Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
A | ||||||
ADORINO Beatrice | 6A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
ALLON Keja | 13A | NED - NETHERLANDS | Recurve 70m | Ses. 2 | ||
ALSHAEVA Tatyana | 34B | UKR - UKRAINE | Recurve Scaled Target | Ses. 1 | ||
ANNEL John | 1A | BAR - BARBADOS | Recurve 25m per 3 | Ses. 5 | ||
B | ||||||
BALBIN Erika | 12A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
BALBIN Jhon Carlo | 3A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
BANTILOC Agustina | 32B | PHI - PHILIPPINES | Compound 50m | Ses. 1 | ||
BASALES Allana Aisha | 23A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
BASALES Jan Nailah | 22A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
BAYLA Elizabeth | 32A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 70m | Ses. 1 | ||
BELALDIN Mohamad Fahmi | 1A | MAS - MALAYSIA | Barebow Scaled Target | Ses. 1 | ||
BERGUIN Philippe | 21A | FRA - FRANCE | Compound 50m | Ses. 1 | ||
BOBOS John David | 11A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
BOECKX Sonja | 12D | BEL - BELGIUM | Recurve Scaled Target | Ses. 2 | ||
C | ||||||
CABLOG William | 32C | PHI - PHILIPPINES | Recurve 70m | Ses. 1 | ||
CLIMACO Helbert | 29A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
COLIJN Bart | 5A | NED - NETHERLANDS | Barebow Scaled Target | Ses. 2 | ||
COSTEUR Francois | 3A | FRA - FRANCE | Compound 50m | Ses. 2 | ||
D | ||||||
DEMAREST Johan | 11C | BEL - BELGIUM | Recurve 30m | Ses. 2 | ||
DEMEY Henri | 33C | BEL - BELGIUM | Compound 30m | Ses. 1 | ||
DEMEY Julie | 33B | BEL - BELGIUM | Compound 30m | Ses. 1 | ||
DEMEY Louise | 33A | BEL - BELGIUM | Compound 50m | Ses. 1 | ||
DENIS David | 9A | FRA - FRANCE | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
DEPRE' Joeri | 14A | BEL - BELGIUM | Compound 50m | Ses. 2 | ||
DEPTULA Martin | 15A | GER - GERMANY | Compound Scaled Target | Ses. 2 | ||
DEPTULA Tanja | 15B | GER - GERMANY | Compound Scaled Target | Ses. 2 | ||
DHIEMAS AKBAR HARDIYANTO Akbar | 19A | INA - INDONESIA | Barebow 50m | Ses. 1 | ||
DIELEN Nathalie | 7A | SUI - SWITZERLAND | Compound 30m | Ses. 2 | ||
DIELEN Tom | 6A | SUI - SWITZERLAND | Recurve Scaled Target | Ses. 2 | ||
E | ||||||
ETONGAN Roger | 36A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 70m | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FOXMAN Adam | 1A | USA - USA | Compound 50m | Ses. 3 | ||
FRANCIA Trisha Arwen | 4A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GOGEL Jane Karla | 9B | BRA - BRAZIL | Compound 30m | Ses. 2 | ||
GOGEL Jane Karla | 35B | BRA - BRAZIL | Compound 50m | Ses. 1 | ||
GOGEL Joachim | 9A | GER - GERMANY | Compound 50m | Ses. 2 | ||
GOGEL Joachim | 35A | GER - GERMANY | Compound 50m | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HARDIJZER Paul | 2A | NED - NETHERLANDS | Compound 50m | Ses. 2 | ||
HOLDER R-James | 8A | BAR - BARBADOS | Recurve 30m | Ses. 2 | ||
I | ||||||
IRVINE Russ | 2A | AUS - AUSTRALIA | Compound 30m | Ses. 3 | ||
IRVINE Russ | 30A | AUS - AUSTRALIA | Compound 50m | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JOSOL Jonathan | 10A | PHI - PHILIPPINES | Barebow 50m | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KANWA Dwijoko | 17A | INA - INDONESIA | Barebow 30m | Ses. 1 | ||
KHAIRUL Ariffin | 25A | BRU - BRUNEI | Recurve 70m | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LIGUE Shirlyn | 26A | PHI - PHILIPPINES | Barebow 50m | Ses. 1 | ||
LYAKHOVEN Igor | 34C | UKR - UKRAINE | Recurve Scaled Target | Ses. 1 | ||
LYNCH Mark | 10A | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 30m | Ses. 2 | ||
LYNCH Ronan | 3A | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 25m per 3 | Ses. 5 | ||
M | ||||||
MANANGDANG Angelo | 36C | PHI - PHILIPPINES | Compound 50m | Ses. 1 | ||
MANANGDANG Dina | 36B | PHI - PHILIPPINES | Compound 50m | Ses. 1 | ||
MASLAKOV Aleksandr | 34A | UKR - UKRAINE | Recurve Scaled Target | Ses. 1 | ||
MAYANO Jerick | 7A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
MEURRENS Kathleen | 11B | BEL - BELGIUM | Recurve 30m | Ses. 2 | ||
MIEVIS Sonny | 14B | BEL - BELGIUM | Compound 50m | Ses. 2 | ||
MOKHAMMAD MUNIR Mokhammad munir | 13A | INA - INDONESIA | Barebow 50m | Ses. 1 | ||
MUHAMMAD ZAHID ABDILLAH Zahid | 2A | INA - INDONESIA | Barebow 50m | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OLORES Napoleon | 14A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
R | ||||||
RIYANTO Orien | 16A | INA - INDONESIA | Barebow 50m | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SANTELICES Carlo | 5A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
SARMIENTO Shamara faith | 24A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
SCHMID Michèle | 27A | SUI - SWITZERLAND | Recurve Scaled Target | Ses. 1 | ||
SCHROEDERS Ronald | 4A | BEL - BELGIUM | Compound 50m | Ses. 2 | ||
SETIAWAN Andi | 18A | INA - INDONESIA | Barebow 30m | Ses. 1 | ||
SETIAWAN Andi | 20A | INA - INDONESIA | Barebow 30m | Ses. 1 | ||
SETIAWAN Andi | 31A | INA - INDONESIA | Barebow 30m | Ses. 1 | ||
SIMONS Dave | 12B | BEL - BELGIUM | Compound Scaled Target | Ses. 2 | ||
SIMONS Mark | 1A | BEL - BELGIUM | Compound Scaled Target | Ses. 2 | ||
SITNIKOVA Natalia | 13B | NED - NETHERLANDS | Recurve 70m | Ses. 2 | ||
STA. MARIA Evelyn | 15A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
STREET ¨Per | 28A | DEN - DENMARK | Barebow 50m | Ses. 1 | ||
STUYCK Silke | 12A | BEL - BELGIUM | Recurve Scaled Target | Ses. 2 | ||
T | ||||||
TURNER Keith | 12C | BEL - BELGIUM | Compound Scaled Target | Ses. 2 | ||
V | ||||||
VANHOLLEBEKE Ruben | 11A | BEL - BELGIUM | Recurve 30m | Ses. 2 | ||
Y | ||||||
YOUNG Jeremy | 8A | PHI - PHILIPPINES | Recurve 30m | Ses. 1 | ||
Z | ||||||
ZAINUDDIN Nor Shalina | 2A | MAS - MALAYSIA | Barebow 25m per 3 | Ses. 5 |