XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li XVIII Baltijas valstu atklātais čempionāts individuāli
Latvian Archery Federation (LAF)
Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes", from 12-05-2018 to 12-05-2018
XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li
Participant List group by Country
 
A-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKAS
Athlete
Target
Event
Ses.
BARANAUSKAS Rolandas5ACompound MenSes. 1
VENGELIS Linas4ACompound MenSes. 1
ASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOS
Athlete
Target
Event
Ses.
ABRAMAITYTĖ Kristina8BRecurve WomenSes. 1
JANČIUKAS Dominykas18DRecurve MenSes. 1
RAMANAUSKAITĖ Paulina9BRecurve WomenSes. 1
EST-KLVTALLINNA KALEV
Athlete
Target
Event
Ses.
KAASIK Tanel17DRecurve MenSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
Athlete
Target
Event
Ses.
DIRSĖ Mindaugas12BRecurve MenSes. 1
KAŠĖTA Ramūnas19BRecurve MenSes. 1
PETRAUSKAS Algimantas13BRecurve MenSes. 1
PRAPUOLENIS Arvydas6BCompound MenSes. 1
LAT00CITS / VIESIS
Athlete
Target
Event
Ses.
SMELOV Philipp18BRecurve MenSes. 1
LAT01AMAZONES
Athlete
Target
Event
Ses.
ĀDMINE-LIEPA Kristīne7ACompound WomenSes. 1
APSĪTIS Jānis15ARecurve MenSes. 1
BĀRENE Irīna9ARecurve WomenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs12CRecurve MenSes. 1
JAKUBANECS Jānis3BCompound MenSes. 1
KAZUSS Mark17ARecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena9CRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete8ARecurve WomenSes. 1
MATVEJEVA Rimma8CRecurve WomenSes. 1
MKRJANA Karine11ARecurve WomenSes. 1
OZOLIŅS Kristaps18ARecurve MenSes. 1
PANCIS Aleksandrs1ALongbow MenSes. 1
PETRIŅŠ Andris16ARecurve MenSes. 1
RUŠKO Pauls19ARecurve MenSes. 1
SIKSNA Evija10BRecurve WomenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš14ARecurve MenSes. 1
VAGANOVS Roberts3ACompound MenSes. 1
VALDMANIS Jānis13ARecurve MenSes. 1
LAT02ATLANTIS
Athlete
Target
Event
Ses.
OLEKSEJENKO Julija7CCompound WomenSes. 1
LAT03ODISEJS
Athlete
Target
Event
Ses.
MEĻEŠKEVIČS Sergejs5DCompound MenSes. 1
OPOLCENOVS Aleksejs15BRecurve MenSes. 1
TITOVS Aleksandrs4DCompound MenSes. 1
LAT04SAVAGE ARCHER
Athlete
Target
Event
Ses.
KANTS Jānis2ABarebow MenSes. 1
LAT05STIEGRA
Athlete
Target
Event
Ses.
ŠUKIS Armands17BRecurve MenSes. 1
LAT07FRAM
Athlete
Target
Event
Ses.
FROLOVS Mihails15CRecurve MenSes. 1
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
Athlete
Target
Event
Ses.
STRAZDIŅŠ Toms6CCompound MenSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
Athlete
Target
Event
Ses.
BRUŽIS Jānis13CRecurve MenSes. 1
RUBENE Aija11CRecurve WomenSes. 1
SPĀĢIS Aigars19CRecurve MenSes. 1
VOROBJOVS Nikita14CRecurve MenSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
Athlete
Target
Event
Ses.
DERBAKOVS Andrejs16DRecurve MenSes. 1
ŠILOVS Edgars6ACompound MenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs14DRecurve MenSes. 1
LAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJA
Athlete
Target
Event
Ses.
JONASTS Gints16BRecurve MenSes. 1
MELLE Ieva10ARecurve WomenSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
Athlete
Target
Event
Ses.
BAGDANAVIČIUS Dovydas18CRecurve MenSes. 1
POLMARYMONT WARSZAWA
Athlete
Target
Event
Ses.
GÓRAL Małgorzata8DRecurve WomenSes. 1
MICHALAK Sławomir12DRecurve MenSes. 1
PIETRUSIŃSKI Ludwik19DRecurve MenSes. 1
SIERAKOWSKI Kacper13DRecurve MenSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
Athlete
Target
Event
Ses.
GRIGARAVIČIUS Marius4BCompound MenSes. 1
GUDŽIŪNAS Gražvydas3DCompound MenSes. 1
ŠAUMANAS Algirdas5BCompound MenSes. 1
ŠAUMANĖ Greta7BCompound WomenSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
Athlete
Target
Event
Ses.
TIMINSKAS Ugnius17CRecurve MenSes. 1
TIMINSKIENĖ Inga10DRecurve WomenSes. 1