Deelnemers gesorteerd op wedstrijd | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sporter | Land / Vereniging | Sessie | Doel | |||
BCU - Barebow Compound Senioren en Masters | ||||||
BARTEN Guilhermo | 1098 - OGIO 1864 | Ses. 1 | 1C | |||
SMITS Anja | 1098 - OGIO 1864 | Ses. 1 | 3C | |||
SMITS Leo | 1098 - OGIO 1864 | Ses. 1 | 6E | |||
JANSHEN Harold | 1402 - ONS GENOEGEN ROGGEL | Ses. 1 | 4F | |||
BHU - Bowhunter Recurve & Traditional Recurve Senioren en Masters | ||||||
VAN DEN BERG Adriaan | 1006 - HKS ZOETERMEER | Ses. 1 | 1A | |||
VAN MIERT Rick | 1098 - OGIO 1864 | Ses. 1 | 7A | |||
DERIX Marc | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 6B | |||
HENDRIKS Madeleine | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 6A | |||
MEIJER Willem | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 5D | |||
HANEKAMP Charlotte | 1239 - K.N.H.S. CONCORDIA | Ses. 1 | 3D | |||
KOOPMANS Hélène | 1239 - K.N.H.S. CONCORDIA | Ses. 1 | 3B | |||
LIEM Kitty | 1239 - K.N.H.S. CONCORDIA | Ses. 1 | 2C | |||
ZIJTSEL Oscar | 1239 - K.N.H.S. CONCORDIA | Ses. 1 | 2B | |||
GEERTJES Gerard | 1252 - TREFPUNT JOURE | Ses. 1 | 5A | |||
DIJK-SNIJDER, VAN Sabrina | 1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORT | Ses. 1 | 9A | |||
CLOUDT Wim | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 7D | |||
BHUJ - Bowhunter Recurve & Traditional Recurve Junioren | ||||||
MEIJER Linde | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 5E | |||
BRU - Barebow Recurve Senioren en Masters | ||||||
DE GRAEF Paul | 1092 - BEATRIX | Ses. 1 | 9B | |||
DEKKERS Gerard | 1092 - BEATRIX | Ses. 1 | 3F | |||
ARETS Roel | 1107 - VZOD ZEELST | Ses. 1 | 3E | |||
BURGMEIJER Erik | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 9C | |||
KLIJN Wilma | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 8D | |||
MEIJER Bertram | 1252 - TREFPUNT JOURE | Ses. 1 | 9E | |||
BEUKEN, VAN DEN Rik | 1402 - ONS GENOEGEN ROGGEL | Ses. 1 | 10B | |||
HEIJNEN Koos | 1402 - ONS GENOEGEN ROGGEL | Ses. 1 | 10C | |||
FRU - Freestyle Recurve Senioren en Masters | ||||||
SMITS Maaike | 1098 - OGIO 1864 | Ses. 1 | 6F | |||
VAN DER LINDEN Peter | 1121 - O.N.A. BLADEL | Ses. 1 | 10A | |||
FRANCKEN Jimmy | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 7B | |||
VAN BEERS Arjan | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 8E | |||
VAES Tim | 1179 - HBS WILHELMINA | Ses. 1 | 9D | |||
FRUC - Freestyle Recurve Cadetten | ||||||
DELSING Thorben | 1179 - HBS WILHELMINA | Ses. 1 | 4D | |||
FLEUREN Guus | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 7E | |||
GERAEDTS Mirte | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 8A | |||
IMPELMANS Lizzie | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 8C | |||
PEULEN Sjuul | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 7F | |||
STURME Noah | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 8B | |||
WILLEMSEN Stan | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 5C | |||
FUU - Freestyle Unlimited (Compound) Senioren en Masters | ||||||
CLAASSEN Gérard | 1004 - ST. SEBASTIAEN | Ses. 1 | 1B | |||
NOEST Chantal | 1004 - ST. SEBASTIAEN | Ses. 1 | 4B | |||
VAN VLODROP Olaf | 1004 - ST. SEBASTIAEN | Ses. 1 | 4A | |||
SMITS Bram | 1098 - OGIO 1864 | Ses. 1 | 1E | |||
DIJK, VAN Paul | 1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORT | Ses. 1 | 8F | |||
HUISMAN Paul | 1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORT | Ses. 1 | 2A | |||
KORBEE Janneke | 1337 - USV ROTTERDAM HANDBOOGSPORT | Ses. 1 | 1F | |||
BAETS Frank | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 2E | |||
DE GRAAF Vincent | 1400 - HBS DE STER 2.0 | Ses. 1 | 2F | |||
DE GRAAF Vincent | 1400 - HBS DE STER 2.0 | Ses. 1 | 3A | |||
FUUJ - Freestyle Unlimited (Compound) Junioren | ||||||
JANSSEN Aurora | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 6D | |||
LBU - Longbow & Historical Bow Senioren en Masters | ||||||
MEGENS Frans | 1121 - O.N.A. BLADEL | Ses. 1 | 9F | |||
HOUBEN Roel | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 6C | |||
KREMER Rob | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 1D | |||
STEEGMANS Huub | 1163 - E.H.S. | Ses. 1 | 4E | |||
DELSING Lesley | 1179 - HBS WILHELMINA | Ses. 1 | 4C | |||
MEIJER Frans | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 5F | |||
VAN BAKKUM Mark | 1239 - K.N.H.S. CONCORDIA | Ses. 1 | 2D | |||
DEKKERS Raymond | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 5B | |||
VOS Susanna | 9999 - NOORDERPIJL | Ses. 1 | 7C |