XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts komand?m XVIII Baltijas valstu atklātais čempionāts komandām
Latvian Archery Federation (LAF)
Babītes novads, Salas pagasts, mājas "Babītes", from 13-05-2018 to 13-05-2018
XVIII Baltijas valstu atkl?tais ?empion?ts komand?m
Class & Division Result List - Individual
 
Recurve - Men
Pos.
Athlete
Country or State Code
70m-1
70m-2
Total
10+X
X
1SIERAKOWSKI KacperMARMarymont Warszawa312/ 2316/ 1628163
2MICHALAK SławomirROKROKiS Radzymin324/ 1303/ 2627186
3KAZUSS MarkLAT01Amazones308/ 3298/ 4606143
4DUBKEVIČS InārsLAT01Amazones304/ 4300/ 3604102
5LAPSIŅŠ EduardsLAT01Amazones293/ 5291/ 558461
6PIETRUSIŃSKI LudwikSLMStowarzyszenie Łuczniczy Marym284/ 6290/ 657482
7TIMINSKAS UgniusŽLŽaliasis lankas265/11285/ 755081
8SMELOV PhilippLAT00Cits / Viesis281/ 7267/ 954860
9SPĀĢIS AigarsLAT12Archery Liepāja271/ 9271/ 854281
10JONASTS GintsLAT1ALatvijas Paralimpiskā komiteja277/ 8264/1054151
11OZOLIŅŠ KristapsLAT01Amazones270/10246/1251640
12PODIŅŠ ArnisLAT01Amazones254/12255/1150950
13FROLOVS MihailsLAT07Fram243/15241/1348422
14PETRIŅŠ AndrisLAT01Amazones245/14229/1547431
15JANČIUKAS DominykasASRC-ŽLAlytaus sporto ir rekreacijos254/13212/1646600
16VALDMANIS JānisLAT01Amazones221/16238/1445920
17SVIRSKIS MārtiņšLAT01Amazones185/17198/1738340
Recurve - Women
Pos.
Athlete
Country or State Code
70m-1
70m-2
Total
10+X
X
1MATVEJEVA RimmaLAT01Amazones304/ 1303/ 1607165
2KREICBERGA AneteLAT01Amazones296/ 2287/ 358392
3KONONOVA JeļenaLAT01Amazones287/ 3287/ 257482
4ABRAMAITYTE KristinaASRC-ŽLAlytaus sporto ir rekreacijos286/ 4284/ 4570134
5BĀRENE IrīnaLAT01Amazones283/ 5263/ 654652
6RAMANAUSKAITĖ PaulinaASRC-ŽLAlytaus sporto ir rekreacijos258/ 6279/ 5537102
7TIMINSKIENĖ IngaŽLŽaliasis lankas258/ 7246/ 750421
8RUBENE AijaLAT12Archery Liepāja227/ 9242/ 846920
9SIKSNA EvijaLAT01Amazones242/ 8177/ 941920
Compound - Men
Pos.
Athlete
Country or State Code
50m-1
50m-2
Total
10+X
X
1BARANAUSKAS RolandasA-ŽLAlytupis-Žaliasis lankas315/ 2295/ 1610104
2VAGANOVS RobertsLAT01Amazones321/ 1283/ 2604104
3VENGELIS LinasA-ŽLAlytupis-Žaliasis lankas266/ 3254/ 352060
Compound - Women
Pos.
Athlete
Country or State Code
50m-1
50m-2
Total
10+X
X
1OLEKSEJENKO JulijaLAT02Atlantis335/ 1331/ 16663110
Longbow - Men
Pos.
Athlete
Country or State Code
30m-1
30m-2
Total
10+X
X
1PANCIS AleksandrsLAT01Amazones174/ 1163/ 133721