Grobi?a open 2019 Grobiņa open 2019
SK Curland (CUR)
Grobiņa (LAT), from 25-05-2019 to 25-05-2019
Grobi?a open 2019
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Vairogs
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1AŠUKIS ArmandsLAT-STISTIEGRARecurve Men
1BSAARS RaivoLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
1CKAIGORODOVS JevgēnijsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
1DSPĀĢIS AigarsLAT-TEBTEBRAS LOKIRecurve Men
2ASIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Men
2BBLĀZE DāvisLAT-ODIODISEJSRecurve Men
2CBRUŽIS JānisLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
2DŠIGAUSKAS VladasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
3ALUTERS KasparsLAT-CURCURLANDRecurve Men
3BREČIŪGA RomualdasHARHARMONIJARecurve Men
3CLAGZDIŅŠ LaurisLAT-CURCURLANDRecurve Men
3DPERCOVS AndrejsLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Men
4ADUBKEVIČS InārsLAT-AMAAMAZONESRecurve Men
4BSOLOVJOVS VitālijsLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
4CMICKUS StasysKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
4DKONONOVS GļebsLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve Men
5AVAIČEKAUSKIS VidmantasKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Men
5BLESIŅŠ AndrisLAT-ODIODISEJSRecurve Men
5CFROLOVS MihailsLAT-FRMFRAMRecurve Men
5DHMEĻEVSKIS MakssLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
6AKONONOVA JeļenaLAT-AMRAMAZONES / RĪGARecurve Women
6BMATVEJEVA RimmaLAT-AMAAMAZONESRecurve Women
6CKREICBERGA AneteLAT-AMJAMAZONES / JŪRMALARecurve Women
7ARJABKOVA MarinaLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve Women
7BJANVĀRE LauraLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Women
7CKUZMIENĖ LailaKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve Women
8AMELLE IevaLAT-LPKAMAZONES / LPKRecurve Women
8BSKELTONA MaijaLAT-AMJAMAZONES / JŪRMALARecurve Women
8DTRINKŪNA Kintija LaimaLAT-LINLINDALES UGUNSRecurve Women
9AROSVALDS RaivoLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve Men
9BSAMOVIČA LeldeLAT-ODIODISEJSRecurve Women
9CSPĀĢE MadaraLAT-LINLINDALES UGUNSRecurve Women
10AJONASTS GintsLAT-LPKAMAZONES / LPKCompound Men
10BAIGARS JānisLAT-ALARCHERY LIEPĀJACompound Men
10DAVSJUKS ViktorsLAT-ODIODISEJSCompound Men
11AMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT-ODIODISEJSCompound Men
11BŠILOVS EdgarsLAT-AIMAIM ARCHERYCompound Men
11CTITOVS AleksandrsLAT-ODIODISEJSCompound Men
11DJAKUBANECS JānisLAT-AMAAMAZONESCompound Men
12ALIEPA KrišjānisLAT-AMAAMAZONESCompound Men
12BĀDMINE-LIEPA KristīneLAT-AMAAMAZONESCompound Women
12CANDERSONE Elza LīnaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Women
13AGRĪNVALDE JanetaLAT-ODIODISEJSCompound Women
13AKARĒLE AleksandraLAT-ODIODISEJSCompound Women
13BMEDNE VivaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Women
13CNĒRINGA-MARTINSONE KetijaLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound Women
14BPOPOVS PāvelsLAT-CURCURLANDBarebow Men
14CBURKEVICS ModrisLAT-CURCURLANDBarebow Men
14DRONIS JānisLAT-CURCURLANDBarebow Men
15AKANTS JānisLAT-SAVSAVAGE ARCHERBarebow Men
15BMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASBarebow Men
15CĀRENIEKS ViestursLAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow Men
16AUKSTIŅA EstereLAT-CURCURLANDBarebow Women
16BGŪTMANIS RaimondsLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow Men
16CANDERSONS MārisLAT-FWAFREE WIND ARCHERSLongbow Men
17BLIGNICKIS ArnisLAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow Men
17CMOSIN VladimirLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASLongbow Men
17DNOVADS KristapsLAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow Men