Ray Defty Memorial Clout Day 2
Ray Defty Memorial Clout Day 2
Waterside Archers (PC)
Waterside Archers, 25 Jul 2021
Ray Defty Memorial Clout Day 2
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
BM - Barebow Men - 165m
BROWN Rod1293 - ARUNDOWN ACSes. 16J
JONES Glyn1890 - THE CLOUT COLLECTIVESes. 16D
STEVENS Ray1890 - THE CLOUT COLLECTIVESes. 16G
CAM Nigel2408 - FOREST OF BERE BSes. 18F
LAMB Andrew2608 - RN SOUTH COAST ASes. 16E
SAVAGE Clive2608 - RN SOUTH COAST ASes. 16H
MCLENAGHAN Ian305 - NONSUCH BSes. 16I
BAKER Chris403 - WATERSIDE ASes. 19I
HUNT Mike403 - WATERSIDE ASes. 19J
VAN WYK Geoffrey403 - WATERSIDE ASes. 19F
HAYNES Christopher602 - SOUTHAMPTON ACSes. 16C
WHITE Peter635 - DUNSTABLE BSes. 16F
BM1 - Barebow Jun Men U18 - 125m
GAUNTLETT Reece2408 - FOREST OF BERE BSes. 18G
BM2 - Barebow Jun Men U16 - 110m
TOLLERVEY Ethan403 - WATERSIDE ASes. 12A
BM4 - Barebow Jun Men U12 - 75m
GAUNTLETT Louie2408 - FOREST OF BERE BSes. 13A
SAVAGE Ethan2608 - RN SOUTH COAST ASes. 13B
BW - Barebow Women - 125m
RIDLEY-LAMB Karen2608 - RN SOUTH COAST ASes. 15H
WILLIAMS Barbara374 - HERTFORD CO OF ASes. 15F
WILKINSON Kay403 - WATERSIDE ASes. 15J
RIXON Karla635 - DUNSTABLE BSes. 15I
CM - Compound Men - 185m
LEVINS Warren1890 - THE CLOUT COLLECTIVESes. 17D
FAYERS Rob2100 - BITTON ASes. 17A
TERRY Jason2413 - BOURNE 55Ses. 17C
SAVAGE Neil2608 - RN SOUTH COAST ASes. 17B
CW - Compound Women - 165m
LOXLEY Michelle1509 - OSPREY ASes. 16A
FAYERS Lisa2100 - BITTON ASes. 18C
SUMMERS Roz602 - SOUTHAMPTON ACSes. 18D
LM - Longbow Men - 165m
DUNN Chris2136 - KETTERING ASes. 19C
CRAIG Malcolm403 - WATERSIDE ASes. 19H
SOLLARS Andy403 - WATERSIDE ASes. 19A
STREHLAU Derek403 - WATERSIDE ASes. 19B
WILKINSON Anthony403 - WATERSIDE ASes. 19G
SUMMERS Dicky602 - SOUTHAMPTON ACSes. 19E
MURRAY Rick645 - LALEHAM ACSes. 19D
LW - Longbow Women - 125m
MCLENAGHAN Kathy305 - NONSUCH BSes. 15D
RYDER NancyAGB - ARCHERY GBSes. 15G
RM - Recurve Men - 165m
TAYLOR John2408 - FOREST OF BERE BSes. 18J
COLLINS Martin2413 - BOURNE 55Ses. 18I
BAIGENT Chris403 - WATERSIDE ASes. 18E
JAMES Simon403 - WATERSIDE ASes. 18A
VARNEY Olly403 - WATERSIDE ASes. 18B
FINN Ciaran810 - WHITEHILL ASes. 18H
RW - Recurve Women - 125m
GIDDINGS Rebecca2408 - FOREST OF BERE BSes. 15C
OATES Jennifer2720 - MERDON BSes. 15B
JAMES Mollie403 - WATERSIDE ASes. 15A
MITCHELL Hannah602 - SOUTHAMPTON ACSes. 15E

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter