Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country or State Code | Event | Session | ||
B | ||||||
BAIGENT Chris | 8E | 403 - WATERSIDE A | Recurve Men - 165m | Ses. 1 | ||
BAKER Chris | 9I | 403 - WATERSIDE A | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
BROWN Rod | 6J | 1293 - ARUNDOWN AC | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CAM Nigel | 8F | 2408 - FOREST OF BERE B | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
COLLINS Martin | 8I | 2413 - BOURNE 55 | Recurve Men - 165m | Ses. 1 | ||
CRAIG Malcolm | 9H | 403 - WATERSIDE A | Longbow Men - 165m | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DUNN Chris | 9C | 2136 - KETTERING A | Longbow Men - 165m | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FAYERS Lisa | 8C | 2100 - BITTON A | Compound Women - 165m | Ses. 1 | ||
FAYERS Rob | 7A | 2100 - BITTON A | Compound Men - 185m | Ses. 1 | ||
FINN Ciaran | 8H | 810 - WHITEHILL A | Recurve Men - 165m | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GAUNTLETT Louie | 3A | 2408 - FOREST OF BERE B | Barebow Jun Men U12 - 75m | Ses. 1 | ||
GAUNTLETT Reece | 8G | 2408 - FOREST OF BERE B | Barebow Jun Men U18 - 125m | Ses. 1 | ||
GIDDINGS Rebecca | 5C | 2408 - FOREST OF BERE B | Recurve Women - 125m | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HAYNES Christopher | 6C | 602 - SOUTHAMPTON AC | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
HUNT Mike | 9J | 403 - WATERSIDE A | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JAMES Mollie | 5A | 403 - WATERSIDE A | Recurve Women - 125m | Ses. 1 | ||
JAMES Simon | 8A | 403 - WATERSIDE A | Recurve Men - 165m | Ses. 1 | ||
JONES Glyn | 6D | 1890 - THE CLOUT COLLECTIVE | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LAMB Andrew | 6E | 2608 - RN SOUTH COAST A | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
LEVINS Warren | 7D | 1890 - THE CLOUT COLLECTIVE | Compound Men - 185m | Ses. 1 | ||
LOXLEY Michelle | 6A | 1509 - OSPREY A | Compound Women - 165m | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MCLENAGHAN Ian | 6I | 305 - NONSUCH B | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
MCLENAGHAN Kathy | 5D | 305 - NONSUCH B | Longbow Women - 125m | Ses. 1 | ||
MITCHELL Hannah | 5E | 602 - SOUTHAMPTON AC | Recurve Women - 125m | Ses. 1 | ||
MURRAY Rick | 9D | 645 - LALEHAM AC | Longbow Men - 165m | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OATES Jennifer | 5B | 2720 - MERDON B | Recurve Women - 125m | Ses. 1 | ||
R | ||||||
RIDLEY-LAMB Karen | 5H | 2608 - RN SOUTH COAST A | Barebow Women - 125m | Ses. 1 | ||
RIXON Karla | 5I | 635 - DUNSTABLE B | Barebow Women - 125m | Ses. 1 | ||
RYDER Nancy | 5G | AGB - ARCHERY GB | Longbow Women - 125m | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SAVAGE Clive | 6H | 2608 - RN SOUTH COAST A | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
SAVAGE Ethan | 3B | 2608 - RN SOUTH COAST A | Barebow Jun Men U12 - 75m | Ses. 1 | ||
SAVAGE Neil | 7B | 2608 - RN SOUTH COAST A | Compound Men - 185m | Ses. 1 | ||
SOLLARS Andy | 9A | 403 - WATERSIDE A | Longbow Men - 165m | Ses. 1 | ||
STEVENS Ray | 6G | 1890 - THE CLOUT COLLECTIVE | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
STREHLAU Derek | 9B | 403 - WATERSIDE A | Longbow Men - 165m | Ses. 1 | ||
SUMMERS Dicky | 9E | 602 - SOUTHAMPTON AC | Longbow Men - 165m | Ses. 1 | ||
SUMMERS Roz | 8D | 602 - SOUTHAMPTON AC | Compound Women - 165m | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TAYLOR John | 8J | 2408 - FOREST OF BERE B | Recurve Men - 165m | Ses. 1 | ||
TERRY Jason | 7C | 2413 - BOURNE 55 | Compound Men - 185m | Ses. 1 | ||
TOLLERVEY Ethan | 2A | 403 - WATERSIDE A | Barebow Jun Men U16 - 110m | Ses. 1 | ||
V | ||||||
VAN WYK Geoffrey | 9F | 403 - WATERSIDE A | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
VARNEY Olly | 8B | 403 - WATERSIDE A | Recurve Men - 165m | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WHITE Peter | 6F | 635 - DUNSTABLE B | Barebow Men - 165m | Ses. 1 | ||
WILKINSON Anthony | 9G | 403 - WATERSIDE A | Longbow Men - 165m | Ses. 1 | ||
WILKINSON Kay | 5J | 403 - WATERSIDE A | Barebow Women - 125m | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Barbara | 5F | 374 - HERTFORD CO OF A | Barebow Women - 125m | Ses. 1 |