Międzynarodowe Zawody Łucznicze „Śladami Rybaka”
UKS „DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), from 10-08-2019 to 11-08-2019
Lista uczestników wg kraju/klubu
 
AMEUKS AMEOLI ŚWIEBODZICE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KOZŁOWSKI Gabriel9BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
SIDOR Paweł10BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
BKSBKS BYDGOSZCZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BANASZAK Jakub25AŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
GACA Arkadiusz28AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
GRUSZCZYŃSKA-PRZESMY Paulina26AŁuki klasyczne KobietySes. 1
KUCZYŃSKA Martyna28BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
PŁOSZYŃSKI Bartłomiej24AŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
BYDŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
POSIADEŁ Tomasz22AŁuki barebow MężczyźniSes. 1
DABDĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BULWA Agata27AŁuki klasyczne KobietySes. 1
DEFUKS "DEFMAR" POLICE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BARTKOWIAK Marcin21AŁuki barebow MężczyźniSes. 1
BOCZAR Anna27CŁuki klasyczne KobietySes. 1
BRAMEN Emil19AŁuki barebow MężczyźniSes. 1
CHMIELEWSKI Dominik31BŁuki klasyczne MłodzicySes. 1
CHMIELEWSKI Przemysław15BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
CHMIELEWSKI Tomasz1BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
CIESZKOWSKA Alicja32CŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 1
CIESZKOWSKA Monika29BDebiut KobietySes. 1
GOŁCZYŃSKI Radosław20AŁuki barebow MężczyźniSes. 1
HAŁASA Łukasz30CDebiut MężczyźniSes. 1
JARZĄBEK Marcin29ADebiut MężczyźniSes. 1
MICHALEWICZ Zdzisław15AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
NOWAK Dominik18AŁuki barebow MężczyźniSes. 1
PETROVIC Danijel3BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
RAUHUT Adrianna30BDebiut KobietySes. 1
STAWICKI Jakub30ADebiut MężczyźniSes. 1
SZYMKIEWICZ Piotr17AŁuki barebow MężczyźniSes. 1
WASILEWSKI Waldemar14AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
WIĘCKOWSKA Marta32AŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 1
DOLDOLNOŚLĄZAK WROCŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ZIÓŁKOWSKI Marek13BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
GDASTART GDAŃSK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CHMIELEWSKI Marcin24BŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
GZSNGZSN "START" GORZÓW WIELKOPOLS
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KALISIAK Stanisław12BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
OLSZEWSKA Milena27BŁuki klasyczne KobietySes. 1
KARKARIMA PRZĄSŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DIETRICH Jerzy22BŁuki barebow MężczyźniSes. 1
DOBIJA Andrzej21BŁuki barebow MężczyźniSes. 1
ZAGRODZKA-DOBIJA Inga22CŁuki barebow KobietySes. 1
KIESTART KIELCE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CISZEK Łukasz25BŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
KRAPŁASZOWIANKA KRAKÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KAPUSTA Małgorzata4BŁuki bloczkowe KobietySes. 1
LEGOSŁ STRZELEC LEGNICA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GOMOLISZEK Michał3AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
GORCZYCA Krzysztof1AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
RUTOWSKA Beata5AŁuki bloczkowe KobietySes. 1
SZAŁAŃSKA Katarzyna4AŁuki bloczkowe KobietySes. 1
WOJTAS Jan2AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
LUBICSIR START LUBLIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BARTUZI Dorota10AŁuki bloczkowe KobietySes. 1
DUDKA Adam9AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
LUKSLUKS "ORLIK" GOLESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
DADUŃ Marzena7AŁuki bloczkowe KobietySes. 1
KONECKI Przemysław5BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
STANIECZEK Anna8AŁuki bloczkowe KobietySes. 1
MGOKMGOKIS DOBCZYCE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ŁUKASIK Stanisław11BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ŻUK Włodek6AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
P25SKS PIAST 25 RZESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
TOKARZ Wojciech13AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
PBAPBA KUJAWY
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
MAŁECKI Piotr2BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
RASZLZS RASZÓWKA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WALADA Mariusz11AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
SKOSTRZAŁA SKORKÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KACZMAREK Arek18BŁuki barebow MężczyźniSes. 1
KONIECZNY Grzegorz17BŁuki barebow MężczyźniSes. 1
KUPCZYK Jacek19BŁuki barebow MężczyźniSes. 1
SZEWCZYKOWSKI Dariusz20BŁuki barebow MężczyźniSes. 1
WIJAS Mariusz12AŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
SOKUKS SOKÓŁ BRZOZA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CISOWSKI Jakub31AŁuki klasyczne MłodzicySes. 1
FILIPAK Martyna32BŁuki klasyczne MłodziczkiSes. 1
NOWICKA Anita8BŁuki bloczkowe KobietySes. 1
WALCZAK Oskar7BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
ZIELIŃSKI Sebastian6BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1
SSKRSTOWARZYSZENIE SK "RAZEM"
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GRACZYK Zygmunt26BŁuki klasyczne MężczyźniSes. 1
SZSTRZELAMY ZA ZERO SZCZECIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
SIEWIORA Ryszard14BŁuki bloczkowe MężczyźniSes. 1