Participant List ordered by Event |
---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target |
---|
BM - Sunburn Barebow Men |
---|
READHEAD John | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 42A |
FINNIS Robert | 407 - WHITEHILL A | Ses. 1 | 41A |
PRITCHARD Luke | 603 - CHIPPENHAM A | Ses. 1 | 46A |
BM2 - Sunburn Gentlemen Barebow Under 16 |
---|
WEEKS Harry | 2404 - NEWARK CASTLE A | Ses. 1 | 11A |
BW - Sunburn Barebow Women |
---|
ELSON Mandie | 2404 - NEWARK CASTLE A | Ses. 1 | 5A |
ELLIS Fiona | 2723 - ORDNANCE SURVEY A | Ses. 1 | 29A |
WILKINSON Kay | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 38A |
CM - Sunburn Compound Men |
---|
CALDWELL Gary | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 15A |
SALTER Richard | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 20A |
WARR Nathan | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 21A |
FERRARI Simon | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 8A |
COUSINS David | 627 - LIZARD PENINSULA B | Ses. 1 | 14A |
CW - Sunburn Compound Women |
---|
SMITH Anne | 1005 - THE FOXES | Ses. 1 | 44A |
SMITH Anne | 1005 - THE FOXES | Ses. 1 | 45A |
LOADER Vicky | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 10A |
SALTER Liz | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 19A |
POULTON Yvette | 2723 - ORDNANCE SURVEY A | Ses. 1 | 17A |
WITHAM Gen | 425 - B OF GUERNSEY | Ses. 1 | 48A |
LM - Sunburn Longbow Men |
---|
BUDD Arthur | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 13A |
HAMP Ernie | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 40A |
HINSLEY Mark | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 23A |
BEARE Mike | 613 - OSPREY A | Ses. 1 | 2A |
FRIENDSHIP Barry | 613 - OSPREY A | Ses. 1 | 3A |
LW - Sunburn Longbow Women |
---|
FRIENDSHIP Sue | 613 - OSPREY A | Ses. 1 | 4A |
RM - Sunburn Recurve Men |
---|
O'CONNOR Stephen | 1771 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 7A |
GILES Keith | 2723 - ORDNANCE SURVEY A | Ses. 1 | 31A |
SELLWOOD Adam | 2723 - ORDNANCE SURVEY A | Ses. 1 | 16A |
THOMPSON Nigel | 2723 - ORDNANCE SURVEY A | Ses. 1 | 30A |
BAKER Christopher | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 39A |
DAVAGE Lloyd | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 27A |
HALEY Brian | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 26A |
JAMES Simon | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 33A |
PARSONS Peter | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 18A |
VAN WYK Geoffrey | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 36A |
VARNEY Olly | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 35A |
WILKINSON Anthony | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 37A |
RIFFLART Don | 419 - GOSPORT B | Ses. 1 | 6A |
OVENDEN Neill | 497 - WHITELEAF B | Ses. 1 | 9A |
SMITH Mark | 547 - BATH A | Ses. 1 | 1A |
FISHER Andrew | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 22A |
HINSLEY Mark | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 24A |
RM4 - Sunburn Gentlemen Recurve Under 12 |
---|
PRITCHARD Joe | 603 - CHIPPENHAM A | Ses. 1 | 47A |
RW - Sunburn Recurve Women |
---|
BRYAN Karen | 1771 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 12A |
HEWETT Louise | 2723 - ORDNANCE SURVEY A | Ses. 1 | 32A |
LANE Tracy | 2723 - ORDNANCE SURVEY A | Ses. 1 | 28A |
HALEY Rosemarie | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 25A |
JAMES Mollie | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 34A |
GIDDINGS Rebecca | 421 - FOREST OF BERE B | Ses. 1 | 43A |