Cumbria Alf Davis memorial WRS FITA 18 + Head to Head Cumbria Alf Davis memorial WRS FITA 18 + Head to Head
David Poole (CCAA)
Penrith Leisure Centre, Southend Road, Penrith, Cumbria CA11 8JH, from 27-10-2019 to 27-10-2019
Cumbria Alf Davis memorial WRS FITA 18 + Head to Head
Entries by Name
 
B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
BARBY Stuart8CPAPENTLAND ARCHERSRecurve Men18 m qualify
BEBBINGTON-TRENGOVE Mel9BBPSBOWMEN OF PENDLE AND SAMLESBURRecurve Women18 m qualify
BOULTON Hallie2CSMASPINNERS MILL ARCHERSCompound Women18 m qualify
CAIRNS Mark7DBBBLACKPOOL BOWMENRecurve Men18 m qualify
CHRISTIE Mark8DLALONSDALE ARCHERSRecurve Men18 m qualify
CLARKE Paul5AMBAMORCAMBE BAY ARCHERSRecurve Men18 m qualify
CLASON Stephanie4DEUEDINGBURGH UNIVERSITY ACCompound Women18 m qualify
COOPER Gary10ABBBLACKPOOL BOWMENLongbow Men18 m qualify
CURRUMS Alexandra9DBBABEBINGTON ARCHERSRecurve Women18 m qualify
D
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DAY Les6DTBTHIRSK BOWMENRecurve Men18 m qualify
DEGLAR Simon7BSASELLAFIELD ACRecurve Men18 m qualify
DENT Jonathan8AMBAMORCAMBE BAY ARCHERSRecurve Men18 m qualify
DONALDSON Cameron6CCLACLEADON ARCHERSRecurve Men18 m qualify
DONALDSON Gary5CCLACLEADON ARCHERSRecurve Men18 m qualify
DUKES Malcolm5DTBTHIRSK BOWMENRecurve Men18 m qualify
DUNCANSON Kevin1BCLACLEADON ARCHERSCompound Men18 m qualify
DUNCANSON Pam2BCLACLEADON ARCHERSCompound Women18 m qualify
H - K
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HARDESTY-DEAN Jessica10CSGST. GEORGE'S ACLongbow Women18 m qualify
HIGHAM Jeff3CMPMARYPORT ACCompound Men18 m qualify
HODGKINS Kevin7AMBAMORCAMBE BAY ARCHERSRecurve Men18 m qualify
HOUGHTON June9CKBKESWICK BOWMENRecurve Women18 m qualify
HUNTER Alison3ABABEACON ARCHERSCompound Women18 m qualify
HUNTER Jamie1ABABEACON ARCHERSCompound Men18 m qualify
KNOWLES Sarah9AMAMILLOM ARCHERSRecurve Women18 m qualify
L - M - O - P
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
LONGRIGG Derek10BMPMARYPORT ACRecurve Men18 m qualify
LYCZKO Adam7CCLACLEADON ARCHERSRecurve Men18 m qualify
MCCULLOCK Allison2ABABEACON ARCHERSCompound Women18 m qualify
MCMILLAN George3DAGBARCHERY GBCompound Men18 m qualify
O'NEIL Nye6AMBAMORCAMBE BAY ARCHERSRecurve Men18 m qualify
PARTINGTON Gary5BRCAROCHDALE COMPANY OF ARCHERSRecurve Men18 m qualify
POOLE David8BVACVICKERS ARCHERY CLUBRecurve Men18 m qualify
PROCTOR Joanne4ABBBLACKPOOL BOWMENCompound Women18 m qualify
R - S - T - W
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
RIDDING Alfie4BMAMILLOM ARCHERSCompound Men18 m qualify
RIDDING Dru1CMAMILLOM ARCHERSCompound Men18 m qualify
STEPHENSON Rebecca6BRCAROCHDALE COMPANY OF ARCHERSRecurve Women18 m qualify
TROJEK Michal1DEBEAGLE BOWMENCompound Men18 m qualify
WINDLE Tony2DEBEAGLE BOWMENCompound Men18 m qualify
WOOD Patience3BBBABEBINGTON ARCHERSCompound Women18 m qualify