XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li XVIII Baltijas valstu atklātais čempionāts individuāli
Latvian Archery Federation (LAF)
Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes", from 12-05-2018 to 12-05-2018
XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li
Participant List in Alphabetical Order
 
A - Ā - B - D
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
ABRAMAITYTĖ Kristina8BASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve WomenSes. 1
APSĪTIS Jānis15ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
ĀDMINE-LIEPA Kristīne7ALAT01AMAZONESCompound WomenSes. 1
BAGDANAVIČIUS Dovydas18CLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve MenSes. 1
BARANAUSKAS Rolandas5AA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASCompound MenSes. 1
BĀRENE Irīna9ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
BRUŽIS Jānis13CLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
DERBAKOVS Andrejs16DLAT14AIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
DIRSĖ Mindaugas12BKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve MenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs12CLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
F - G - J - K
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
FROLOVS Mihails15CLAT07FRAMRecurve MenSes. 1
GÓRAL Małgorzata8DPOLMARYMONT WARSZAWARecurve WomenSes. 1
GRIGARAVIČIUS Marius4BULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
GUDŽIŪNAS Gražvydas3DULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
JAKUBANECS Jānis3BLAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
JANČIUKAS Dominykas18DASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve MenSes. 1
JONASTS Gints16BLAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJARecurve MenSes. 1
KAASIK Tanel17DEST-KLVTALLINNA KALEVRecurve MenSes. 1
KANTS Jānis2ALAT04SAVAGE ARCHERBarebow MenSes. 1
KAŠĖTA Ramūnas19BKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve MenSes. 1
KAZUSS Mark17ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena9CLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete8ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
M - O - P
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
MATVEJEVA Rimma8CLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs5DLAT03ODISEJSCompound MenSes. 1
MELLE Ieva10ALAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJARecurve WomenSes. 1
MICHALAK Sławomir12DPOLMARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 1
MKRJANA Karine11ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
OLEKSEJENKO Julija7CLAT02ATLANTISCompound WomenSes. 1
OPOLCENOVS Aleksejs15BLAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
OZOLIŅS Kristaps18ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
PANCIS Aleksandrs1ALAT01AMAZONESLongbow MenSes. 1
PETRAUSKAS Algimantas13BKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve MenSes. 1
PETRIŅŠ Andris16ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
PIETRUSIŃSKI Ludwik19DPOLMARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 1
PRAPUOLENIS Arvydas6BKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound MenSes. 1
R - Š - S
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
RAMANAUSKAITĖ Paulina9BASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve WomenSes. 1
RUBENE Aija11CLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve WomenSes. 1
RUŠKO Pauls19ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
ŠAUMANAS Algirdas5BULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
ŠAUMANĖ Greta7BULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound WomenSes. 1
ŠILOVS Edgars6ALAT14AIM ARCHERYCompound MenSes. 1
ŠUKIS Armands17BLAT05STIEGRARecurve MenSes. 1
SIERAKOWSKI Kacper13DPOLMARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 1
SIKSNA Evija10BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs14DLAT14AIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
SMELOV Philipp18BLAT00CITS / VIESISRecurve MenSes. 1
SPĀĢIS Aigars19CLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
STRAZDIŅŠ Toms6CLAT11ĶEKAVAS ŠAUTRACompound MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš14ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
T - V
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
TIMINSKAS Ugnius17CŽLŽALIASIS LANKASRecurve MenSes. 1
TIMINSKIENĖ Inga10DŽLŽALIASIS LANKASRecurve WomenSes. 1
TITOVS Aleksandrs4DLAT03ODISEJSCompound MenSes. 1
VAGANOVS Roberts3ALAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
VALDMANIS Jānis13ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
VENGELIS Linas4AA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASCompound MenSes. 1
VOROBJOVS Nikita14CLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1