XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li XVIII Baltijas valstu atklātais čempionāts individuāli
Latvian Archery Federation (LAF)
Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes", from 12-05-2018 to 12-05-2018
XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts individu?li
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1APANCIS AleksandrsLAT01AMAZONESLongbow Men
2AKANTS JānisLAT04SAVAGE ARCHERBarebow Men
3AVAGANOVS RobertsLAT01AMAZONESCompound Men
3BJAKUBANECS JānisLAT01AMAZONESCompound Men
3DGUDŽIŪNAS GražvydasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
4AVENGELIS LinasA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASCompound Men
4BGRIGARAVIČIUS MariusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
4DTITOVS AleksandrsLAT03ODISEJSCompound Men
5ABARANAUSKAS RolandasA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASCompound Men
5BŠAUMANAS AlgirdasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
5DMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT03ODISEJSCompound Men
6AŠILOVS EdgarsLAT14AIM ARCHERYCompound Men
6BPRAPUOLENIS ArvydasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
6CSTRAZDIŅŠ TomsLAT11ĶEKAVAS ŠAUTRACompound Men
7AĀDMINE-LIEPA KristīneLAT01AMAZONESCompound Women
7BŠAUMANĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
7COLEKSEJENKO JulijaLAT02ATLANTISCompound Women
8AKREICBERGA AneteLAT01AMAZONESRecurve Women
8BABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve Women
8CMATVEJEVA RimmaLAT01AMAZONESRecurve Women
8DGÓRAL MałgorzataPOLMARYMONT WARSZAWARecurve Women
9ABĀRENE IrīnaLAT01AMAZONESRecurve Women
9BRAMANAUSKAITĖ PaulinaASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve Women
9CKONONOVA JeļenaLAT01AMAZONESRecurve Women
10AMELLE IevaLAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJARecurve Women
10BSIKSNA EvijaLAT01AMAZONESRecurve Women
10DTIMINSKIENĖ IngaŽLŽALIASIS LANKASRecurve Women
11AMKRJANA KarineLAT01AMAZONESRecurve Women
11CRUBENE AijaLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Women
12BDIRSĖ MindaugasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
12CDUBKEVIČS InārsLAT01AMAZONESRecurve Men
12DMICHALAK SławomirPOLMARYMONT WARSZAWARecurve Men
13AVALDMANIS JānisLAT01AMAZONESRecurve Men
13BPETRAUSKAS AlgimantasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
13CBRUŽIS JānisLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
13DSIERAKOWSKI KacperPOLMARYMONT WARSZAWARecurve Men
14ASVIRSKIS MārtiņšLAT01AMAZONESRecurve Men
14CVOROBJOVS NikitaLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
14DSIŅŅIKOVS NikolajsLAT14AIM ARCHERYRecurve Men
15AAPSĪTIS JānisLAT01AMAZONESRecurve Men
15BOPOLCENOVS AleksejsLAT03ODISEJSRecurve Men
15CFROLOVS MihailsLAT07FRAMRecurve Men
16APETRIŅŠ AndrisLAT01AMAZONESRecurve Men
16BJONASTS GintsLAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJARecurve Men
16DDERBAKOVS AndrejsLAT14AIM ARCHERYRecurve Men
17AKAZUSS MarkLAT01AMAZONESRecurve Men
17BŠUKIS ArmandsLAT05STIEGRARecurve Men
17CTIMINSKAS UgniusŽLŽALIASIS LANKASRecurve Men
17DKAASIK TanelEST-KLVTALLINNA KALEVRecurve Men
18AOZOLIŅS KristapsLAT01AMAZONESRecurve Men
18BSMELOV PhilippLAT00CITS / VIESISRecurve Men
18CBAGDANAVIČIUS DovydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
18DJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve Men
19ARUŠKO PaulsLAT01AMAZONESRecurve Men
19BKAŠĖTA RamūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
19CSPĀĢIS AigarsLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
19DPIETRUSIŃSKI LudwikPOLMARYMONT WARSZAWARecurve Men