Baltijas atkl?tais ?empion?ts loka šaušan? telp?s Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās
Latvian Archery Federation (LAF)
Ventspils Olimpiskajā centrā, Ventspils, Skolas iela 7/9, from 16-02-2018 to 18-02-2018
Baltijas atkl?tais ?empion?ts loka šaušan? telp?s
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1ADIRSĖ MindaugasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
1BPETRAUSKAS AlgimantasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
1CAPSĪTIS JānisLAT01AMAZONESRecurve Men
2AÅ IGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
2CDUBKEVIČS InārsLAT01AMAZONESRecurve Men
2DKONONOVS GļebsLAT01AMAZONESRecurve Men
3ALUBYS TaurūnasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
3BVAIČEKAUSKIS VidmantasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
3CLAPSIŅŠ EduardsLAT01AMAZONESRecurve Men
4ABERNOTAS LenardasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
4CPETRIŅŠ AndrisLAT01AMAZONESRecurve Men
4DPODIŅŠ ArnisLAT01AMAZONESRecurve Men
5ABAGDANAVIČIUS DovydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
5BJURGAITIS AidasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
5CRABKEVIČŠ IvarsLAT01AMAZONESRecurve Men
6AKOVALEVSKIJ AdrianLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
6CSVIRSKIS MārtiņšLAT01AMAZONESRecurve Men
6DBRUŽIS JānisLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
7AKUZNECOV DmitrijLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
7BJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Men
7CSPĀĢIS AigarsLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
8BMELNIKOV BorisHARHARMONIJACompound Men
8CFROLOVS MihailsLAT07FRAMRecurve Men
8DSEDIHS IļjaLAT07FRAMRecurve Men
9AMICKUS StasysHARHARMONIJARecurve Men
9BREČIŪGA RomualdasHARHARMONIJARecurve Men
9COONA MärtEST-TVK2TARTU VK2Recurve Men
10ABLĀZE DāvisLAT03ODISEJSRecurve Men
10CKAASIK TanelEST-KLVKALEVRecurve Men
10DOJAMÄE Pearu JakobEST-KLVKALEVRecurve Men
11AĢELZIS MatīssLAT03ODISEJSRecurve Men
11BKALNIŅŠ AigarsLAT03ODISEJSRecurve Men
11CTOMSON MihkelEST01NS ARCHERY CLUBRecurve Men
12ALESIŅŠ AndrisLAT03ODISEJSRecurve Men
12CGROSS JaanusEST-SAGSAGITTARIUSRecurve Men
12DÕUN HendrikEST-SAGSAGITTARIUSRecurve Men
13AOPOLČENOVS AleksejsLAT03ODISEJSRecurve Men
13CŠAUMANAS AlgirdasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASRecurve Men
14AJONASTS GintsLAT1ALPK / AMAZONESRecurve Men
14DHULEUSKI IharBLR01ODISSEYRecurve Men
16AABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
16BBALČIŪNAITĖ VitalijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
16CRJABKOVA MarinaLAT14AIM ARCHERYRecurve Women
17ARAMANAUSKAITĖ PaulinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
17CBĀRENE IrīnaLAT01AMAZONESRecurve Women
17DBUGAJA EvitaLAT01AMAZONESRecurve Women
18ASERGEJEVAITĖ GabijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
18BBUTIAKOVA MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Women
18CDEŅISENOKA Līga IlonaLAT01AMAZONESRecurve Women
19AKUZMIENĖ LailaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Women
19CKONONOVA JeļenaLAT01AMAZONESRecurve Women
19DMATVEJEVA RimmaLAT01AMAZONESRecurve Women
20APÄRNAT ReenaEST01NS ARCHERY CLUBRecurve Women
20BSAKS HelenaEST01NS ARCHERY CLUBRecurve Women
20CROPIŅA DignaLAT01AMAZONESRecurve Women
21ARUBENE AijaLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Women
21CSIKSNA EvijaLAT01AMAZONESRecurve Women
21DSKELTONA MaijaLAT01AMAZONESRecurve Women
22AFROLOVA KarolinaLAT07FRAMRecurve Women
22CSKELTONA VendijaLAT01AMAZONESRecurve Women
22DLIPPUR Merilyn AnnEST-SAGSAGITTARIUSRecurve Women
23AMELLE IevaLAT1ALPK / AMAZONESRecurve Women
