Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BM - Barebow Men | ||||||
PRITCHARD Luke | 603 - CHIPPENHAM A | Ses. 1 | 53A | |||
BMM - Barebow Master Men | ||||||
LELLIOTT Steve | 613 - OSPREY A | Ses. 1 | 41A | |||
BMW - Barebow Master Women | ||||||
COTTEE Jane | 1557 - CANFORD MAGNA B | Ses. 1 | 42A | |||
ELSON Mandie | 2404 - NEWARK CASTLE A | Ses. 1 | 5A | |||
CCW - Compound Cadet Women | ||||||
A'BEAR Chloe | 1246 - DEER PARK A | Ses. 1 | 52A | |||
CM - Compound Men | ||||||
CALDWELL Gary | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 27A | |||
SALTER Richard | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 32A | |||
COUSINS David | 627 - LIZARD PENINSULA B | Ses. 1 | 26A | |||
CMM - Compound Master Men | ||||||
WARR Nathan | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 33A | |||
ARNOLD Steve | 1771 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 36A | |||
FERRARI Simon | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 8A | |||
CMW - Compound Master Women | ||||||
SMITH Anne | 1005 - THE FOXES | Ses. 1 | 50A | |||
SALTER Liz | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 31A | |||
CW - Compound Women | ||||||
LOADER Vicky | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 12A | |||
LOADER Vicky | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 75A | |||
WITHAM Gen | 425 - B OF GUERNSEY | Ses. 1 | 54A | |||
LMM - Longbow Master Men | ||||||
CANHAM Sean | 602 - SOUTH WILTS AC | Ses. 1 | 23A | |||
BUDD Arthur | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 25A | |||
HAMP Ernie | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 44A | |||
HINSLEY Mark | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 38A | |||
BEARE Mike | 613 - OSPREY A | Ses. 1 | 2A | |||
FRIENDSHIP Barry | 613 - OSPREY A | Ses. 1 | 3A | |||
LMW - Longbow Master Women | ||||||
CANHAM Justine | 602 - SOUTH WILTS AC | Ses. 1 | 19A | |||
FRIENDSHIP Sue | 613 - OSPREY A | Ses. 1 | 4A | |||
RJM - Recurve Junior Men | ||||||
O'CONNOR Stephen | 1771 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 6A | |||
RM - Recurve Men | ||||||
CHERRY Andy | 215 - ADUR VALLEY A | Ses. 1 | 45A | |||
SHEPPARD Simon | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 48A | |||
VAN WYK Geoffrey | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 21A | |||
CAINE Andy | 414 - OLD BASING A | Ses. 1 | 29A | |||
EMEMEY Sonnie | 421 - FOREST OF BERE B | Ses. 1 | 47A | |||
GOBLE Wayne | 421 - FOREST OF BERE B | Ses. 1 | 46A | |||
MEECH Terry | 421 - FOREST OF BERE B | Ses. 1 | 40A | |||
JUDD Michael | 458 - MAYFLOWER A | Ses. 1 | 18A | |||
HIGGINS Chris | 459 - CHELMSFORD TUDOR ROSE A | Ses. 1 | 20A | |||
JORDAN Chris | 459 - CHELMSFORD TUDOR ROSE A | Ses. 1 | 17A | |||
JUNIPER Kevin | 459 - CHELMSFORD TUDOR ROSE A | Ses. 1 | 16A | |||
SKINNER Martin | 459 - CHELMSFORD TUDOR ROSE A | Ses. 1 | 30A | |||
OVENDEN Neill | 497 - WHITELEAF B | Ses. 1 | 10A | |||
SMITH Mark | 547 - BATH A | Ses. 1 | 22A | |||
PARRY Martin | 618 - SUPERMARINE B | Ses. 1 | 11A | |||
RMM - Recurve Master Men | ||||||
BAKER Christopher | 403 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 43A | |||
RIFFLART Don | 419 - GOSPORT B | Ses. 1 | 15A | |||
SMITH Mark | 547 - BATH A | Ses. 1 | 1A | |||
BROWNE Kevin | 602 - SOUTH WILTS AC | Ses. 1 | 7A | |||
FISHER Andrew | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 34A | |||
HINSLEY Mark | 611 - BRACKEN CO OF A | Ses. 1 | 39A | |||
ILES Steve | 618 - SUPERMARINE B | Ses. 1 | 37A | |||
PRIOR John | 618 - SUPERMARINE B | Ses. 1 | 28A | |||
RMW - Recurve Master Women | ||||||
SMITH Anne | 1005 - THE FOXES | Ses. 1 | 51A | |||
KING Wendie | 458 - MAYFLOWER A | Ses. 1 | 13A | |||
RW - Recurve Women | ||||||
WALSH Claire | 1625 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 9A | |||
BRYAN Karen | 1771 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 24A | |||
GIDDINGS Rebecca | 421 - FOREST OF BERE B | Ses. 1 | 49A | |||
KING Wendie | 458 - MAYFLOWER A | Ses. 1 | 14A | |||
COLLINS Jennifer | 780 - BOWBROOK A | Ses. 1 | 35A |