Międzynarodowe Zawody Łucznicze „Śladami Rybaka”
UKS „DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), from 10-08-2019 to 11-08-2019
Lista uczestników w porządku alabetycznym
 
B - C
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
BANASZAK Jakub25ABKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 1
BARTKOWIAK Marcin21ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki barebowSes. 1
BARTUZI Dorota10ALUBICSIR START LUBLINŁuki bloczkowe kobietySes. 1
BOCZAR Anna27CDEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki klasyczne - kobietySes. 1
BRAMEN Emil19ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki barebowSes. 1
BULWA Agata27ADABDĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKAŁuki klasyczne - kobietySes. 1
CHMIELEWSKI Dominik31BDEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki klasyczne MłodzicySes. 1
CHMIELEWSKI Marcin24BGDASTART GDAŃSKŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 1
CHMIELEWSKI Przemysław15BDEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
CHMIELEWSKI Tomasz1BDEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
CIESZKOWSKA Alicja32CDEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 1
CIESZKOWSKA Monika29BDEFUKS "DEFMAR" POLICEDebiut KobietySes. 1
CISOWSKI Jakub31ASOKUKS SOKÓŁ BRZOZAŁuki klasyczne MłodzicySes. 1
CISZEK Łukasz25BKIESTART KIELCEŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 1
D - F - G
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
DADUŃ Marzena7ALUKSLUKS "ORLIK" GOLESZÓWŁuki bloczkowe kobietySes. 1
DIETRICH Jerzy22BKARKARIMA PRZĄSŁAWŁuki barebowSes. 1
DOBIJA Andrzej21BKARKARIMA PRZĄSŁAWŁuki barebowSes. 1
DUDKA Adam9ALUBICSIR START LUBLINŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
FILIPAK Martyna32BSOKUKS SOKÓŁ BRZOZAŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 1
GACA Arkadiusz28ABKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 1
GOMOLISZEK Michał3ALEGOSŁ STRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
GORCZYCA Krzysztof1ALEGOSŁ STRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
GOŁCZYŃSKI Radosław20ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki barebowSes. 1
GRACZYK Zygmunt26BSSKRSTOWARZYSZENIE SK "RAZEM"Łuki klasyczne - mężczyźniSes. 1
GRUSZCZYŃSKA-PRZESMY Paulina26ABKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - kobietySes. 1
H - J - K - M
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
HAŁASA Łukasz30CDEFUKS "DEFMAR" POLICEDebiut MężczyźniSes. 1
JARZĄBEK Marcin29ADEFUKS "DEFMAR" POLICEDebiut MężczyźniSes. 1
KACZMAREK Arek18BSKOSTRZAŁA SKORKÓWŁuki barebowSes. 1
KALISIAK Stanisław12BGZSNGZSN "START" GORZÓW WIELKOPOLSŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
KAPUSTA Małgorzata4BKRAPŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki bloczkowe kobietySes. 1
KONECKI Przemysław5BLUKSLUKS "ORLIK" GOLESZÓWŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
KONIECZNY Grzegorz17BSKOSTRZAŁA SKORKÓWŁuki barebowSes. 1
KOZŁOWSKI Gabriel9BAMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
KUCZYŃSKA Martyna28BBKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - kobietySes. 1
KUPCZYK Jacek19BSKOSTRZAŁA SKORKÓWŁuki barebowSes. 1
MAŁECKI Piotr2BPBAPBA KUJAWYŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
MICHALEWICZ Zdzisław15ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
N - O - P - R - S
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
NOWAK Dominik18ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki barebowSes. 1
NOWICKA Anita8BSOKUKS SOKÓŁ BRZOZAŁuki bloczkowe kobietySes. 1
OLSZEWSKA Milena27BGZSNGZSN "START" GORZÓW WIELKOPOLSŁuki klasyczne - kobietySes. 1
PETROVIC Danijel3BDEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
POSIADEŁ Tomasz22ABYDŁUCZNICZKA BYDGOSZCZŁuki barebowSes. 1
PŁOSZYŃSKI Bartłomiej24ABKSBKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 1
RAUHUT Adrianna30BDEFUKS "DEFMAR" POLICEDebiut KobietySes. 1
RUTOWSKA Beata5ALEGOSŁ STRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe KobietySes. 1
SIDOR Paweł10BAMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
SIEWIORA Ryszard14BSZSTRZELAMY ZA ZERO SZCZECINŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
STANIECZEK Anna8ALUKSLUKS "ORLIK" GOLESZÓWŁuki bloczkowe kobietySes. 1
STAWICKI Jakub30ADEFUKS "DEFMAR" POLICEDebiut MężczyźniSes. 1
SZAŁAŃSKA Katarzyna4ALEGOSŁ STRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe KobietySes. 1
SZEWCZYKOWSKI Dariusz20BSKOSTRZAŁA SKORKÓWŁuki barebowSes. 1
SZYMKIEWICZ Piotr17ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki barebowSes. 1
T - W - Z - Ż
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
TOKARZ Wojciech13AP25SKS PIAST 25 RZESZÓWŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
WALADA Mariusz11ARASZLZS RASZÓWKAŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
WALCZAK Oskar7BSOKUKS SOKÓŁ BRZOZAŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
WASILEWSKI Waldemar14ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
WIĘCKOWSKA Marta32ADEFUKS "DEFMAR" POLICEŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 1
WIJAS Mariusz12ASKOSTRZAŁA SKORKÓWŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
WOJTAS Jan2ALEGOSŁ STRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
ZAGRODZKA-DOBIJA Inga22CKARKARIMA PRZĄSŁAWŁuki barebow KobietySes. 1
ZIELIŃSKI Sebastian6BSOKUKS SOKÓŁ BRZOZAŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
ZIÓŁKOWSKI Marek13BDOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1
ŻUK Włodek6AOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
Ł
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
ŁUKASIK Stanisław11BMGOKMGOKIS DOBCZYCEŁuki bloczkowe mężczyźniSes. 1