Indoor Archery World Series Stage 1 - Luxembourg Indoor Archery World Series Stage 2 - Luxembourg
World Archery (WA)
Strassen (LUX), from 22-11-2019 to 24-11-2019
Indoor Archery World Series Stage 1 - Luxembourg
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - C
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
ACHTERMANN Wolfgang3CFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
ALART Margaux27CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
ALLAERT Nick4BBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
ALLIANCE Jordan6CBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
ALONSO LORENZO Ana Mercedes13CESPSPAINCompound WomenSaturday 08:00
ALOUANI Neil12AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
ARMBRUSTER Sylvain25AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
ARROUGE Yoann5CFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
BAKKER Willem17BNEDNETHERLANDSRecurve MenFriday 12:30
BALESTRI Alain2AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
BALESTRI Magalie16AFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
BALZHANOVA Viktoria14BRUSRUSSIACompound WomenFriday 17:00
BANNA Brahim25DGERGERMANYRecurve MenSaturday 08:00
BARAER Quentin6AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
BARBES Vincent8AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
BARBIER Anthony19CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
BAYARDO Gabriela30ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSaturday 12:30
BEAUDEUX Carmen24BLUXLUXEMBOURGRecurve WomenFriday 12:30
BERANEK Radek25CCZECZECH REPUBLICRecurve MenSaturday 08:00
BERX Jordy6BBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
BÉTRISEY Alice29BSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
BETTAZZA Adriano24DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 12:30
BEUNARD Benoit23CFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
BIDAULT Jerome20AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
BOEHNKE Julia13BGERGERMANYCompound WomenSaturday 08:00
BOLLORE Cedric21BFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
BOSSARD Florian23BFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
BOSSARD Laure28BFRAFRANCERecurve WomenSaturday 12:30
BOSSARD Michel25BFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
BOTTE Louise31AFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
BOULCH Jean Philippe9AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
BOURELLY Anne14AFRAFRANCECompound WomenFriday 17:00
BOUVRY Tim6BBELBELGIUMCompound MenFriday 12:30
BREMER Tilman21BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
BROEKSMA Gijs22DNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
BROUWER Emily23CNEDNETHERLANDSRecurve WomenFriday 12:30
BRUNN Heiko2BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
BUDEN Domagoj11DCROCROATIACompound MenSaturday 12:30
CADRONET Candice16CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
CADRONET Nathan5AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
CALLEWAERT Danny24CBELBELGIUMRecurve MenFriday 17:00
CAMPANA Rachel30BSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
CARNEIRO Nuno17CPORPORTUGALRecurve MenFriday 12:30
CARRU Pascal2AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
CASARELLA Giulia23BLUXLUXEMBOURGRecurve WomenFriday 12:30
CHABROL Gabrielle27AFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
CHANG Hye Jin28CKORKOREARecurve WomenSaturday 12:30
CHARLIER Simon22CGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
CHERCHI Cristian27CESPSPAINRecurve MenSaturday 12:30
CHERITAT-GEOFFRAY Mathieu21AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
CHOLLEY Andre9AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
CHOLLEY Annie14AFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
CLAES Haidi31CBELBELGIUMRecurve WomenSaturday 08:00
COLLAUD Evann20AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
COMFAITS Thierry18CFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
CORCY Jonathan26BFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
CORNIAUX Yvette15AFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
CORSIN Valentin26AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
COUSINS Dave11CUSAUSACompound MenSaturday 08:00
COUTRET Stéphane16AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
COUWENBERG Martine17DNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 12:30
CVEJIC Alexandre11AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
D - E - F - G
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
