Ekebybodapilen 2021 (Cyber)
Ekebybodapilen 2021 (Cyber)
BSK Sturarna (7908)
Online, 9 May 2021
Ekebybodapilen 2021 (Cyber)
Show details
Resultatlista skjutstil och åldersklass - individuell
Pos.SkyttKlubb  Total10+XX
Recurve - Knatte 10 Herrar [Efter 72 pilar]
   20m-120m-2Total10+XX
1VINROTH William4080 - Timrå AIF330/ 1313/ 1643234
 4080 - Timrå AIF
 20m-1: 330, 20m-2: 313
2CLIFFORD Maximilian2797 - Lindome BK269/ 2280/ 254971
 2797 - Lindome BK
 20m-1: 269, 20m-2: 280
Recurve - Cadet 13 Damer [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1WAHLBERG Emma7850 - Sundsvall-Ortvikens BK298/ 1304/ 1602111
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 40m-1: 298, 40m-2: 304
Recurve - Junior 16 Herrar [Efter 72 pilar]
   60m-160m-2Total10+XX
1SUNDSTRÖM Albin4080 - Timrå AIF288/ 1293/ 158160
 4080 - Timrå AIF
 60m-1: 288, 60m-2: 293
2BURMAN Fredrik2503 - IF Karlsvik247/ 2256/ 250333
 2503 - IF Karlsvik
 60m-1: 247, 60m-2: 256
Recurve - Junior 16 Damer [Efter 72 pilar]
   60m-160m-2Total10+XX
1ANDERSSON Freya7850 - Sundsvall-Ortvikens BK296/ 1302/ 2598113
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 60m-1: 296, 60m-2: 302
2BOJANIC DENNIUS Niki7888 - BK Danapilen288/ 3303/ 1591124
 7888 - BK Danapilen
 60m-1: 288, 60m-2: 303
3LU PYLS Qingmei7931 - BS Grästorp292/ 2291/ 358373
 7931 - BS Grästorp
 60m-1: 292, 60m-2: 291
4ZERROUKI Aicha2503 - IF Karlsvik263/ 4260/ 452331
 2503 - IF Karlsvik
 60m-1: 263, 60m-2: 260
Recurve - Elit Herrar [Efter 72 pilar]
   70m-170m-2Total10+XX
1PLIHON Pierre3818 - Stockholms BK331/ 1330/ 2661258
 3818 - Stockholms BK
 70m-1: 331, 70m-2: 330
2MOSÉN Jacob7874 - Trelleborgs Bågskytteklubb325/ 2333/ 1658284
 7874 - Trelleborgs Bågskytteklubb
 70m-1: 325, 70m-2: 333
3BENGTSSON Per3818 - Stockholms BK320/ 3324/ 3644226
 3818 - Stockholms BK
 70m-1: 320, 70m-2: 324
4JACOBSSON Lukas2797 - Lindome BK295/ 5295/ 5590123
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 295, 70m-2: 295
5LINDBERG Johan7908 - BSK Sturarna302/ 4280/ 658292
 7908 - BSK Sturarna
 70m-1: 302, 70m-2: 280
6CLIFFORD Patrik2797 - Lindome BK265/ 9304/ 4569122
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 265, 70m-2: 304
7KALLINI Isak3522 - Satserups Idrotts & BF294/ 6273/ 8567106
 3522 - Satserups Idrotts & BF
 70m-1: 294, 70m-2: 273
8WESTLING Herman7850 - Sundsvall-Ortvikens BK271/ 8279/ 755072
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 70m-1: 271, 70m-2: 279
9IRIGOYEN Gonzalo3818 - Stockholms BK277/ 7208/ 948550
 3818 - Stockholms BK
 70m-1: 277, 70m-2: 208
Recurve - Elit Damer [Efter 72 pilar]
   70m-170m-2Total10+XX
1JANGNÄS Erika3818 - Stockholms BK317/ 1303/ 1620179
 3818 - Stockholms BK
 70m-1: 317, 70m-2: 303
2ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn39828 - Linköpings SKF240/ 2282/ 252292
 39828 - Linköpings SKF
 70m-1: 240, 70m-2: 282
3NILSSON Sara7948 - Mjölby BS202/ 3218/ 342011
 7948 - Mjölby BS
 70m-1: 202, 70m-2: 218
Recurve - Master 50 Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1ANDERSSON Leif7908 - BSK Sturarna309/ 1311/ 1620136
 7908 - BSK Sturarna
 50m-1: 309, 50m-2: 311
Barebow - Knatte 10 Herrar [Efter 72 pilar]
   20m-120m-2Total10+XX
1LENNER Anton4080 - Timrå AIF304/ 1283/ 158780
 4080 - Timrå AIF
 20m-1: 304, 20m-2: 283
Barebow - Cadet 13 Damer [Efter 72 pilar]
   30m-130m-2Total10+XX
1LENNER Agnes4080 - Timrå AIF277/ 1298/ 1575100
 4080 - Timrå AIF
 30m-1: 277, 30m-2: 298
Barebow - Junior 16 Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1SUNDBAUM Lukas7908 - BSK Sturarna268/ 1267/ 153542
 7908 - BSK Sturarna
 40m-1: 268, 40m-2: 267
Barebow - Elit Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1HED Joakim7821 - BSK Siljanspilen304/ 1299/ 1603153
 7821 - BSK Siljanspilen
 50m-1: 304, 50m-2: 299
2HASSILA Joakim3818 - Stockholms BK301/ 2288/ 258983
 3818 - Stockholms BK
 50m-1: 301, 50m-2: 288
3LOHMANN Mark3818 - Stockholms BK284/ 3282/ 356661
 3818 - Stockholms BK
 50m-1: 284, 50m-2: 282
