Deltagerliste fordelt på grupper | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytte | Klub | Session | Skive | |||
15 m - 15 m Recurve - Barbue - Langbue | ||||||
MIROSHNYCHENKO Anna | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 3B | |||
FILSØ Jeppe | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 1C | |||
CHRISTIANSEN Lukas | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 2D | |||
DUE Simon | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 3D | |||
DUFRI DAUGAARD Aron | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 1D | |||
REINERINK Huub | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 2C | |||
30 m - 30 m Recurve - Barbue - Langbue | ||||||
HUYNH-HOLT Tilde | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 4C | |||
JØHNKE Naja | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 4A | |||
TOPPENBERG Gustav | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 5B | |||
AANUM Gustav | MBL - MIDDELFART BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 4B | |||
REINERINK Thies | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 5D | |||
30C - 30 m Compound | ||||||
JENSEN Magnus | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 6A | |||
RAHBEK Malthe Holm | HIN - HINNUM HUT | Ses. 1 | 6B | |||
40L - 40 m Langbue | ||||||
HANSEN Steen | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 8B | |||
STICK Kenneth | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 9B | |||
SASS MØLLER Christina | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 7A | |||
ANDERSEN Kenneth | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 7B | |||
40R - 40 m Recurve | ||||||
HUYNH-HOLT Jonathan | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 8C | |||
MATHIASEN Mikkel | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 7C | |||
HANSEN Janus | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 8D | |||
HEDEGAARD MADSEN Johannes | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 9C | |||
PALM Alberte | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 9D | |||
OLESEN Matt | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 9A | |||
OPPEGAARD FINK Sara | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 8A | |||
50C - 50 m Compound | ||||||
LARSEN Christian | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 14D | |||
THORKILDSEN Steffen | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 13C | |||
RINGGAARD Nikolaj | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 14A | |||
BRAMSEN Rasmus | BRB - BROBY SG&I'S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 11B | |||
GRAVERSEN Christian | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 13A | |||
HOLGERSEN Mikkel | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 12A | |||
IVERSEN Lucas | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 11A | |||
ASTRUP JENSEN Valdemar | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 13B | |||
CHRISTIANSEN Oliver | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 12B | |||
HERMANSEN Tage | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 14B | |||
BERG Christoffer | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 11C | |||
BJARNARSON Tore Lindboe | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 12C | |||
60R - 60 m Recurve | ||||||
EMANUELSEN Nellie | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 17B | |||
SØRENSEN Karla | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 16B | |||
JEREMIASSEN Henny | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 15D | |||
THOMSEN Kirsten | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 16D | |||
LØWE Kathrine | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 15A | |||
MELDGAARD CHRISTENSEN Emil | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 15C | |||
VESTERGAARD Mia | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 17C | |||
NIELSEN Villy | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 16A | |||
STORGAARD Emilie | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 17A | |||
LASSEN Hans | SON - SØNDERBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 16C | |||
70R - 70 m Recurve | ||||||
DUUS Tobias | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 19C | |||
HANSEN Mikael Bo | ABL - AALBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 20C | |||
BAGER Magnus | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 20D | |||
RADOOR Morten | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 19B | |||
BRYNNING Rasmus | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 21C | |||
JAKOBSEN Nanna | SIL - SILKEBORG IF'S BUESKYTTEAFDELI | Ses. 1 | 21A | |||
HJORTLUND HANSEN Stina | SON - SØNDERBORG BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 21D | |||
CHRISTENSEN Christian Brendstrup | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 20A | |||
MARQUARDT Markus Gantzel | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 19A | |||
BDS - Barbue Senior | ||||||
JØRGENSEN Lars Vittrup | RBL - RØNNE BUESKYTTE LAUG | Ses. 1 | 10A | |||
RDC - Recurve Micro | ||||||
VALENTIN Maren | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 1B | |||
ERREBO Victor | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 2A | |||
MØLLER August Emil | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 1A | |||
NORUP Karl-Kristian | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 3A | |||
RDN - Recurve Mini | ||||||
BURMEISTER Luca | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 5A |