#Backtoarchery 2D Animal Target Outdoor
#Backtoarchery 2D Animal Target Outdoor
Nederlandse Handboog Bond (NHB)
Online, 5 Apr - 2 May 2021
#Backtoarchery 2D Animal Target Outdoor
Deelnemers gesorteerd op wedstrijd
SporterLand / VerenigingSessieDoel
BCU - Barebow Compound Senioren en Masters
BARTEN Guilhermo1098 - OGIO 1864Ses. 11C
SMITS Anja1098 - OGIO 1864Ses. 13C
SMITS Leo1098 - OGIO 1864Ses. 16E
JANSHEN Harold1402 - ONS GENOEGEN ROGGELSes. 14F
BHU - Bowhunter Recurve & Traditional Recurve Senioren en Masters
VAN DEN BERG Adriaan1006 - HKS ZOETERMEERSes. 11A
VAN MIERT Rick1098 - OGIO 1864Ses. 17A
DERIX Marc1163 - E.H.S.Ses. 16B
HENDRIKS Madeleine1163 - E.H.S.Ses. 16A
MEIJER Willem1230 - ABC TAXUSSes. 15D
HANEKAMP Charlotte1239 - K.N.H.S. CONCORDIASes. 13D
KOOPMANS Hélène1239 - K.N.H.S. CONCORDIASes. 13B
LIEM Kitty1239 - K.N.H.S. CONCORDIASes. 12C
ZIJTSEL Oscar1239 - K.N.H.S. CONCORDIASes. 12B
GEERTJES Gerard1252 - TREFPUNT JOURESes. 15A
DIJK-SNIJDER, VAN Sabrina1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORTSes. 19A
CLOUDT Wim1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 17D
BHUJ - Bowhunter Recurve & Traditional Recurve Junioren
MEIJER Linde1230 - ABC TAXUSSes. 15E
BRU - Barebow Recurve Senioren en Masters
DE GRAEF Paul1092 - BEATRIXSes. 19B
DEKKERS Gerard1092 - BEATRIXSes. 13F
ARETS Roel1107 - VZOD ZEELSTSes. 13E
BURGMEIJER Erik1230 - ABC TAXUSSes. 19C
KLIJN Wilma1230 - ABC TAXUSSes. 18D
MEIJER Bertram1252 - TREFPUNT JOURESes. 19E
BEUKEN, VAN DEN Rik1402 - ONS GENOEGEN ROGGELSes. 110B
HEIJNEN Koos1402 - ONS GENOEGEN ROGGELSes. 110C
FRU - Freestyle Recurve Senioren en Masters
SMITS Maaike1098 - OGIO 1864Ses. 16F
VAN DER LINDEN Peter1121 - O.N.A. BLADELSes. 110A
FRANCKEN Jimmy1163 - E.H.S.Ses. 17B
VAN BEERS Arjan1163 - E.H.S.Ses. 18E
VAES Tim1179 - HBS WILHELMINASes. 19D
FRUC - Freestyle Recurve Cadetten
DELSING Thorben1179 - HBS WILHELMINASes. 14D
FLEUREN Guus1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 17E
GERAEDTS Mirte1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 18A
IMPELMANS Lizzie1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 18C
PEULEN Sjuul1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 17F
STURME Noah1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 18B
WILLEMSEN Stan1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 15C
FUU - Freestyle Unlimited (Compound) Senioren en Masters
CLAASSEN Gérard1004 - ST. SEBASTIAENSes. 11B
NOEST Chantal1004 - ST. SEBASTIAENSes. 14B
VAN VLODROP Olaf1004 - ST. SEBASTIAENSes. 14A
SMITS Bram1098 - OGIO 1864Ses. 11E
DIJK, VAN Paul1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORTSes. 18F
HUISMAN Paul1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORTSes. 12A
KORBEE Janneke1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORTSes. 11F
BAETS Frank1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 12E
DE GRAAF Vincent1400 - HBS DE STER 2.0Ses. 12F
DE GRAAF Vincent1400 - HBS DE STER 2.0Ses. 13A
FUUJ - Freestyle Unlimited (Compound) Junioren
JANSSEN Aurora1163 - E.H.S.Ses. 16D
LBU - Longbow & Historical Bow Senioren en Masters
MEGENS Frans1121 - O.N.A. BLADELSes. 19F
HOUBEN Roel1163 - E.H.S.Ses. 16C
KREMER Rob1163 - E.H.S.Ses. 11D
STEEGMANS Huub1163 - E.H.S.Ses. 14E
DELSING Lesley1179 - HBS WILHELMINASes. 14C
MEIJER Frans1230 - ABC TAXUSSes. 15F
VAN BAKKUM Mark1239 - K.N.H.S. CONCORDIASes. 12D
DEKKERS Raymond1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 15B
VOS Susanna9999 - NOORDERPIJLSes. 17C

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter