Open Lithuanian Outdoor Championship Open Lithuanian Outdoor Championship
Utenos lankininkų klubas (ULK)
Utenio Stadium, Utena, from 21-07-2018 to 22-07-2018
Open Lithuanian Outdoor Championship
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1AABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
1BRAMANAUSKAITĖ PaulinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
1CKUZMIENĖ LailaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Women
1DSLADKEVIČIŪTĖ InesaKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Women
2ABALČIŪNAITĖ VitalijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Women
2BTIMINSKIENĖ IngaŽLŽALIASIS LANKASRecurve Women
2CRJABKOVA MarinaLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Women
2DBUTIAKOVA MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Women
3AJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Men
3BTIMINSKAS UgniusŽLŽALIASIS LANKASRecurve Men
3CVAIČEKAUSKIS VidmantasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
3DSIPAVIČIUS VaidotasAUKSINIS ŠAULYSRecurve Men
4AMAČERNIUS DaliusLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
4BŪSAS ArvydasKLKAUNO LANKININKAIRecurve Men
4CKAŠĖTA RamūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
4DŠIGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
5AALESIUS AurimasGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Men
5BHULEUSKI IharODISSEYODISSEY MINSKRecurve Men
5CPETRAUSKAS AlgimantasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
5DDIRSĖ MindaugasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
6AJOCIUS AleksandrasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
6BJURGAITIS AidasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
6CREČIŪGA RomualdasHARHARMONIJARecurve Men
6DMICKUS StasysHARHARMONIJARecurve Men
7AKOVALEVSKIJ AdrianLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
7BČEPULIONIS ArvydasKLKAUNO LANKININKAIRecurve Men
7CBERNOTAS LenardasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
7DLUBYS TaurūnasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
8AKUZNECOV DmitrijLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
8BBAGDANAVIČIUS DovydasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Men
8CŠLIAUTERIS ModestasAUKSINIS ŠAULYSRecurve Men
8DKOVALEVSKIJ AdamVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Men
10ARJABKOVA MarinaLAT-AIMAIM ARCHERYCompound Women
10CGRIGARAVIČIENĖ AstaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
10DŠAUMANĖ GretaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
11AVENGELIS LinasŽLŽALIASIS LANKASCompound Men
11BPETKEVIČIUS RenatasŽLŽALIASIS LANKASCompound Men
11DBUTKUS EdmundasAUKSINIS ŠAULYSCompound Men
12BKARPAVIČIUS ŽydrūnasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
12CLIEKIS TomasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASCompound Men
12DŠAKAUSKAS VladasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASCompound Men
13AŠAUMANAS AlgirdasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
13BBILEIŠIS RemigijusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
13CŠILOVS EdgarsLAT-AIMAIM ARCHERYCompound Men
13DASTRAUSKAS GediminasSTRSTRĖLĖCompound Men
15AMOLIS AnželikaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
15BDAUBARAITĖ AkvilėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
15DŠIRONAITĖ EglėJBRJAUNIMO BRIZASBarebow Women
16ATRAPIK JelenaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
16BMATVIJENKO MargaritaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Women
16CVEČKYTĖ MedaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASBarebow Women
16DASTRAUSKIENĖ EditaSTRSTRĖLĖBarebow Women
17AGUREVIČIUS ArūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
17BJUNEVIČIUS MindaugasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
17CSEDLECKAS JuozasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
17DŠIRONAS AndriusJBRJAUNIMO BRIZASBarebow Men
18AMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
18BVALČIUKAS JonasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
18CŠIRONAS LinasJBRJAUNIMO BRIZASBarebow Men
18DŠIRONAS VirgilijusJBRJAUNIMO BRIZASBarebow Men
19AGLAVECKAS MotiejusASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Men
19BVILEIKIS AlgimantasŽLŽALIASIS LANKASBarebow Men
19CSVEILIS TālivaldisLAT-ODIODISEJSBarebow Men
21ABRUSOKIENĖ NeringaUSTRUGNINĖ STRĖLĖLongbow and Traditional Women
21BSTAGNIŪNIENĖ RamunėUSTRUGNINĖ STRĖLĖLongbow and Traditional Women
21CGRIGIENĖ AidaSTRSTRĖLĖLongbow and Traditional Women
22AMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASLongbow and Traditional Men
22BVEČKYS ŽydrūnasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASLongbow and Traditional Men
22CBRUSOKAS RimantasUSTRUGNINĖ STRĖLĖLongbow and Traditional Men
23ASVETLAUSKAS StasysŽLŽALIASIS LANKASLongbow and Traditional Men
23CSEKORSKAS EgidijusSTRSTRĖLĖLongbow and Traditional Men
23DNAUMAVIČIUS VitalijusSTRSTRĖLĖLongbow and Traditional Men
Session 2
Target
Athlete
Country or State Code
Country Name
Event
1AABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Junior Women
1BRAMANAUSKAITĖ PaulinaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Junior Women
2ABALČIŪNAITĖ VitalijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Junior Women
3ASERGEJEVAITĖ GabijaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Cadet Women
4ALAPAŠINSKAITĖ LiepaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cadet Women
4BSLADKEVIČIŪTĖ InesaKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Cadet Women
5ARAMANAUSKAITĖ IvetaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cadet Women
5BVOZBUTAITĖ SantaKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Cadet Women
6AJANČIUKAS DominykasASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Cadet Men
6BANTANAITIS JustasLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRecurve Cadet Men
7AGATAVECKAS LukasKLKAUNO LANKININKAIRecurve Cadet Men
7BPETRONIS SkirmantasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Cadet Men
8AMALONYTĖ EvelinaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cub Women
8BPOŠKAITĖ DžiugintaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cub Women
9AŠERMUŠENKATĖ GretaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cub Women
9BBILAIŠYTĖ ElingaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cub Women
10APAŠKEVIČIŪTĖ JulijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cub Women
10BVITKEVIČIUS NikasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cub Men
11ADOBROVOLSKYTĖ PatricijaGAJA-KLGAJA-KAUNO LANKININKAIRecurve Cub Women
11BFIODOROVAITĖ ViltėULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASRecurve Cub Women
12AGRIGARAVIČIUS JonasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Cub Men
12BNICKUTĖ EmaASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Cadet Women
13ARIMKUTĖ FaustaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASBarebow Cadet Women
13BSTAGNIŪNAITĖ AistėUSTRUGNINĖ STRĖLĖBarebow Cadet Women
14AVEČKYTĖ MedaVMSC-LSKVILNIAUS LANKININKŲ KLUBASBarebow Cadet Women
14BGLAVECKAS MotiejusASRC-ŽLASRC-ŽALIASIS LANKASBarebow Cadet Men
16ASUKAREVIČIŪTĖ AustėjaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Cub Women
16BKUZNECOVA AgnėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Cub Women
17AŠLAIČIŪNAITĖ EimantėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Cub Women
17BPRANEVIČIŪTĖ MiglėINDINDBarebow Cub Women
18AVEČKYTĖ ElzėLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Cub Women
18BPETRAITYTĖ GerdaLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Cub Women