DALLA-LIBERA Alain7ABELBELGIUMCompound MenFriday 12:30
DALTON Derek22BIRLIRELANDRecurve MenSaturday 08:00
DAMAN Jelle25DBELBELGIUMRecurve MenSaturday 12:30
DAMAN Peter27DBELBELGIUMRecurve MenSaturday 12:30
DAULEU Ludovic4CFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
DE GIULI Clementine19BSUISWITZERLANDCompound WomenSaturday 12:30
DE GIULI Valentine32CSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 12:30
DE GRANDIS Jocelyn21AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
DE LAAT Sanne16DNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 12:30
DECKER Rhett10CLUXLUXEMBOURGCompound MenSaturday 08:00
DECUUPERE Helene14AFRAFRANCECompound WomenSaturday 08:00
DEGOWIE Patrick12CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
DEINEKO Iliana31CSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 12:30
DELLA STUA Valerio5BITAITALYCompound MenSaturday 08:00
DELOBELLE Fabien6AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
DELVIGNE Olivier18DBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
DEMEY Dominiek12DBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
DEMEY Louise20ABELBELGIUMCompound WomenSaturday 12:30
DENIS Alain22AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
DEPREZ Filip26DBELBELGIUMRecurve MenSaturday 12:30
DERÊME Stéphane5CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
DESAINTMARTIN Eloïse25AFRAFRANCERecurve WomenFriday 17:00
DESOUSA Giselle28ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSaturday 12:30
DESVIGNES Lauranne28AFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
DI BERNARDO Aurelie28CFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
DIAKOVA Viktoriia12CLUXLUXEMBOURGCompound WomenFriday 12:30
DIRKS Cornelis9CNEDNETHERLANDSCompound MenFriday 12:30
DODEMONT Sophie17AFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
DOLDE Nicole15BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
DONNELLAN James24BIRLIRELANDRecurve MenSaturday 08:00
DUENAS Crispin18ACANCANADARecurve MenFriday 12:30
DUHEZ Philippe4AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
ECKERT Tim18CGERGERMANYRecurve MenFriday 12:30
EL CHEIKH Louai2BBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
ELLISON Toja11DSLOSLOVENIACompound WomenFriday 12:30
ELZINGA Peter2DNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
ELZINGA Vanessa15DNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 12:30
ENSCH Nathalie23ALUXLUXEMBOURGRecurve WomenFriday 12:30
ERCOLI ARTIME Juan-Pedro20DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 08:00
ERDOGAN Nail13CGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
ESCRIVA Antoine18CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
ETIENNE David3BBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
EVE Stéphane22CFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
FABER Chantal30DGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
FABER Dominik17DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 08:00
FABER Florian19DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 08:00
FABER Thomas21CGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
FÉLIX Nuno9CPORPORTUGALCompound MenSaturday 08:00
FIGUEIRAS Marcelo Alexandre11BPORPORTUGALCompound MenFriday 17:00
FIORENTINI Nadia21BLUXLUXEMBOURGRecurve WomenFriday 12:30
FOGET Koen22DNEDNETHERLANDSRecurve MenFriday 17:00
FOLLET Sebastien7AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
FRACHEBOUD Thierry18DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 08:00
FREDERICKX Brend10CBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
GALLAIS DUTRIEZ Alban4CFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
GAUTIER Pierre-Yves16CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
GELLENTHIEN Braden10DUSAUSACompound MenSaturday 12:30
GERARD Paul2CFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
GHASSEMIMALEK Fatemeh11AIRIIR IRANCompound WomenFriday 12:30
GIBSON Ella16CGBRGREAT BRITAINCompound WomenFriday 17:00
GIRARD Marion15CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
GIRARD Nicolas2CFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
GOGEL Jane Karla16BBRABRAZILCompound WomenFriday 17:00
GOGEL Joachim Holger6DPORPORTUGALCompound MenFriday 12:30
GOMEZ Maria12CESPSPAINCompound WomenSaturday 08:00
GONTIER Adrien5AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
GRANGER Leeloo28BSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
GRANJOU Thomas24CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
GRUMMEL Joshua22BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