23CSPĀĢE MadaraLAT15LINDALES UGUNSRecurve Women
23DTRINKŪNA Kintija LaimaLAT15LINDALES UGUNSRecurve Women
24AMASĻAJEVA ViktorijaLAT03ODISEJSRecurve Women
24CTETSMANN MarisEST-VVVKVANA-VÕIDURecurve Women
Session 2
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1APRAPUOLENIS ArvydasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
1BURBANAS VytautasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
1CBĒNIŅŠ AndrisLAT14AIM ARCHERYCompound Men
2AVENGELIS LinasŽLŽALIASIS LANKASCompound Men
2DÅ ILOVS EdgarsLAT14AIM ARCHERYCompound Men
3ABARANAUSKAS RolandasŽLŽALIASIS LANKASCompound Men
3BTIMINSKAS UgniusŽLŽALIASIS LANKASCompound Men
3DJAKUBANECS JānisLAT01AMAZONESCompound Men
4ABAUERS MārisLAT12ARCHERY LIEPĀJACompound Men
4CKOCJURBENKO ArtursLAT01AMAZONESCompound Men
4DVAGANOVS RobertsLAT01AMAZONESCompound Men
5ABILEIŠIS RemigijusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
5BGRIGARAVIČIUS MariusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
5CMEDNIS HaraldsLAT06FREE WIND ARCHERSCompound Men
6ASTRAZDIŅŠ TomsLAT11ĶEKAVAS ŠAUTRACompound Men
6CMEDNIS MuntisLAT06FREE WIND ARCHERSCompound Men
6DMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT03ODISEJSCompound Men
7AJÄÄTMA RobinEST-TYRITÜRI VKCompound Men
7CTITOVS AleksandrsLAT03ODISEJSCompound Men
7DAGARKOV IvanBLR02ARCHERY CLUB BELARUSCompound Men
8APUUSEPP KristjanEST-TYRITÜRI VKCompound Men
8DBAN MaksimBLR02ARCHERY CLUB BELARUSCompound Men
9AJÄÄTMA LisellEST-TYRITÜRI VKCompound Women
9BLIPPAND Hanna LiinaEST-TYRITÜRI VKCompound Women
9CTSUKANOVA MarinaBLR02ARCHERY CLUB BELARUSCompound Women
10APAAS Meeri-MaritaEST-TYRITÜRI VKCompound Women
10COLEKSEJENKO JulijaLAT02ATLANTISCompound Women
10DGRIGARAVIČIENĖ AstaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
11AGRĪNVALDE JanetaLAT03ODISEJSCompound Women
11BKOSMATINSKA AlinaLAT03ODISEJSCompound Women
11CHÕIM EmilyEST-TVK2TARTU VK2Compound Women
12APUUSEPP KarolinEST-TYRITÜRI VKCompound Women
12CTIMINSKIENĖ IngaŽLŽALIASIS LANKASCompound Women
13AGAVELIS RimvydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
13BGUREVIČIUS ArūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
13CĀRENIEKS ViestursLAT12ARCHERY LIEPĀJABarebow Men
14AJOCIUS AleksandrasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
14CGANSONS EdgarsLAT12ARCHERY LIEPĀJABarebow Men
14DGŪTMANIS RaimondsLAT12ARCHERY LIEPĀJABarebow Men
15AJUNEVIČIUS MindaugasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
15BŠVEDAS NerijusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
15CSOLOVJOVS VitālijsLAT12ARCHERY LIEPĀJABarebow Men
16AÅ IRONAS LinasJBRJAUNIMO BRIZASBarebow Men
16CÅ PORS OskarsLAT08CURLANDBarebow Men
17ABRAŽINSKAS DomantasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Men
17BGLAVECKAS MotiejusASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Men
17DKANTS JānisLAT04SAVAGE ARCHERBarebow Men
18ADAUBARAITĖ AkvilėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
18DMATVIJENKO MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
19AŠPĒRA-ŠPORA BaibaLAT01AMAZONESBarebow Women
19DMOLIS AnželikaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
20ADREIMANIS EdgarsLAT04SAVAGE ARCHERTraditional Men
20BLIGNICKIS ArnisLAT04SAVAGE ARCHERTraditional Men
20CMOROZKOV SamirLAT01AMAZONESTraditional Men
21ANOVADS KristapsLAT04SAVAGE ARCHERTraditional Men
21CLEUSHUNOU AntonBLR02ARCHERY CLUB BELARUSTraditional Men
22AÅ VEICIS AndisLAT04SAVAGE ARCHERTraditional Men
22CPOCIUS TomasPSTRPERKŪNO STRĖLĖTraditional Men
23AKADIĶE Regīna ElizabeteLAT01AMAZONESTraditional Women
23BSIRIUSA DarijaLAT07FRAMTraditional Women
23CKRĒGERE DaceLAT09ZIEMEĻNIEKSTraditional Women