolinSes. 2
LAT02ATLANTIS
010COLEKSEJENKO JulijaSes. 2
LAT03ODISEJS
011AGRĪNVALDE JanetaSes. 2
011BKOSMATINSKA AlinaSes. 2
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
010DGRIGARAVIČIENĖ AstaSes. 2
ŽLŽALIASIS LANKAS
012CTIMINSKIENĖ IngaSes. 2
LMTraditional bow men
Target
Rank
Athlete
Ses.
BLR02ARCHERY CLUB BELARUS
021CLEUSHUNOU AntonSes. 2
LAT01AMAZONES
020CMOROZKOV SamirSes. 2
LAT04SAVAGE ARCHER
020ADREIMANIS EdgarsSes. 2
020BLIGNICKIS ArnisSes. 2
021ANOVADS KristapsSes. 2
022AÅ VEICIS AndisSes. 2
PSTRPERKŪNO STRĖLĖ
022CPOCIUS TomasSes. 2
LWTraditional bow women
Target
Rank
Athlete
Ses.
LAT01AMAZONES
023AKADIĶE Regīna ElizabeteSes. 2
LAT07FRAM
023BSIRIUSA DarijaSes. 2
LAT09ZIEMEĻNIEKS
023CKRĒGERE DaceSes. 2
RMRecurve bow men
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
007BJANČIUKAS DominykasSes. 1
BLR01ODISSEY
014DHULEUSKI IharSes. 1
EST-KLVKALEV
010CKAASIK TanelSes. 1
010DOJAMÄE Pearu JakobSes. 1
EST-SAGSAGITTARIUS
012CGROSS JaanusSes. 1
012DÕUN HendrikSes. 1
EST-TVK2TARTU VK2
009COONA MärtSes. 1
EST01NS ARCHERY CLUB
011CTOMSON MihkelSes. 1
HARHARMONIJA
009AMICKUS StasysSes. 1
009BREČIŪGA RomualdasSes. 1
KLLKLAIPĖDOS LANKININKAI
004ABERNOTAS LenardasSes. 1
003ALUBYS TaurūnasSes. 1
003BVAIČEKAUSKIS VidmantasSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
001ADIRSĖ MindaugasSes. 1
001BPETRAUSKAS AlgimantasSes. 1
002AÅ IGAUSKAS VladasSes. 1
LAT01AMAZONES
001CAPSĪTIS JānisSes. 1
002CDUBKEVIČS InārsSes. 1
002DKONONOVS GļebsSes. 1
003CLAPSIŅŠ EduardsSes. 1
004CPETRIŅŠ AndrisSes. 1
004DPODIŅŠ ArnisSes. 1
005CRABKEVIČŠ IvarsSes. 1
006CSVIRSKIS MārtiņšSes. 1
LAT03ODISEJS
010ABLĀZE DāvisSes. 1
011AĢELZIS MatīssSes. 1
011BKALNIŅŠ AigarsSes. 1
012ALESIŅŠ AndrisSes. 1
013AOPOLČENOVS AleksejsSes. 1
LAT07FRAM
008CFROLOVS MihailsSes. 1
008DSEDIHS IļjaSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
006DBRUŽIS JānisSes. 1
007CSPĀĢIS AigarsSes. 1
LAT1ALPK / AMAZONES
014AJONASTS GintsSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
005ABAGDANAVIČIUS DovydasSes. 1
005BJURGAITIS AidasSes. 1
006AKOVALEVSKIJ AdrianSes. 1
007AKUZNECOV DmitrijSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
013CÅ AUMANAS AlgirdasSes. 1
RWRecurve bow women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKAS
016AABRAMAITYTĖ KristinaSes. 1
016BBALČIŪNAITĖ VitalijaSes. 1
017ARAMANAUSKAITĖ PaulinaSes. 1
018ASERGEJEVAITĖ GabijaSes. 1
EST-SAGSAGITTARIUS
022DLIPPUR Merilyn AnnSes. 1
EST-VVVKVANA-VÕIDU
024CTETSMANN MarisSes. 1
EST01NS ARCHERY CLUB
020APÄRNAT ReenaSes. 1
020BSAKS HelenaSes. 1
KLLKLAIPĖDOS LANKININKAI
019AKUZMIENĖ LailaSes. 1
LAT01AMAZONES
017CBĀRENE IrīnaSes. 1
017DBUGAJA EvitaSes. 1
018CDEŅISENOKA Līga IlonaSes. 1
019CKONONOVA JeļenaSes. 1
019DMATVEJEVA RimmaSes. 1
020CROPIŅA DignaSes. 1
021CSIKSNA EvijaSes. 1
021DSKELTONA MaijaSes. 1
022CSKELTONA VendijaSes. 1
LAT03ODISEJS
024AMASĻAJEVA ViktorijaSes. 1
LAT07FRAM
022AFROLOVA KarolinaSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
021ARUBENE AijaSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
016CRJABKOVA MarinaSes. 1
LAT15LINDALES UGUNS
023CSPĀĢE MadaraSes. 1
023DTRINKŪNA Kintija LaimaSes. 1
LAT1ALPK / AMAZONES
023AMELLE IevaSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
018BBUTIAKOVA MargaritaSes. 1