GUENIOT Joseph22CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
GUERBE Hugo17CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
H - J - K - L
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
HAAG Niklas3CFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
HACHE Yan7AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
HADJAL Florian23DFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
HAEFELFINGER Roman12CSUISWITZERLANDCompound MenSaturday 12:30
HAIDN TSCHALOVA Veronika27BGERGERMANYRecurve WomenFriday 17:00
HANSEN Stephan8DDENDENMARKCompound MenSaturday 12:30
HAUTTEMENT Fabrice17DFRAFRANCERecurve MenFriday 12:30
HEINICKEL Stefan9BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
HERMENT Mickael18AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
HERNANDEZ Roberto9BESAEL SALVADORCompound MenFriday 12:30
HERPOEL Bruno19AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
HESS D Arce20CUSAUSACompound WomenSaturday 12:30
HEYDARI Roya14AIRIIR IRANCompound WomenFriday 12:30
HILDENBRAND Serge19AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
HOCEVAR Arnaud7BLUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 12:30
HOFFMANN Jan8BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
HOOHS Florence27AFRAFRANCERecurve WomenFriday 17:00
HORVAT Ivan22DCROCROATIARecurve MenSaturday 08:00
HUAUX Jade14CBELBELGIUMCompound WomenFriday 17:00
HUON Tiphaine13DFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
JAATMA Lisell11BESTESTONIACompound WomenFriday 12:30
JAATMA Robin11DESTESTONIACompound MenFriday 17:00
JAMES Lawrence25BUSAUSARecurve MenSaturday 08:00
JÄNNER Anna28DGERGERMANYRecurve WomenFriday 17:00
JANSEN Karl-Heinz26AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
JENN Esteban23AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
JENSEN Tanja20BDENDENMARKCompound WomenSaturday 12:30
JORIS Gianni11CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
KAHLLUND Florian19BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
KALALIMOGHADDAM Nikta21AIRIIR IRANRecurve WomenFriday 12:30
KALAPURAYIL Rajan16DSUISWITZERLANDRecurve MenSaturday 08:00
KAUFHOLD Casey26CUSAUSARecurve WomenFriday 17:00
KENDAL-BROWN Amanda Jessica22CTTOTRINIDAD AND TOBAGORecurve WomenFriday 12:30
KIENER Audrey14CFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
KIM Young Kyeong30CKORKOREARecurve WomenSaturday 12:30
KLEIN Pit18DLUXLUXEMBOURGRecurve MenFriday 12:30
KNUDSEN Mads11BDENDENMARKCompound MenSaturday 08:00
KOBS Sébastien7CFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
KOHN Ralf Dieter5BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
KOLB Andreas11BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
KOOLS Jessica18CBELBELGIUMCompound WomenSaturday 12:30
KOOLS Jonathan7CBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
KOOLS Reginald8CBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
KORCHIA Laetitia15AFRAFRANCECompound WomenFriday 17:00
KRASTEL Bernd3BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
KRAUS Stéphane8DLUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 17:00
KUHRAU Markus20BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
LAAN Sarina30CNEDNETHERLANDSRecurve WomenSaturday 08:00
LALINEC Thibaut9AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
LANGERS Brigitte22BLUXLUXEMBOURGRecurve WomenFriday 12:30
LAURSEN Martin9DDENDENMARKCompound MenSaturday 12:30
LE MAIGAT Mathias21CFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
LEBESGUE Dolores23DFRAFRANCERecurve WomenFriday 12:30
LECLERC Stéphane6CFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
LECOLLEY Julien17AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
LECOMTE David1CFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
LEFRANCOIS Ianis23CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
LEGER Patricia18AFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
LESNIAK Renata12BPOLPOLANDCompound WomenSaturday 08:00
LIBERT Eric24BFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
LORETAN Maël Fabien10BSUISWITZERLANDCompound MenSaturday 08:00
LORTHIOIR Yann3AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
LUDMA Yanni6AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
LUEPKEMANN Henning7DGERGERMANYCompound MenSaturday 08:00
LUTZ James8BUSAUSACompound MenFriday 17:00
M - N - O - P
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
MAAS Matthias9CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
MALARD Sylvain1AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
