YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP
AUS (AUS)
Sydney (AUS), from 08-01-2020 to 9-01-2020
YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP
Entries by Country
 
AUSAUSTRALIA
Name
Target
Event
Session
ALIKAY Kuytim1DBarebow MenAll Class
ANGUS Adrian20CCompound Junior MenAll Class
ATKINS Frances7CBarebow WomenAll Class
ATKINSON Nathaniel9ARecurve Junior MenAll Class
BARKWAY Caleb20BCompound Junior MenAll Class
BARTLETT Mark3CBarebow MenAll Class
BEZZINA Lara16BRecurve Cadet WomenAll Class
BLACKALLER James25ACompound Intermediate MenAll Class
BLAKE Rory23BCompound Cadet MenAll Class
BOYD Gaynor8BBarebow WomenAll Class
CAMPBELL Mitchell23DCompound Cadet MenAll Class
CANDRA Darren3ABarebow MenAll Class
CARTER Scott6ABarebow MenAll Class
CHAMBERS-MCLEAN Jack9CRecurve Junior MenAll Class
CHEAH Chevyone13CRecurve Junior WomenAll Class
CLARK Matthew24BCompound Cadet MenAll Class
CONSALVO Marcus25CCompound Intermediate MenAll Class
COOK Amber21ACompound Junior WomenAll Class
CRAWLEY Jai14ARecurve Cadet MenAll Class
CURRAN Kevin2ABarebow MenAll Class
DENT Harper26DCompound Cub WomenAll Class
FISHER Michael4DBarebow MenAll Class
FORREST Tazmin22CCompound Junior WomenAll Class
FRANCIS Jai23CCompound Cadet MenAll Class
GOIK Con1CBarebow MenAll Class
GREEN Jacqueline7BBarebow WomenAll Class
GREENHAM Meredith8CBarebow WomenAll Class
GRZEMSKI Imogen13ARecurve Junior WomenAll Class
HANDLEY Paul5BBarebow MenAll Class
HORSCHAK Matthew25DCompound Intermediate MenAll Class
HURNALL Donna8ABarebow WomenAll Class
HURNALL Jason11ARecurve Junior MenAll Class
JACKSON Christopher18ARecurve Cub MenAll Class
KECSKES Maja19ARecurve Cub/ Int WomenAll Class
LEEDER Imrahil5ABarebow MenAll Class
LLOYD Jessica19CRecurve Cub/ Int WomenAll Class
LOBB Hugo6DBarebow MenAll Class
LU Amelie19BRecurve Cub/ Int WomenAll Class
MAGUIRE Robert4BBarebow MenAll Class
MALIN Henry15ARecurve Cadet MenAll Class
MCPHERSON Jamie5DBarebow MenAll Class
MOLLEMA Alyssa21BCompound Junior WomenAll Class
NORTON Eva22BCompound Junior WomenAll Class
O'DOHERTY Seton24CCompound Cadet MenAll Class
O’DOHERTY Penny7ABarebow WomenAll Class
PATTEN Garry2BBarebow MenAll Class
PIKES Gavin20ACompound Junior MenAll Class
PITMAN Chase18CRecurve Cub MenAll Class
POTTER Luke4ABarebow MenAll Class
POTTER Paul2CBarebow MenAll Class
PRICE Gemma21CCompound Junior WomenAll Class
ROBIN Julie13BRecurve Junior WomenAll Class
ROSE Jupiter3BBarebow MenAll Class
ROUX Liezel-Marie26CCompound Cub WomenAll Class
SLADE Mark4CBarebow MenAll Class
THOMAS Katherine16CRecurve Cadet WomenAll Class
TOBIN Finn14BRecurve Cadet MenAll Class
TONIZZO Zachary10CRecurve Junior MenAll Class
TREZISE Laura12BRecurve Junior WomenAll Class
TSE Branden14DRecurve Cadet MenAll Class
TURNER Joshua23ACompound Cadet MenAll Class
TURNER Mick6BBarebow MenAll Class
UPSTON Eddie10ARecurve Junior MenAll Class
VASHETHARAN Ammrutha12ARecurve Junior WomenAll Class
VASHETHARAN Ammrutha17ARecurve Cadet WomenAll Class
VASILIADES Giorgio15BRecurve Cadet MenAll Class
WALLS Anna22ACompound Junior WomenAll Class
WALSH Steve1BBarebow MenAll Class
WEILAND Nigel1ABarebow MenAll Class
WHILEY Gregor2DBarebow MenAll Class
WILLIS Patrick14CRecurve Cadet MenAll Class
WOOD Jaymie12CRecurve Junior WomenAll Class
WRAY Jakob24ACompound Cadet MenAll Class
YIU Marcus15CRecurve Cadet MenAll Class
YOUNG Hannah16ARecurve Cadet WomenAll Class
CHNCHINA
Name
Target
Event
Session
LU Daxing5CBarebow MenAll Class
HUNHUNGARY
Name
Target
Event
Session
HUDAK Krisztina7DBarebow WomenAll Class
MASMALAYSIA
Name
Target
Event
Session
WONGSIEWTIN Amy12DRecurve Junior WomenAll Class
NZLNEW ZEALAND
Name
Target
Event
Session
FOSTER Bradley9BRecurve Junior MenAll Class
MATHESON FinnRecurve Junior MenAll Class
MATHESON Finn10BRecurve Junior MenAll Class
MCLEAN Ben15DRecurve Cadet MenAll Class
MILLS Kelsey24DCompound Cadet MenAll Class
MILLS Lachlan20DCompound Junior MenAll Class
RUSS Caleb11BRecurve Junior MenAll Class
RUSS Emma13DRecurve Junior WomenAll Class
VOIGT Meike8DBarebow WomenAll Class
USAUSA
Name
Target
Event
Session
SCARBORO Josef10DRecurve Junior MenAll Class