2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Recurve Women
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Başaran Ezgi34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
 
Başaran EzgiBye
 
0
0
Başaran Ezgi7
Keskin Deniz3
33Sıtkı Ela34KOSKKeskin Okçuluk Spor KulübüBye
 
Sıtkı Ela4
Keskin Deniz6
 
32Keskin Deniz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
Başaran Ezgi6
Özdemir Elifsu0
17Tolu Edanur06TOSKTezel Okçuluk Spor KulübüBye
 
Tolu Edanur6
Erdoğan Ayşe0
65Erol Gülten16UGSKUludağ Gürsu Spor Kulübü2
48Erdoğan Ayşe06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü6
Tolu Edanur59
Özdemir Elifsu6*9+
49Bayrakcı Meliha Dilara06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul6
64Özbey Torun Zehra34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü4
Bayrakcı Meliha Dilara4
Özdemir Elifsu6
 
16Özdemir Elifsu34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Başaran Ezgi2
Derebaşı Defne6
9Derebaşı Defne55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
 
Derebaşı Defne6
Bayar Elif2
57Güneş Ümran10BGSKBalıkesir Gençlik Spor Kulübü2
56Bayar Elif34KOSKKeskin Okçuluk Spor Kulübü6
Derebaşı Defne7
Özkan Gizem3
41Turkut İlayda07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Turkut İlayda0
Özkan Gizem6
 
24Özkan Gizem34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Derebaşı Defne6
Ateş Buse Yaren0
25Ateş Buse Yaren06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Ateş Buse Yaren6
Akan Nehir İlayda2
 
40Akan Nehir İlayda34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
Ateş Buse Yaren6
Yılmazer Assıya2
0
0
 
Yılmazer AssıyaBye
 
8Yılmazer Assıya68AOSKAksaray Okçuluk Spor KulübüBye
Derebaşı Defne6
Aktuna Aybüke0
5Er Aslı07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Er AslıBye
 
0
0
Er Aslı2
Barbaros Zeynep6
37Şengül Yağmur34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
 
Şengül Yağmur4
Barbaros Zeynep6
 
28Barbaros Zeynep07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor KBye
Barbaros Zeynep3
Aktuna Aybüke7
21Aktuna Aybüke35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Aktuna Aybüke6
Akçan Beril4
 
44Akçan Beril06AFAnkara FerdiBye
Aktuna Aybüke6
Şatır Serra0
53Göçmen Nazlı Didem16UGSKUludağ Gürsu Spor Kulübü0
60Güneş Bahar07VOSKVira Okçuluk Spor Kulübü6
Güneş Bahar0
Şatır Serra6
 
12Şatır Serra34MOSKMarmara Okçuluk Spor KulübüBye
Aktuna Aybüke6
Yakupoğlu Şevval4
13Atak Gülperi06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
 
Atak Gülperi1
Yılmaz Cansu7
61Dumral İrem34KOSKKeskin Okçuluk Spor Kulübü3
52Yılmaz Cansu34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K7
Yılmaz Cansu6
Kantemir Ecemsu Naz4
45Tosun Perihan Sıla07VOSKVira Okçuluk Spor Kulübü6
68Kaya Ezgi06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul0
Tosun Perihan Sıla0
Kantemir Ecemsu Naz6
 
20Kantemir Ecemsu Naz06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
Yılmaz Cansu2
Yakupoğlu Şevval6
29Merken Bilge14BGMSBolu Gençlik Merkezi S.KBye
 
Merken Bilge6
Güntaş Feyzanur0
 
36Güntaş Feyzanur34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Merken Bilge1
Yakupoğlu Şevval7
0
0
 
Yakupoğlu ŞevvalBye
 Altın
4Yakupoğlu Şevval34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüByeDerebaşı Defne6
Şatır Selin0
Bronz
3Köse Zeynep06AOISKAnkara Okçuluk İhtisas Spor KuByeAktuna Aybüke0
 Köse Zeynep6
Köse ZeynepBye
 
0
0
Köse Zeynep6
Çıtak Özge2
35Aygören Ayşenur10BGSKBalıkesir Gençlik Spor KulübüBye
 
Aygören Ayşenur3
Çıtak Özge7
 
30Çıtak Özge07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Köse Zeynep6
Maraşlı Fatma4
19Maraşlı Fatma38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
 
Maraşlı Fatma6
Daştan Alara0
67Bozbey Nehir16UGSKUludağ Gürsu Spor Kulübü0
46Daştan Alara06AGHVSKAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku6
Maraşlı Fatma6
Koçur Ceren2
51Can Merve34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 6
62Güran İlayda34AROSKArtı Okçuluk Spor Kulübü4
Can Merve0
Koçur Ceren6
 
14Koçur Ceren16BFBursa FerdiBye
Köse Zeynep6
Öztürk Ece Aleyna4
11Eryılmaz Rabia Nilsu34DODemka OkçulukBye
 
Eryılmaz Rabia Nilsu6
Kiliç Raife Sude0
59Küçükyorgancı Sevinç07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K1
54Kiliç Raife Sude07VESAVedat Erbay Spor Akademisi7
Eryılmaz Rabia Nilsu6
Gazoz Melisa2
43Haberal Elif Deniz35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Haberal Elif Deniz3
Gazoz Melisa7
 
22Gazoz Melisa34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Eryılmaz Rabia Nilsu4
Öztürk Ece Aleyna6
27Güneri Şueda35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Güneri Şueda2
Bilbey Zeynep6
 
38Bilbey Zeynep16BBBursa B.B.S.KBye
Bilbey Zeynep2
Öztürk Ece Aleyna6
0
0
 
Öztürk Ece AleynaBye
 
6Öztürk Ece Aleyna34AROSKArtı Okçuluk Spor KulübüBye
Köse Zeynep4
Şatır Selin6
7Özdemir Sıla35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Özdemir SılaBye
 
0
0
Özdemir Sıla6
Demez Eslem Nisa4
39Özdemir Saadet Azra01AGAdana GSKBye
 
Özdemir Saadet Azra2
Demez Eslem Nisa6
 
26Demez Eslem Nisa34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Özdemir Sıla7
Selan Rüya1
23Selan Rüya34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
 
Selan Rüya6
Korkmaz Simay4
 
42Korkmaz Simay34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Selan Rüya6*8
Aycan Fatma Buket57
55Aydınlar Beril34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü6
58Sarıaltın Samiye Bircan06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul4
Aydınlar Beril2
Aycan Fatma Buket6
 
10Aycan Fatma Buket06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve Bye
Özdemir Sıla4
Şatır Selin6
15Paşa İlayda Reyyan07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Paşa İlayda Reyyan6*9
Kapan Feride53
63Yıldız Edanur Dilara06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü2
50Kapan Feride10BGSKBalıkesir Gençlik Spor Kulübü6
Paşa İlayda Reyyan6
Demirel Gökçe2
47Uğurlu Eylül Başak01AGAdana GSK6
66Atay Elif07VOSKVira Okçuluk Spor Kulübü0
Uğurlu Eylül Başak2
Demirel Gökçe6
 
18Demirel Gökçe32IBSIsparta Bölge SporBye
Paşa İlayda Reyyan0
Şatır Selin6
31Gürlekoğlu İlayda01AGAdana GSKBye
 
Gürlekoğlu İlayda6
Bircan Meltem0
 
34Bircan Meltem07AFAntalya FerdiBye
Gürlekoğlu İlayda0
Şatır Selin6
0
0
 
Şatır SelinBye
 
2Şatır Selin34MOSKMarmara Okçuluk Spor KulübüBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter