1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, 9 May 2021
1a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants ordenats per Diana
DianaArquerNom de l'Associació/ClubEsdeveniment
Torn 1
1APEREZ DE TUDELA ALBALAT LaiaCAM - ARC MONTJUICRecorbat Benjamí Dona
1BGARCÍA CALLEJON UnaiCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍCompost Benjamí Home
2AGEORGIEV KRASTEV IvanCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Aleví Home
2BESPÈS DE HARO DanielTAO - TIR ARC OLESARecorbat Aleví Home
3AGARCÍA BALSAMEDA ClaudiaTAO - TIR ARC OLESARecorbat Aleví Dona
4ACARBO LOPEZ CloeCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil Dona
4BCARNICERO HUERTA DenisCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Infantil Home
5ABARREDA COMAS PauCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil Home
5BGARCÍA CALLEJON LeireCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil Dona
6AVENTURA LLOPART JoelCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil Home
6BSERRA TRENCANSKA IanCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil Home
7AMOLÍ ASTUDILLO YanayCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil Dona
7BPEREZ DE TUDELA ALBALAT MariaCAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil Dona
8AELGIBILY HalaCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Dona
8BMADRIGAL PEREZ Francisco JavierCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Home
9APRIETO SantyCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Home
9BPÉREZ PÉREZ JoseCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Home
10AMARTÍ ESTAPÉ CarlesCAM - ARC MONTJUICCompost Veterà Home
10BGARCÍA FERNANDEZ AntonioCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍCompost Sénior Home
11AAIXA TORRES FernandoCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Home
11BMARTÍNEZ PERAL JUAN RAMóNCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESCompost Veterà Home
12ASEMIS ASTIER EsterCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Sénior Dona
12BCASTILLO TORRES FrancescTAO - TIR ARC OLESACompost Veterà Home
13ASALVADO MORENO OriolCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Cadet Home
13BESPÈS DE HARO PabloTAO - TIR ARC OLESARecorbat Cadet Home
14AGARCÍA CAMPOS IzaskunCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Cadet Dona
14BLOPEZ GARCIA FelixCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LARecorbat Veterà Home
15AFERNANDEZ ROSELL LaiaCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Cadet Dona
15BFRAGUAS I CASTANY AntoniCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Veterà Home
16AVALENTIN-FERNANDEZ MATHIEU MarcoCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Veterà Home
16BRUEDA CASTRO JordiCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Veterà Home
17AARZA CUENCA DaniCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sénior Home
17BRAFAEL Azuaga MeridaCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior Home
18AHERNANDEZ OLIU RaulCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sénior Home
18BQUILES GARCÍA RAüLCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Sénior Home
19API ROIG MarCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Júnior Dona
19BVELASCO MARCÉ EduardCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior Home

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter