YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP
AUS (AUS)
Sydney (AUS), from 08-01-2020 to 9-01-2020
YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ALIKAY Kuytim1DAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
ANGUS Adrian20CAUSAUSTRALIACompound Junior MenAll Class
ATKINS Frances7CAUSAUSTRALIABarebow WomenAll Class
ATKINSON Nathaniel9AAUSAUSTRALIARecurve Junior MenAll Class
BARKWAY Caleb20BAUSAUSTRALIACompound Junior MenAll Class
BARTLETT Mark3CAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
BEZZINA Lara16BAUSAUSTRALIARecurve Cadet WomenAll Class
BLACKALLER James25AAUSAUSTRALIACompound Intermediate MenAll Class
BLAKE Rory23BAUSAUSTRALIACompound Cadet MenAll Class
BOYD Gaynor8BAUSAUSTRALIABarebow WomenAll Class
CAMPBELL Mitchell23DAUSAUSTRALIACompound Cadet MenAll Class
CANDRA Darren3AAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
CARTER Scott6AAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
CHAMBERS-MCLEAN Jack9CAUSAUSTRALIARecurve Junior MenAll Class
CHEAH Chevyone13CAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenAll Class
CLARK Matthew24BAUSAUSTRALIACompound Cadet MenAll Class
CONSALVO Marcus25CAUSAUSTRALIACompound Intermediate MenAll Class
COOK Amber21AAUSAUSTRALIACompound Junior WomenAll Class
CRAWLEY Jai14AAUSAUSTRALIARecurve Cadet MenAll Class
CURRAN Kevin2AAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
D - F - G - H - J
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DENT Harper26DAUSAUSTRALIACompound Cub WomenAll Class
FISHER Michael4DAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
FORREST Tazmin22CAUSAUSTRALIACompound Junior WomenAll Class
FOSTER Bradley9BNZLNEW ZEALANDRecurve Junior MenAll Class
FRANCIS Jai23CAUSAUSTRALIACompound Cadet MenAll Class
GOIK Con1CAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
GREEN Jacqueline7BAUSAUSTRALIABarebow WomenAll Class
GREENHAM Meredith8CAUSAUSTRALIABarebow WomenAll Class
GRZEMSKI Imogen13AAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenAll Class
HANDLEY Paul5BAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
HORSCHAK Matthew25DAUSAUSTRALIACompound Intermediate MenAll Class
HUDAK Krisztina7DHUNHUNGARYBarebow WomenAll Class
HURNALL Donna8AAUSAUSTRALIABarebow WomenAll Class
HURNALL Jason11AAUSAUSTRALIARecurve Junior MenAll Class
JACKSON Christopher18AAUSAUSTRALIARecurve Cub MenAll Class
K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
KECSKES Maja19AAUSAUSTRALIARecurve Cub/ Int WomenAll Class
LEEDER Imrahil5AAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
LLOYD Jessica19CAUSAUSTRALIARecurve Cub/ Int WomenAll Class
LOBB Hugo6DAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
LU Amelie19BAUSAUSTRALIARecurve Cub/ Int WomenAll Class
LU Daxing5CCHNCHINABarebow MenAll Class
MAGUIRE Robert4BAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
MALIN Henry15AAUSAUSTRALIARecurve Cadet MenAll Class
MATHESON FinnNZLNEW ZEALANDRecurve Junior MenAll Class
MATHESON Finn10BNZLNEW ZEALANDRecurve Junior MenAll Class
MCLEAN Ben15DNZLNEW ZEALANDRecurve Cadet MenAll Class
MCPHERSON Jamie5DAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
MILLS Kelsey24DNZLNEW ZEALANDCompound Cadet MenAll Class
MILLS Lachlan20DNZLNEW ZEALANDCompound Junior MenAll Class
MOLLEMA Alyssa21BAUSAUSTRALIACompound Junior WomenAll Class
N - O - P - R - S
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NORTON Eva22BAUSAUSTRALIACompound Junior WomenAll Class
O'DOHERTY Seton24CAUSAUSTRALIACompound Cadet MenAll Class
O’DOHERTY Penny7AAUSAUSTRALIABarebow WomenAll Class
PATTEN Garry2BAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
PIKES Gavin20AAUSAUSTRALIACompound Junior MenAll Class
PITMAN Chase18CAUSAUSTRALIARecurve Cub MenAll Class
POTTER Luke4AAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
POTTER Paul2CAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
PRICE Gemma21CAUSAUSTRALIACompound Junior WomenAll Class
ROBIN Julie13BAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenAll Class
ROSE Jupiter3BAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
ROUX Liezel-Marie26CAUSAUSTRALIACompound Cub WomenAll Class
RUSS Caleb11BNZLNEW ZEALANDRecurve Junior MenAll Class
RUSS Emma13DNZLNEW ZEALANDRecurve Junior WomenAll Class
SCARBORO Josef10DUSAUSARecurve Junior MenAll Class
SLADE Mark4CAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
T - U - V - W
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
THOMAS Katherine16CAUSAUSTRALIARecurve Cadet WomenAll Class
TOBIN Finn14BAUSAUSTRALIARecurve Cadet MenAll Class
TONIZZO Zachary10CAUSAUSTRALIARecurve Junior MenAll Class
TREZISE Laura12BAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenAll Class
TSE Branden14DAUSAUSTRALIARecurve Cadet MenAll Class
TURNER Joshua23AAUSAUSTRALIACompound Cadet MenAll Class
TURNER Mick6BAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
UPSTON Eddie10AAUSAUSTRALIARecurve Junior MenAll Class
VASHETHARAN Ammrutha12AAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenAll Class
VASHETHARAN Ammrutha17AAUSAUSTRALIARecurve Cadet WomenAll Class
VASILIADES Giorgio15BAUSAUSTRALIARecurve Cadet MenAll Class
VOIGT Meike8DNZLNEW ZEALANDBarebow WomenAll Class
WALLS Anna22AAUSAUSTRALIACompound Junior WomenAll Class
WALSH Steve1BAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
WEILAND Nigel1AAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
WHILEY Gregor2DAUSAUSTRALIABarebow MenAll Class
WILLIS Patrick14CAUSAUSTRALIARecurve Cadet MenAll Class
WONGSIEWTIN Amy12DMASMALAYSIARecurve Junior WomenAll Class
WOOD Jaymie12CAUSAUSTRALIARecurve Junior WomenAll Class
WRAY Jakob24AAUSAUSTRALIACompound Cadet MenAll Class
Y
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
YIU Marcus15CAUSAUSTRALIARecurve Cadet MenAll Class
YOUNG Hannah16AAUSAUSTRALIARecurve Cadet WomenAll Class