MALARD Vanessa30BFRAFRANCERecurve WomenSaturday 12:30
MANSHAEZADEH Alisina6AIRIIR IRANCompound MenFriday 12:30
MANUEL JOAQUÍN Vázquez Sánchez9BESPSPAINCompound MenSaturday 08:00
MARCOS Andrea12DESPSPAINCompound WomenFriday 12:30
MARKEY Tom19BBELBELGIUMRecurve MenSaturday 08:00
MARTINS Toni5DLUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 17:00
MAULARD Tristan8AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
MEIER Jens23CGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
MEISSNER Janine16BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
MENARD Fabrice3AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
MENDES COSTA Bruno Americo10BPORPORTUGALCompound MenFriday 17:00
MERGENTHALER Stefanie29DGERGERMANYRecurve WomenSaturday 08:00
METREAU Jean-François11AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
MEYER Abigail28DGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
MEYNEN DEGRYSE Lena17CBELBELGIUMCompound WomenSaturday 12:30
MICHAEL Joerg6BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
MICHAEL Justin12BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
MLINARIC Amanda14CCROCROATIACompound WomenSaturday 08:00
MOES Ben9DLUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 12:30
MOHAMMADIAN FATHI Zohreh14DIRIIR IRANCompound WomenFriday 12:30
MOON Rachel24CGBRGREAT BRITAINRecurve WomenFriday 12:30
MOON Sarah13BGBRGREAT BRITAINCompound WomenFriday 12:30
MORFAUX Christian24AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
MORGAN Tate6BUSAUSACompound MenFriday 17:00
MORZADEC Mireille28AFRAFRANCERecurve WomenFriday 17:00
MOULIN Louis20CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
MOULIN Raymond22BFRAFRANCERecurve MenSaturday 12:30
NASH Tim8DGBRGREAT BRITAINCompound MenSaturday 08:00
OCHOA-ANDERSON Linda14BUSAUSACompound WomenFriday 12:30
OLMO Ludovic4AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
OROSZ Viktor12BHUNHUNGARYCompound MenFriday 17:00
OUDET Léa30AFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
PAAS Meeri-Marita12BESTESTONIACompound WomenFriday 12:30
PAGNI Sergio3DITAITALYCompound MenSaturday 08:00
PAGNONI Federico2DITAITALYCompound MenSaturday 08:00
PALEGRY Florian5AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
PARNAT Reena31BESTESTONIARecurve WomenSaturday 12:30
PARPILLON Julien13AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
PASQUALUCCI David25CITAITALYRecurve MenSaturday 12:30
PASSIER Theo7DNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
PATER Sil3DNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
PEARCE Paige14DUSAUSACompound WomenFriday 17:00
PEFFER Serge6DLUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 17:00
PEINEAU Sebastien7AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
PEREIRA BAPTISTA Rui9BPORPORTUGALCompound MenFriday 17:00
PEREZ GONZALEZ Jesus Jacinto11CESPSPAINCompound MenSaturday 12:30
PFETZING DONNELLAN Oisin23BIRLIRELANDRecurve MenSaturday 08:00
PICHONNAZ Maxine27BSUISWITZERLANDRecurve WomenSaturday 08:00
POELMANS Niels6CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
POP Noah31DLUXLUXEMBOURGRecurve MenSaturday 12:30
POP Razvan27BLUXLUXEMBOURGRecurve MenSaturday 12:30
POPPING Damien10AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
PÖTSCH Jörg18BGERGERMANYRecurve MenFriday 17:00
POTTEAU Baptist19DBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
POUPARD Valérie26AFRAFRANCERecurve WomenFriday 17:00
POZNIAKOVA Tetiana13CLUXLUXEMBOURGCompound WomenFriday 12:30
PRICE Louis7BUSAUSACompound MenFriday 17:00
PRIEELS Philippe7CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
PRIEELS Sarah15CBELBELGIUMCompound WomenFriday 17:00
PUCCI Eleni25DBELBELGIUMRecurve WomenFriday 17:00
Q - R - S - T - U - V
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
QUINTANO Mauro7DITAITALYCompound MenFriday 12:30
RABENOW Axel24AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
RADEMAKERS Magali31ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSaturday 12:30
RAYMOND Marion29BFRAFRANCERecurve WomenSaturday 12:30
REHR Stefan13BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
REITHLER Jean-François11AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
REMAR Alen23DCROCROATIARecurve MenSaturday 08:00
RENAUDIN Tiphaine16AFRAFRANCECompound WomenFriday 17:00
RENNETT Annika29DGERGERMANYRecurve WomenSaturday 12:30
RESCH Thorsten21AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
REZEK Maks21DCROCROATIARecurve MenSaturday 08:00
RICHARD Guillaume21CFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
