Kejohanan Memanah Pembangunan MSN/SSC 2021
Kejohanan Memanah Pembangunan MSN/SSC 2021
MSN Sarawak, Sarawak Sports Corporation, PEMASA dan XTune (MSNSWK)
Miri Outdoor Stadium, 15-18 Sep 2021
Kejohanan Memanah Pembangunan MSN/SSC 2021
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
CJM - Compound Men Under 21
AKID IMAN BIN MOHAMAD SAFARI PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 23B
JOSIAH HONG XIANG WIN PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 22B
WONG CHIONG JUNG PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 25B
ZHORIF FAHIM BIN FADHILLAH PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 24B
AMEER YUSUF BIN MUHAMMAD RANDI PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 21B
MOHAMMAD ADZLIEZAM BIN SARI PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 25A
MUHAMMAD IRFAN BIN BUJANG PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 24A
ADAM AIMAN BIN AIZUDDIN SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 21A
HANSON LIM WEI YUAN SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 23A
NICHOLAS LAW WEE JIE SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 22A
CJW - Compound Woman Under 21
ISABELLE SIM MEI ING MSNSSC - MSN/SSC TEAMSes. 29B
NATASHA BINTI MOHD SHAHRUDDIN MSNSSC - MSN/SSC TEAMSes. 26B
SHAHEEN AQILAH BINTI FADHILLAH MSNSSC - MSN/SSC TEAMSes. 28B
WARDAH HANIM BINTI WAHID MSNSSC - MSN/SSC TEAMSes. 210A
NURFATIMA IRDINA MOHAMAD AZAMI PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 27B
AIRA NADIRAH BINTI AIZUDDIN SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 28A
AIZA NATASYA AIZUDDIN SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 26A
CINDY LIM SHIN YEE SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 29A
SITI AISYAH BT AHMAD ISHAK SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 27A
RCM - Recurve Boy Under 15
AARON AGAN LISER MSNSSC - MSN/SSC TEAMSes. 15A
AWANG AHMAD GABRIEL MSNSSC - MSN/SSC TEAMSes. 19B
DARREN CHUA HUAY ZHE MSNSSC - MSN/SSC TEAMSes. 14A
ASYRAFF HARRAZ BIN ANIZAM PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 110A
ETHAN HOU PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 16A
GOI NIXIN PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 19A
LOKE WEN CENT PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 17B
MOHD HAFIZ WALID BIN FAIZAL PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 12B
MUHAMMAD ZAFRAN BIN MASRI PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 15B
MUHD DHANI MIQAYL PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 13B
ENSON HOU PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ASes. 18A
MUHAMMAD NAZRI NAZMI PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ASes. 111A
NATHAN TANG CHOK HAN PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ASes. 11B
BRENDAN NOEL ONG HWANG LEONG PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BSes. 14B
CHIEW YU KANG PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BSes. 17A
HOLDEN YIP WANG PING PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BSes. 16B
ANIQ SYAHMI BIN SHAHRULNIZAM PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 111B
MUHAMMAD NUR SYAHMI NAZIRIN PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 18B
QHUMAINIE QHAIRANIE BIN MAHRAN PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 110B
EAKIN LAU HUI KANG SSCSIBU - SSC PP SIBUSes. 11A
ISAAC TING ANN ZHE SSCSIBU - SSC PP SIBUSes. 12A
IVAN HII CHEE KIING SSCSIBU - SSC PP SIBUSes. 13A
RCW - Recurve Girl Under 15
ARIFAH ATHIRAH BINTI ABDUL AZI PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ASes. 311B
EUNICE KONG PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ASes. 37B
LAURA LAU YUK SIN PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ASes. 310B
ARIELLE SIM MEI LING PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BSes. 39B
NATHALIE TOH PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BSes. 312B
VINCY CHAN WEI SZE PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BSes. 38B
CAMISHA OPHELIA ANAK SYLVESTER PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 313A
CHERYL NATALIE ANAK SYLVESTER PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 312A
TWINKLEBELLE SHAMIN PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGSes. 311A
LIEW YU EN SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 37A
NUR UMAIRAH SYAHMINA SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 38A
WEE YEE QI SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 39A
ZAKIRAH BINTI MOHD FEROZ KHAN SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 310A
RJM - Recurve Men Under 21
BRYAN LEE PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 33A
CECIL NATHANEAL BUSU POLYCAP PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 31A
PUI JER MIN PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 32A
SEAN ASHLEY PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 34A
ALVIN TAN SIEN MING SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 35B
LIEW YU JIE SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 34B
LIEW YU VUI SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 33B
DESMOND HO LIANG HONG SSCSIBU - SSC PP SIBUSes. 35A
EASON LAU HUI WAN SSCSIBU - SSC PP SIBUSes. 31B
MELVIN TIEH XUAN RUEY SSCSIBU - SSC PP SIBUSes. 32B
RJW - Recurve Woman Under 21
LEE SIAW YING PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRISes. 41B
AMY WONG SIEW TIN SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 41A
JOEY TAN XING LEI SSCMIRI - SSC PC MIRISes. 42A
CHRISTINE LI YING ZHEN SSCSIBU - SSC PP SIBUSes. 42B

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter