XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li XVIII Baltijas valstu atklātais čempionāts individuāli
Latvian Archery Federation (LAF)
Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes", from 12-05-2018 to 12-05-2018
XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li
Participant List ordered by Event
 
BMBarebow Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LAT04SAVAGE ARCHER
002AKANTS JānisSes. 1
CMCompound Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
A-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKAS
005ABARANAUSKAS RolandasSes. 1
004AVENGELIS LinasSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
006BPRAPUOLENIS ArvydasSes. 1
LAT01AMAZONES
003BJAKUBANECS JānisSes. 1
003AVAGANOVS RobertsSes. 1
LAT03ODISEJS
005DMEĻEŠKEVIČS SergejsSes. 1
004DTITOVS AleksandrsSes. 1
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
006CSTRAZDIŅŠ TomsSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
006AŠILOVS EdgarsSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
004BGRIGARAVIČIUS MariusSes. 1
003DGUDŽIŪNAS GražvydasSes. 1
005BŠAUMANAS AlgirdasSes. 1
CWCompound Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
LAT01AMAZONES
007AĀDMINE-LIEPA KristīneSes. 1
LAT02ATLANTIS
007COLEKSEJENKO JulijaSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
007BŠAUMANĖ GretaSes. 1
LMLongbow Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LAT01AMAZONES
001APANCIS AleksandrsSes. 1
RMRecurve Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOS
018DJANČIUKAS DominykasSes. 1
EST-KLVTALLINNA KALEV
017DKAASIK TanelSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
012BDIRSĖ MindaugasSes. 1
019BKAŠĖTA RamūnasSes. 1
013BPETRAUSKAS AlgimantasSes. 1
LAT00CITS / VIESIS
018BSMELOV PhilippSes. 1
LAT01AMAZONES
015AAPSĪTIS JānisSes. 1
012CDUBKEVIČS InārsSes. 1
017AKAZUSS MarkSes. 1
018AOZOLIŅS KristapsSes. 1
016APETRIŅŠ AndrisSes. 1
019ARUŠKO PaulsSes. 1
014ASVIRSKIS MārtiņšSes. 1
013AVALDMANIS JānisSes. 1
LAT03ODISEJS
015BOPOLCENOVS AleksejsSes. 1
LAT05STIEGRA
017BŠUKIS ArmandsSes. 1
LAT07FRAM
015CFROLOVS MihailsSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
013CBRUŽIS JānisSes. 1
019CSPĀĢIS AigarsSes. 1
014CVOROBJOVS NikitaSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
016DDERBAKOVS AndrejsSes. 1
014DSIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
LAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJA
016BJONASTS GintsSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
018CBAGDANAVIČIUS DovydasSes. 1
POLMARYMONT WARSZAWA
012DMICHALAK SławomirSes. 1
019DPIETRUSIŃSKI LudwikSes. 1
013DSIERAKOWSKI KacperSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
017CTIMINSKAS UgniusSes. 1
RWRecurve Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
ASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOS
008BABRAMAITYTĖ KristinaSes. 1
009BRAMANAUSKAITĖ PaulinaSes. 1
LAT01AMAZONES
009ABĀRENE IrīnaSes. 1
009CKONONOVA JeļenaSes. 1
008AKREICBERGA AneteSes. 1
008CMATVEJEVA RimmaSes. 1
011AMKRJANA KarineSes. 1
010BSIKSNA EvijaSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
011CRUBENE AijaSes. 1
LAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJA
010AMELLE IevaSes. 1
POLMARYMONT WARSZAWA
008DGÓRAL MałgorzataSes. 1
ŽLŽALIASIS LANKAS
010DTIMINSKIENĖ IngaSes. 1