RICHTER Elena25BGERGERMANYRecurve WomenFriday 17:00
RIEGER Cedric23AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
RIPAUX Valentin23AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
ROMAN Aida32AMEXMEXICORecurve WomenSaturday 12:30
ROUPERT Marie19AFRAFRANCECompound WomenSaturday 12:30
SAINT DIZIER Veronique24DFRAFRANCERecurve WomenFriday 12:30
SALEHI Alireza7CIRIIR IRANCompound MenFriday 12:30
SARGEANT Bayley19CGBRGREAT BRITAINCompound WomenSaturday 12:30
SAVENKOVA Alexandra15BRUSRUSSIACompound WomenFriday 17:00
SCHEPPERS Lucrezia22DFRAFRANCERecurve WomenFriday 12:30
SCHEPPERS Madison25CFRAFRANCERecurve WomenFriday 17:00
SCHERLER Laura31BGERGERMANYRecurve WomenSaturday 08:00
SCHIEL Benjamin25AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
SCHLEGEL Stefan6DGERGERMANYCompound MenSaturday 08:00
SCHLOESSER Mike1DNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
SCHMITZ Sven10BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
SCHUIT Laura13ANEDNETHERLANDSCompound WomenFriday 12:30
SCOTT Simon9DGBRGREAT BRITAINCompound MenFriday 17:00
SELLIN Ewan24AFRAFRANCERecurve MenSaturday 08:00
SEMPÉRÉ Yohann20CFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
SEYWERT Gilles7DLUXLUXEMBOURGCompound MenFriday 17:00
SHKOLNA Mariya11CLUXLUXEMBOURGCompound WomenFriday 12:30
SOULE Quentin18AFRAFRANCERecurve MenFriday 17:00
SPEICHER Bianca26BGERGERMANYRecurve WomenFriday 17:00
STAS Hareld6DNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
STORK Johanna28DGERGERMANYRecurve WomenSaturday 08:00
STRAJHAR Gasper26BSLOSLOVENIARecurve MenSaturday 08:00
SUN Yifan24DLUXLUXEMBOURGRecurve MenFriday 17:00
SUT Jesse13CITAITALYCompound MenFriday 17:00
TEDFORD Paul5BUSAUSACompound MenFriday 17:00
TETSMANN Maris27CESTESTONIARecurve WomenFriday 17:00
TEVEL Thomas10CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
THEMELIS Filippos-Georgios26CGREGREECERecurve MenSaturday 08:00
THIEFFINE Julien10AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
TIMOFEEVA Evgeniia27DRUSRUSSIARecurve WomenFriday 17:00
TOMBUL Alexis10AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
TONIOLI Marcella14BITAITALYCompound WomenSaturday 08:00
TONNELIER Christophe12AFRAFRANCECompound MenSaturday 12:30
TROUCHAUD Richard8CFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
TURC Yann13AFRAFRANCECompound MenFriday 17:00
TWOMEY Sarah32BIRLIRELANDRecurve WomenSaturday 12:30
UTSCHEID Jörg24CGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
UTSCHEID Lars22AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
VAES Damian21DNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
VAN BROEKHOVEN Emma14CNEDNETHERLANDSCompound WomenFriday 12:30
VAN CASPEL Inge14DNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 12:30
VAN DEN BROECK Els26DBELBELGIUMRecurve WomenFriday 17:00
VAN DER VEN Rick23DNEDNETHERLANDSRecurve MenSaturday 12:30
VAN DER WINKEL Laura29ANEDNETHERLANDSRecurve WomenSaturday 12:30
VAN LAARHOVEN Kay18BNEDNETHERLANDSRecurve MenFriday 12:30
VANDERGUCHT Jonathan20BBELBELGIUMRecurve MenSaturday 08:00
VANDERVEKEN Arnaud17BBELBELGIUMRecurve MenSaturday 08:00
VANDERVELDEN Vincent7BBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
VAREY David8AFRAFRANCECompound MenSaturday 08:00
VAVRO Mario13BCROCROATIACompound MenFriday 17:00
VERDEYEN Luc5CBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
VERMEULEN Jody12DNEDNETHERLANDSCompound WomenSaturday 08:00
VERSYCK Lievaerdagh13ABELBELGIUMCompound WomenSaturday 08:00
VERVACKE Jaron9CBELBELGIUMCompound MenSaturday 12:30
VERWOERDT Max4DNEDNETHERLANDSCompound MenSaturday 12:30
VILLARD Laurena29AFRAFRANCERecurve WomenSaturday 08:00
W - Z
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
WALTER Christian4BGERGERMANYCompound MenSaturday 12:30
WATIER Christine21DFRAFRANCERecurve WomenFriday 12:30
WEBER David19DLUXLUXEMBOURGRecurve MenFriday 17:00
WELTER Max23BLUXLUXEMBOURGRecurve MenFriday 17:00
WENZEL Julia28BGERGERMANYRecurve WomenFriday 17:00
WENZL Jennifer18BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
WEYAND Kerstin17BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
WEYDERS Eric8CBELBELGIUMCompound MenFriday 17:00
WI Nayeon29CKORKOREARecurve WomenSaturday 12:30
WIESE Ulrike14BGERGERMANYCompound WomenSaturday 12:30
WILLEMS Norbert8BBELBELGIUMCompound MenSaturday 08:00
WINKLER Yaël28CNEDNETHERLANDSRecurve WomenFriday 17:00
WONG Matthew9DGBRGREAT BRITAINCompound MenSaturday 08:00
ZECHEL Fabian27AGERGERMANYRecurve MenSaturday 12:30
ZIMMER Danny24DGERGERMANYRecurve MenSaturday 08:00