YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP
AUS (AUS)
Sydney (AUS), from 08-01-2020 to 9-01-2020
YOUTH/ BAREBOW INDOOR ARCHERY CUP
Entries by Event
 
RJMRecurve Junior Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
009AATKINSON NathanielAll Class
009CCHAMBERS-MCLEAN JackAll Class
011AHURNALL JasonAll Class
010CTONIZZO ZacharyAll Class
010AUPSTON EddieAll Class
NZLNEW ZEALAND
009BFOSTER BradleyAll Class
010BMATHESON FinnAll Class
011BRUSS CalebAll Class
USAUSA
010DSCARBORO JosefAll Class
RJWRecurve Junior Women
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
013CCHEAH ChevyoneAll Class
013AGRZEMSKI ImogenAll Class
013BROBIN JulieAll Class
012BTREZISE LauraAll Class
012AVASHETHARAN AmmruthaAll Class
012CWOOD JaymieAll Class
MASMALAYSIA
012DWONGSIEWTIN AmyAll Class
NZLNEW ZEALAND
013DRUSS EmmaAll Class
RCMRecurve Cadet Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
014ACRAWLEY JaiAll Class
015AMALIN HenryAll Class
014BTOBIN FinnAll Class
014DTSE BrandenAll Class
015BVASILIADES GiorgioAll Class
014CWILLIS PatrickAll Class
015CYIU MarcusAll Class
NZLNEW ZEALAND
015DMCLEAN BenAll Class
RCWRecurve Cadet Women
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
016BBEZZINA LaraAll Class
016CTHOMAS KatherineAll Class
016AYOUNG HannahAll Class
CJMCompound Junior Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
020CANGUS AdrianAll Class
020BBARKWAY CalebAll Class
020APIKES GavinAll Class
NZLNEW ZEALAND
020DMILLS LachlanAll Class
CJWCompound Junior Women
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
021ACOOK AmberAll Class
022CFORREST TazminAll Class
021BMOLLEMA AlyssaAll Class
022BNORTON EvaAll Class
021CPRICE GemmaAll Class
022AWALLS AnnaAll Class
CCMCompound Cadet Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
023BBLAKE RoryAll Class
023DCAMPBELL MitchellAll Class
024BCLARK MatthewAll Class
023CFRANCIS JaiAll Class
024CO'DOHERTY SetonAll Class
023ATURNER JoshuaAll Class
024AWRAY JakobAll Class
NZLNEW ZEALAND
024DMILLS KelseyAll Class
BMBarebow Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
001DALIKAY KuytimAll Class
003CBARTLETT MarkAll Class
003ACANDRA DarrenAll Class
006ACARTER ScottAll Class
002ACURRAN KevinAll Class
004DFISHER MichaelAll Class
001CGOIK ConAll Class
005BHANDLEY PaulAll Class
005ALEEDER ImrahilAll Class
006DLOBB HugoAll Class
004BMAGUIRE RobertAll Class
005DMCPHERSON JamieAll Class
002BPATTEN GarryAll Class
004APOTTER LukeAll Class
002CPOTTER PaulAll Class
003BROSE JupiterAll Class
004CSLADE MarkAll Class
006BTURNER MickAll Class
001BWALSH SteveAll Class
001AWEILAND NigelAll Class
002DWHILEY GregorAll Class
CHNCHINA
005CLU DaxingAll Class
BWBarebow Women
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
008BBOYD GaynorAll Class
007BGREEN JacquelineAll Class
008CGREENHAM MeredithAll Class
008AHURNALL DonnaAll Class
007AO’DOHERTY PennyAll Class
HUNHUNGARY
007DHUDAK KrisztinaAll Class
NZLNEW ZEALAND
008DVOIGT MeikeAll Class
CIMCompound Intermediate Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
025ABLACKALLER JamesAll Class
025CCONSALVO MarcusAll Class
025DHORSCHAK MatthewAll Class
CUWCompound Cub Women
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
026DDENT HarperAll Class
026CROUX Liezel-MarieAll Class
RUMRecurve Cub Men
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
018AJACKSON ChristopherAll Class
018CPITMAN ChaseAll Class
RUWRecurve Cub/ Int Women
Target
Rank
Name
Ses.
AUSAUSTRALIA
019AKECSKES MajaAll Class
019CLLOYD JessicaAll Class
019BLU AmelieAll Class