XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts komand?m XVIII Baltijas valstu atklātais čempionāts komandām
Latvian Archery Federation (LAF)
Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes", from 13-05-2018 to 13-05-2018
XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts komand?m
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - D - F - J
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
ABRAMAITYTE Kristina9CASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve WomenSes. 1
BARANAUSKAS Rolandas4AA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASCompound MenSes. 1
BĀRENE Irīna11ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs17ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
FROLOVS Mihails16BLAT07FRAMRecurve MenSes. 1
JANČIUKAS Dominykas19AASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve MenSes. 1
JONASTS Gints12ALAT1ALATVIJAS PARALIMPISKĀ KOMITEJARecurve MenSes. 1
K - L - M
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
KAZUSS Mark12BLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena10ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete9ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards12CLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
MATVEJEVA Rimma9BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
MICHALAK Sławomir13BROKROKIS RADZYMINRecurve MenSes. 1
O - P
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
OLEKSEJENKO Julija3BLAT02ATLANTISCompound WomenSes. 1
OZOLIŅŠ Kristaps13ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
PANCIS Aleksandrs1ALAT01AMAZONESLongbow MenSes. 1
PETRIŅŠ Andris18ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
PIETRUSIŃSKI Ludwik14CSLMSTOWARZYSZENIE ŁUCZNICZY MARYMRecurve MenSes. 1
PODIŅŠ Arnis14ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
R - S
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
RAMANAUSKAITĖ Paulina8BASRC-ŽLALYTAUS SPORTO IR REKREACIJOSRecurve WomenSes. 1
RUBENE Aija11BLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve WomenSes. 1
SIERAKOWSKI Kacper19BMARMARYMONT WARSZAWARecurve MenSes. 1
SIKSNA Evija8ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
SMELOV Philipp17BLAT00CITS / VIESISRecurve MenSes. 1
SPĀĢIS Aigars15BLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš15ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
T - V
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
TIMINSKAS Ugnius18BŽLŽALIASIS LANKASRecurve MenSes. 1
TIMINSKIENĖ Inga10BŽLŽALIASIS LANKASRecurve WomenSes. 1
VAGANOVS Roberts4BLAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
VALDMANIS Jānis16ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
VENGELIS Linas3AA-ŽLALYTUPIS-ŽALIASIS LANKASCompound MenSes. 1