Barebow - Elit Damer [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1VAN ALPHEN DE VEER Nina7904 - Strängnäs BSK283/ 3292/ 1575102
 7904 - Strängnäs BSK
 50m-1: 283, 50m-2: 292
2MODIGS PYLS Carina7931 - BS Grästorp284/ 1272/ 2556113
 7931 - BS Grästorp
 50m-1: 284, 50m-2: 272
3ÅSÉLL Stine3818 - Stockholms BK283/ 2264/ 354783
 3818 - Stockholms BK
 50m-1: 283, 50m-2: 264
4DAHLÉN Maria7908 - BSK Sturarna278/ 4250/ 452893
 7908 - BSK Sturarna
 50m-1: 278, 50m-2: 250
Barebow - Master 50 Damer [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1LILJA Carina7871 - BK Pantern287/ 1278/ 1565126
 7871 - BK Pantern
 40m-1: 287, 40m-2: 278
Barebow - Veteran 60 Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1OLSSON Lennart7904 - Strängnäs BSK286/ 1311/ 159760
 7904 - Strängnäs BSK
 40m-1: 286, 40m-2: 311
Compound - Knatte 10 Herrar [Efter 72 pilar]
   20m-120m-2Total10+XX
1CLIFFORD Maximilian2797 - Lindome BK310/ 1325/ 1635205
 2797 - Lindome BK
 20m-1: 310, 20m-2: 325
Compound - Junior 16 Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1ARLEFUR WÄLLSTEDT Marcus8661 - Hasslarps BK347/ 1347/ 16944617
 8661 - Hasslarps BK
 50m-1: 347, 50m-2: 347
2MOSÉN Simon7874 - Trelleborgs Bågskytteklubb336/ 2338/ 26743413
 7874 - Trelleborgs Bågskytteklubb
 50m-1: 336, 50m-2: 338
Compound - Elit Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1KULLBERG Alexander7880 - Skogens IF Korsvägen349/ 1348/ 36975021
 7880 - Skogens IF Korsvägen
 50m-1: 349, 50m-2: 348
2PERSSON Erik53001 - Åkersberga BSK344/ 3352/ 16964920
 53001 - Åkersberga BSK
 50m-1: 344, 50m-2: 352
3LIMÅS Joakim7874 - Trelleborgs Bågskytteklubb344/ 2350/ 26944927
 7874 - Trelleborgs Bågskytteklubb
 50m-1: 344, 50m-2: 350
4TEJADA MARTINEZ Franklin26335 - Jämtlands BSK341/ 4342/ 46834012
 26335 - Jämtlands BSK
 50m-1: 341, 50m-2: 342
5OLSSON Linus7864 - BK Gripen339/ 5340/ 56793612
 7864 - BK Gripen
 50m-1: 339, 50m-2: 340
6JOHANSSON Rickard53001 - Åkersberga BSK333/ 7338/ 6671297
 53001 - Åkersberga BSK
 50m-1: 333, 50m-2: 338
7EDSTRAND Anton7823 - Gävle BK331/ 8332/ 96633011
 7823 - Gävle BK
 50m-1: 331, 50m-2: 332
8CLIFFORD Patrik2797 - Lindome BK334/ 6328/106623416
 2797 - Lindome BK
 50m-1: 334, 50m-2: 328
9KULLBERG Andreas7880 - Skogens IF Korsvägen330/ 9332/ 8662259
 7880 - Skogens IF Korsvägen
 50m-1: 330, 50m-2: 332
10FINLI Robert4080 - Timrå AIF327/10333/ 7660328
 4080 - Timrå AIF
 50m-1: 327, 50m-2: 333
11HONKANEN Tobias7821 - BSK Siljanspilen298/11282/11580157
 7821 - BSK Siljanspilen
 50m-1: 298, 50m-2: 282
12ERIKSSON Henrik7823 - Gävle BK269/12282/1255192
 7823 - Gävle BK
 50m-1: 269, 50m-2: 282
Compound - Elit Damer [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1REPPE Zandra26335 - Jämtlands BSK334/ 1332/ 16663110
 26335 - Jämtlands BSK
 50m-1: 334, 50m-2: 332
2KÄCK Caroline40680 - Järnvägens BF327/ 2329/ 26562512
 40680 - Järnvägens BF
 50m-1: 327, 50m-2: 329
3KARLSSON Ida7823 - Gävle BK317/ 3302/ 3619178
 7823 - Gävle BK
 50m-1: 317, 50m-2: 302
4ALMGREN Sofia53001 - Åkersberga BSK305/ 4298/ 4603134
 53001 - Åkersberga BSK
 50m-1: 305, 50m-2: 298
Compound - Master 50 Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1SUNDSTRÖM Tomas4080 - Timrå AIF297/ 1292/ 158993
 4080 - Timrå AIF
 50m-1: 297, 50m-2: 292
Longbow - Elit Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1HÖÖG Mattias4080 - Timrå AIF296/ 1303/ 1599114
 4080 - Timrå AIF
 40m-1: 296, 40m-2: 303
Longbow - Senior 21 Herrar [Efter 72 pilar]
   30m-130m-2Total10+XX
1LENNER Johan4080 - Timrå AIF265/ 1291/ 1556112
 4080 - Timrå AIF
 30m-1: 265, 30m-2: 291
Longbow - Master 50 Damer [Efter 72 pilar]
   30m-130m-2Total10+XX
1KARLSSON Lotta7896 - Upplands Väsby BSK249/ 1248/ 149761
 7896 - Upplands Väsby BSK
 30m-1: 249, 30m-2: 248
Instinctive - Elit Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1HÄGER Hans53108 - Kävlinge BSK285/ 1288/ 157382
 53108 - Kävlinge BSK
 40m-1: 285, 40m-2: 288

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter